Foorum
2023-01-24 22:28
Üks ennast hoorana elatav naine capri kirjutas minu kohta sellist jama:

"või on häda selles, et slave saab rahulduse kõigi verbaalsest alandamisest, kes julgevad temast erinevalt asju näha?
(nendest, keda ta sõnasõja käigus isiklikult rünnanud aja jooksul, saaks kena nimekirja teha."

Andke siis palun siia teada, keda ma olen verbaalselt alandanud ja ärge häbenege!

Loomulikult võib ta siia ülepostitama ja solkima tulla, kuid eks siis on näha, kui palju ma halba olen teinud.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-24 22:45
https://www.iha.ee/users/capri

ilmselt pidas kõigi hoorade poolt pikalt saadetud slave seda härrasmeest silmas oma kauni teemaalgatusega
˅ näita rohkem ˅
2023-01-24 22:57
aga pidev goonerdamine põhjustab mäluhäireid, nagu näha. ehk isegi varajast seniilsust, slave?

mälu värskendamiseks oleks lihtsam muidugi aasta/paar tagasi möllanud sõnasõdu sisaldavad teemad üles otsida. mida ma hetkel ei viitsi
pugejateks, tallalakkujateks ja koerakesteks tituleeriti siis slave poolt kõik, kes tema laimu- ja kirumisekampaaniaga kaasa ei läinud.....
ja lausa julgesid mingi oma seisukohaga lagedale tulla..

Kommar
Keprik
Misterikass
michan
loomulikult jfjm, kes pidavat omama doktorikraadi nn pugemises
kuigi keegi pole suutnud ära seletada, mis põhjus peaks küpses eas vaimuteraval härrasmehel "taldade lakkumiseks" olema
eks neid on veelgi olnud, kes on slave poolt pugejaks nimetatud......
kuna leidsid tema kibestunud soigumise ja isiklikud rünnakud minu pihta naeruväärse olevat.
kellel mälu kehv, otsige vanad teemad üles ja nautige
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 12:26
Ootaks ikka asjaosaliste postitusi, mitte sinu uusi väljamõeldisi, eks?
˅ näita rohkem ˅
2023-01-26 13:44
need teemad, kus sa eelpool nimetatud foorumlasi lakeideks ja pugejateks sõimad ning muul viisil proovid halvustada, on kõik kenasti alles ja kõigile vaatamiseks olemas, slave.
pole vajadust miskit välja mõelda. ega ei viitsikski
˅ näita rohkem ˅
2023-02-02 13:20
Juba nädal aega ja mitte keegi pole verbaalsest alandamisest teatanud.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-06 13:38
Endiselt oled ainult sina siin hädaldamas
˅ näita rohkem ˅
2023-02-06 13:45
otsi need vanad teemad välja, kus sa verbaalselt tümitasid ja halvustasid kõiki minu poolt nimetatud kasutajaid, slave.
kas kõrgema seksuaalsusega naised kohtuvad ainult raha eest jmt taolised eepilised teemad......oled juba unustanud?
kui kunagi aega leian ja viitsin, võin seda sinu eest teha. et su tuhmunud mälu natuke värskendada

ps. hädaldab see, kes hädaldavaid teemaalgatusi pidevalt teeb....
küll on häda, et tasuta ei taheta kohtuda. siis jälle häda ja mure selle üle, millega keegi end elatab.
elaksid ehk oma elu ka vahelduseks, slave?
˅ näita rohkem ˅
2023-02-06 15:08
Ma ei tunne siin foorumis kedagist, ehk siis neutraalse vahekohtuniku arvamus sobiks?

Aru saada et seda "solvunute" nimekirja ei tule. Ja seda mitmel põhjusel -- teistel on väljaspool foorumit elu, see on te endi eraasi, ning kanakarjakambaka aktivismi vaimus kui oleks see tekkinud, siis pole see usutav just.

Pole miskeid slavetoto artikleid mis kuidagi alandaks (peale ca 100 lk läbikaevamist puht uudishimust siin foorumis). Küll aga on silma jäänud "üsna mitu" capri üle ääre läinud meelevaldne tõlgendusi ja emotsionaalset lahmimise tuhinat, kus ta on üle võlli keeranud asju, ning millele vastamisel slavetodo jälle selgitab et kus kohas siis capri loogika eksis üritades nagu kaalukausse tasakaalu viia taas. Teisalt samas aga tundub et teil mõlemal on mingi tundliku punkti peale astutud et mis ei anna asu ja vajab ikkagi klaarimist et kui sellised teemad ikka jälle ja jälle tekivad tal, kuid see on isiklikku laadi, et kui need jutulised on alati ikka ühed ja samad osapooled ja asi on käärima läinud.
Te kirjutanud ikka omavahel sõnasõdades romaane aastaid. Eriti et kui te kaks ise mäletate kõige enam neid detaile, ja enamikul suva ja ei huvita.
Seda enam, kui need jutupooled on suurelt jaolt ikka seesama 2.


