Foorum
1
2
2020-02-11 22:52
Huupi lahmib mingi opakas/ ihafoorum. Panen naeratusega pildi, siis hakkab lugema mitu suitsu pàevas teen Issand Jumal.. ma pole siit kedagi otsinud ja ei kavatsegi otsida. Ainus ongi see lahe làbuteema..kus on kòige lahedamad kasutajad. Aga mina nùùd magama ja kàed panen teki alla, hambad veeklaasi Vist on nii (muhh
˅ näita rohkem ˅
2020-02-11 22:54
mind rohkem huvitab see asi..kuid üks luuker on nagu lahkunud ja samas kohe kõrval ..on luukera kohal..aa
˅ näita rohkem ˅
2020-02-11 22:54
Tead tegelikult Korrosioon miks ma sind kottinud olen nende igasugu kassikontode eest Vat selle pärast, et mind on siin mitmed arvamusliidrid kurat kui kaua taga rääkinud, sõimanud ja mõnitanud pidades algselt just mind nende kõutside ristiisaks. Oleks siis keegigi tulnud, näidanud üles mune ja öelnud, et Luukeral pole vähematki pistmist mingi kassikontoga aga kõigil oli saba jalgade vahel
Ehk siis oma vedela olekuga ise kutsusite kurja välja
˅ näita rohkem ˅
2020-02-11 22:56
Kus juttu oli ,et luukera peategelane
˅ näita rohkem ˅
2020-02-11 22:57
Näed Naksakas erinevust. Korrosioonil läks lihtsalt silme eest mustaks ja ta ei saanud muidu, kui pidi tegema lisaks luukerale ka Iuukera. Äkki märkad erinevust esimene täht ei ole mitte l vaid I
˅ näita rohkem ˅
2020-02-12 18:43
otseloomulikult on kõik kontod, milledega julgetakse oma arvamus välja öelda minu varikontod, sest luukera ja madleen peavad minu pihta mingit isiklikku vimma ... no ausalt - kaua võib? - ostke elu omale
˅ näita rohkem ˅
2020-02-12 20:45
Eelnevas jutus jubepalju asjatut sõnavahtu, kuid ei vähimatki selgitust kuda kurat sai Dragutütre pilt sinu kontole Ehk siis äkki kasutad siin hoopistükis võõraid ja varastatud pilte??
Ja kes kurat on öelnud, et sul mõni varikonto on? Pole sugugi õige süüdistada kedagi mingites varikontodes, kui inimene üsna võrdselt mitut kontot korraga enda põhikontodena peab ja kohati enam isegi ei hooma, kellena end parasjagu sisse loginud on
..........aga oleme kindlad, et kui näiteks Viru Vanglas kinnipeetute käest küsida nende süütegude kohta, siis nii umbes kolmveerand raiuvad kuni lõpuni surmkindlalt, et on täiesti alusetult kinni peetud, ilmsüütud ja kohtunik on ennekuulmatut ülekohut nende vastu üles näidanud nende põhiõigusi piirates
˅ näita rohkem ˅
2020-02-12 20:51
mis puutuvad siia kontod, mida ei eksisteeri? teil endil on kahe peale vähemalt kolm kontot ja mitte keegi ei hõõru seda teile nina peale?

