Foorum
1
2
2015-10-25 17:15
Ei saa aru, kas siin tõesti tegu on mingite hulludega või milles asi, aga 5 naisterahvast on mind n-ö lambist blokkinud, kusjuures ma olen siin olnud ühe ööpäeva. Kui mõni mõtleb, et vbl olen ise neid solvanud privas või kommides, siis kirjavahetus nendega puudub ja samuti pole neid komminud! Kui kedagi huvitab, kes sellised imelikud on, siis võin jagada... Aga eks nad ise teavad väga hästi, kes on. Kui keegi teist loeb seda, siia tulge mõistusele!

Teiseks, olen saanud kirju 2 mehelt, kuigi ma olen selgelt profiilis öelnud (ja mitmes kohas), et tutvun naistega. Kas tõesti on nii raske profiili lugeda? Kusjuures naised polegi sedasi ise vestlust alustanud seni.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-25 17:20
Tere tulemast reaalselt virtuaalmaailma, mis kiirelt on valmis oma võlusid tutvustama!!
........ole siin ka nii aastat viis-kuus ja ei üllatu enam peaaegu millegi üle!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-25 17:34
Nagu Luukera juba ütles, siis paari aasta pärast ei leia sa selles enam midagi imelikku olevat...vajad vaid aega harjumiseks.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-25 17:46
Njaa, kui ma siin vastu pean nii kaua
Aga Keprik, ma võin küll tegutseda kindlal eesmärgil, aga mina viitsin ka süveneda
˅ näita rohkem ˅
2015-10-25 19:42
Kaks neist on raudselt angerjasving ja kenasuudlus, kolmas võib-olla lori Ülejäänud kahele oled äkki hindeks 5 pannud, kuigi nemad aksepteerivad ainult kümneid.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 00:48
Bootygrabber, angerjasvingi ja kenasuudluse koha pealt panid täkkesse, 3.pole siiski blokkinud
Muide vahepeal 2 naisblokkijat on veel lisandunud, nii et nüüd on neid juba 7! Taaskord sellised, keda pole ei komminud ega messinud.

Rääkides hindamisest, ma olen põhiliselt neljasid-viisi pannud (vast 90%) ja mõned kahed-kolmed on ka hulka sattunud, aga ühtesid pole kellelegi pannud. Rate'is oleks mu hindamistüüp vist kaine optimist ;D Igatahes kümneid muidugi kellelegi pannud pole, need mingid poosetamise asjad nagunii (raha eest jne), ma üritan ikka suht realistlikult hinnata või õrnalt lisada hindele (max ühe võrra) ja päris lambist viisi või muid hindeid ei lao

Eks ma liitusin ikka seksisooviga...aga kõik oleneb, ma selline maha ja taha tüüp ka pole, et aint keppi tahan iga hinna eest
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 10:21
Johhhhhaidiiiiiiii, teil aega veel ka mingite ratedega kursis olla!!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 11:45
Kas rate mitte puberteediealistele mõeldud pole
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 11:52
Vist on, aga samas, ega suur osa meestest sellest pubekaeast väga edasi ei jõuagi
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 11:58
Pole see osade naistegi puhul teisiti, pean silmas siinseid 10-te lunijaid
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 14:28
Keprik, mis 9-st sa räägid? :/ Ma näen pilte vaadates 10-t (rahaline) ja siis on 5, 4 jne. Aga see hinnete lunimine on täielik jura, ma hindan siiski seda, mida tahan ja panen sellise hinde, nagu ma vääriliseks pean, sama ootan ma ka enda piltidele (kuigi mu pildid pole siin hinnete pärast, vaid lihtsalt, et võimalik partner näeks, kellega tutvub).

Rääkides rate'ist, siis see oli ju kümmekond aastat tagasi eesti populaarseim sait, kus enamikul nooremapoolsetel ja ka mingil märgataval osal keskealistest ja vanematest oli konto olemas. Nüüdseks on muidugi juba ammu Facebook üle võtnud. Aga mõeldud on rate pmst kõigile vanustele, aga mingi fookus on neil jah vast teismelistele olnd, samas ma pakun, et nüüdisajal on seal täiskasvanuid vbl rohkemgi kui alakaid, sest toonased liitujad on täiskasvanud ja praegused noored enam rate'ist väga ei tea. Aga see on oletus, mul endal seal konto alles, a külastan harva.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 18:05
Siin hindamine pole tänaval märkuse tegemisega küll seotud. Siin on inimesed ise pildid välja pannud ja sellega nad aktsepteerivad, et neid ka hinnatakse, selleks on ju vastav rubriikki (Hinda pilte). Aga kõiki pilte ei pea loomulikult hindama, ma hindan nii palju, kui viitsin ja mõne jätan vahest ka hindamata, samuti ei hinda nt mehi. Ja sinu puhul ma ju siis ei teagi, sest sul pilte pole

Ei, rate'is on kümned täpselt samuti raha eest ja seal on nii täiskasvanuid kui lapsi, hetkel ei oska küll öelda, kummaid rohkem.

