Foorum
1
2
2013-09-17 12:39
No lihtsalt koomilised kuulutused, täiesti abitu neiu, lausa invaliid, et üksi päev ei saa ilma kõrvalise abita hakkama, samas olevat truu abielunaine....mulle pandi blokk loomulikult
˅ näita rohkem ˅
2013-09-17 23:35
aaa miks sa talle pappi ei pakkunud.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-18 10:47
milleks pappi, abi pakuks küll, aitaks üle tee või sõidutaks ratastooliga vahest, samas kirjutab, et ühendust võivad võtta ainult rikkad, mina vist väga rikas veel ei ole....Uthale muidugi ka palju tervisi, ootasingi, et kas tuleb kommentaar ja ära ootasin....ikkagi kena tore vanainimene
˅ näita rohkem ˅
2013-09-18 11:00
No mis abi ta siis tahab, on keegi uurinud ka?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-18 11:24
Ei saanud uurida, blokeeris kohe, kui püüdsin selgitada, millelaadset abi....vbolla soovib kaalulangetamisalast abi, võibolla miskit muud, oluline, et oled rikas
˅ näita rohkem ˅
2013-09-18 11:29
Mismoodi, küsib et kas oled rikas või?

Ma ei julge ise uurida otse.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-18 13:10
Mulle tundub, et tegemist on lihtsalt aruka ja kavala tüdrukuga.
Eriti ei usu, et ta abielus on. Pigem vaba ja vallaline ning kasutab lihtsameelseid enda huvides ära, milles pole midagi halba ju.
Kohe ütleb ära, et seksi ei paku ning kes seda vaikselt ikkagi loodab, saab süüdistada ainult iseennast.
Kõik sõidud ja lõunasöögid, paljud mehed tõenäoliselt maksavad need kinni vabatahtlikult, lootes kasvõi hiljem midagi tagasi saada.
Kui oled jõukas, pole see ka eriline kulu, mõningatel juhtudel tuleb neiul võib-olla seda ise teha (aga julgeks oletada, et 10-st 8 meest maksavad terve arve, mis pikemas perspektiivis on siiski kulude kokkuhoid).
Hiljem kodus tõenäoliselt muigab, kui naiivsed mehed võivad olla.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-18 13:15
Seda ma arvasin, ma ei hakka torkima siis.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-18 14:08
Seda ma arvasingi, et otsib lihtsalt lolle ja neid kindlasti on siin hulgi....kui ringi vaadata, siis esimene loll kes pähe kargab on Utha, aga tema on teema omaette, üksik pensionär, aga las tema olla....aga sellised nn.ärakasutajad ei lõpeta reeglina heasti....elu on lihtsalt näidanud seda.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-18 19:56
pettus seegi.
krt, nõukaajal oli üks kuradi hea paragrahv, mida ma tagasi igatsen- hõlptulu teenimine vms. hea asi, millega õhumüüjaid ja muidu naha üle kõrvade tõmbajaid ning teiste seljas liugulaskjaid ohjeldada saaks... a mis teha, sessinatses riigisarnasest moodustises elavadki hästi mitte need, kes ausalt oma kümne küünega oma igapäevast leiba teenivad, vaid need, kes nende seljas nagu täid liugu lasevad...
˅ näita rohkem ˅
2013-09-18 19:59
samas ei välista, et antud isendil on lihtsalt suhtlemisvaegus ja seltskonnapuudus ning reaalne sõprusringkond on mingitel põhjustel olematu...
˅ näita rohkem ˅
2013-09-18 20:47
siin neid alessandra suguseid debiile on iha täis,ihast jääb üldse mulje,et suhtled piltidega,reaalselt ei kohtu keegi
˅ näita rohkem ˅
2013-09-18 21:19
Ega need, kes iga esimese ettejuhtuvaga kohe kohtuma ei torma veel debiilid pole. Pigem on ikka debiilid need, kes nutavad ja süüdistavad enda saamatuses teisi.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-18 23:49
Keegi peab ju süüdi olema.... Ise loll, hoidku selle eest, loomulikult mitte
˅ näita rohkem ˅
2013-09-19 10:27
Enamus kaagutajatega on mul analoogsed 'kirjavahetused' olnud :



