Foorum
2010-07-26 18:35
Juuksur,siin mehed väljaarvutanud,et armuke läheb kallimaks,kui prostituut
˅ näita rohkem ˅
2010-07-26 19:56
Ausõna mina küll ei soovinud, et Iff ihast välja visataks. Kuna tunnen üht adminni tuli jutuks see iha foorum. Ta luges ka seda ja küsis nõu mida teha. Ta oleks tahtnud selle teema üldse ära kustutada. Noomida sai Iff ka, et kui end ei paranda saab siit kinga. Ja mainiti ära, et kui veel midagi sellist on siis... Kuna ta küsis minu nõu siis mina ütlesin, et las jääb kõik alles nii nagu on. Aga ju siis viskas adminnidel endil see iffi teema üle. Tegelikult mul on kahju isegi. Viimases otsas tuli ju sellelt iffilt päris kõrgtasemelist huumorit juba.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 10:32
Suhtlesin eile õhtul selle adminniga msn-is. Küsisin kuhu iffi panite, et kas tõesti viskasite siit välja. Vastuseks sain ainult naerunäo. Järelikult viskas adminnidel endal see iff üle või mainis veel mõni temast ja nii ta läkski. Nii, et tuli, oli ja kadus. Case closed.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 12:00
too bad, so sad.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 13:20
kas nii lihtsalt siin käibki...suhtled adminniga MSN-is ja konto kaob
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 13:22
Loomulikult! Nii et elmar69, ole aga viks ja viisakas siin meie naistega! Meie juba nalja ei mõista
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 13:53
ei käi vist nii lihtsalt, elmar. tundma peab neid adminne, siis hakkavad asjad liikuma
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 14:14
No ma küll ei usu, et see nüüd nii lihtsalt käib. Vaevalt minu suhtlemisel adminniga niiiiii suur mõju on. Lihtsalt ta oli ka adminnid ära tüüdanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 15:14
Ei usu et iff väljavisati, kasutajal ju konto lihtsalt blokeeritud. Ju sai tagasihoidliku noomituse, mis pani mõtlema. Tal ju aega tagasi tulla küll ja küll kuid loodame et nüüd vähe viisakamas vormis
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 15:43
Isiklikult tunnen ta mölast puudust Oli vähemalt humoorikas lugemine
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 15:52
Teeme kollektiivse palvekirja, et ta tagasi tuleks!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 16:03
Mina kirjutaks kohe alla Kui tuju oli halb ja igavus piinas, siis alati lugesin Iffi üllitisi ja nagu võluväel tuli naerupisar silma Kui see pole jumalik anne, mis siis on??
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 16:58
aga sa saad seda ju teha, aksala. või ei aja vanad naljad sind enam naerma?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 19:31
Olen aksala kirjaga 100% nõus. Igatsen Iffi tagasi. Kaua neid vanu ikka lugeda? Uusi iffi üllitisi tahaks. Ma väga, väga loodan, et ta ainult puhkab natuke ja tuleb varsti tagasi. Ja meil kõigil on võimalus jälle ta kirjutisi lugeda. Ja nüüd kordan aksala teksti: "Kui tuju oli halb ja igavus piinas, siis alati lugesin Iffi üllitisi ja nagu võluväel tuli naerupisar silma. Kui see pole jumalik anne, mis siis on??"
Nii, et Iffike me igatseme su järgi ja ootame sind tagasi!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 19:45
et nagu vanad armastuskirjad? ma ei tea, mis teil puudu on, kuid mina nendest puudust ei tunne piinelge nüüd
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 20:06
juba see ütleb midagi,et ta vastu huvi veel suur Siit vist igapäev keegi lahkub aga keegi ei tunne suurt puudust neist.Ka selliseid mehi vajab keegi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 20:26
Jaa jaa eks ta ole. Ütle mulle kes on Sinu sõbrad ja ma ütlen sulle kes oled Sina ise.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 20:37
Rahvale on vaja tsirkust ja leiba ning mida verisem see tsirkus on,seda parem
Iff on mugav mees ja kasutab igal pool sama nime,kui te Ei viitsi oodata,millal uus peksupoiss ilmub,siis googeldage ta välja ja paluge tagasi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 20:54
Ooot oot kas ma sain nüüd õigesti aru et, Iff oli peksupoiss? Mulle jäi nagu vastupidine mulje aga noh kui nii siis nii. Kahtlustan et, siia ta enam ei ilmu kui ültse kuhugi veel.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 20:54
Jahh tõsi ta on. Sexirates otsib ta juhusexi.
