Foorum
2024-04-08 09:06
Slave, kui sa loed üles enda omadusi, mis sinu arvates võiksid teist huvitada, siis sa teed endale reklaami. See tähendab, et müüd ennast(müük ei tähenda alati millegi raha vastu vahetamist). Mina laseksin teisel poolel ikka endal otsustada, mis teda minu juures huvitab. Ja ära muretse, potensiaalsed tutvujad teavad väga hästi, mille vastu huvi tunda.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-08 13:30
caprichosa - ma ei mõelnud päris nii, et ainuüksi VIISAKUS ise midagi peaks garanteerima. See on lihtsalt elementaarne eeldus. Aga siiski - mitteviisakaga, või lausa labasega võrreldes peaks ju küll andma eelise? Või ei anna? Või kui ikka mingi ilgelt atraktiivne ja karismaatiline, rikas jne. kirjutab/ütleb "kepime"? "Suhu"?, lihtsalt "Tere" vms., et siis tema saab võrreldes viisakamaga ja sisukama kirja kirjutajaga ikka eelise? Kui ongi nii, siis mitte ei taha uskuda, et see kehtib kõikide naiste puhul. Teine point oli ikkagi seotud ... ahh, las ta jääb
˅ näita rohkem ˅
2024-04-08 13:51
See on ju tutvumise huvi, mitte müük. Need on erinevad asjad, ehkki mingites osades võib sarnasusi leida.
Suur lihtsustamise viga on tutvumist müügina käsitleda.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-08 22:20
nagu juba mainitud, siis "kepime/suhu/mahataha" kirjade autorid saavad automaatselt blokeeritud.
seega neil polekski võimalust oma oletatava karismaatilisuse ja rahahunnikutega jalust rabada
viisaka kirja saatja eelised?
no näiteks, et kohe ei saa blokki. aga elementaarne viisakus......see on midagi, mis enamusele inimestele omane. nagu hommikune hammastepesu. seega ei anna tutvumisel mingeid erilisi privileege.
eelised on meestel, kes valdavad netis suheldes sõnadega mängimise kunsti....oskavad tekitada läbi ekraani sellise virtuaalse keemia, kedagi otseselt moosimata, et naised armuvad karjakaupa ära
jah, mehe peen huumoritaju ja keskmisest kõrgem intellekt mõjub vastupandamatult nagu elu on näidanud
˅ näita rohkem ˅
2024-04-09 13:17
Aga sul oli ku mullu ankeedis kirjas, et nõus seksima. Sügisel jäi alles see, et annad ainult massaaži.
Huvitav oleks lugeda, mis standardeid esitad kõige viisakamatele ja siis näeb päriselt välja, kui tõsimeelselt mehed kirju saadavad oma huvi näidates. See test tükki küljest võta.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-10 22:52
võimalik, et aeturnuse või slave ankeedis oli kirjas, et nõus seksima.
minu ankeedis on viimased 8 aastat on olnud eriti suurte tähtedega lisainfo (et ka kehvema lugemisoskusega kodanikud aru saaksid), et SEKSI EI PAKU.
mille kohta ka iha arhiivist lihtne tõestust leida.
ps. isegi kui oleks seal miskit muud kirjas, siis oleks see sügavalt mu isiklik asi. mis absoluutselt ei puudutaks neid, kellega pole huvi ei tutvumiseks ega masseerimiseks

