Foorum
1
2
2022-09-01 02:51
Hei .
Kui paljud siit reaalselt võtavad endale mehi punti et naisele gangbangi teha
˅ näita rohkem ˅
2022-09-01 09:32
Mina olen "Iha" kaudu ühe paariga kohtunud. Väga meeldiv kogemus oli.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-06 17:41
On kogemus 2 naisega armatseda. Siiani püsib see enam-jaolt meeles, sest üks naistest on siiani mul hinges.
Tahaks uuesti kohtuda nendega.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-06 22:11
Mina armatsesin kolme mehe ja seaga. Löö üle, kui suudad.
˅ näita rohkem ˅
2022-09-06 22:15
Oki kiitis ta nussis üllega terve karja lehmi surnuks
˅ näita rohkem ˅
2022-09-06 22:54
iha lehmad ? Tartu niitudelt ?
˅ näita rohkem ˅
2022-09-10 21:05
ellips...ilma iha lehmateta,Tartu niitudelt🙊võta jupp nööri ja tee endaga midagi!!!!
˅ näita rohkem ˅
2022-09-11 00:33
taaavet123 - ka siis selline pugeja lapats, mis mind torgid, ma võtsin kokku eelnevad märkmes ?-märgiga(kui sa saad eesti keelest aru)
˅ näita rohkem ˅
2022-09-24 06:09
ellips,torgin sellepärast,et sa oled lihtlabane daun kellel iga asja peale vaja kommida....
Ela enda värdjalikku pedeelu omaette!!!!
˅ näita rohkem ˅
2022-09-24 08:51
Ei ole õnne olnud, aga vanust ka juba nii palju ja vorm pole enam see, mis varem, et ei kibelegi enam selliste seikluste järele, seega minu rong on läinud.
˅ näita rohkem ˅
2022-10-20 14:45
lõngus tarts sai lumelinnult tripperi grupi ajal
˅ näita rohkem ˅
2022-11-20 11:28
Mul um sõuke kaksipidi kambanussi olemine vene aigast meelen.

Esteks
sõbramiehe sannan olli miestega kena olemine. Sõbramiis nägi et naabri talu korstnast suitsu tõuseb ja sõnu et naabrinaine um vist liinast kotto käimas, ma too ta ka sanna..... Nu ja siis nad katekesi sanna lätsivad. Me teise miestega jõime õllet ja teint sest esteks mingit numbrit.... Siis sõbramies kambri tulli ja sõnu et otsekohe keegi nüit lähep ja edasi seksutab sest naabrinaine veel tahap..... Nu ja siis käisime kõik see mies kats vai kolm tuuri teist sääl sanna eeskojan sohval seksutamas, kusjuures tõega olli näha et sõuke värk ta meele järele um itsitas ja sõnu et järgmist munnut tahab otsekohe muidu loole lõpu teeb..... Pärast enda Tallinna telefoni numberi mulle andse ja ütli et mu munnu talle eriti meeldis et õite suur ja kestab kaua vai nii ja kui tallinna trehvad tulema siis tõmba traati, anna teada

Teiseks
juhtusin mõni aig hiljemp tallinnan olema ja traati tõmbse. Õhtaks omale kvartiirasse külla kutsus. Sääl selgus et tal kats sõbrantsi ka tulnud um et mingi tähtpäiv olla vai nii. Nu lobisesime, sõime, ohtralt shampanjat ja punaviina jõime nagu ikka kombeks sel aal ning siis tuttu lätsime.... nu ma panin talle kaks raundi järjest kohe ära ja siis ta ütles et käib vetsus ära....aga tagasi sängi tuli tõisest toast hoopis üits tema sõbrants...nu ei jäämud ka tema ilma....läts temagi justkui vetsu ja jälle hoopis teine sõbrants tulli.... see hakse õite kõvaste kiuksuma ja lõpeks sosistas mulle kõrva et ta nii kartse et talle mu kõva munnut ei jagu