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 21:06
juba järele uuritud, kus ta nüüd on?
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 21:23
huvitav kui näiteks ifjm,peaks oma konto blokeerima ja ära siit kaduma,kas naised hakkaks teda taga otsima
˅ näita rohkem ˅
2010-07-27 22:07
Elmar,ma ei tahaks küll kiidelda,aga poolteist aastat tagasi juhtus küll midagi sellist,kui mu arvuti otsad andis
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 08:34
Loomulikult tunneksime puudust!
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 12:47
ifjm,sa oled tolerantne kõige vastu ja leiad endale paljude toetuse Aga kui siin meenutada iffi siis ausalt öelda ma pole viitsinud kõike tema väljendusi läbigi lugeda.Muide selliseid iffi taolisi on elus paljugi nähtud ja ka nemad leiavad omale naiste poolt toetuse ja elavad oma elu suurepäraselt.Vaevalt kõigele kunagi meeltmööda saab olla ning selles ongi elus see võlu,et oleme erinevad nii mehed kui naised
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 13:24
kosub ja laeb end veidi ja ongi jälle teiega kellele rõõmu kellele valu ja pisaraid valmistamas
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 19:59
Mina ootan ta vaimukaid kirjutisi
˅ näita rohkem ˅
2010-07-28 23:42
elmar59: Mina tunneksin küll jfjm´ ist puudust Mäletan kui konto algusaegadel pani tähele et üks silmapaar on hakanud mu kontot külastama. Hakkas mingit teemat aretama, seoses mu kontol oleva lisainfi suhtes kuid sinnapaika toona see jäi. Mällu selline kasutaja aga jäi ja kui foorumis luusima hakkasin, märkasin et näe, võtab teine siingi osa Nüüd on mul koguni sõbrakas
˅ näita rohkem ˅
2010-08-04 22:35
läinud on nädal ja iffi ei meenuta enam keegi. nii vähe siis ongi vaja, et inimene unustataks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-04 23:29
Juuksur,ega matusepidu ka kauem kestaks Aga küll ka Iff-poiss veel fööniksina tuhast tõuseb.Päris huvitav oleks teada,millise rolli ta endale siis on valinud
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 09:23
etendustel ikka mitu vaatust
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 13:39
Mina ei unusta sellist talenti niipea veel. Või peaksin iga päev siia uue postituse tegema a la iffikene tule tagasi? Ma millegipärast olen ka kindel, et sellega see püha üritus veel lõppenud pole ja ta on varsti siin tagasi, kellele naeru ja kellele nuttu jagamas
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 15:19
ei tea, kas ta tuleb. ma vaatan, et tal on üle interneti igal pool nii palju tegemist.. kuidas ta veel meiega tegeleda jõuaks. tegus mees, ei ole midagi ütelda
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 18:33
Miks te teda siin taga halate? Ta on juigal saidil vist üleval. Minge ja rahuldage ennast ja teda.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 19:32
Aike huumorisoon pole vist te tugevaim külg?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 19:35
Ma jätan Sinule Sinu arvamuse siin teemas kuna ma pole jah kaasa klähvia oman oma kindlaid seisukohti. Olen siin teemas need ka välja öelnud.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 19:40
Aike - millisest halamisest sa räägid? ja keda sa minemas näed?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 19:44
Ma soovitasin minna talle järele sinna kus ta ennast esitleb.
Hala on see mida siin loen, kuidas teda taga igatsetakse. Tundub et, see ju sarkasm ei ole või...
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 20:13
Aike, miks peaks tahtma temale järele minna? ma ei ole näinud kedagi tunnistamas, et tema iffita kuidagi suheldud ei saa vs et ta ei muidu mingit rahuldust tunne. see, mida üteldakse, on ju üteldud naljaga. miks see sind häirib, kui temast räägitakse? ja miks sa seda halaks pead. kas sa natuke halvustavalt ei suhtu teistesse?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 20:28
Tänan tegid mulle asjad selgeks.
