Foorum
1
2
2014-07-06 12:20
Mina ei tarbi prostituute, ei eskordi ega street walker'i näol.

Millel põhineb teooria, et prostitutsioon hoiab vägistamised ära? Vägistamine on vägivallaakt, tavaline kiimas mees ei ole tavaliselt vägivaldne. Vabatahtlikuna andumine ei rahulda meest, kes tahab vägistada.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 12:20
ja kui uskumatu see ka ei ole, nii nagu on koristajaid ja müüjaid, kellele nende töö meeldib, on selliseid ka prostituutide seas. alati ei ole kõik ahistatud, tagakiusatud ja vägivaldselt sellele teele asunud.
kuigi jah, seoses selle ametiharu mittetunnustamisega on see vesi varimajanduse veskile ja khmm...ametnikud? on altimad sattumaks (organiseeritud) kuritegevuse ohvriteks. aga see on juba teine teema.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 14:44
No geiša laadseid daame ei saaks ilmselt siinsel lehel enamus endale lubada
Muide erinevalt üldlevinud arusaamale ei olnud neil juhusuhted vaid kindlad armukesed ning neidki mõned oma karjääri jooksul.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 15:41
Maailma muutjad
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 16:34
kas just muutjad, aga...isiklikke vaateid ja seisukohti omavad mõtlemisvõimelised indiviidid kindlasti. samas, eks iga muutus alga kõrvade vahelt.
tõsi, loogiliselt mõtlemise oskus käib selle oskuse mitteomajatele ikka närvidele ning tundub tühipalja targutamisena
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 17:14
vaba,kui ikka panna ühte tänavaprostituut,müüja,koristaja,geiÅ¡a ja call girlid ? siis on ikka tõesti tegemist mõtlemisvõimeliste indiviididega küll.
mõnele võib tunduda see sinu loogika ja mõtlemise oskus erinev. paraku?
raha kerjajad on tänavatel,on ühiskonnas.ja mis see iha.ee keskkond erinev on? kõigile on õigus ja vabadus oma tõekspidamistele.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 17:22
Risto, teenuse pakkumine pole kerjamine. Aga ka kerjused on ihas olemas ja kõik ei kerja raha.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-07 00:13
Teenus my ass
Enamus iha proste ei teagi mis teenus tähendab. See on raha kerjamine ja see tegevus ei ole ok. Sellest ei ole kasu isegi mitte sellele prostile kes raha saab, sest ta ei oska seda nagunii mõistlikult kasutada. Ülejäänud osapoolte suhtes on ka tegemist destruktiivse käitumisega.
Jfjm kirjeldab siin 16. sajandi olukorda kus kaubalaevad olid kuid kui mitte aastaid teel. No saagu üle, meil siin 21 sajand juba Vägistamine on haigus mitte paratamatu väljapääs tsölipaadile. Mina raviks seda kiljotiiniga Räägime asjadest ikka õigete nimedega.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-07 01:58
Suur võlur alkohol ei tunnista sajandeid ja tänapäeva juuatäis mees on sama ettearvamatu käitumisega, kui liigikaaslane viis sajandit tagasi. Selleks, et meest kiima ajada, pole vaja pool aastat merel loksuda. Lihtsalt sadamalinnades oli risk suurem. Kohalikud mehed on naabrivalve tõttu veidi vaoshoitumad.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-07 06:32
Õiged nimed oleksid siis küll tsölibaat ja giljotiin.

Las kerjavad, mis see kõrvalisse inimesse puutub? Ma üldjuhul ei viitsi kuulutusi lugeda, mulle sellised naised ei meeldi. Foorumisse nad eriti ei satu ja mind seega ei häiri.

Ja selle prostitutsiooni kui ameti väärtustamise osas jään endiselt seisukohale, et ei saa väärtustada inimest, kes 20 euro eest suvalisel möödakäijal suhu võtab. Küll aga saab väärtustada naist, kes näiteks 2000 euro eest õhtu ja öö kingib, mis mehele tõesti lõõgastust ja rahulolu pakub.
Psühholoogile ollakse ka ju valmis maksma, palju maksma? Ma eelistaksin prostituuti võtta kui psühholoogi, mitte kui kumminukku.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-07 10:48
Mingil kanalil näidati filmi, mis rääkis Amsterdami punaste laternate tänavast.
Sealt saab nii mõnedki vastused.