Nu ja üleüldse ma ei tiia kas need ollivad grupikad vai tehti rivi
˅ näita rohkem ˅
2022-12-02 10:22
Nu ja siis veel jutulõpeks ollivad need naised köögin kohvi vaaritamas tõise päiva hommukul ja ma kuulsin tõise tuppa läbi lahtse usse kuis üits küsi et kus ja kuda sa nõnna suure munnuga mehe leidsid...perenaine vastas et tuleb aigajalt meestega sannan käia
˅ näita rohkem ˅
2022-12-03 10:21
On olnud erinevaid kogemusi paaride ja üksiku mehega. Soov oleks seda kogemust veelgi põnevamaks muuta ja võtta kampa 2-3 meest. Oleks tore midagi sellist kogeda ja oma naisele pakkuda. ☺️
˅ näita rohkem ˅
2022-12-03 10:25
Kas sulle vastik ei ole, kui võõras mees su naist paneb?
˅ näita rohkem ˅
2022-12-03 13:46
hoiatus ka et kui ükspool on armukade siis ärge tehke seda, tulevad kahtlustused ja süüdistused ja rikub kogu suhte lõpuks ära. usaldus, turvalisus ja diskreetsus eelduseks sellistele seiklustele.
käisin exmehega koos swingerpidudel club69s. väga lõbus ja nauditav kui mõlemad on sellise suhtega nõus ja tahavad. annab mõnusalt vürtsi rutiini vahele ja pärast pidusid alati sexisime kodus eriti himuralt ja kirglikult. naljakas et grupisexis on mõned mehed avastanud et nad ei olegi nii ägedad pika vastupidavusega kepimehed esimesel korral täiesti võõra naisega
˅ näita rohkem ˅
2022-12-03 19:29
Ega mees ei olegi mingi imeloom, et anna märku ja ta tahab ja kestab ja kestab.
Paljudele ei sobigi ühistegevus aga teadmise saad alles olukorras olles.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-10 03:15
On olnud mõni kogemus kolmekesi, kuigi isiklikult meeldib kahekesi olles paremini.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-19 03:09
Väga meeldivad ja erutavad kogemused on olnud.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-19 11:17
Ka üks läbi kogemuste selline "alustavatele" paaridele või üksikule mehele/naisele, kellele see teema "grupiseks" huvi pakub soovitus-ed: esiteks paljudele(võiks isegi öelda suurele osale MEESTELE), kes te sellest alast huvitute ja nt olete paar..."enne kui te mehed midagi kokku lepite või ISE hullult tahate seda kogeda...palun rääkige ka naisele oma plaan lahti st ärge tehke nii, et sebite siin või mujal saitidel ja kellegi leides, oma naise nö "tanki" lükkate ja kui teil on selline alluv suhe, kus naine tuleb lihtsalt kaasa, et "mees ju tahab"....see on totaalne jura ja "kogemustega" paaridega või mehe/naisega kohtudes...see kumab kohe läbi ja on vastik olukord, sest mees TAHAB, on näha, et silmad on suured kui tõllarattad ja sülg jookseb...siis vaesel naisel on silmad hirmu ja segadust täis, ta EI NAUDI vaid püüab kuidagi leppida olukorraga , et oma MEHEL oleks HEA.
Teiseks: tehke "kodutöö" ära st leppige kokku piirid, millest kumbki üle ei lähe(st kes-kellega ja kui palju) ja üritage armukadedusega arvestada st see võib välja lüüa, eriti kui ollakse esimest korda...ja EI mingit salaja sebimist pärast grupikat(st kui keegi-kellelegi hakkas väga meeldima, seksuaalselt sobis-oli nauditav), ei salatseta peale kohtumist ja otsi eraldi oma kaasast kontakti. Kõik mis grupikal toimub....jääb sinna seinete vahele ja diskreetsus on oluline.
Meestele, kes te üksi tulete või on meeste punt ja kellegi naine siis, kes on nõus olema meestele "mängukanniks": olge loomingulised ja mitte robustsed ja katsuge ka nii mõelda-teha, et ka naisel oleks hea, sest vaid nö "prõmmides" tuima näoga, ei mingit silitamist-eelmängu jne...kui vaid saaks SISSE pista...siis ka see pole aus ja lõbus vaatepilt kõrvalt. See paistab nagu robustne eneserahuldamine-naise sisse/naise peale. Ja kui naine ütleb EI...siis see ongi EI, nii lihtsalt on ja sellega tuleb leppida.

Aga, oh...mis mina ka tean, te kõik olete ju palju targemad.
˅ näita rohkem ˅
1
2