Foorum
1
2
2012-06-27 14:11
tere kui tahab valitsus teha karistatavaks et mehed pakuvad raha seksi eest mida nende tõpratest naistega siis teha kui nad seksi eest raha kysivad aru ma ei saa
˅ näita rohkem ˅
2012-06-27 15:48
Kes siin ikkagi tõprad on? Kui poleks mehi, kes maksavad, oleks naised lihtsalt ilma ja ei juhtuks midagi. Kui aga poleks naisi, kes raha vastu võtavad, lähevad kiimas mehed vägistama.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-27 16:13
Seksi eest ei saa raha kerjata, seksi, kui teenuse eest (raviteenus) saab tasu võtta
˅ näita rohkem ˅
2012-06-29 23:52
Mis mehed üldse sellised on, kes seksi vaid raha eest saavad?
˅ näita rohkem ˅
2012-06-30 00:45
Rikkad mehed, mis muud.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-30 17:31
või väga koledad
˅ näita rohkem ˅
2012-07-01 01:03
Rahaeest saab aplju rohkem ja ägedamat seksi, kui tasuta. Tasuta on nõrkadele.
Eks sa proovi kogu rahaeest tundaega keppida. Tasuta värgis võid viie mindiga ära teha ja pro. Aga kogu rahaeest tundaega põrutada..... njaaa.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-06 10:41
Teema algatajale. Huvitab kumb pool on rohkem kerjaja rollis kas see kes tasuta midagi saada tahab, lunib, küsib või see kes osutatud teenuse eest tasu küsib? Mh?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-06 18:39
Kas raha kerjamine on teistmoodi kerja mine?
Mis on tavaline kerjamine ja raha kerjamise vahe?
˅ näita rohkem ˅
2012-10-01 21:15
Vahe on selles, et tavaline kerjamine on hüvangu saamine ilma midagi vastu saamata - prostitutsiooni puhul on aga tegemist a´la äri tehinguga, millest mõlemad osapooled meelehead või kasu lõikavad!
Ma ei usu, et ükski naine siin raha kerjab. Pigem kuulutavad nad võimalikele huvilistele, et on saadavad sellistel ja teistel tingimustel..
Tõbras oled sa ise, et söandad siin sellist sõnaokset pritsida!
˅ näita rohkem ˅
2012-10-01 21:59
ebameeldiv kontingent mõlemad. Minu poolt roheline tuli mõlemate diskrimineerimisele
˅ näita rohkem ˅
2012-10-01 22:06
Kokkuvõtlikult olen nõus mykhan´iga! Aga kurjaks teeb see vihanoot teema algataja poolt, mis suunatud ainult naistele!
˅ näita rohkem ˅
2012-10-02 08:07
ja keelame vee joomise ära ning õhu tarbimise eest saab eluaegse ... tarbi vanglas palju tahad värskendavat õhku . Oh jah ... aga loomulikult igaühel on õigus oma arvamustele ja seisukohtadel. MInu seisu/istekoht on see, et pooldan kahe käega legaalsete bordellide loomise Eestisse , piirkonnaks pakuks praeguse tühermaa mis asub rautejaama ja sadama vahel, nuh see jalgpalliväljak või mis iganes see on. Kerjamist aga ei saa linnatänavail keelata kuna kõik kerjused ei paku seksteenust !
˅ näita rohkem ˅
2014-01-16 17:40
Ah tegelikult mõtlesid armastuse Venelased välja, et seksi eest maksma ei peaks
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 12:22
Esiteks on imelik, et kui kaks inimest tegelevad mõnusa asjaga, siis peaks üks neist teisele veel tasuma.
Kui üks pool teeb ainult teisele mõnu ja ise seda ei taotle, siis on arusaadavam... ehk siis

kui mees maksab naisele seksi eest... siis oleks nagu sellesse suhtlemisse sisse kodeeritud see, et naine ei peagi saama rahuldust.
Kas siis jääb igasugune eelmäng üldse ära?
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 12:29
Väga palju on noori kerjajaid tekkinud. Kes küsib parklas marsaraha, kes palvetab kusagil vanalinna tänaval tops ees. Ükspäev Ülemiste Keskuse tunnelis üks noor naine kõva häälega palvetas.
