4t
2016-05-26
144557
lisa kasutaja sõbralisti
lisa Iha-listi
blokeeri kasutaja
˅ näita rohkem ˅
Tee sellele kasutajale kingitus!
Kingi VIP konto.

VIP konto kinkimiseks saada vastavalt oma operaatorile üks järgneva sisuga SMS. Sõnumi hind on 3.20 EUR

Eesti    IHA VIP 251827 numbrile 13017
Soome MP3 IHA VIP 251827 numbrile 179022
Läti      IHA4 VIP 251827 numbrile 1897
Konto tüüp
paar
Nimi
Vallatu paar
Avalik e-maili aadress
Sünniaeg
1. jaanuar 1979 (44)
Riik
Eesti
Elukoht
Põhja-Eesti
Lisainfo
Enne kui kirjutama asud, siis ole pai, hinga korra sügavalt sisse, võta hetk aega ja loe meie profiil läbi ning saa meiega seeläbi natukene rohkem tuttavaks. Siis ka suurem tõenäosus, et mõistame üksteist paremini!

Hetkel väga aktiivselt uute inimestega ei tutvu, kuid nii üleüldiselt tutvume meelsasti toredate, lõbusate, julgete! ja mänguliste inimestega (nii meeste, naiste kui paaridega), kellega on mõnus koos aega veeta, keda saab usaldada ning kellega on lihtne suhelda :) ... kes oleme meie, et toredatele tutvustele "ei" öelda? Kuid meil ei ole mingit nälga ega valu, vajadust saada seda 'esimest kogemust' või teostada veel see 'viimane fantaasia'.

Meie ise oleme rõõmsad, sotsiaalsed, pigem intelligentsed (loodetavasti ;) ...) ning sõbralikud. Kuid siiski täiesti tavalised inimesed. Meile meeldib teha toredaid väljasõite, käia kultuuriüritustel, teha ägedaid fotosid, nautida koos head muusikat, head toitu ning head seltskonda. Kui tunnete siin ära ka iseennast, siis andke endast märku ;)

Ühe-kahesõnalised kirjad, ebaviisakad ja ebameeldivad kirjad jmt. kustutame, emotikonide saatjad jmt. tegelased blokeerime lihtsalt joonelt ära (kui te seda osa enne meile kirjutamist ei lugenud, siis see võib tabada üllatusena).

Neile, kel 'kinderstube' väga eeskujulik pole olnud - tutvumine algab enda tutvustamisest ...

Kui Sa oled:
* Tubli FANTASEERIJA (nagu no hullut tahax!!!! aga pole nt. peale 5 aastat siin konto omamist päriselt veel ühelegi deidile jõudnud ja tegelikult läheb lahti juba selle peale kui keegi välja kutsub...);
* Väga piiratud liikumisvõimaluste ja kammitsetud ajagraafikuga 'TÄHTIS MEES' (mees kindel kui kalju .... aga ... no lihtsalt jälle koosolek-koosoleku otsa, mis läksid pikemalt kui arvatud ja siis veel see ootamatu õhtune lähetus Bulgaariasse ...);
* Harilik SITAMAGNET (no selline, kellel alati 5 minutit enne kohtingut tuleb korteris veeuputus + tulekahju & EMO külastus ... ja siis Sul lihtsalt ei olnud võimalik teavitada, et Sa tegelikult ei kavatsenudki välja ilmuda),

siis .... ära parem isegi hakka :) .... säästame kõigi aega ja närve!
˅ näita rohkem ˅
Lisainfo
Paari meespool 185 pikk, naine 172. Modellid ega jõusaalihundid me ei ole, kuid endale ja üksteisele me meeldime :)

Meist mõlemast on siin mingisugused pildid väljas - rohkem pilte me endast kellelegi kuhugi ei saada (ei vaheta pilte, Facebook'i kontosid vmt.), vastastikkuse sümpaatia korral (mida me siin suheldes püüame tuvastada) on võimalus meiega päris elus kokku saada ning siis meid juba live'is oma pilguga pealaest jalatallani üle mõõta...
˅ näita rohkem ˅
Orientatsioon
hetero
Minu roll seksis
aktiivne
BDSM
huvitatud
Mind erutab
seksvideod, õlid, kreemid, karvutu, seksikad riided, jalanõud, grupiseks, striptiis, erinevad vormiriietused
Mind jahutab maha
Rumalad, ülbed, egoistilikud, lugupidamatud ja labased inimesed
Minu ettekujutus ideaalsest esimesest kohtingust
Mõnus esimene tutvumine kuskil kohvikus või restoranis, kinno või teatrisse minek vmt. Naudime suhtlemist ja soovime enne intiimsfääri kolimist inimestega tuttavaks saada. Anonüümseid keharümpasid ei otsi, inimesed teeb huvitavaks ja seksikas see, mis ülalpool kaela asub...
Mis muudab minu jaoks seksi kvaliteetseks?
Eeskätt arusaamine sellest, et seks toimub ajus ;) (kes mõistab, see mõistab) ...
Soovin tutvuda
mehega, naisega, paariga m+m, paariga m+n
Soovitud vanus
27 - 49
Tutvumise eesmärk
seks, grupiseks, eksperiment, sõprus, ajaviide, kunst, reisile minek
Mina (me) oleme
paar m+n
Kingitused
kingitused ei huvita
Keda soovin leida
Jah, me tutvume ka meestega (mehega) aga enne kui kirjutad, loe läbi järgmine lõik:

