Foorum
2010-11-02 14:57
Olen olnud juba mõnda aega iha.ee kasutaja ja aru saanud, et siin on näputäis neid kasutajaid keda tõsiselt võtta, kes ei peta kedagi ja tõesti loodavad leida, mida otsivad. Ma poleks elusgi ette kujutanud, et meil niigi vähese rahva arvu kohta nii palju PERVESUST JA PERVERTE leidub. Lausa kohutavalt palju. Mis kasu te saate inimeste lollitamisest või muust sellisest??? Haiged inimesed. Ja ankeedil kirjutatud lisainfo paluks ennem läbi lugeda, kui keegi kirjutama hakkab.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-02 15:50
Lp batman01, kes on sinu arusaamise järgi pervert ja mis on perverssus?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-02 15:51
mina olen ka pervert, aga ma olen hea pervert. ma teisi ei peta
˅ näita rohkem ˅
2010-11-02 16:50
Suurim pervertsus on teiste pervertideks pidamine
˅ näita rohkem ˅
2010-11-02 20:01
"jfjm" sulle oleks nii palju öelda, et seda võid ju sina uskuda. ju kõik perverdid mõtlevad nii!!!
"apelsin" juba see on pervert minu silmes, kes teisi petab ja valetab lubades siis kellelegi showd teha või mis iganes, ja kindlasti pean haigeteks inimesteks neid, kes ei taha või ei suuda kontol seisvat lisainfot lugeda(paljud siin lugedes kurdavad, et ummik postkastis). Saidi haldajad võiks tõsisemalt tegeleda kasutajate kontrollimisega ja enamus petu kontosid ära kustuda.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-02 20:41
batman ära solva perverte. Need kes sulle tünga on teinud need on tavalised lihtlabased petised. Kes lollide kulul elavad. Vbla ka isegi haiged või midagi sarnast.
Tee enne selgeks kes/mis on pervert
˅ näita rohkem ˅
2010-11-03 00:26
näe, mis teada saab. pervertideks tuleb pidada neid, kes valetavad teistele, nagu nad tahaksid show´d teha, aga tegelikult ei tee.
need on petised. teised, kellel on niisama arusaamisega raskusi, on muidu haiged tegelased. ma arvan ka, et sellistega tuleks tegeleda. kindlasti parandaks suhtumist see, kui nende show´sid nt jälgima hakataks(et siis teaks, kas teevad või ei tee või on niisama petised). ka kirjavahetuse kontrollimine nende tegelastega oleks lahendus. või mida sina sellest arvaksid, batman?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-03 08:55
Pervert on inimene kelle käitumine on rõve, jälk, loomuvastane (ÕS)
Aga sina batman oled lihtsalt haiget saanud, sest keegi pettis sind, või olid sa ise lihtsalt liiga kergeusklik Küll leiad endale kellegi, kes su õnnelikuks teeb
˅ näita rohkem ˅
2010-11-03 09:02
apelsin - ÕS-is oli selline definitsioon? ma arvasin, et perverdid on sellised tegelased, keda tuleb natuke pikemalt kirjeldada
˅ näita rohkem ˅
2010-11-03 19:35
Mina ütleks,et inimese jaoks on pervertsus see,mida ta häbeneb teha või mille tegemist ta häbeneb tunnistada.
Aga petmine on pigem kuritegu.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-03 20:11
tuleb ka anda endale aru, kus lehel ollakse. Pole ju väga loogiline eeldada, et pannakse oma profiil siia üles ja siis ollakse siin 100 protsenti tõsiseltvõetavad, aga see pole veel petmine. Teised pole vastutavad sinu ootuste eest.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-03 20:28
mikhan räägib õigeid sõnu. me tõesti ei saa teha teisi selle eest vastutavaks.