Ma võin ju siia kirjutada et, ma ei suhtu kellessegi siin kuidagi. See ei loe ju tegelikult mitte midagi.
Negatiivselt võiks suhtuda ainult teemas olevasse isikusse, kui ta seda vääriks. Kuid seegi ju mõtetu tegevus.
Häirib? Häirib jah kui arukad inimesed mängivad avalikult lolli. Tõesti häirib. Kuid see juba minu probleem ja üle pea on teemast asi juba täiega väljas.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 23:30
jah, Aike. ma olen teada saanud nüüd, millest sinu häiritus tuleneb, kuigi ma tunnistan, et ei suuda seda aduda. ma ei tea, mida sa näinud oled ja kuidas seda mängitud on. minu nähes seda tehtud ei ole. ma ei tea. minu nägemus on selline, sinul on teine. kui sulle tundub, et seda on tehtud, ju siis on nendel tunnetel ka mingit alust.
teisalt see on ju probleem, mis puudutab peamiselt sind ja mitte teisi (sa ka tunnistasid ju seda). ei saa teised sinna midagi teha ja st et mis tahes vaidlused selles ei muudaks midagi. tunded on tunded. aktsepteerime (ja selles, mida ma ütlesin, ei olnud mingit sarkasmi sinu suhtes).
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 06:49
Juuksur: Kui sul on midagi mulle isiklikult vaja öelda siis palun kasuta selleks minu postkasti ja ära reosta oma teema väliste postitustega foorumi teemat. Austus teema algataja suhtes võiks kah olla.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 12:03
Aike – nagu ma teatasin, ma ei tahtnud suunata seda sinule kui indiviidile. ei ole mul sinuga ka midagi sellist olnud, et peaksin sinusse suhtuma teisiti kui austusega. mh ma ei tundnud ennast ka millestki puudutatuna. ei tea, et ma oleks millestki puudust tundnud vs teinud midagi muud, mis sinu teates oli.
see, mis mind häiris, oli üldisem.
ma olin häiritud sellisest suhtumisest ja püüdsin aduda seda, millest see tuleneb ja miks sa selline olid. sa muidu ei ole ju.
mulle tundus (näis), et sul on midagi nende suhtes, kes on suhelnud kuidagi teisiti, nagu mingi (impersonaalne?) viha vm?

austust tahad? ma pakun, et sellel, kes teema teinud on, ei ole meist ja sellest, mida nn tema teemas tehakse, midagi ja ei tunne ennast sellest puudutatuna, kui see nt offtopicuks muutuma peaks. ja milleks talle tunded. ma ei ole tulnud teda austama ju, teema oli milleski muus. peale selle puudub see, kellest teema tehtud on. kas peaksime teda ka austama? vaevalt selle suhtlemisega seda siin teha taheti.
kui sa ei taha, et sinust teema tehtaks ja tahad,et sind austatakse, siis peaksid suhtuma selliselt ka nendesse, kes teemas suhelda tahtnud on. sa ei taha ju, et see muutuks millekski personaalseks.
mis teiste austamisse puutub, siis sa oleksid ka saanud suunata selle teate nt nendele, kes sind häirinud on, kuid sa tahtsid teha seda teemas.
mida ei taha endale, seda ei pea sa ka tahtma teistele. muud ma ütelda ei tahtnudki.

kui sa midagi personaalselt lisada tahad, saad selle ka mulle saata.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 12:09
parandus.. peaks olema "me ei ole tulnud teda austama..."
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 12:36
Iff123!!!! Palun tule tagasi! Muidu me peame siin omavahel kaklema!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 12:42
tundub ,et seda peaks ta tegema jah. saab viha jm tunded temale suunata ja olemegi nagu päästetud
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 19:28
Ohh ma usun, et saame ilma iffita kah hakkama. Tülisid klaarida ma mõtlen. Vähemalt need kes siin sõna võtavad on arukad inimesed ja võimelised asju ka intelligentselt lahendama.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 23:29
on vä? name one
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 08:58
mikhan - on vä mis? kas on probleeme arukusega? kui nimetama neid peab, siis ma nimetaksin nt sind?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 09:20
Võibolla on mul selektiivne mälu. Või ma tõesti loodan/usun, et siin on valdav enamus arukad inimesed.
˅ näita rohkem ˅