reaalselt kohtuvate inimeste huvi on enamasti üsnagi tõsimeelne.
muidugi leidub vahel mõni üksik tühikargaja, kes jutustamisest kaugemale ei jõua või kokkulepetest kinni ei pea. aga sellised satuvad sujuvalt musta nimekirja....ning võimalik, et mitte ainult minu listis.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 10:36
Esimese asjana peaks tegema iseendale selgeks, mida ta otsib. Ja siis olema aus nii iseenda kui teiste suhtes. Kui tahad igavest armastust, siis on ilmselt rumal käia naisi sõimamas või neile raha pakkumas. Kui otsid kerget seksiseiklust, siis on alatu lubada elu lõpuni kooselu. Jne.
Ausaid inimesi on häirivalt vähe.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 11:27
Kui liiga usinalt otsida, siis võib juhtuda, et leidmiseks ei jää aega.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 16:54
Näita äkki ise see arhiiv ette, siis. Ma oma mälus ei kahtle.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 17:26
mul ei ole mingit kohustust suvalistele tegelastele miskit ette näidata. kellel huvi, siis pingutagu ise. iha arhiiv on avalikult netis kõigile kättesaadav.
seni kui pole tõestust lingi või screenshoti näol, siis võib ajada ükskõik milliseid mullikesi ükskõike kelle konto kohta- ning see kvalifitseerub laimuks.
ja veel kord: isegi kui see luul oleks tõsi ja pakuksin massaaži asemel seksiorgaid külalistele, poleks see absoluutselt kõrvaliste isikute asi, mida oma eraelus teen.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 18:11
...ja minule meeldivad ka täiskasvanud inimesed...tüdrukuid vaatan...
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 18:14
Tulin siia esmakordselt, olin purkaine see päev. Seega, lugemisoskust mul oli, et näha su tutvumise all kirjas "seks".
Mis sa esined siin siis?
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 18:16
Kui ma üldse räägin teenusepakkujaga massaažis. Foorumit lugedes ja teiste meestega kõneledes sai selgeks, mis maine sul on
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 18:49
Mul rääkis üle 90 a sugulane (vereran), et 1978 aasta aprilli lõpp oli 28 C. Käidi jões ujumas, aga mai keeras tööd perse: 4 päeva, kus öökülma oli vastu juunit. see võttis kartulipealsed ära ja rikkus ka viljapõllu saaduse. Kombainiga Saardes lõigati vilja ainult madalsoo läheduses, mil teised kõik aeti ära tuimalt. Alles jaanikuu teisel nädalal oli uuesti suve nägu.
Õhtulehes kirjas, mida ilmavanake lubab veel.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 18:58
kirjutamisoskust pole mõni tegelane siiani omandanud nagu näha.
et huvideks "seksuaalsed eksperimendid", siis järeldub, et pakutakse vahekorda teenusena? no eks igaühel vaba valik unistada millest iganes
aga jätkuvalt saavad postkasti risustavad seksinurujad minu poolt blokeeritud, hoolimata mõne pihkuri luuludest.
siin ennegi kiunujaid olnud, kes reaalset teenust pole elu sees proovinud ja üritavad meeleheitlikult laimata või halvustada.
selline turueidelikkus paraku ühegi naise jaoks ilmselt atraktiivne pole.
nii et ei tasu imestada, kui naised ei vasta kirjadele ja blokeerivad foorumis enda margi täis teinud tegelasi
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 19:04
Ahsoo. O.O
Aga, mis ettekäändel sa ka oled blokkinud neid, kes on tahtnud massaaži? Veebruaris tuli jutuks enne modekatelt kommide kustutamist ühe mehega sul, kelle ka blokkisid lihtsalt ära ja see polnud seksi pärast. See oli "haledad mutid" teemas.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 19:05
Ehk sul on endal närvilavaga probleeme, et nii valiv oled. 😜
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 19:14
Alfie, sul oleks aeg täiskasvanuks saada.
Pärast hapude viinamarjade kirumist võib juhtuda, et jäävad ka magusad saamata.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 19:17
Magusaid oskan ikka korjata. Sellele aitab väga kaasa öökülm.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 19:22
Ei lase sind keegi külmunud viinamarju korjama. Neist valmistatakse kallist jääveini, mida jagub vaid parimatele.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 19:23
Kusjuures olen karsklane.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 19:29
Sa Alfie oled veider kuju.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 19:34
Vein ongi tarkade inimeste jook.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 19:36
Etem, kui kohvi?
˅ näita rohkem ˅
2024-04-11 19:51
Mina pole kunagi enne lõunat veini joonud.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-12 00:37
Jälle üks näide, et karsklased mehed on mingid imelikud.
Siinne näide siis nõuab võõralt inimeselt nagu mingit võlga sisse, mida talle võlgu ei olda.🤔
˅ näita rohkem ˅
2024-04-12 00:58
Sa, Alfie5, oled ikka täiesti sassis kodanik.
Õnneks on paljudel naistel valik, et keda ta oma käega puutub ja kes teda puutub🙂
Kahjuks ei ole seda valikut kõigil naistel😥
˅ näita rohkem ˅
2024-04-12 19:56
Ega selles pole teema, keda kes puutub. Jutt läheb sinna, mis on tingimused ja suhtumine katsumise taga.
Kui sul nõu anda, kuidas mis meelitab katsumisele, siis seda loen. Aga mult 10 punni ikka ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-12 20:55
Iga naine on individuaalne, kahjuks ühe malliga kõikidega tutvuda ei saa.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-12 21:48
Capri, ma ootan vastust.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-12 22:57
Kümned ja kümned mehed ootavad ( antud juhul nõuavad) vastust, arusaamata, et nendega ei soovita suhelda ega olda kohustatud neile vastama .😉
Alfie5, kuidas sul küll nii pikad juhtmed on?🤔
˅ näita rohkem ˅
2024-04-12 23:02
Jfjm, Alfie mõtles öökülma otseses mõttes😉 kommenteeris siin varem, kuidas tal õnnestus keppi saada ja naine oli rõõmus sooja toa ja apelsini mahla eest.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-12 23:26
Ehk oli kodutu .
˅ näita rohkem ˅
2024-04-13 00:10
Violiina, ära pahanda. Poiss ju noor alles. Ta pole veel aru saanud, et tähelepannakse neid, kes teistest erinevad, mitte neid, kes "klassikutele" kaasa karjuvad.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-13 00:37
Jf, ega ma ei pahanda😉
Väga rumal minust ja mõttetu ajaraiskamine tegelt, et hakkasin Alfiele midagi seletama.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-13 10:08
Kuidas kunagi
˅ näita rohkem ˅
2024-04-13 21:15
violiina
2024-04-12 23:02
Jfjm, Alfie mõtles öökülma otseses mõttes😉 kommenteeris siin varem, kuidas tal õnnestus keppi saada ja naine oli rõõmus sooja toa ja apelsini mahla eest.