Ja mis see LAHENDUS oleks? Kas sedasorti nn. isiklike arvete klaarimise osas poleks pigem targem omavahel seda ajada? Ehk see foorum võetakse liiga tõsiselt? Või et kas see on normaalne kui on miski 200+ leheküljeline "kassikaklus" ("kasutaja touch" kus capri ja touch tõmbavad), või järjekordne paarileheküljeline teema kus on slave+capri ...?
Oi jeerum kui palju kasulikku pigem oleks saanud ära teha selle energiaga!!!
Capri las jäägu parem anekdoote kirjutama, (ja anekdootide rubriigis), see tuleb tal päris hästi välja.


See siis minu arvamus et kui olen uustulnukana seda foorumit lapanud ja ära eksinud igavusest (alustades anekdootidest), mitte himudest! Pole mind ärapõlatud, samas pole ka mul vajadust mängida Rüütlit Valgel Hobusel lootuses keppi saada kelleltki siinsetest et peaks kellegi kahjuks/kasuks rääkima, sest naisi mul külluses väljaspool foorumit ja internetti. Mehi kah ei tunne ma siin foorumis.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-07 04:37
Ainult lammas capri....
˅ näita rohkem ˅
2023-02-07 08:52
Rahu99, jah ilmselt nii ongi nagu kirjutasid.
Ma ei viitsi tõesti selle napakaga jahuda otseselt. Valus koht? Noh, kui mingi allakäinud lõbunaine ärpleb oma luuludega minu kohta, siis ma tõesti vahel reageerin. Arusaadav, et tüütu lugeda ja mulle endale ka. Miskipärast kasutab capri oma luulusid argumendina aruteludes raha ja seksi ja selle koosluse psühholoogilise mõju kohta.

Tore, et viitsisid seda jampsimist siin läbi vaadata ja kinnitad, et mul pole kombeks massilisi alandusi läbi viia foorumis.
Vahest leidsid ka mõningaid üksikuid sisulisi tekste ja teemasid. Erinevalt minust, ei kirjuta lõbunaine midagi sellist. Eelnevast tulenevalt puudub mul tegelikult vajadus mingi vahekohtu järele, sest ma ei esine siin publikule nagu poliitik. Või siis ennast haipiv prostituut.
˅ näita rohkem ˅
2023-02-07 19:15
https://ibb.co/NjX1P6h
kuda slave aru ei saa, et vana mära hobu tahab ka kaeru
˅ näita rohkem ˅
2023-02-07 21:35
https://ibb.co/NjX1P6h
kuda slave aru ei saa, et vana mära hobu tahab ka kaeru
˅ näita rohkem ˅
2023-02-07 22:18
kõige suurema sõnasõja ajal näidati mitmetes teemades koht kätte igaühele, kes slave sõimukampaaniaga minu vastu ei ühinenud.
või LAUSA oma arvamuse julges öelda.
või ikriitiliselt suhtus slave postitustesse
kõik nad tituleeriti lakeideks, lollideks lipitsejateks, koerakesteks, tallalakkujateks, hoora ees pugejateks jne.
slave hädine ego lihtsalt ei suuda leppida faktiga, et keegi mõtleb teistmoodi....
isiklikud rünnakud argumenteerimise asemel-
kas seostub mehelikult enesekindla intelligentsiga?

selline "argumenteerimine" siis slave poolt. mittemüüdavate teemas.
üks paljudest näidetest. (neid linke tuleb siia veel. "luulude" illustreerimiseks )
-----------------------------------------------------------------------------------------------------

Vosss
2021-01-01 21:24:00
See on ju lausa traditsioon "meeste" seas, et sõimu saab see, kes alla ei kirjuta.

slavetodomme
2021-01-02 00:43:59
Ja jott, sinul pole üldse midagi härrasmehe asjus piiksuda! Kunagi kinnitasin sulle midagi oma sõnaga ja sa inisesid ikka edasi ja teed seda samas asjas praegugi vahepeal. Nagu siis ütlesin, sa pole mingi mees. Ammugi härrasmees

Ja sina Vosss oled suht tühi leht tegelikult. Selles mõttes võib ainult õlgu kehitada, kui tühi leht midagi arvab millestki. Ju siis sinu jaoks ei ole augulakkujad üldse mehed. Aga vaata see pole üldse oluline ikkagi. Vaidle oma kõhurasva üle parem edasi. Ja, et sa deprekat ei saa, kui tagantpoosi proovid või mõni partner su pea oma jalge vahele lükkab. Pead veel c käest tablette küsima.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=17&post=425928&page=31
˅ näita rohkem ˅