˅ näita rohkem ˅
2014-01-19 18:57
tööd ei viitsita teha. nii lihtne see ongi. milleks vaeva näha, kui ilmapealt pole lollid kadunud, kes niisama annavad. mina personaalselt ei anna, ei ole kunagi andnudki.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 17:54
mina ytlen ,et need naised kes endale siin sponsoreid otsivad oleks aeg ykskord tööl käima hakata mitte siin raha kerjata
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 17:55
kerjused sellised
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 17:55
mina ytlen ,et need naised kes endale siin sponsoreid otsivad oleks aeg ykskord tööl käima hakata mitte siin raha kerjata
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 18:06
Aga need mehed kes siin seksi kerjavad? Mida neile soovitad? Naine kosida?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 18:44
Tutt, sa ühes teises teemas ju ise vastasid sellele
˅ näita rohkem ˅
2014-04-01 19:02
Mina vastasin, aga ma küsisin Iff1001 arvamust.
˅ näita rohkem ˅
2014-05-06 14:07
ostan-müün ja vahetan. tegelikult on parimad asjad siiski tasuta, las lollid maksavad v6ltside soovide eest kui see neile l6bu pakub, küsitav on muidugi nende väärtus inimesena
˅ näita rohkem ˅
2014-07-01 16:28
Alati,kui on nõudlust,toimib asi See on nii vana amet,et pole see kunagi maapealt ära kadunud.
Abielunaised peaksid meeste eest rohkem hoolitsema,et mehed sellistes kohtades ei käiks.Kui kodus on voodielus tühjus,tekibki meestel tahtmine seda mujalt otsida.Kui maksad,saad ka kindla peale seksi,aga kui tasuta soovid saada,peab mees ikka päris palju moosima naist,tegema kingitusi,käima kohtingutel,mis samuti läheb tal maksma,vaata et rohkemgi.
Olen selle poolt,et riigis oleks lõbumajad,nii nagu Saksamaal näiteks,pensionäridele lausa mõned protsendid hinnad alla lastud.
Raha eest ostetud seks on ka turvalisem,sest reeglina kasutatakse alati kaitsevahendeid,samas lihtsalt sõbrannade,armukestega ei tea sa kunagi,mitme mehega see naine olnud on,kasutatakse vähe kumme,sest usaldatakse liialt palju.
Mina isiklikult ei usalda küll mehi selles osas,nõuan alati kaitsevahendeid.
Vaadake asju teise nurga alt ka.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-01 16:41
kahel käel nõus, exsootika.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-04 20:00
Muidugi peab nõudluse pakkumise vahekord paigas olema ja siis asi toimib - seda teab juba iga 1 kursuse tudeng. Paha lugu on ainult see, et see toimib siis kui seks on võrdsustatud kauba või teenusega. Noh palun mulle päts saia või palun mulle üks autopesu. Siin hakkame aga nägema turumajandusele mitteomaseid nähtuseid. Näiteks sai hakkab midagi vastu kobisema, et ma ise valin kes mind osta tohib või autopesula tüüp väidab, et ta põhimõtteliselt seda värvi autosid ei pese.
Täielik nonsens ju?
Minumeelest on siin ihas seda sponsorluse värki kuidagi imelikult mõistetud. Naised arvavad, et nad peavad seda kirjutama, muidu mehepojad ei viitsi isegi kohvi välja teha vaid ronivad kohe selga, samas meeste jaoks võrdub sõna sponsorlus kohe kas mingi tunnihinde või püsiva kuu toetusega.
Parandage mind kui ma eksin.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-04 21:35
Kuigi BMW-d peavad asjatundjad paremaks autoks, kui Mersu, siis Venemaal näiteks endast lugupidav ärimees Bemmi ei istu. Põhjus on selles, et BMW-d peetakse pätiautoks, sest seda saab esindusest osta sularaha eest.
Seega vahest müüja ikka valib ostjat.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-04 22:40
Eee selle bemmi näite puhul valib ju ikka klient mida ta ostab. Siis kui hr Cash räägib siis on teised tavaliselt kuss, isegi venemaal
˅ näita rohkem ˅
2014-07-04 23:09
Värk ongi ju just selles, et Mersut pätt rahakohvriga ostetud ei saa. Seega uued Mersud on ostetud kõik enamvähem seaduslikult saadud raha eest.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 09:30
See küll täiesti offtopic - aga jfjm, ma ei usu, et venemaal mersu esindusse kohvriga sisseastudes klient kuupeale saadetakse. Venemaal pole ühtege seaduslikku põhjust see raha tänavale jätta.
