Foorum
2010-01-30 12:10
kas olete pidanud kuulma samas toas öösel magades et teine paar seksib? on ka teid kamps kutsutud? näiteks kusagil korteri peol jne?
˅ näita rohkem ˅
2010-01-30 17:30
Mingi reporteri suuvooder või?

Isiklikult läheks kasvõi vannituppa pumpama (ja on ka nii tehtud korteripeol, aga niipalju ikka mingit inimlikkust on, et teise (öö)rahu vms ei segaks, kes sul meetri kaugusel tahab magada või lugeda või mis iganes.

Tagantjärgi olen ka kuulnud sellist lugu, et läksin sõbraga külla ühele naisele, kellel oli kahetoaline korter abieluvoodiga magamistoas. Kuna me tegime koos füüsilist tööd ühes maakohas, siis olin vähemalt mina suht väsinud ja alko tõmbas kiirelt une peale. Kobisin tagatuppa pikali. Hommikul sõber ütles, et oli päris mitu tundi samas abieluvoodis seksinud seda naist, nii et mina õõtsusin kaasa ja hüppasin nagu mingi nukk. Õnneks oli uni nii raske, et ei saanud mitte muffigi aru ega kuulnud mis toimub.
Muidu mulle käiks selline asi küll närvidele, või siis olenevalt enesetundest ja tujust, poleks ka võimatu punti hüpata. See naine oleks ikka 2+1 nõus ka olnud Eks me kordamööda tantsitasime seal enne ööd teda, vallatusi täis maapiiga, vallaline ka veel

Aga pole mõtet hakata ajama mingit pläma, et oh mis nüüd, kui ikka isu peale tuleb ja kirg, et ega siis kohta ei vali ja aega jne - raksad nii et seinad kajavad ja olgu sul kõrval ema või sõber...

