Foorum
1
2
2013-09-30 15:06
Muidugi olen, aga las jääb sinu südametunnistusele, aga tore, et ka ise ennast häbened....lugesin uut kuulutust, juba vaja osavat sõpra, kas abivahend on katki või mis on lillekesel mure
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 15:09
Lillekese muresid lahendavad teised mehed. Sina võid vabalt võtta ja oma energia millessegi mõistlikumasse suunata, kui see jaburus siin, mis Sa korraldanud oled.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 15:15
kuidagi meenub kasutaja Mirru, oli selline siin kunagi
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 15:58
Niikurb, kahjuks mul puuduvad isiklikud kogemused neiu Alessandraga ja selle tõttu ma tema kohta sõna ei võta, ei võtaks ka siis kui need kogemused oleksid.
Ma võin ju olla kibestunud vanamehenäss, kui see sulle meeldib, aga minule jälle meeldib olla pinnuks perses sinutaolistele "täitsameestele"
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 16:04
Ega jfjm mind pind perses ei sega, las ta olla, ongi lõbusam....kahju, et sul kogemus puudub, vaevalt sa siis nii julgelt sõna ka võtaks....
Minul nagu olen maininud, on olnud võimalus neiut kohata, seda küll paari meetri kaugusel ja usu, see pole seda väärt, aga lihtsalt on tore plõksida ja uriseda, kuidas üks lollikene teisi lolle meelitab, et endal elu kergem oleks. Neiu ju ise suht saamatu, kuid teiste kulul ilmselt elada oskab.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-30 16:27
Niikurb, aga mis see sinu asi on, mida neiu teeb, kui see sind ei puuduta? Ma olen kah näinud Soome presidenti paari meetri kauguselt, aga see ei tähenda veel, et ma oskaksin tema elu ja tööd arvustada. Räägi, mida räägid, aga sinu jutul on hapude viinamarjade lõhn juures.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-01 08:08
Vaevalt, et Soome president ka abi kerjab....ja hapust on asi kaugel, lihtsalt mulle jäi selle abitu ja saamatu neiu oma kuulutustega silma. Aga miks mulle tundub, et oled kas Uthaga suur sõber või on Sul mitu kontot, kuidagi ühesamased mõtted ja sõnastused.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-01 10:43
Aga selle Alessandra tagapõsed on küll pringid.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-02 13:35
Ikka pringid, pidev ja regulaarne treening ju taga kah....täna puhkepäev....vaja vaid kohvikukaaslast ja niisama põnevust....viia tuua miskit nagu polegi
˅ näita rohkem ˅
2013-10-03 13:30
No nii kulla inimesed, kellel on iphone 5 vahetada raha vastu, kiirustage, sest võidab isik, kes vähemaga, st. üldse ilma rahata annab....poes neid ju ei müüda ja abielunaise mees on laostunud vist
˅ näita rohkem ˅
2013-10-08 13:44
Minu arvamuse kohaselt on see Alessandra üks huvitav isend
˅ näita rohkem ˅
2013-10-08 16:49
Nublus, ole hää ja seleta lahti, mida Sa selle huvitava isendi all mõtled....
˅ näita rohkem ˅
2013-10-08 17:46
Selle kohvitamise kõrvalt trenni ka jõuab teha?
Kohvi on inetu asi - rikub hambaid, viib kaltsiumi organismist välja ja jätab rõveda haisu suhu.
Pildi pealt ei paista küll välja, et aktiivselt spordiga tegeleks. Mis spordialaga tegu?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-08 21:11
Enesekindlust on tal "tonna" mis on cool ja kasulik omadus inimeses, kas selleks ka põhjust on ei oska öelda, pole kohtunud. Igav ta igaljuhul pole. Kokkuvõttes lõbustav..
˅ näita rohkem ˅
2013-10-09 10:38
Nn. abielunaine ja tippjuht nagu ta end väidab olevat, vaevalt aega spordiks jääb....aga sebimist tundub tal jaguvat, sest kuulutused ju kubisevad appihüüetest, ja igav on ka....aga huvitav isik on ta küll, seepärast mulle meeldibki ta käekäiku jälgida....kusjuures nägu on nagu on....olen vilksamisi näinud ja kommentaarid jätan enda teada, samuti pole senini ühtki ilusat ja rikast olnud, kes kommenteeriks, kuidas kohtumised on olnud.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-09 17:24
niikurb. Aga mis porbleemi sa lahendad? Tee varikas ja kutsu preili välja ja näedki kohe silmast silma ära, kõik mis vaja.