Seksiga on muidugi sama lugu, kui härrad seda hoolega topivad siis pole ka muidugi mõtet seda võtmata jätta. Kui kaup seda väärt siis andke minna. Kondoomi müüa teenib ja hotelli pidaja teenib ka ja kõik on õnnelikud... hmm kas on?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 11:16
Tegemist pole vene seadustega, vaid Mersedese enda äripoliitikaga. Ja mitte ainult Mersedese. Mõnede luksusautode, mida tehakse eritellimusel, soetamiseks,ei piisa ainult rahast pangaarvel, vaid peab olema ka ise piisavalt kuulus tegija.
Sama reegel kehtib ka kõrgklassi eskorttibide puhul, ei või enda marki mingi alamast klassist jobuga täisteha.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 13:29
Iccc Iha.ee'd Mersu salongiga võrrelda on üsna humoorikas.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 14:13
Mastaabid on küll teised, aga nagu näha üritamist jagub.
Pole seadust, mis kohustaks kedagi raha eest seksima. Kõik on kinni kokkulepetes ja valikuvabaduses.
Üsna küüniline on võrrelda elavat inimest saiapätsiga.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 14:21
Pisisuli, palju sulle tuleks maksta, et sa mädand vorsti sööksid? Ilmselt sa keelduksid. Samasugune õigus keelduda on ka Sõle prostidel, iha teenusepakkujatest rääkimata.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 14:56
jfjm - sa vaatad mööda faktist, et minu tsgasihoidlik persoon ei ole lubanud vorsti süüa, isegi mitte raha eest. Seevastu kuulutustetahvel on selliseid pakkumisi täis. Saiapäts oli metafoor nagu kontekstist aru võib saada, kui ei mõista siis võta vähealt zillilt
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 16:53
Suht ebaõnnestunud metafoor, sest saiapäts on kaup, inimkaubandus, aga on keelatud. Naised pole müüdavad, vaid müüjad. Nad müüvad teenust. Teenuse määjal aga on, reklaamist hoolimata, õigus teenuse müümisest keelduda. Baaripidaja võib ju ka ebameeldivat klienti mitte teenindada, kuigi reklaamis on lubatud kõigile meeldiv teenindamine.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 01:09
jfjm - kas sa tahad väita, et prostituut on igati austust väärviv amet? No ega pole minu asi su väärtushinnanguid arvustada, las see jääb. Iga prost visatakse lõpuks nagunii minema nagu kuivand sai.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 07:49
"Austust vääriv amet"?
Kas sibi amet väärib austust? Või nõudepesija amet? Või ehituse abitöölise amet?

Üldiselt hästi tehtud ja ühiskonnale kasulik töö peaks olema oluline, seega siiis ka austust vääriv. Prostituute on ühiskonnale kindlasti vaja. Iseküsimus ehk, kas kõik neist oma tööd hästi teevad, aga see ei ole enam kinni ametis, vaid töötajas.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 09:12
Prostituudi amet on austustvääriv, kuigi sellest ei taheta rääkida. Eriti hästi on sellest arusaadud suurtes sadamalinnades.
Kui laev tuleb sadamasse, siis valgub kari pikalt kuival olnud mehi kõrtsidesse. Seal kogutakse julgust ja väljudes ollakse valmis kargama kõike, mis liigub. Kui nüüd prostituutide armeed neil vastas ei seisaks, elaksid kõik linna naised pidevas vägistamise ohus.
See on fakt, mida kinnitavad täiesti legaalsed punaste laternate tänavad.

Pisisuli, kuivand saiana viskavad prostituudi minema mehed, kellele naine on vaid kindaks onaneerimisel. Ja mitte ainult prostituudi.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 09:55
hmm...pirtsutamisest teenusepakkumisel. kui ikka elu sõltub teenuse tarbimisest, siis - nutad ja teenendad. elukutse eripärad. pluss et veel suur osa antud teenuse tarbijatest on...mitte just kõige meeldivamad inimesed. kah elukutse eripära. selektsiooni saavad lubada tõesti kõrgklassi teenendajad, aga paljukest neid siin on, on iseküsimus. enamus, ma kahtlen, lihtsalt ei tunne raha reaalset väärtust, pakutava ja makstava omavahelist suhet - vaevalt et "meritäht" oleks sota per tund väärt aga sellise arvamusega veel pirtsutada, no ma ei tea
eks teenusetarbijad vast jagune laias laastus kolme gruppi
a) kes tõesti muud moodi ei saagi (moraalsed või füüsilised...veidrikud)
b) kes lihtsalt ei viitsi sebida (ajapuudus, laiskus, joobeaste)
c) kes tahaks mingit vaheldust, erinevust rutiinist. test tüüpi partnerit, midagi uut, mida naine kodus ei tee vms...