kui te mulle siin mingeid varikontosid pähe määrite, siis tehke seda reaalselt eksisteerivate kontodega ning vettpidavate tõenditega, millede puhul ei saa olle mitte mingit kahtlust, et ühe või teise konto taga mina olen
˅ näita rohkem ˅
2020-02-12 21:05
No leia endale kaaslane ja tehke ka omale paarikonto, täiesti legaalne tegevus ju Või kuidas saab paar üldse muudmoodi siin käia??? Peame kõik kassideks muunduma või
........paarikonto muide on paljudeks muudeks asjadeks ka hea, saab noormehi kampa kutsuda ja muidu pulli teha
........ilmselt on Tartu vanglasse samuti kõik süütud inimesed pandud
˅ näita rohkem ˅
2020-02-13 18:30
Teeme nüüd selle asja selgeks. Varikonto tuleneb ikkagi sõnast varjama. Seega püüab selle valdaja olla keegi teine ja eitab seost põhikontoga. Kui inimene on põhikontol selle avalikult omaks tunnistanud või kasvõi näiteks eksponeerib seal samu pilte, siis pole enam tegu varikontoga vaid lihtsalt selle isiku teise kontoga.
Paarikontoga on veidi keerulisem. Paarikonto omanikud ei pea ju avalikustama, enda üksiku kontosid. Samas sama inimene saab ju teha paarikonto erinevate partneritega. Varikonto on paarikonto siis, kui samal paaril on mitu paarikontot mille seotust nad varjavad. Samuti võib varikateks pidada neid mees+väikemees paarikontosid, sest varjatakse seda, et paarina esineb üksik.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-13 22:12
Ahhhhh persse, pikk jutt ja lõpuks ikkagi igalühel oma arusaamine asjast.
..........lihtsalt lahe on vaadata kuidas kari justkui täiskasvanud inimesi mingit kassi nii tõetruult võtavad ja tema olemuses ei kahtle, samamoodi nagu lasteaias päkapiku ning näärivanajutte uskusid
˅ näita rohkem ˅
2020-02-13 22:14
Hr Luu tulge parem naaberteemasse,opakale külla
˅ näita rohkem ˅
2020-02-13 22:17
Kass on lahe tegelikult, kui seda kòike vòtta huumoriga. Mul tòò juures pea sama teema. Ma tahan kòigiga hàsti làbi saada, aga 1 proovib oma poole pòòrata ja teine omale poole. Tegelikult on kòik omamoodi toredad. Minu silmis kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-13 23:30
kõikeipea hobusedolema hobuseidkeppima muuloomkavõib
˅ näita rohkem ˅
2020-02-14 01:09
Muu loom. Ja nii need muulad sünnivadki
˅ näita rohkem ˅
2020-02-14 01:10
Minu meelest iha lahedaim kasutaja.
˅ näita rohkem ˅
2020-02-14 01:27
Kass paavstiks!
˅ näita rohkem ˅
2020-02-14 07:14
Kass kuningaks
˅ näita rohkem ˅
2020-02-14 07:19
kass kunnjubaon! hiirekunn!
˅ näita rohkem ˅
2020-02-16 14:33
MisteriKass
2019-10-26 14:20:54
nagu mingi kertkingo et iga katse oma vigu õigustada teeb olukorra hullemaks, näitab, et tegelik tase on veel mitu korda haledam

pub = public house ehk avalik joomamaja on eesti keeles kõrts. eestikeelne mugandus on "pubi", mitte "bub", ja ülakoma see ei vaja

atribuut = omadus. kui tahad võõrsõnadega eputada, kasuta neid, mille tähendust ja kirjapilti tead. vajadusel kontrolli üle



*Ajast kui "kass" veel kirjutada oskas



MisteriKass
2019-10-26 15:03:40
miks sa arvad, et märkus polnud ka ******? jälle hulk vigaseid eeldamisi nagu mulle võõraid kontosid pähe määrides?