Raha eest pandud 10-t ma ei võrdleks lilledega, see on mingi virtuaalne poosetamine. Päriselt lilled kingiks 10 korda enne
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 18:29
Teemaalgatajale teadmiseks, et alla viie hinne tähendab kindlat kepist ilma jäämist ja viis võib hea hindena arvesse minna vaid siis, kui keskmine hinne alla selle.
Siin ei hinnata mitte pilte, vaid inimest, kes pildi ülesriputas ja mis keppi sa tahad naiselt saada, kellele äsja ütlesid, et ta ei meeldi eriti sulle.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 18:56
Ma ei hinda ju ilmtingimata vaid neid, kellelt n-ö keppi tahan, nagu sa ütled Ja no kui tõesti mõnda nt 4 või 5 jubedalt häirib, siis eks ta ise teab, mina teda sundima ei hakka. Üldiselt neile, kellest esmapilgul huvitatud olen, saadan siiski kirjad, kui neil postkastid avatud.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 19:18
Ise tead, aga mina leian, et selliseid pilte, mis üldse hinnet väärivad, on siin väga vähe.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 21:12
Pandud on mulle siin ühtesid ja mitte vähe , kuid ei ole ma elus kedagi veel blokkinud. Lihtsalt peab endal selgroogu olema ja ise teadma, mida tegelikult väärt oled.
....samas ma nüüd Jott ei saa aru, kas pidasid silmas, et vähe on pilte mis kümmet väärivad?!?!? või siis tõesti, et ei vääri isegi ühte punni mitte!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 21:23
jf - kui inimene ei taha aru saada, siis ta ka ei saa. Seleta kui hästi tahad

Luu - Vähe on pilte, mis motiveeriks hindama. Olgu siis 1...5.. või 10ga.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 21:34
Tegelikult vähegi mõtlevad inimesed nõustuge, et tegelik jant on nende pildimaniakkide väärastunud mõtteskaalaga. Maksimum, ehk 10 võiks tähendada, et tegu on suurepärase fotoga.Hinne viis oleks selles skaalas ju igati tubli ja tähelepanemist vääriv. ........ka neli ei ole ju eriti halb, vaid pigem ikka hea ..........no kolm selline mittemidagiütle e. rahuldav .......kaks ja üks tõesti koledamapoolsed.
.........Siin aga on üsna vähe neid, kes kümnest madalamat hinnet taluvad. Võin teile kinnitada, et umbes aasta tagasi istus üks aff öö läbi ülal ja hindas mind ühtedega Uskuge ma isegi ei vaadanud ta kontot ega blokkinud. No aff ladus veel paar ööd ühtesid, siis ilmselt väsis, suri ära või kaotas huvi, sest minupoolset reaktsiooni ei järgnenudki!!! No ja mis siis muutus, olen ju samasugune Luukera edasi
..........Sellega aga 101% nõus, et valdavalt hinnatakse siin inimest, mitte pilti!! ........no ja siis teatud seltskond hindab ka iseennast!!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 22:11
Mida kuradit te siin ajast aega...pidevalt ingute ja vingute oma blokkide pärast,õrnahingelised kohe,kohe lähete katki....
lugege parem oma varikaid kokku... ja tõmmelge vähem.
muud teemat pole enam või??
pühad lehmad,käite uurimistöid oma varikatelt tegema,et kes on kess...jne.
kes on andnud teile õiguse siin targutada,näpuga näidata.
pada sõimab ka.........ja nii ongi.
pole teist keegi,teistest siinsetest parem!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 22:14
Kui keegi siin ütleb, et mul on mingi teine konto, siis mingu ta ka lihtsalt otse persse!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 22:14
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 22:27
Luu, kas sul siis polegi või? Ma arvasin, et olen ainuke selline jobu.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 22:30
Ma küll ise ei tea, et mul varikas oleks. Aga no "küla" teab ALATI rohkem kui ise
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 22:33
Eks Teist igaüks ise tea, kes on kes ja mis on mis...
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 22:34
Mõnel vähemalt paarikonto lisaks, mul pole sedagi
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 22:35
Juba aastaid ei ole.
Tunnistan ausalt, et kui kunagi siia konto tegin(6 a. tagasi) , siis ei saanud ka algul pihta mis toimub, esimestel kuudel tundus, et blokkimine on sama kui salaja alatult hinge sittumine ja et ka ise saaks oma vastulause öelda, tegin veel teise konto, mida kasutasin VAID nende blokkijate rahuldamiseks
.......aga tõesõna ei tea tolle konto hetkesaatust, sest pole vajalikuks pidanud seda näppida juba oma viis ja pool aastat. .......lihtsalt ära harjusin nende veidrustega
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 22:39
Tõenäoliselt pidas jott silmas mind, aga... pole ju varikonto, täiesti avalik. Kuid kuna pole paari, seisab jõude.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 22:44
SIIN EI JÄÄ MISSKI VARJULE
SEST KA KÕIGE TERASEMAD JA ANDEKAMAD,TEEVAD LÕPUKS VIGU
NAGU SIIN FOORUMI VEERGUDEL ÜTLES ÜKS ANDEKAS KASUTAJA--NUTUMÜÜR
SIIS SEDA SEE PAIK KA TÕESTI ON.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 22:44
Preili Eva .......tohib end uueks paariliseks pakkuda?!?!?!? .....noh, et konto jõude ei peaks seisma või nii.......
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 22:48
Härra Luu.... pakkuda võib alati, aga krt, te ei tea, millega pimesi riskite
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 22:53
Preili olen valmis siin nüüd järgnevad kolm lehekülge Teid moosima, ohvreid tooma ja riskima, kui vaid kuidagigigigi paariliseks tulla saaks!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:00
Oh pole ma mingi mõisapreili, kellele neid ohvreid vaja tuua
Esteks võiks alustada praetud kukeseente ja mustika-vaarika toormoosiga
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:00
Üritate nutumüürist teha naeumüüri
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:05
......kikkaseeni sügavkülmast iks leiap kuit ma tiie parempaid vahendeid jäämäe sulatamisess .......KAKAO om to võllovärk!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:13
Netili - kardetavasti oleks see võimatu, aga no eks üritama ju peab. Aga kes teab, võibolla jõuame teemasse tagasi, hakkame ühtesid laduma ja blokime ära