Autor:
hitundo
Saaja:
Alessandra
Teema:
Saadeti: 2013-09-19 09:52:02
Loeti: 2013-09-19 10:21:56
kustuta kiri

lehm,rikkuri otsija kes siis sinusuguse värdja peale raha raiskaks..nikkunäljane tavaline eesti lehm


Autor:
hitundo
Saaja:
Alessandra
Teema: Tere! Neiu!
Saadeti: 2013-09-12 07:41:28
Loeti: 2013-09-12 07:42:07
kustuta kiri

lähme reisile,valik on sinu,kuhu ja millal

Märgi kiri
˅ näita rohkem ˅
2013-09-19 11:07
Huvitav, mida Sa Alessandra loodad siis, pole sa ju just kõige kenam ja miks peakski keegi üldse sind toetama ja aitama, katsu ise omadega hakkama saada, samas kui siin lolle, siis sinu võit
˅ näita rohkem ˅
2013-09-19 11:15
Kuidas saab üldse nii loll olla..lugeda ei oska? Eelpool mainitud 'kirjavahetuses' palusin ma mingit toetamist temalt või? Ilmselgelt ei saanud Sa asja tuumale pihta, aga no mida sellisest üldse loota ongi. Ja tundub, et ainus peletis siin oled Sina, kes Sa ei julge piltigi üles panna ja tuled teiste välimusest rääkima. Naeruväärne oled lihtsalt!
˅ näita rohkem ˅
2013-09-19 11:43
Ma ei näe pildi panemisel erilist mõtet....samas mida annaks, kui paneks ka suure ja rasvase tagumiku pildi usun, et mitte midagi....kellega siit olen kohtunud, ei ole miskit paha õelnud, seega olen ikkagi vist suht normaalne....aga ma vähemasti ei kerja ja otsi abi igapäev, tulen endaga kenasti toime, mida sinu kohta lilleke kahjuks õelda ei saa
˅ näita rohkem ˅
2013-09-20 10:21
Huviga loeksin mõne imekauni mehe....nii kirjutati, kommentaari kohtumisest Alessandraga, lihtsalt tore teada, kuidas puudega neiul ka läheb aga kommentaare ilmselt ei tule, vaevalt keski julgeb enda häbi siin tunnistada
˅ näita rohkem ˅
2013-09-20 14:20
niikurb, kõik lihtsalt pole sama julged, kui sina
˅ näita rohkem ˅
2013-09-20 15:05
Võibolla tõesti, ehk räägid kuidas puudega neiu ka on....kusjuures mina ei ole käinud kohtumas....
˅ näita rohkem ˅
2013-09-21 12:23
Vaid puudega inimesed ilguvad teiste puuete kallal.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-21 12:44
õige ta on. samas eks ole see ju väikene lohutus omas puudes, kui leiad teise, kah puudega, kelle pihta saab näpuga näidata ja parastada....oma puue tundub kohe nii pisike, nii pisike...
˅ näita rohkem ˅
2013-09-21 23:25
niikurb, miks sa siis ei saatnud talle oma tagumiku pilti, nagu sellel alessal, selline näopilt et anna olla, tal passis ka selline ehk!
˅ näita rohkem ˅
2013-09-23 09:53
Pole seegi võimatu....ja mis puudutab puuet, ma ei väidagi, et liikumispuue, kuigi kuulutusi lugedes jääb mulje küll, et mitu korda päevas vaja viia ja tuua....pigem on see sügav aju ja inteligentsi puue. Eks ma natukene tunnen kaasa, aga rohkem neile meestele, kes õnge lähevad, kuigi pole vist minu asi seda hinnata....igaljuhul lootus, et keegi kirjutab oma kogemustest, Alessandraga kohtumisest, jäi mul saamata, ei ole piisavalt julgeid siin ikkagi, pigem kritiseerijad, kes mind kuidagimoodi ärritada püüavad. Asi seegi, järelikult ongi nemad käinud kohtumisel ja tunnevad ennast puudutatuna.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-23 16:11
Neid ajupuudega mehi, kes enda kohtamistest kogu maailmale pasundavad on vähevõitu
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 07:37
Paraku see nii on....ehk teisisõnu, silmad häbi täis, eks see loomulik ju ole kah
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 09:52
Selles ju asja võlu peitubki, et ma ei meelitanud Sind vaid kutsusin ausale vestlusele, kuid vanainimene lõi kartma, sina kukkusid blokkima, ahh, küll ise tead, kuidas käitusid, minul ju karta pole miskit. Aga naera kindlasti, naer on tervislik ja sinu kibestunud ja enamuses arvutitaga mööduv aeg saab pisikese meetilga sinu põhjatusse tõrvapotti. Hea algus ju seega, kas pole
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 11:19
Mis häda peaks üht täiskasvanud meest ajama internetti mingeid talle võõraid naisi sõimama ja alandama? Kas Alessandra ja Utha palusid sult midagi, et sa neile kallale hüppasid?
Norid siin teiste kallal, et neil sellised pildid ja arvuti taga raisatud aeg. Endal pilti pole ja käib siinsamas foorumis kiibitsemas. Kuidagi jabur tundub. Normaalne mees seksib naistega, mitte ei käi neid anonüümselt internetis sõimamas.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 11:27
ja sina ei ole anonüümne???sul on normaalne pilt endast?mine arene toodik!ma ei ole kedagi esimesena sõimanud,ma sõiman vastu!ja kes oled sina,et tuled mulle seda ette heitma????
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 11:40
Ma ei käi siin kedagi sõimamas.
Ma ei heida kellelegi pildi puudumist ette.
Portaali kasutajana mind häirivad inimesed, kes põhjendamatult konflikte üles keerutavad.