vene keeles on väljend "назвался груздем - лезай в кузов". kui tahad kellenagi esineda, pead valitud rolli ka välja kandma. bluff paistab esmalt läbi detailides...
˅ näita rohkem ˅
2020-04-10 23:28
Kas see teema ei tõusegi enam päevakorda?
˅ näita rohkem ˅
2020-04-10 23:37
Kuhu sweetlove kadus
˅ näita rohkem ˅
2020-04-11 00:09
Otsustas ka stiilne olla ja läks kaasa moevooluga, muutis isikuandmeid ja nüüd naudib anonüümsust aga täiesti
pildis olemas
˅ näita rohkem ˅
2020-04-11 17:28
Lapsed jäävad lasteks
˅ näita rohkem ˅
2020-04-23 10:54
Lihtsalt infoks sulle coypus.. Kuulsin minagi, et käid meeste postkastis minu kohta infot küsimas ja halamas.. Loomulikult leidub alati keegi kes teab kedagi kes teab kõike ja ei suuda vait olla..sinu punnis suu andis teada , et leidsid midagi ja kiirustad seda jagama.. Sulle pole ju uudis, et tean sinu kohta samuti kõike ja natuke rohkem, nagu ka sinu perenaise kohta, küll mitte selliseid teid kasutades nagu teie..samuti olen teadlik, et avatud ruumis andmete levitamine on karistatav
Minul, inimesena pole vaja häbeneda millegi pärast.. Ei vanuse, ei välimuse kindlasti on sul seda raske mõista, kuna sinu peegel näitab lihtsalt rahulolematut vana naist..
˅ näita rohkem ˅
2020-04-23 11:49
just, "rahuldatud noored" naised käivad avatud ruumis sookaaslasi ajaviiteks litsiks sõimamaks. muidu ei tundu oma täisväärtuslik elu piisavalt idülliline
ilmselt oli Equus caballusel illusioon, et teab "kõigi kohta kõike", samal ajal turvalise anonüümsuse varjust sõimeldes......
kurb kui pettekujutlused purunevad. aga veidigi loogilist mõtlemist omades võiks ju taibata, et igasugune netianonüümsus on vaid näiline ning Eesti on piisavalt väike riik, et ka päriselus on alati keegi kellegi tuttav ning info liigub
seega kes virtuaalselt kõva süljepritsija, olgu valmis ka oma laimu ja sõimu eest vastutama.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-23 11:55
Kurb kuidas kõik süütukest kiusavad.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-23 12:02
Just nimelt kullake.. Vastutab igaüks ise ja sina ka.. Ole valmis
˅ näita rohkem ˅
2020-04-23 12:47
mina pole laimu ja sõimuga tegelenud. ning oma seisukohti olen valmis alati kaitsma, olenemata oponentide õeluse astmest
on ka reaalses elus mõnele kodanikule viisakusreegleid selgitatud.......või pole info sellest touchini veel jõudnud?
˅ näita rohkem ˅
2020-04-23 12:59
Samad sõnad🤗 kuid alati vastan, kui mind teemasse joonistatakse.. Kiri oli mõeldud kassile.. Kes üritas tarka panna mida sina imet nüüd siis tõmblema hakkasid?.. Ms pole lubanud endale kordagi avalikult levirada konfidentsiaalset infot, see aga kes oled sina ja millega tegeled on ihas avalik saladus, nimetan asju õigete nimedega seega pole põhjust solvuda.. Aprilljuulile järjekordne aplaus.. Ja caprichosa selliseid inimesi on siin rohkem kui arvata oskad.. Kui torgid mind, siis saad ka vastu torgitud.. Kui lõpetad, võin seda ka mina teha, loomulikult jääme me mõlemid jätkuvalt oma arvamuste juurde
Kass täiskasvanud naisena peaks suutma ise enda eest seisma ja vastutust kandma
˅ näita rohkem ˅
2020-04-23 15:22
touch.....kassi võid rumalaks pidada, kui tema mõttekäigud liiga keerulised tunduvad
aga misasi torgib sind tagant, et tunned vajadust kaasfoorumlasi nende vanuse, välimuse või valikute põhjal maha teha?
saan aru, et kõik naised on litsid, kellega sinu unelmate prints elu sees suhtlema juhtunud. aga on Koska materdamisel ka mingi sügavam isiklik põhjus või teostad niisama kerget egotrimmimist?
sinu, minu või kelle iganes tegevusala ei anna õigust kellegi solvamiseks, isegi õilsa moraali aupaistega maskeeritult mitte. igaühel on vabadus otsustada, kus või mis teemal sõna võtab. slavele võid ehk selles suhtes näpunäiteid jagada, aga mitte mulle, Koskale või teistele.
˅ näita rohkem ˅
2020-04-23 15:29
Jälle läbu😅.. Veelkord ära aja oma haiget pead teiste pähe ja ma ei viitsi sinuga väidelda ega vaielda olen öelnud mida arvan kõigest sellest ja andsin teada mida arvan ka sinu teemast nn. teises foorumis.. Usu ka sulle egs jassule pome ka keegi volitusi andnud, teiste inimeste halvustamiseks ja isikliku info levitamises, seega olen sinuga edaspidi konkreetne, mõni kohe otsib pahandusi.. Ja oma näpunäited pista tead isegi kuhu..
˅ näita rohkem ˅
2020-04-23 15:32
Et coypus jälle minestama ei peaks.. Lause parandus.. Usu ka sulle ega kassile pole keegi volitusi andnud..
˅ näita rohkem ˅
2020-04-23 22:27
Miskipärast on mul jäänud mulje nagu te ei sümpatiseeriks teine-teisele
˅ näita rohkem ˅
2020-04-23 22:56
Kass joseb kui riteloks sapa külies
˅ näita rohkem ˅
1
2