📍 Lihtsalt sellest, et keegi on mees ja ennast meile "kolmekaks" välja pakub (sest ta tahab kogemust saada vmt.), MEIL huvi ei teki.
📍 Kui soovid, et Su kiri ka tähelepanu pälviks, siis pane ennast hetkeks meie olukorda ja mõtle, mis võiks olla see, mis ühel päris laiade kogemustega paaril võiks huvi äratada. Kirju tuleb meile omajagu ja me tõesti ei jaksa ei päevast-päeva meestega tutvumas käia ega üle seletada pidevalt samu asju, mis meil nt. profiilis kirjas on.
📍 Me ei ole siit otsimas igavat, tuima, fantaasiavaeset seksi/sekspartnereid (et saaks lihtsalt kellelegi 'ära panna' või saaks lasta kellelgi 'ära panna') ... ei ole mõtet pakkuda ka 'keelekat', massaaži ja romantikat (me ei käi mere ääres kambakesi käest kinni jalutamas) ega kokku lubada multiorgasme.

Oleme rõõmsad eeskätt konkreetsete, sisukate, eesmärgistatud kirjade üle (seega "Hei", "Tere", "Tutvume", "Kuidas läheb", "Mis teoksil" ...jms jampsi pole mõtet saata). Samuti puudub meil igasugune huvi pidevalt päevast-päeva oma elukäigust ülevaateid anda ja rinderaporteid teha.

Vahest teeme fotosessioone ägedates-põnevates kohtades - kui soovid meiega koos teha ulakaid-erootilisi-vallatuid pilte, olla modelliks või mõnes fotosessioonis kaasa lüüa, siis anna endast märku.

Kuna meil tegelikult on ka päris elu olemas (ausõna!), siis meie kirjadele vastamise tempo võib vahest olla pisut pikaldane - seega andestage meile ja ärge olge kurjad!

Saadame aeg-ajalt ka ise välja sõbrakutseid inimestele, kellega suhtlemine & tutvumine meile huvitav tundub - kui sõbrakutsele vastate, siis on see märk meile, et ka teie võiksite suhtlemisest huvitatud olla :) ... sõbrakutse saatmine/vastuvõtmine ei kohusta kedagi millekski ning ei tähenda (meie jaoks) seda, et me peaksime enne selle saatmist (või ka vastu võtmist) olema vanad semud.

Meie jaoks on väga oluline see, et inimesed, kellega me suhtleme, oleksid avatud, intelligentsed ja sotsiaalsed (st. kellega oleks ka niisama tore ja muhe koos olla ning võimalik sundimatult juttu ajada). Nii intelligentsus kui sotsiaalsus võiks ju ideaalis välja tulla ka meie kirjavahetusest :) ... huumorisoon on alati abiks!

Kui juba tutvumiseks läheb, siis ikka päriselt tutvumise eesmärgil - st. igavesteks kirjasõpradeks me ei viitsi jääda (meiega kirjutades võiks olla valmis selleks, et ühel hetkel tahaks päriselt silma vaadata :) ).

Meid tõeliselt häirib madalalaubalisus, ülbus, rumalus, labasus ja lugupidamatus (nt. kui meile kirjutades adresseeritakse vaid naisterahvast).

... ja veel - me ei ole kiirtoiduputka, vaid gurmeerestoran. Seega igasugused pakkumised stiilis 'kohtume tunni aja pärast maanteeristil' või 'mis täna õhtul teete, äkki saaks kokku ja ...' lähevad ka paraku kustutamisele.

Kohtume ja tutvume vaid koos, paarina ... eraldi/üksinda kumbki meist siin maailmas ei toimeta! (respekt selles osas on suhtlemise vältimatu eeldus).

Paari meespool on hetero, naispool naudib ka teiste naiste seltsi.
˅ näita rohkem ˅
Keeled
eesti
Haridus
kõrgharidus
Liiklusvahend
auto, hobune
Hobid
raamatud, seks, seksuaalsed eksperimendid, reisimine, kino, teater, fotograafia, kokkamine
Muusika, mis meeldib
pop, rock, klassika, house
Kas sa suitsetad?
ei
Suhe alkoholi
vahel seltskonnas
Suhe narkootikumidesse
ei ole kunagi tarvitanud
Pildid
Kasutajaid: 35834
Kasutajate pilte: 28977
Kasutajate videosid: 1608
Kommentaare: 1953873
Saadetud kirju: 259598465
Foorumi postitusi: 277828
Seksikaid jutte: 179
Kuulutusi: 4092
Kasutajaid 24h: 7351