See jutt on BS - tugevad inimesed peavad suutma oma tundeid kontrollida. Kasvõi kui selleks tundeks on kõva riist ja kepinälg Idamaade filosoofia kohaselt on selline seks nagunii üks madal loomalik instinkt, nii et...
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 18:09
jep olid sellised juhused!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 19:44
JAHHHH
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 21:35
On selline juhus täitsa olnud
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 21:45
Eriline mõnu on lamada peavalus abikaasa kõrval ja kuulata naabrite rõõmu
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 21:55
võta siis abikaasal peavalu ära. massaaz muide hää abi...
˅ näita rohkem ˅
2010-02-02 22:25
korduvalt kogetud!nii meeldivalt kui vähem meeldivalt
kuid midagi nii rõvedat kui Mihkel Raua raamatus ei soovix kellelegi, selle teose ("Musta pori..." alusel võix ühe meie rahvalauliku lõpux kinnimajja panna, krdi pedofiil, rsk!
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 11:49
Meenub hää juhus mustamäe kortermajast, kus sai ärgatud ülakorruse voodikrägina peale ja kui me lõpetasime siis kostus allkorruselt ka sahmimist, nagus ahelreaktsioon
˅ näita rohkem ˅
2010-02-03 16:48
jfjm miks sa koguaeg vingud????
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 17:29
jfjm muide seks on füüsiline tegevus mille abil vallandub inimese kehas endorfiin (lõbuaine) mis on samas ka maailma üks tugevamaid looduslikke valuvaigisteid. Seega naiste vabandus "Mul pea valutab ma ei saa seksida" räägib iseendale vastu sest seks võtab peavalu ära (muidugi ei toimi see teooria kui inimesel on migreenipeavalu). Oleksin soovitanud lihtsalt samaga tegelema hakata millega tegeles teine paar.
Teemasse:
Ise pole sellisele asjale peale sattunud ning pole ka sedasi kampa kutsutud. Juhul kui on selline situatsioon siis ma/me tavaliselt hoiatame ette et me nii kui nii hakkame öösel seksima seega öelgu kohe ära kui neile see ei meeldiks ning me leiame omale teise ruumi
˅ näita rohkem ˅
2010-02-04 17:58
Tuleb vist täpsustada,et minul endal pole probleeme peavaludega olnud,öeldu oligi näide ühest võimalusest
˅ näita rohkem ˅
2010-02-14 00:17
Ise pole pidanud teiste sahmimist pealt kuulama, aga teistele olen meelehärmi tekitanud küll
˅ näita rohkem ˅
2012-08-26 19:21
ma mäletan siiani, kuidas mul õde toa teises otsas oma kutiga seksis. alati oodati mingi tükk aega ja loodeti, et ma magan, aga pidin ikka pealt kuulma. kes nüüd küsib, et kas oli erutav ja kas ei tahtnud punti minna, siis võin öelda, et EI, pidin alati häbi pärast ma ei tea, kuhu pugema.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-27 22:39
Huvitav küll, õde tegi häbitu teo ja Sina langesid häbisse!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-08-29 17:17
jep
˅ näita rohkem ˅
2012-08-30 13:24
Kindlasti see ei olnud Gerli23 õde kellega ma seksisin, aga muidu sa neiuga küll öösel vaikselt nahistatud kui olime suht kindlad et ta õde toa teises otsas magab. Muidugi päris kindel ma ei saa olla, et kas magas või kuulis pealt, aga pingeid kommentaare või imelikke pilte ei järgnenud sellele.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-30 14:22
jah, olen kuulnud kas tahtmatult või meelega pealt teiste seksimist ja ka ise samas ruumis, kus keegi teine veel magab, seksinud või teinud midagi muud. lausa kolmel korral
˅ näita rohkem ˅
2012-08-30 18:29
Utha!!!!!!!!!!!!!!! Sa just tunnistasid kogemata kogu IHAle, et oled oma elus ka SEXINUD!!!!!!!!!!!!! APPPPPIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2012-08-30 20:01
huvitav jah, kas ma peaks kahetsema praegu? paned mind nii punastama veel
ja muide ei kirjutanud kogemata, vaid vastasin teemasse
˅ näita rohkem ˅
2012-08-30 20:07
seksisid vanaema juures, aga enne lülitasid tema kuuldeaparaadi välja ja prillid peitsid sahtlisse
˅ näita rohkem ˅
2012-08-30 22:53
wrong.
aga kas keegi on kunagi kuuldeaparaat peas seksida püüdnud?
˅ näita rohkem ˅
2012-09-02 17:22
Nooremas eas on piisavalt peojärgseid juhuseid kus seksitud öösiti oma partneriga rahvarohkes toas või voodis . Oli juhus kus suurde voodi põiki mahtus kolm paari ja kõik seksitasid oma partnerit.. Siis tundus see loomulik..
˅ näita rohkem ˅
2012-09-03 21:29
seksitud nii kõrval voodis kui ka sama toa teises nurgas, samal ajal teised inimesed toas magamas või siis "magamas" isegi korduvalt, kui ikka oled meeldiva naise kaisus ja tuleb kahepoolne soov seksida, siis miks end tagasihoida
kõrvaltubasid pole mõtet mainidagi, nii kodudes kui ka hotellides, kus seinad õhukesed ja voodiots vastu seina taob või voodi mööda põrandat kriibib
minu soovitus on et kes pole proovinud siis proovigu järgi, pidevalt pole vaja põdeda teiste arvamuse või häbelikkuse pärast, suletud ustetaga pimedas ja tekiall on konservatiivsemate inimeste pärusmaa
˅ näita rohkem ˅
2012-09-04 13:27
On minul olnud elus juhus, kus olin mina samas toas selle värgi tunnistajaks(teeseldes magajat)
----mina siis "magan" ja öösel tuli tuppa sõber, mingi peolt kaasa kahmatud pruudiga. Suht kohe läks ka sajaks, hingeldamist ja nihelemist tuba täis.......... ja ju häälte järgi otsustasin, et nüüd vist on etendus lõppenud, kuulsin neiut selge häälega noormehelt küsimas: "kuule, mis Su nimi on?????"
-----ja siis ma enam ei suutnud läbi rõveda naeru magajat teeselda!!!!
-----ütleb ju ka vana eesti vanasõna, et sex ei anna ju põhjust veel tutvumiseks!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2022-11-20 12:47
Veneaegne vanasõna : Maltsik devotchku jebjöt...hotshet poznakomitca
˅ näita rohkem ˅
2022-11-22 18:41
korteri peol narivoodis ise seksisin üleva naisegal ja teine paar oli all
˅ näita rohkem ˅
2022-11-22 19:23
Usun ma jahh.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-15 07:32
Kõrvaltoast olen küll kuulnud, samas toas mitte.
˅ näita rohkem ˅
2022-12-25 11:24
Teisi olen kuulnud ainult kõrvaltoas askeldamas. Samas ruumis olen hoopis ise olnud askeldaja rollis
Ühel korral pimedas kajutis ilma igasuguse häbitundeta ja teisel korral sai külas teiste külalistega ühes ruumis viibides partnerile vaikselt lusika poosis sisse pistetud, naiivselt lootes, et keegi ei märganud, kuulnud ega saanud millestki midagi aru ja tegelesid magamisega
˅ näita rohkem ˅
2023-03-08 17:20
Oleme ise nahistanud sõber samas toas ja otsustasime ta kampa võtta.Vägs äge oli,sõbrale muidugi üllatuseks.
˅ näita rohkem ˅