Ja miks see teema järsku sind puudutas, dogma? Või oled sa ka niikurb kasutajanime omanik?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 14:39
kle smart. va äbarik albiinost jopski, kes kramplikult üritab siin oma puegmisega kõikidele naistele meeldida. ma toon su armetu virumaa kloun maapeale. ei kepi sinuga ei utha ega keegi kolmas siin. seega ole mees ja ära lipitse siin. hakkab juba siiber saama.
ses suhtes saan dogmast aru.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 15:38
Ohh Uthakene, sina muudkui unistad ja loodad, loodad ja unistad, et ka sinu õuele päike paistma hakkaks, aga no mitte kohe ei hakka, samas vihje....smsart tundub olevat sinust huvitatud, seega haara kiiresti võimalusest....jääd muidu sest ainsasti õlekõrrest ilma.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 16:03
Hm, õige mees ikka sõimab esimese asjana, mitte ei kutsu räuskajat korrale. On nii, olevoimalik? Ja kui mingil põhjusel ei sõima ning tõesti peaks räuskaval mehel soovitama vaiksemaks võtta, siis raudselt tahab naise püksi pääseda? Ega niisama ju sõna võeta!

Misasja te selliste sõnavõttudega saada tahate, poisid? Elu on nii halb, et peab siin end välja elamas käima?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-25 00:09
ei viitsi pikalt jahuda, aga sa oled nagu see vanamehenäss jfm või, mis iganes ta on. see kahh igas pulmas peiupoiss ja igal teemal sõna võtab. sinuga sama lugu.

