Foorum
2010-07-08 20:56
reaalelus vene libud, kahe nime all üks ja sama libu, isegi vastused on kopi-paste samade kirjavigadega.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-14 21:04
ja sina tead juba sedagi, millised nad reaalelus on? huvitav, kuidas nad just sind üles leiavad vs leiad sina neid?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 14:07
Mingi täitmata profiiliga õiguste eest võitleja ei peaks siin igas teemas ambasuuridele sööstma
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 14:57
eject-siis kahju küll
˅ näita rohkem ˅
2010-07-29 20:18
eject - paistab, et sul on ka see hariduse saamine tulemuslik olnud - sa tead, kes on tiblad, millised naistest on libud jne. mul sellist haridust ei ole ja see teeb sind huvitavaks, eject. muide, su profiil on paranenud.
peale selle oled sa huvitavalt vastuoluline ka – teadustad teistele, milliseid venelastest libusid siin saada on ja tekitad tunde, nagu sina ei olekski mingitest teenustest huvitatud. teisalt on ju teatud naised siin ka sind teenindanud (see, kas sina said tasuta vs tasulise naise, ei ole oluline) ja nagu ma kuulnud olen, pakud neid teistelegi – ju sa pidid nendega rahul olema.
nii et...kas „venelastest libudeks“ muutuvad need naised, kes sinuga (reaalselt) suhelnud on, kuid kes sind teenindada ei tahtnud? vs need, kellele sina maksta ei tahtnud?
vs ongi sul midagi peamiselt venelaste vastu ja nemad häirivad sind, teiste „libudega“ oled sa nagu rahu teinud vms.

mis puutub ambrasuurile viskumisse jms, ...ma suhtun sellesse kui komplimenti, millele ma ei saa komplimendiga vastata.
muidugi oleks parem, kui ma sinu peale „viskuksin“, kuid selleks peaksid sa tühistama blokeeringu, mis´sa mulle peale panid. miks sa mind blokeerisid, eject?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-13 00:34
täiesti mõtetu teema postitus. Mida selle infoga nüüd peale hakata eject? See on sama hea kui ma püstitan siin teema, et metsast leiti jälle kaks nugist! See sama vene libu ei andnud sulle vist tõesti keppi, nüüd üritad siin talle tuld kaela tõmmata..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-13 02:01
Aga Juuksuri poolt parim postitus!
˅ näita rohkem ˅
2010-10-23 23:53
võibolla küll.. aga see teema on ikkagi jama... juuksur võib hästi kommeneerida
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 03:06
ja mis ajast vene libud puhtas eest keeles suhtlevad vot see on küsimus
˅ näita rohkem ˅
2011-02-18 06:52
Ma küsiks selle peale sama küsimuse mis ma siin ühelt kes mind libuks sõimas. Ok mina olen libu aga kes oled Sina? Mees kes suhtleb n.n. libudega. Tase mis sugune enamaks pole võimeline, libu saab kätte (kui saab) tõsiste tegiateni ta ei küündi.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 08:54
Vabandust, aga kes on need tõsised tegijad!? Saaks äkki mõne vihje.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 09:33
Manmachine,tõsised tegijad(naised) on need,kelle rahaline väärtus ei ole keskmisele mehele taskukohane,nende kättesaamiseks peab omama alternatiivseid maksevahendeid
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 10:03
Aa, need on need kelle kättesaamiseks tuleb läbida kohustuslik, kino, teater, dekoltee, varietee, kabaree voor. Ja likviidsete maksevahenditena kehtivad, kuld, briljandid, Chanel No. 5, kasukas, Chanel No. 6, veel üks kasukas jne.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 10:09
Hommik!
Tänan jfjm. Ja neid siin küll ei ole. Eestis "Tegiad" on eesti mehele küll taskukohased. See on positiivne. Eestis ei ole ju veel ametlike lõbumajasid kuigi võiks vist olla.
On ju olemas maailmas koolitus keskus ühel maal. Vähemalt ühte tean mina. Kindlasti on neid rohkem.
Sealt tulevad tõsised tegiad ja nende hind on jah eesti mehele müstika.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 10:45
Huvitav küll, kuskohast te seda informatsiooni ammutate - kes kui taskukohane kellelegi on ja kes on tegija ja kes on ''tegija''!? Mul on vist lihtsalt vedanud, et ma seni pole veel kokku puutunud mõne müstilise, kuid kõrgelt koolitatud tiiutalutütrekesega.
˅ näita rohkem ˅
2011-02-19 11:03
Oi Aike,Aike,ma lootsin enamat
˅ näita rohkem ˅
2011-02-25 07:02
aike, õpi vigadest, korratakse ju siin pidevalt, tegijad, sa paned ikka oma, TEGIAD aga muidu sul justkui asjalik jutt
˅ näita rohkem ˅
2011-08-06 22:46
no sina kats oled eriline tegija,kood oma võrku varikontodega,saa suureks ,ravi oma kliimaksit seewaldis
˅ näita rohkem ˅
2011-08-09 21:02
kle, kyrbik, mis sul viga on, rahune maha? ega sa juhuslikult jälle nime pole segi ajanud pushitajaga, tal neid varikaid hulgim. ma ei vaja varikaid, kust endale kümneid tulistada, saan kerjamatagi meestelt neid kümnekesi. tal ju eluline kuhugile top-pidesse pürgida, päris imelik nn. naine. sa suht juhmakas, ega üldjuhul ikka naistel kliimaks nii varakult ei hakka ja lollike, see loomulik asjade kulg. pole haigus mida ravitakse, uuri emmelt, või loe harivat kirjandust, saad natsigi targemaks.
˅ näita rohkem ˅
2011-08-09 22:27
sa kats va libu oled juba siin oma pasalehka juba kaua laiali ajanud,ehk tõmbad oma urgu tagasi,mine vaata ennast peeglisse,rõve loom oled
˅ näita rohkem ˅
2011-08-15 01:06
muideks arnella ja kenakene uus konto on kapriisitar
˅ näita rohkem ˅
2011-08-20 01:05
kyrbik, sa pole täiemõistuslik, ütleksin, mingi nigel ravi sind ei aita, tugevatoimeline antidepresandi kuur vaja kindlasti läbida. see möla mida ajad, pole normaalse inimese jutt, ausalt.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-25 10:11
Kas nad on kaksikõed?
˅ näita rohkem ˅
2020-09-25 11:59
Arnella on meeldiv ja tegus naine.
˅ näita rohkem ˅
2020-09-26 00:01
minge magama haiget peast
˅ näita rohkem ˅
2022-09-02 15:15
Jube nõiamoor Arnella,naabrimees sai tripperi temalt.kirus mitu kuud et enam koledatesse litsidesse ei lähe
˅ näita rohkem ˅