Proovi meie uut liidest, mis on mugavam ja ekraanisõbralikum!
Sisuturundus
Otsi
Vanuses:
-
Kasutajanimi    Parool   
Sisene
Unustasin parooli   Registreeru   
1
myLady2
viimati külastas registreerus saidil vaadatud
7t
2016-06-24 378968
lisa kasutaja sõbralisti
lisa Iha-listi memoga 
blokeeri kasutaja
sinu kirjavahetus selle kasutajaga
viimati kommenteerinud
viimati kommenteeritud
Tee sellele kasutajale kingitus!
Kingi VIP konto.

VIP konto kinkimiseks saada vastavalt oma operaatorile üks järgneva sisuga SMS.

Eesti    IHA VIP 253842 numbrile 13017
Soome MP3 IHA VIP 253842 numbrile 179022
Läti      IHA4 VIP 253842 numbrile 1897
kontaktvälimustöö ja elu
Konto tüüpnaine
NimiVeetlev leedi
Avalik e-maili aadress[email protected]
RiikEesti
ElukohtTäna Viljandis, K-R Tallinnas, E Tartus
Lisainfo
Tere mehed!
Mina olen hea siin pakkumas midagi sügavamat ja meeli tervendavamat kui lihtsalt massaaž, meeldiv seltskond, õpetatud naine, kes on julenud piiluda ka kehapsühhoteraapia imelisemaid saladusi. Olen Energeetilisi orgasme aastaid uurinud, viinud läbi seansse, õpetanud ja oma klientidel lasknud praktiseerida seda imelist, võimast midagi teistsugust: seansse nii keha kui meele tasandil kõrgemal levelil.

Nüüd olen teiega jaganud linki neile, kellel parem süvenemine läbi kuulamise. Tekst on huvitav, näib, et mõnele liiga pikk süvenemiseks
✔❎ : https://drive.google.com/file/d/1jiY2BfldDKOPz76yRqcmSsMgJEvAPleJ/view?usp=sharingTõeline lõõgastus on mõteteta seisundis, olemise hetkes vabanenuna sellest, mis koormab. Kas Sa oled ehk valmis sügavale enda sisse vaatama? Vabastades teadlikult ja läbi teraapia pingeid, suudad enam muuta iseennast, kujundada oma elu, üles ärgata mustritest, mis on korduvad ja ei teeni Sinu huve.


Massaažiga seansse on vaid mõned, nii et oluline on mõista, et tegu on teadvuse muutunud seisundites seansside ja teraapiatega
Tegu on eliitteenusega, vastava haridusega terapeudilt, hinnad vastavalt sellele. Massaaž on vaid lisand seanssides, tõelise lõõgastuse kingib olemise hetke ka sügav terapeutiline protsess, olen terapeut ja nõustaja, koolitaja.


Ajad on vaja varakult broneerida.

UUDIS: Nüüd pakun ka lihtsalt massaaži, seanss nr 0, (seljaosale). Visiit koos õdusa vestlusega, võin kaarte panna, pakkuda professionaalset psühholoogilist nõustamist. Visiit kuni 1,5h, massaaži osa sellest maksimaalselt 40 min, 50 € h olenevalt visiidi pikkusest.

:) Erootilise massaažiga seansse on vaid kaks, võngete ja värinatega, teadvuse muutunud seisundis. Meeletu kogemuse pakuvad surinad ja värinad kehas, mis vallutavad su sedavõrd, et kaotad igasuguse kontrolli enese ja selle vappumise üle, oled energeetilises plahvatuses, mis ei lõppe ära paari minutiga, kui rääkida võimsamatest elamustest.

Õpetan kogema ka "Energeetilist kogukehaorgasmi" läbi vabastava hingamise tehnika, seansis ka massaaž. See on tippude tipp, mida tundma õpetada/õppida, nagu õndsuse vann, tähesadu, energeetiline tervendus kehale ja hingele, vaimule, orgastiline teraapialiik. Maandab ärevust ja vabastab pingeid.

Hüpnoterapeudiga enese tundmaõppimistunnid ja praktika aitavad kliendil mõtetest vabaneda ja tunda sügavamalt, valitseda enamat energeetiliselt, seda, mida tavaloogika ei tunnista.

"Energeetiline kogukehaorgasmi treeningu seanss" hingamispraktikaga nr 7, 100 € koos massaažiga ja meelerännakuga, lihtsalt massaažiga, teadvuse muutunud seansis. Seansi kestvus kuni kaks tundi.