jfjm, olen ka nõus sinuga, aga mulle tundub, et "häbenema" ei ole päris see sõna, mis peaks seal olema. ma pakuksin sinna "häbi" või midagi räigemat. tegemist peab ikkagi olema millegi tavatuga, see peab tekitama inimeses endas mingid tugevad tunded.. tavalisest tugevamad. see jällegi on individuaalne. minu arvamus
˅ näita rohkem ˅
2010-11-03 20:39
Tahtsin öelda,et see,mida keegi pervertsuseks peab,oleneb tema rikutusest.Näiteks oraal- ja anaalseks,paljudele pervertsus,paljudele täiesti tavaline ja normaalne naudingu võimalus.Pedofiilia ja nekrofiilia kohta ütleme kõik,et pervertsus,aga kas nii arvavad ka sellega tegelejad?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-07 02:38
mind tuleb väga tõsiselt võtta kohe nii tõsiselt et enam tõsisemalt ei saa
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 09:23
perveriks olemise võib siis kokku võtta nii, et kõik oleneb sinu enda kokkupuudetest nende perverssustega. kuni see ala on sulle tundmatu, pead sa seda enda jaoks perversseks, isegi keelatuks. kui aga peaksid ise sellega kokku puutuma ja sulle hakkab see koguni meeldima ja naudingut pakkuma, siis pole enam tegu perverssusega. nii?
tegelikult tulevad siin veel mängu moraaliküsimused. mida tugevam on sisemine moraal, seda rohkem seda "perverssust" endas alla surutakse ja eitatakse. aga ometi, kui tahtmine proovida on olemas, siis ei aita vist moraal ka... kunagi tehakse see ära
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 10:45
Utha,kui tõsiselt sind võtta saaks?Eest või tagant?
Mis moel või viisil sina oma perversust mõõdad,hindad?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 11:17
risto, mind ei saagi siin eriti tõsiselt võtta. st et ei peaks võtma.

mil moel? eks ma olen teinud järeldused nendest kogemustest, mis mul endal olnud on. kogun teadmisi, võrdlen jne.
kellegi meelest võin olla perversne, teisele aga mitte.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 16:35
Eks siin ole ka tihti tegu selle nn vanatüdrukusündroomiga. Jutujärgi ei taha, aga tegelikult pole võimalust ja siis ollakse kadedad neile,kel rohkem õnne või julget pealehakkamist
˅ näita rohkem ˅
2011-06-05 22:32
Perversion is a concept describing those types of human behavior that are a serious deviation from what is considered to be orthodox or normal. Although it can refer to varying forms of deviation, it is most often used to describe sexual behaviors that are seen by an individual as abnormal, repulsive or obsessive. Perversion differs from deviant behavior, since the latter refers to a recognized violation of social rules or norms. It is often considered derogatory and in psychological literature the term paraphilia has been used as a replacement,[1] though this term is controversial, and "deviation is now used instead"[2] by others.

Perverdi definatsioon.....hakkame nimekirja koostama.....
˅ näita rohkem ˅
2011-06-09 14:04
Eks ta nii ole, siin on nii palju tühikargajaid kui ka neid, kellel reaalsus "ületab" ikka tunduvalt siin välja käidu. Kuid on ka erandeid. Iseäranis erandlikud on need, kes omavad suhtlemiseks vajalikku kultuuritaset.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 19:56
Petmine,,valetamine,,,inimeste lollitamine,,,,Batman-mida sa selle "arusaamisega" nüüd siis saavutasid?Äkki said aru,et sa oled piisavalt "terve" inimene,et siinsete pervertidega ja haigete inimestega mitte koos ühel saidil olla?Ja selle arusaamiseks kulus peaaegu et kaks aastat?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-13 19:58
Mina paneks pervertide alla lapsepilastajad,,,,nn "loomaarmastajad" jms,,,Kui sinu jaoks on väike vale juba perverssus,,siis,,sorry,,,,olen kindel,et ingleid maapeal ei ole,,,
˅ näita rohkem ˅
2012-03-10 16:37
eino ,kes siis need pervod siin oleks . päris paljud soovivad näidata kuidas nad pihku taovad ,kas nad on pervod ,on see perverssus ,või on see ikkagi liputamine ekraani ees ,turvaliselt kodus . kas see sait on liputajad tänavalt ära korjanud ,kui jah ,siis on asjast kasu olnud . äkki üllitaks uue emotikoni ,, pervar,, alumisse ritta ,hea lihtne kirja saata .
˅ näita rohkem ˅