Pärast tuled siia ja räägid kõik ilusti kenasti ära. On see siis raske või?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-09 19:13
Niikurb tundub olema siin üks neist vigisejatest vigisemise pärast, kellel parim päev on siis, kui tillika saavad. Siis pettur paljastatud ja võimalik kella lüüa.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-11 14:39
Vaata jfjm mina olen vähemalt teema algataja, sina aga sipsid niisama mööda teiste teemasid ja pläksid vasakule ja paremale....mille poolest sina siis parem oled.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-12 00:38
Niikurb, ära keksi midagi. Ma nimelt olen siin foorumis algatanud kümneid teemasid, aga sellisesse ämbrisse pole ma küll astunud, et hoiatama peaks. Ja kui astukski, Siis nii loll ma ka ei ole, et sellest kõigile kuulutada.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-14 08:50
Huvitaval kombel ei ole minu teema hoiatuste vaid kaua võib rubriigis. Oleks äärmislt tore, kui vanainimene, nagu sa oled teeks vahet rubriikidel. Muidu oled nagu Utha igas pulmas peiupoiss. Ja minu teema mõte ongi selles, et näha kui palju erinevaid arvamusi siia kokku tuleb. Neid sarnaseid kuulutusi on siis sadu, kuid neiu A omad on kõige naljakamas ja lollimad, seda enam, et lööki tal ju pole, aga visa on ta sellegipoolest. Sinule jfjm aga vihje, kui ei ole tarka miskit kirjutada, siis loe ja ära kirjuta, see pole vististi sinu tugevaim külg.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-14 16:03
Niikurb, vaata sina võtsid lahkamise alla endale tundmatu kasutaja. Lihtsalt tuli pähe ja hakkasid teda arvustama. Mina aga otsustasin natuke sind ennast torkida. Paraku sulle selline vastukarva silitamine ei meeldi. Seega, kui sulle ei meeldi, et sinu vigu otsitakse, jäta ka teiste vead rahule. Kuna sa aga ei tunnegi toda kasutajat, siis sa ju ei tea tema vigu ja poogid neid lihtsalt talle külge. Igatahes väga "mehelik" käitumine sinu poolt. Võiksid juba täiskasvanuks saada.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-15 13:16
ma ikka ei sa inimestest aru. Ise pole inimest kordagi elus näinud siis vinguvad ja haldavad, ma ei tea mida. Mul on õnnestunud selle neiuga kohuta. Tegemist on üli lähe neiuga. Jalutus käik mis mei oli üli mõnus ja romandiline!!!, Ei kahetse seda veedetud aega! Lihtsal väga armas ja südamlik neiu!
˅ näita rohkem ˅
2013-10-15 13:27
vabandage nuti
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 23:04
Selle sama ihas olemise eest tööajal lasti see tüdruk töölt lahti
Niiet portaali Iha pärast kaotada töö on suht nõme kaspole?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-18 23:07
Vot sellise firma nime tahaks küll teada.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-20 07:49
Keegi temaga kohtunud ka on?
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 00:26
Küsi parem, kas keegi on tahtnud ka kaks korda kohtuda!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 11:12
Näedsa nüüd, hakkab lõpuks vaikselt ka tõde päevavalgele tulema, ikkagi on julgeid mehasid siin kah....super
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 14:43
Ikka eriline naiivitar. Nähtavasti pead tõeks ainult seda, mida selleks ise pidada tahad. Kindel see, et inimene, kes minust midagi ei tea ning minuga kunagi kohtunud või isegi rääkinud ei ole, teab minu kohta mingit t õ d e.
Aga no tundub, et Sul nüüd meel nii hirmus rõõmus, et mis seal siis ikka..kahju oleks Sulle seda ka keelata...Vahva, kui õnneks nii vähe vaja on, enjoy!
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 14:59
Loen ja mõtlen, kahju kohe Alessandrast, pole tööd, pole meest, pole raha, pole miskit lohutust, kui vaid ullikesed, kes süüa ostavad ja seltsi pakuvad, ehh raske see noore inimese elu....aga seda teed pidi pead Sa käima....muud teed ju pole
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 15:33
Nähtavasti siia postitas ka noormees, kes on kohtunud minuga ja kui Sa nii kõva mees oled, mine ja küsi ta käest siis, kas mul oli abielusõrmus sõrmes. Vot vot, ja panen pea vahele, et Sa seda ei tee, sest siis ei saa Sa ju sama süüdimatult siin edasi vassida.