Massaaž + "Erootilise massaaž" koos energeetiliste võngete ja värinate äratamisega, vabastava hingamise praktikaga 120 €, 2h, see on seanss nr 3.
Kliendil oleks mõistlik see seanss aegsasti ette broneerida, sest liigun üle Eesti ja pole alati igal pool korraga. Vastuvõtud salongides Tallinnas, Viljandis, Tartus ja Pärnus. Seanss number kolm on vaid nn Energeetiliste võngete eelmänguga seanss, väga kõrgele mäkke ei mindagi intensiivselt. Läbi hingamispraktika tuleb siiski oma panus anda ja just sellest oleneb ka kogemuse võimsus. Mõned, kes pole mingil põhjusel seansis hingamispraktikat teostanud, olen siis mõnel korral seansi pooleli jätnud. Ülekaalust või suitsetamisest on ka meestel hingamisraskusi, olen seda tähele pannud. Mehed võiksid tänapäeval olla sportlikumad. See protsess on selle seansi üks olulisimaid osasid, et midagi üldse lõpus võimsamalt tunda saada. Just see ongi selle seansi eesmärk.

"Võimsam Energeetiline kogukehaorgasmi treeningseanss" + "Erootilise massaaži praktika", seanss nr 8 140 €, -2,5h, pigem juba praktikas käinud klientidele. Kohe seletan seda ka põhjalikumalt, ilmselt see huvitab sind ka?

UUS nimekirjas"!!! Suguvõimetuse teraapiaseans hüpnoteraapia toel.


Ausatele abielumeestele ka midagi :D
Tagasihoidlikumale kliendile, kes loobuks massaažist, aga sooviks kogeda "Energeetilise kogukehaorgasmi" treeningu seanssi nr 6 on 80 € ilma massaažita 1,5h. Hea variant saada aimu võimalikkusest kogeda enamat oma kehas, ilma terapeudi puudutuseta, vaid juhendamise ja õpetamise teel. Ka selles seansis on teadvuse muutunud seisundis meelerännakupraktika, mille muudab kergemini läbitavaks just hüpnoteraapia, et kogeda enamat mõtlemata millelegi, olla vaid sügavamas tunnetuses ja äratades võimsaid energiaid endas.☝massaažiga seanss broneeritav kenale, PILDIGA, viisakale mehele. Pildita broneering +20€
☝massaažiga seanss kaalukamale kliendile lisatasuga
☝Kenale vanemale üle 44a mehele maksab massaažiga seanss rohkem.
☝Mina olen nõustaja/terapeut, kes õpetab müstilisi asju tundma - ma pole strippav massöör, vaid psühhoterapeut, koolitaja, õpetaja - sellega tuleb arvestada. Mingeid imelikke pakkumisi mitte teha.
☝Meelerännakutega seansid ei pruugi välja tulla ärevushäiretega inimestel, Kas sul on unehäireid? Täis kõhuga pole ka maksimaalset tundlikkust, meel on nii lömaks söödud, ära siis söö enne, kui tuled.

Energeetiline kogukehaorgasm (nõuab harjutamist, mida tuleb õppida minu juhendamisel kogema ja vallandama ise). Nii on võimalik äratada tohutu intensiivsusega orgastilised, energeetilised võnked, tõmblused, mida sa ei juhi, kõik uskumatult huvitav.

Vastuseid ja tunnete põhjuseid või võrratut õndsust saab ka leida enda seest ja seda äratada. See kõik ei ole midagi sellist, mida mina sinuga teen, vaid ma õpetan sind ennast seda kogema ja vallandama.
Sinu füüsiline erutuvuse tipp kestab ehk hetke, aga eelpool nimetatud energeetiline kogukeha orgasm kestab isegi 10-30 min.


Enim tekkinud küsimuste selgitamiseks:

Erootiline massaaž on vaid kahes seansis, teistes mitte.
Massaaž, vabastav hingamine ja meelerännak võimendab Erootilise massaaži ÕNNELIKU LÕPU VÕIMSUST TEADVUSE MUUTUNUD SEISUNDIS. VÕIMALIK ENAMGI TUNDA SAADA (kaugelt midagi muud, kui tavaliste massööride poolt pakutav erootiline massaaž. Olen psühhoterapeut, nõustaja ja annan loenguid ka nendes teemades.


