Foorum
2010-08-07 10:08
ma mõtlen nüüd, kas ma loodan ka seda, või loodan hoopis, et ei ole...samas muidugi, on lahe kui leidub mõni hull, ku lahe on hullumajas, ma veel ei teagi, ...kindlasti on hea, kui keegi on arukas, kui huvitav oleks siis kui kõik oleks arukad
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 10:45
huvitav, millest me siin räägime? kas räägime arukuse võimalikkusest sellel saidil üldse või sellest, mis foorumis nähtaval on olnud?
kas me oleme jäänud selle teema piiridesse või on juba midagi üldisemat käsil?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 14:25
vestlus läheb keeruliseks ja teema piiridest kaugenemine käes
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 16:57
Aruka inimese all ei pidanud silmas iffi. Arvan/loodan lihtsalt, et siinsed inimesed on piisavalt arukad, et mitte siin omavahel avalikult mürki pritsida ja kraagelda. Iff lihtsalt läks lõpupoole juba täiesti arvestatavaks humoristiks. Ja pisut kahju, et ta siit minema kupatati. Ma oleks väga tahtnud lugeda mida sealt veel tuleb.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-08 08:02
Oi kurja...ma vaatasin TV3-e õhtusööki neljale/viiele see nädal ja seal üks turbani või mis peakattega meesolevus meenutas algselt väga iffi no mitte just jutu poolest nii-palju aga algul vaatasin külle , et no mida iganes aga see iff ihast telekasse kolinud aga see vist ikke pole see iff...ma vähemalt loodan
˅ näita rohkem ˅
2010-08-08 09:29
No vat ei tea tõesti. Igal juhul kontod on tal küll vist kõigis mõeldavates kohtades kus vähegi võimalik. Mine tea äkki läks telekasse ka Ega see (sarnane) mees maailma parandada ei tahtnud?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 10:31
http://www.iha.ee/index.php?mode=picture&id=159261

tegutseb jälle
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 10:56
See pole iff minuarust! Mulle kirjutab postkasti inglise keeles!
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 11:57
No kohe kindlasti pole
˅ näita rohkem ˅
2010-09-21 12:13
pole kaugelt ka sarnane
˅ näita rohkem ˅
2010-10-13 19:40
rõve..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 00:39
Türklane ju. Vähemalt kontol nii kirjas. Huuh, nüüd on nad siis ka ihas.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 09:36
seal ei ole enam midagi näha ju. türklased on huvitatud jah, msn-is olevat ka neid (minul mitte). ma olen suhelnud siin inglasega ja natuke ka selle türklasega, kellest te siin rääkisite. aga see oli platooniline
˅ näita rohkem ˅
2010-10-24 00:19
kõigist ja kõigest ei maksa alati välja teha...!
˅ näita rohkem ˅
2010-10-24 08:33
Mul on rates ka konto. Ma ei tea kuidas see võimalik on (et nad juba otsa ei saa) aga praktiliselt iga päev blokin mõne türklase ära. Ja msn-is sama lugu. Pidevalt soovib mõni türklane mu listi saada. Kust nad mu messengeri adre saavad? Seda on ikka liiga massiliselt. Tänu sellele olen ma nende suhtes lausa paranoiliselt vihkav. Tüütud, libedad (no keda nad loodavad oma ilaste kommentaaridega moosida?) ja vastikud.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-24 10:45
nende türklastega on sedasi, et nad võiks jääda oma eeslite ja muude loomade juurde keda nad agaralt seal põrutavad. ei teagi mida nad loodavad.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-24 16:37
Kunagi lisas mind msni 50 türklast päevas - ei jõudnud neid ära blokkida. Soovitati teha uus kasutajatunnus, eelmine olevat liialt rahvusvahelise kõlaga
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 05:43
türklaste maffia jah. no aga samas, miks nad ei peaks tulema ja siin olema, kui nendel huvi on ja kui seksimist kui teenust meil siin reklaamitakse (vaadake või internetis seda, kuida seal tutvustatakse meie naisi). mulle tundub, et me oleme saavutanud rahvusvahelise tuntuse sellel alal.
muidugi meie siin teiega ei peagi sellega tegelema või midagi selleks tegema. seda promotakse teisiti ja teevad seda need, kes tahavad, et selline teenus oleks olemas.
seega vastav kuvand meist kui teatavast turismimaast (nagu teine Taimaa või Filipiinid jt) on tegelikkuses olemas. nii et natuke häiritud olla kellegi msn-idest jne on tavaline. peale selle on ka muid nähtusi, mida me ei näe või ei taha märgata. muidugi häirib mind ka see, et see nii on, aga likvideerida me seda nähtust vist ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 06:02
kui kellelgi (nt sinul, Desire) on huvi nende aadresside saamise vastu, siis võiks keegi seda uurida. ilmselt internetist muidugi, aga kuidas. need, kes su aadressi said, et peagi tegelikult teadma seda, et see sina oled . nt mängisid mingite andmetega ja siis said sellise tulemuse. võimalik ju? võib-olla nad saavad mingitele avalikele (või ka mitteavalikele) andmetele ligi. ei tea.
samas peaks vaatama enda settinguid seal ja need muutma. kes tahab, saab messengeris riikidevahelisi nimede ja aadresside valikuid teha. muudkui pane mingi nimi või aadress sinna ja lisa
˅ näita rohkem ˅