Foorum
2010-10-25 15:21
Kuulasin raadio 2 nädalavahetusel saadet nagu pealkirjas mainitud feng shuist. Ma ei hakka siin saadet ära tooma vaid igaüks saab seda raadio 2 arhiivist kindlasti järelkuulata huvikorras.

Küsimus on, kui paljud usuvad sellesse. Onju see võõramaa kultuur, mis meil kole popp kuigi rohkem popp oli ta rohkem vist 90ndatel. Mingi omamoodi tõde või praktilisus on temas ju olemas, aga kas foorumlased on oma kodus näiteks feng shui teemal oma elamist ümber paigutanud ja kuidas hindate tulemust?

P.S: juuksur, sind pole kutsutud seda teemat kommenteerima, aksepteeri seda
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 15:55
et ma olen privileedega? ja miks siis mina siin suhelda ei saa?

papi, ega sa nicedude ei ole? niisama uurin, huvist. tal oli natuke selline suhtumine
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 15:55
privileegidega st
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 18:18
Olen sellest teadlik, st tean niipaljut kui naisteajakirjades juttu. Selle teooria kohaselt pole näit. minu korteri planeering täiuslik, samuti on liialt palju peegleid ning ka magamistoas, mis jälle olevat halb. Feng Shui järgi polevat ka peeglisse pildistamine hea, vähemalt nii väidab mu sõbranna, nim. see toovat õnnetust.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 18:21
Raadios mingi mehike rääkis neist peeglitest. Peeglid võivad olla, seksi isegi soodustavad kui pole tegu häbelike inimestega. Aga magamiseks oli halb jah, tema põhjendas seda näiteks sellega kui öösel ülesärkad siis võid peegelkujutise peale ehmatada. Lahenduseks pakkus kardinaid ööseks peeglite ette.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 18:36
Ja siis see koll on seal kardina taga piilumas. Jälle ei saa magada.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-25 19:52
nagu mirrors filmis see feng shui on teatud mõttes kuidagi kole kummaline jah
˅ näita rohkem ˅
2010-10-30 02:38
Kuulasin selle saate läbi ja kui teemaks inimesed, suhted, seks, filosoofia... siis minu meelest on sealt nii mõndagi õppida ja kõrva taha panna. Mulle üldiselt istub idamaine filosoofia/mõtteviis - selles on avatust ja arengutahet. Samas kõike seda tuleb võtta teatud reservatsiooniga/filtriga, et ennast mitte lasta sisse mässida liiga ilusatest mõttekäikudest... Punane tuli läks mul põlema siis, kui inimühiskonna teemasid seostati füüsikalise maailma, Universumiga - aga selle lasen ma kõrvust mööda
Ilmselt ka iga Feng Shui interpretatsioon on omanäoline...
˅ näita rohkem ˅