Luu - õppetund nr 1 - naised on muutliku meelega
õppetund nr 2 - kõigile ei sobi üks ja see sama
õppetund nt 3 - kui ma tahan mustika-vaarika toormoosi, siis ma tahan mustika-vaarika toormoosi
õppetund nr 4 - kuidas toormoosist saab kakao teha - krt, kõike ei saa ka teile õpetada
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:17
Ise ütlesid, et naised on muutliku meelega
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:18
Preili tundub, et lähebki käiku see kolme lehekülje variant. Aga ütles kunagi üks kuulus väejuht, et raske õppustel.......kerge lahingus!!!
.......kuulge peili aga teeme hoopis uue paarikonto, mul nimigi juba valmis mõeldus "Evaluu" ......noh nagu Aadama küljeluu või midagi sealt kandist
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:23
jott - ongi, aga ma ei saa ju kohe õpetada, kuidas seda meelt muutma saab panna

Luu - Mjah, ega nimi Luutytar vist ei läheks mette
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:26
Kuulge mina tean, las ma räägin!!!
Mul on üks säärane võlukepike, mis Preili meelt võib muuta!!!
........Ei ei Luutytar ei kõla nii hästi, jääb siis ikka Evaluu ok!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:26
Kass võib ju kenasti nurruda, aga koer saab ikka küüsi tunda
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:29
.......muide vähestel kassidel on taevakarva silmad!!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:32
Minuteada just neil kõige tigedamatel - Siiamitel
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:33
Jott ära silita kassi iial vastu karva!!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:33
Jott - mulle tundub küll, et praegu koer rohkem liputab saba ja kass küünistab

Aga kui nüüd teemasse, siis homsest hakkavad inimesed otsima kontot Evaluu, et see siis eos ära blokeerida. Muidu mine tea - hullud hakkavad veel ühtesid laduma

Luu - valdaval osal kassidest on pärast silmavaatamist komme küüntega nahale oma initsiaalid jätta
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:34
Kuulge, ma ei jõua nii kiiresti järje peale
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:37
Ühel pildil on Evatytrel ka sinised silmad
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:39
jott - kas sa nüüd ütlesid, et ma olen tige nagu siiam

õppetund nr 5 - naised teevad meeste loogikale arusaamatuid ja nende arvates meelevaldseid järeldusi
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:40
On on, ma olen seda tundnud, kuid et neid kraabitakse seljale, ise ohvri ees (mhõkmõõ all) olles, siis jäävad need initsiaalid sinna peegelpildis.........näiteks ratytave .....või noh oleneb muidugi kraapiast!!!
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:42
Ma ei ütle kunagi naisele, et ta on tige. Samuti nagu ei ütle, et ta kole on. Mõnikord on lihtsalt targem vait olla
˅ näita rohkem ˅
2015-10-26 23:45
Jott siin on virtuaalmaailm, võid öelda küll, isegi ühtesid võid öö läbi laduda!!!
˅ näita rohkem ˅
1
2