Populaarseim seanss
NR 3 raames: nõustamine/selgitused seansist ja protsessidest, mida läbitakse. Massaaž seljale 6 lugu, juhitud meditatsioon, hüpnoterapeutiline rännak koos vabastava hingamise praktikaga, mis võimendab orgastilisi tundeid ja vabastab pingeid. Eelnev protsess on nagu eelmäng, mis võimendab järgnevat, ärkamisel teadvusele tavatasandile erootiline massaaž, õnnelik lõpp (käsitsi), muud kaubelda pole mõtet.
120€, 1,5h-2h

NR 8 raames: nõustamine: teadvusest, alateadvusest teadvuse muutunud seisunditest ja Energeetilisest Kogukehaorgasmist(selgitused seansist, protsessidest, mida seansis läbitakse 30 min). Teiseks: massaaž seljale 6 lugu, juhitud meditatsioon, hüpnoterapeutiline rännak koos vabastava hingamise praktikaga, mis käivitab orgastilisi tundeid, Energeetilise kogukehaorgasmi äratamine kehas/treening protsess) mis vabastab ka pingeid ja see toimub taevas, sa oled unenäos. Ärkamisel teadvusele erootiline massaaž ja õnnelik lõpp (ikka käsitsi):
140€, -2h

Erootiline massaaž ja Energeetiline kogukehaorgasm pole samad asjad(viimane on kauakestev ja võimas elamus kehas, kuid mõned kliendid on osanud osava praktika tulemusel neid isegi korraga saada. Närvid peavad siis korras olema, usaldust protsessi ja kõht mitte hiljuti täis laetud, muidu oled tuim, ega taju ennast sügavamalt.LISAKS
Aina enam on minu poole pöördunud mehi, kes on soovinud tegelda oma potentsiprobleemidega või häbelikkusega ja haavatavusega seoses suhete, seksuaalelu kujundamise, võimekuse ja rahulolevama heaoluga oma elus vaimselt ja füüsiliselt.

Enamustel haigustel või ebakindlusel on psühholoogilised juured või traumad. Kas keegi on sulle öelnud, et "Sa ei saa hakkama", kardad kriitikat või oled ise enda suhtes kriitiline, see võib olla ebateadlik, sellele tuleb silma vaadata ja küsida, miks või kust see alguse sai? Oled sa ikka küps ja või on midagi milles veel areneda, enesekindlus, iseseisvus, enesehinnang?

Hüpnoteraapia abil meelerännakutes on võimalik reisida mitte ajas ja ruumis, vaid ka tunnetes ja möödunud elusündmustes, mis on jätnud arme. Me ei pruugi neid isegi mäletada, kui haav on sügav. Need armid võivad kasvada nii psüühilisteks või füüsilisteks haigusteks ja see on just minu eriala psühhoterapeudina. Uurida neid ja pakkuda teraapiaid.

Teraapiad võivad parandada sinu elukvaliteeti nii füüsilises kehas kui mõtlevas meeles. Energeetilised tervendusseansid võivad parandada palju või muuta sinu elu.
Mitte miski, millesse sa ei usu, ei teeni ega aita sind ja valed uskumised ei vii sind ka soovitud punkti sinu elus. Seega, kui sa arvasid peale selle lugemist, et see on puhas jama, siis hoia see endale ja ela oma emotsioone muudmoodi välja, ära minule kirjuta, kuigi ego niiväga tahaks öelda, "mis ta siin targutab".

Needsamad energeetilise kogukehaorgasmi profiili seansid oskavad ka vabastada lukus ängi, traumasid või vabastada kehast rasket energiat, kuid on vaja ka klassikalisemat psühholoogilist seanssi ette (seanss nr4 80€), et psüühel oleks selgem, millest või millistest möödunud sündmustest rasket energiat välja lasta.