utha: pisut enesekriitikat. sa ju tead ise väga hästi, et kepp käib sinust sama tihedalt üle nagu lehm karjamaal mäletsedes lennuõnnetust näeb
˅ näita rohkem ˅
2013-09-26 08:36
Olevoimalik, väga tabavalt Utha kohta, ja mis kõige imelisem, ilmselt ka tõsi, sest pikka monoloogi Uthalt ei olegi järgnenud....istub teine oma pimedas nurgas ja närib küüsi.....
˅ näita rohkem ˅
2013-09-26 16:56
Naera pooleks..
˅ näita rohkem ˅
2013-09-27 07:57
Näädsa nüüd, suur tagumik, kes otsib abi on ka sõnavõtuga esinenud.....väga targad sõnad ja pikk lause
˅ näita rohkem ˅
2013-09-27 15:49
Niikurb, aga nende kahe sõnaga on ju kõik öeldud. Sa oled ju kloun.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-28 00:57
Kõige suuremad klounid on siin inimesed, kes igas teemas kodus on ja sõna võtavad. Vastavad inimesed tunnevad vast end ära :-)
˅ näita rohkem ˅
2013-09-28 01:25
Miks ma peaks ära tundma, ma olen ju seda meelega, lausa hea meelega. Aga naerma ajavad just need, kes sellest ise aru ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 08:16
Vaata jfjm, sinust ju ei ole teemat, järelikult oledki selline teiste perses nokkija....tundub, et meeldib ka võtta sõna seal, kus seda palutud pole, koos Uthaga moodustate harmooniloise kibestunud vanainimeste paari Aga mis puutub neiu Alessandrasse, siis pole kahjuks saanud ühtegi positiivset kommentaari tema võludest ja meeldivast seltsist, seega las neiu unistab, et keegi teda välja viib ja aega veedab, kuid teema on püstitatud ja lugedagi tore, kahju jah, et ei saa teada kuis abivajaja neiu ka päriselus on, sest paksu tagumiku järgi ja teda ära ei tunne.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 08:36
Kui keegi foorumisse ekstra Sinu tarbeks hurraatama ei tule, et küll oli vahva kohtumine minuga, siis ei ole neid kohtumisi kohe olnud? Kelleks Sa ennast üldse pead? Oled mingi eriti tähtis nina, et kõik peavad Sinu pärast foorumisse kribama jooksma? Tule maa peale tagasi, Sa ei huvita kedagi. Aga kui minuga E I olevoimalik kohtuda, siis võib tõesti niikurb hakata, mõistan isegi.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 08:54
Ei pea huraatama, aga tore ju oleks teada, aga tätis olen ma küll, Sinuga õnneks kohtuda ei tahagi, kuna tean, kes oled ja seega pole miskit huvi kohtumiseks, samas on siis väga toredaid naisi- neide, kellega suhelda ja kohtuda, kusjuures täiesti iseseisvad ja terved kah....ei vaja igal sammul ja igas olukorras abi, kuigi ega invaliididelgi pole ju siin keelatud abi nurumas käia, arvan mina, et see on ikkagi vähe teiselaadne koht.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 09:04
Sul endal imelik või häbi ei hakka juba? Lahmid tühja mingit lollust, ühtegi oma väidet Sa ära tõestada ei suuda ju. Kui ** ***** ********* neiud nii vahvad ja toredad on, miks siis endiselt siin minu kallal kaagutad? Ilmselt ei taha isegi sellised 'neiud' Sinusugusega mingit tegemist teha.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 09:36
Ma ei kaaguta sinu kallal, lihtsalt püstitasin teema, kui abituid inimesi siin ikka leidub, nn abielunaisi
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 13:17
Sinu väärastunud mõistus ei suuda ilmselt tõesti nn abielunaist ette kujutada, sest Sulle ju ei tulekski keegi. Sa oled lihtsalt naeruväärne, ei muud.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 13:28
ka viimane kirjutaja on naeruväärne ja samas ka haletsusväärne. aga nohh vähemalt ajab oma kehamüümise äri natuke teisiti kui enamus siinseid proste
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 13:35
Olevoimalik järjekordselt 10+, kusjuures ma olen seda Alessandrat näinud, kesklinna kandis....pole teine suurt miskit, pisike ja paksuke on, seepärast ei tahagi keegi kogemusi jagada....aga ma olen ju niiiiiiiiiiiiiiiiiiii uudishimulik
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 14:39
Mitte midagi Sa ei ole näinud, luuletad siin tühja jälle. Ja ei ole ma ka mitte midagi müünud, ei ennast ega ka midagi muud. Paras paar ebardeid olete.
˅ näita rohkem ˅
1
2