----------------------------


väga õnnelik juhus siis tol emasel oli. lahe.

Mu puhul peab naine lausa ise kaasa võtma apelsinimahlad , ning ka siis polegi nii lihtne alati jutule saada. Peab olema kannatlik, sest tihtipeale on mul palju tähtsamat vaja teha, et mistõttu naised peavad kas ootama või koju tagasi minema kui kapriisitsema hakkab.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-14 16:18
Rahu99,
Nii õige jutt
Lugege mehed,-õppige- teadjamees on rääkinud, kuidas naised sisse -välja voorivad...
˅ näita rohkem ˅
2024-04-14 16:19
Emased*
˅ näita rohkem ˅
2024-04-14 16:35
Rahu- vanamees...
sa päriselt siiamaani oma kõrges vanuses nimetad naisi esmasteks.

Arvad, et oled tegija!

Tean, et sa oled selle kontoga siin, et oma kibestumist välja elada .juhtub
˅ näita rohkem ˅
2024-04-14 16:46
Ja naised on ebaviisakad ( sadade & sadade meesteulg ja mõnitamine)


Mul ikka viskab ära! Paar korda kuus!
Arvategi, et siin on koht nõmetseda? Arvategi, et siin kõik naised nihkuvad kõigiga.... Või mida iganes teie fantaasiad!
˅ näita rohkem ˅
2024-04-14 16:53
Meeste ulgumine*
˅ näita rohkem ˅
2024-04-14 17:02
Siin võtad rihma lõdvaks- püksilukk kah lahti.
Aga edasi?
˅ näita rohkem ˅
2024-04-14 17:05
Suurepauguteeooria sinule ei kehti. Muidu oleksid ju maailma naba ja mina tiirleks ümber päikese
˅ näita rohkem ˅
2024-04-14 19:52
Juhuseid pole olemas.
Kuna ema tal ukrainlanna, ta vajas et keegi ta ära kuulaks, mida arvab sõjast. Väga kardab seda siin ja eks siis üriasin teda maha rahustada ja kutsusin kõigepealt tantsule. Ülejäänud muu on ajalugu
˅ näita rohkem ˅
2024-04-14 20:59
Tutvumise Ihas?
Ütleks nii, et võhivõõraga seksida on lihtsam, kui meilitsi tuttavaks saada.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-14 22:25
olen lähemalt ja sügavamalt tutvunud misterjotiga.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-14 23:21
Misterj kiidab väga
˅ näita rohkem ˅
2024-04-18 10:40
Vetsu remont tehtud, struktuurkrohv, dekoratiivvärv ja valma.
Nüüd jälle norm nimekirjas ja passin siin ka. Wc potid kirveks läinud 300 euri, see ju keskmine kingitus.
˅ näita rohkem ˅
2024-04-18 11:08
Vetsu potil istudes on hea turvaline onada
˅ näita rohkem ˅