13.09 kirjutatud
Seksuaalsed probleemid pole seksides tekkinud ja seksides või massaažiga neid lahendada ei saa, kuigi energeetiline töö ja energeetiline kogukehaorgasm võib energeetiliselt lüüa kehas liikuma energiad, mis võivad olla probleemide allikaks. Maailmas on vajalik tasakaalu seadus, kõik mis pole tasakaalus, tekitab raskusi või häda.
Oma profiilil kirjutan teile täna seksuaalsetest probleemidest. Meie seas on inimesi, kellel on alati puudu ja pingeid on kehas rohkem ning vaja on end tihedamini maandada seksuaalsete elamustega. Kuid mainin ära, et ega nendel, kellel on suur isu, pole alati palju võimekust ning sellest võib saada psüühiline trauma. Vajad pingetest vabanemist, kuid ikkagi ei saa hakkama. Minu juures on käinud mehi, kellel tuleb liiga kiiresti, kuid veel hullem on, toimeta palju tahad, aga ei lõpeta. Mõlemal juhul on probleem psühholoogiline.
On mehi, kes on arvanud, et mingi seksuaalse massaažiga saab seda ravida. See on oma peaga välja mõeldud. Psühholoogilisi probleeme ehk meeleseisundit saab küll lõõgastada massaaži või teraapiatega, kuid sellised teemad on psühholoogilised ja ka need vajavad psühhoterapeutilisi seansse, mis on pigem jalg üle põlve vestlused. Mingi flirt või terapeudi magusalt või seksuaalse pilguga vaatamine viib kliendi oma probleemist eemale, iseendast väljapoole ja ei tule kasuks, kui sinul endal iseenda kohta on vaja midagi mõista või iseennast tervendada läbi taipamiste ja eneseanalüüsi. Seepärast pole mõtet minu käest küsida, mis mul seljas on või kas üldse midagi on tööl. Minu antavad seansid ei aitaks, kui ma tõmbaksin tähelepanu sinu sisemistelt protsessidelt enesele. Iga trauma, haav või ehmatus, õnnetusjuhtum mingis ajahetkesvõib inimest mõjutada hiljem. Nõustajana hakkan läbi vestluse aitama kliendil oma probleemide juuri või algallika põhjuste aega ja kohta välja uurima. Kui see on käes, saab midagi ära teha. Teadvus analüüsib sinu sees asju siin ja praegu, kuid unustab palju minevikust, me ei mäleta oma möödunud elu sugugi nii palju, kui me seda usume. Seda, mida me ei mäleta, see ei paista välja, kuid kehamälus ja alateadvuses on kõik olemas, eelmiste eludeni välja.
Ma suudan läbi nõustamise ja küsimustega meelerännakutes inimesi viia tagasi probleemide juurte juurde ja neid iseendas inimpsüühes aidata tervendada.
Ma olen hüpnoterapeut ja psühhoterapeut. Kui ka sinul on seksuaalsusega seotud raskusi, sa ei tea, miks üks või teine asi avaldub, haiguse, häire, trauma või ärevusena, siis nõustan huvilisi ka telefoni teel ja pakun teraapiaid nõustamiskabinettides: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Viljandis.


Suguvõimetuse teraapiaseans hüpnoteraapia toel. Tegu on siiski peamiselt psühhoterapeutilise seansiga jalg üle põlve, ei midagi romantilist. Tõsiseid teemasid tuleb tõsiselt arutada, et leida kliendi elus teda mõjutanud sündmuste sisu ja tagajärgi, psühholoogilisi põhjuseid, neid mõista. Tuleb ise oma psühholoogilisest tõkkest üle saada. Minul on pakkuda vaid oskuslikku vestlust ja küsimusi, mis juhatavad sinu enese elus toimunud sündmusteni. Vahel läheb taipamisteks aega ning seansse tuleks planeerida mitu.
Suguvõimetus on seotud madala enesehinnanguga, mis on ise vastu võetud oma ellu mingis olukorras, tihti on sellega seotud ka mõni partner minevikus. Põhjalikumalt sukeldume teemasse seansis visiidil.
Kui energiad on kinni ja tarvis otsustada, milline teraapiaseanss võiks kasu kaasa tuua, siis tuleb ette võtta veel seansse.
Kuna teema on kliendile ehk pikantne, siis nõustavaid konsultatsioone on võimalik ka telefoni teel planeerida.
Suguvõimetust tekitavad ärevused ja keskendumishäired. Nii et kui kliendil on ka need, siis päris nii ei lähe, et piisab kahest seansist, kuid tea, et koolitatud nõustajaga võid ükskõik millise häda, mure või vaevaga ühendust võtta, kui probleemid on psühholoogilised. Karta pole midagi, selleks, et oma elu muuta, on vaja vaid teadlikku nõustajat, kannatlikust ja julgust endasse vaadata.
Telefoni teel nõustamise hind 45€ 40 min
Seanss teraapia kabinetis 1,5h 100€


Eelisjärjekorras kiireim vastus
viisakale kliendile: [email protected]
On asju millest sa ehk midagi veel ei tea?

Terapeut:
Tallinnas
Viljandis
Pärnus -kui on broneeringuid
Tartus
Pildid
Kommentaare: 47
Kommentaare: 6
Kommentaare: 155
Saada kasutajale kiri
Kirja saatmiseks pead olema sisse logitud!
Kui sul ei ole veel kasutajakontot, siis saad ennast kasutajaks registreerida, vajutades siia.
Päeva VIP
Hetke VIP võistlus
Soovita Iha.ee-d sõbrale
Soovitamiseks logi sisse!
Aktiivseim soovitaja
Marks18
Statistika
Kasutajaid: 39823
Kasutajate pilte: 28140
Kasutajate videosid: 1646
Kommentaare: 1768759
Saadetud kirju: 238627786
Foorumi postitusi: 275838
Seksikaid jutte: 179
Kuulutusi: 5408
Pilte galeriis: 2065
Kasutajaid 24h: 7847
Copyright @ 2007 - 2022 Iha.ee | Reklaam | Kontakt | Privaatsustingimused | Kasutajatingimused