Ja seda, kas mul töö on või ei ole, tead Sa kuidas? Ma tõsiselt imestan, kas Sul endal juba piinlik ei hakka. Aga noh, mis seal imestada.

Üleüldse, näita siis teistele ka, kui vägev Sa oled ning tule ja kohtume, vaatame, kes otsa ka julged vaadata! Veel parem, kutsume kellegi kolmanda ka filmima seda, siis näeksid kõik, mida Sa tegelikult endast kujutad!


Kuna mina räägin tõtt ja midagi kartma ei pea siis olen vabalt valmis kohtuma, kuid Sinul on kindlasti nüüd miljon kehva vabandust välja mõeldud, miks mitte kohtuda, sest milline häbi see küll oleks, kui peaksid tunnistama, et siin täiesti tühja jauranud oled!
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 16:08
aa mina olen küll ühe ülekaalulise ja põhjendamatult heal arvamusel virtuaalprintsessiga nõus kohtuma. tahaks ka oma silmaga ää kaeda millise elajaga siis lõpuks tegemist. teeme ära alessandra. kunagi nagu pidime, aga siis hüppasid alt. ainuke, mis meenub oli see tippjuhi jutt mida tuima järjekindlusega tagusid
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 16:11
Jah, vabalt. Võta niikurb kampa ja kohtume. Valdkonnajuhil ja tippjuhil vahet teed üldse? Saate kumbki visiitkaardi pihku ja eks näis, kas siis ka midagi öelda on.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-21 23:39
öra praali burgeriputka krtteab, missuguse burgeri valdkonnajuhike sa blokeerisid mu ära ju kui eelmine kord sulle kondi viskasin. seega kirjuta privasse ja ehk vead seekord oma matsaka keha kohale
˅ näita rohkem ˅
2013-10-22 14:15
Mina meelsasti tuleks kohtuma, näiteks kuhugile toredasse kohvikusse, kuid ei saa kokku leppida, kuna olen väljavalitute seas, kes tõerääkimise eest blokeeritud, nagu ilmselt paljudki. Muidu, miks mitte....noore valdkonna, iseasi, mis valdkonna, juhiga tutvuks meeleldi.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-22 18:47
Kusjuures ma ei ole Sinuga varem kohtuma pidanud, ära nüüd oma unistuses liiale ka mine.

Nähtavasti peale kurvika keha ei ole Sul millestki rääkida ning see ei ole kohe üldse mitte mingi põhjus siin kaagutamiseks.

Ja Sinul, niikurb, ei olegi mingit tõde minu kohta rääkida. Mille põhjal küll oleks? Sa ei ole mind näinudki, mida Sa tola seletad siis.

Aga eraldi ma teie peale küll aega raiskama ei hakka, võtate ennast homme 11 ajal Foorumi ette ritta ja saate häbistatud.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-22 22:18
Who`s gona be chicken?
No mehed, võimalus on antud, ärge nüüd pidurdage!
˅ näita rohkem ˅
2013-10-23 07:48
Nüüd lõi küll Alessandra kõhu lahti, pakkusin meeldivat kohtumist, aga näedsa nüüd, ei miskit. Kahju, kui inimene kardab, ju siis on omal ka häbi, nii tegude, kui ka välimuse pärast....äkki kirjutan veel miskit tõeste tema kohta. Igaljuhul mina olen kohtumisele avatud....seega nüüd ootan huviga, mil neiu A julguse kokku võtab ja minuga kohtuma tuleb.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-23 12:40
yks vägagi imelik abitu isend on see alessandra..ainult elab abi toel.ja blokib ka kohe kui midagi ei ole tema meele järgi
˅ näita rohkem ˅
2013-10-23 14:50
Enda jutujärgi väga edukas tipp või valdkonnajuht ja abielunaine, ju siis mees on töötu ja saatis kerjama....blokimises pidavat kibekäsi olema jah, pakkusin just võimalust kohtumiseks, aga no, ei pole julgust.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-23 18:52
Teie ju ei ilmunud kohale. Olin kokkulepitud ajal, kokkulepitud kohas.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-23 18:54
Täiesti mõttetu teema on see juba. 7 lehekülge jauramist nende poolt, kes ei ole mind kunagi näinudki. Kui endal sellest parem hakkab, arvake, mida tahate, minu jaoks ei muuda see midagi. Ajaraisk, ei muud.


Edu!
˅ näita rohkem ˅
2013-10-23 20:06
Niikurb, kas said ise ka aru, kui lollisti sa täna mängu kaotasid? Sina ei läinud kohtamisele ja sul pole ka millegagi tõestada, et neiu Alessandra ei käinud. Sa vaeseke olid vist eneseimetlemisega nii ametis, et ei pannud tähelegi kus ja millal kohtuma pidi
˅ näita rohkem ˅
2013-10-24 09:16
Kusjuures neiu ei olnud kohal. Ja ma olen teda näinud.....Foorumi ees oli küll palju inimesi, kuid ühtegi tüsedapoolset noort naist ei märganud. Kahju, seepärast pakkusingi toredat kohvikut, kus on võimalus teineteist mitte märgata, aga see käib mõnel lihtsalt julgusest üle.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-24 17:43
Niikurb, aga miks sa siis enda eelmistes postitustes ei maininud, et kohtama lähed? Eile hommikul, kolm tundi enne määratud aega, polnud sul kutsest aimugi ja ega pärastlõunases postituseski polnud näha, et sa oleksid seda lugenud.
˅ näita rohkem ˅
2013-10-25 12:41
Mnjh jfjm, Sherlock Holmsi, ega ka lihtsalt uurija Stjopast sinust ei saa, loogika on paigast ära....
˅ näita rohkem ˅
2013-10-25 15:57
Ega ma üritagi uurida. Kas loodad, et mina olin ainus, kes ämbri kolinat märkas
˅ näita rohkem ˅
2013-10-26 23:02
Mulle küll preili Alessandra meeldib. Kirjutab ilusti viisakalt ja täitsa okei tüdruk.
˅ näita rohkem ˅
1
2