Eriti võiks seda Vabakuulaja vaadata. Seal on tulemus näha, mis saab kui prostitutsioon legaliseeritakse.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-07 13:39
Tsiteerides klassikuidrost peaministriks, prost psühholoogiks, prost mõisavalitsejaks.
Humoristid olete, aga mulle huumor sobib
˅ näita rohkem ˅
2014-07-08 11:13
Nagu tellitult
http://m.epl.delfi.ee/article.php?id=69312515
˅ näita rohkem ˅
2014-07-08 13:17
nonäed. aga oleks asi seaduslik, alla 18 keelatud jne, kas siis oleks saanud last müüa? muidugi oleks, aga tunduvalt raskem oleks. see inimkaubitsemise aspekt antud elukutse kui niisuguse juures ongi väga-väga rõve asi. samas aga miks panna kätt ette nendele, kes ise seda teha soovivad? kui enam ei soovi- lõpparve ja kõik.
möödund sajandi Prantsusmaal oli tavaline asi, et prostitutsiooniga leibateeninud naine "pensionile" minnes omale miski kohviku vms soetas ja lugupeetud daam oli. muidugi, oli ka neid, kes omadega põhja läksid. samas oli ka medkontroll jne, omamoodi ametiühingki oli.
p.s. sellised tõprad mitte vangi, aga seinaäärde vaja panna.
p.s.1 E-M Remarque "Arc de Triumph". soovitan. see raamat on foorumist juba läbijooksnud, aga teisest vaatenurgast, immigratsiooni-alkoholismi võtmes. samas soovitaks ka prostitutsioonialast vaatenurka. seal olid mõningad üpriski huvitavad mõttevahetused sel teemal muuseas.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-09 06:59
Sealt on ka see tõdemus, et sageli on libusid pigem rohkem tõsimeelsete vanatüdrukute hulgas kui nende seas, kes sellega oma igapäevast rasket leiba teenivad. (Vägivaldselt oma sõnadega edastataud sest ei viitsi raamatut tooma minna )
˅ näita rohkem ˅
2014-07-09 09:25
Mis vanusest algab tänapäeval vanatüdruk? Vanasti sai juba 25-aastaselt kindlasti selle tiitli, tänapäeval on 30-aastane mehed ja lasteta naine täiesti normaalne nähtus.
Kas 35-aastane on vanatüdruk? Või 40-aastane? Üldiselt 40 ja meheta-lasteta kõlab küll sedamoodi.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-09 10:08
Tänapäeval kutsutakse neid karjäärinaisteks.

Või Triumfikaar... ah siis sealt puhuvadki tuuled. Väike wannabe
˅ näita rohkem ˅
2014-07-09 19:56
Kilowatt- ma loen teisi raamatuid ka
Mulle meeldib see aga hoopis seepärast, et üks tegelane on väga minuliku mõttelaadiga , kes ära arvab milline saab auhinna
Muidu lihtsalt hea lugemine. Esimesel korral lugesin selle kahe päevaga läbi
˅ näita rohkem ˅
2014-07-09 20:04
ega ometi Ravic?
ma seda korduvalt lugend...
˅ näita rohkem ˅
2014-07-09 20:15
Ei ole aga pakkumine on hea.
Siinne jutt ärgitas mind raamatut lugemisjärjekorras järgmiseks panema- polegi teist paar aastat avanud
˅ näita rohkem ˅
2014-07-09 21:23
Maadam?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-09 23:06
Kate?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-09 23:44
Kate oli habras ja ehe...
˅ näita rohkem ˅
2014-07-09 23:58
Ma lugesin seda romaani aastaid tagasi ja mäletan üldse ainult nelja tegelast - Ravic, Morozov, Joan ja Kate. Naistest see Joan meenub mulle miskipärast mõttelagedana, seega Kate on ainus variant, mida pakkuda.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-10 00:06
pigem siis see venelasest Å¡veitser...nime hetkel ei mäleta, ple kah aastaid lugenud asja...jah, Morozov, just. filosoofiline ja elukogenud vend. Joan, jah, mingi mõttetu tunneteliblikas, ise kah ei teadnud, mida tahtis. Kate- aus elunautleja kes ka eluraskustele, vähk, silma julges vaadata. Ravic aga...professionaal. alkohoolik. küünik. minu masti mees.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-10 00:41
Küünikutel on parim iseloom.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-10 07:23
Maadamile pole ma mõelnudki aga ilmselt temaga on mul ka mõningaid sarnasusi aga mitte päris- mul puudub ärivaist
Vabakuulaja saab auhinna. Morozov- päritolult kui maailma suhtumiselt on mulle suhteliselt omane.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-10 07:38
Ma ise ei vihjanud sugugi anonyymile. Walking dead attitude on siin kellelgi teisel siiski
˅ näita rohkem ˅
2015-06-04 11:53
wildnfree
2015-06-04 10:56:59
keegi aidata saaks?
˅ näita rohkem ˅
2015-06-04 11:56
mis seal on siis? tahan ja küsin, see pole sinu asi üldse, tegele oma asjadega palun.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-24 12:20
checkin
2015-10-24 11:53:29
Kas leidub kedagi, kes saaks mind rahaliselt toetada? TÄNA.
Maksan tagasi JÄRGMISE NÄDALA JOOKSUL .
Hädasti vaja.

........................

Kõik teised võimalused juba välistatud/laenudega koormatud, et tulla ihasse laenu küsima.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-25 17:48
nojah, töökohta ei ole, pank ei anna, SMS'e juba mitme elu jagu kaelas...
˅ näita rohkem ˅
1
2