nu ja fakt on see, et teenus on vajalik, vähemalt grupi "a" ja osaliselt ka "b" esindajad selle äralangemisel oleks potentsiaalsed vägistajad - ole miuke sa oled, aga loodus nõuab ikkagi oma eksole. "c" nosiks parema puudusel heina edasi ja ainult unistaks kaerust
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 10:27
Noh jfjm kuhu sa ennast klassifitseerid?
Ma iseenesest llen vabakuulaja klasifitseerimisega üsna päri. Igaljuhul on tegemist kaubaga e võlaõigusliku suhtega. Tunnete jms vuuduuga ei ole siin midagi pistmist. Meritähe võrdlus oli hää
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 11:25
Pisisuli, paraku jään mina Vabakuulaja klassifitseeringust välja, sest ma ei kuulu prostituutide poolt pakutud teenuse kasutajate hulka. Minul on seksist tsipa teistsugune arusaam ja kottide tühjendamisel on selles teisejärguline tähtsus.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 11:34
Utha, leidub ju hulgaliselt neid, kellele on koristaja alama klassi esindaja. Tema teenust küll kasutatakse, aga inimesena temaga suhelda ei kõlba.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 11:47
Eks see väärtustamine sõltub ka inimesest endast. Ma ei tea Eestis ainsatki prostituuti, kes oma ametit uhkusega peaks, tõeliselt hea oleks omal alal ja seksis midagi erilist suudaks pakkuda. Selline naine võiks ilmselt, muidugi ka välimuse olemasolul, küsida suurt tasu oma teenuse eest ja mees teaks, et saaks midagi erilist oma raha eest.

Aga siiin ei julge enamus isegi oma tegevust õige nimega kutsuda. Kui ameti pidaja ise oma ametit häbeneb ja seda varjab, siis muutub ta alamaks ka teiste silmis.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 11:59
OK, ma muudan natuke sõnastust. Mu arvamus on siis, et prostituudi amet EI PEAKS olema madala väärtusega. Ideaalis võiks prostituut olla haritud ja hea välimusega julga ja enesekindel naine, kes suudab käituda üdini naiselikult. Ta peaks ühendama endas psühholoogi, näitleja ja massööri, valdama mitut võõrkeelt ja olema suurepärane suhtleja.
Õige prostituut peaks tegema ühekordseid tööotsi, mis kestaksid õhtu ja öö (kokku ca 12 tundi) ning mille tasuks oleks vähemalt 1200 eurot (100 eurot tunnis). Ehk siis prostituut ei oleks mitte niivõrd olend, kelle sisse masturbeerida, vaid jõukama mehe seltsidaam.

Ennast tänaval 50 euro eest müüvad naised, kel pole ei nägu ega tegu, alandavad nii ennast kui seda ametit.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 12:05
millise ühiskonnakihi esindajad teenust kasutavad? kardan, et kõigis kihtides on kasutajaskond olemas. austusväärsus? siin on aastatuhandeid religiooni oma paugu pannud. Jaapanis on geiÅ¡ad ausees, vanas Roomas, vanas Kreekas oli kurtisaanidelgi oma koht ühiskonnas. ja alati ei pruukinud see kõige madalam olla. aga nii kristluses kui ka islamis on seks ju midagi räpast.
oponeerin, ka odavama hinnaklassi tegijaid on tarvis, just nimelt madalamale ühiskonnaklassile. ei pea olema siin ilmas kõik hüved ja teenused vaid jõukatele mõeldud. see "a"-grupp reeglina on enamasti just vaesemast seltskonnast, samas oma harimatuse tõttu on ta suurem oht ühiskonnale kui oma tungidest kuidagigi lahti ei saa. kasvõi siis raha eest.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 12:09
Mida odavam amet, seda madalam väärtus.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 12:15
Brillamento, paraku ongi kõige väärtuslikumad just need odavad tänavaprostituudid, kelle sisse käiakse masturbeerimas, sest nemad neutraliseerivad potensiaalseid vägistajaid.
Sina iseloomustasid eskortteenuse pakkujaid.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 12:18
amet on amet. mõne ameti eest lihtsalt ei maksta piisavalt, aga vajalik on ta ikkagi. koristajateta upuks me sita sisse, müüjateta ei saaks poest kaupa. lugu ei peeta, aga vajalikud on. maksta ei taheta, aga teha tuleb. nii ka prostidega.
˅ näita rohkem ˅
1
2