Foorum
2019-11-09 21:52
Anakhouri
2019-11-09 20:18:16
Mitu kuradi korda peab siin mingit teemat koinima ja ette-taha kerima nagu niidirulli?
Luukera, ausalt? Kordan. TEEMA ON MAAS ja et MIND SEE EI HUVITA, kas keegi peab siin oma alter egoks kassi, kukke, siga, tumbat või legoklotsi!
Kaua võib sellele teemale nagu päevinäinud särgile seepi peale hõõruda.
Kui iga kergemgi õhuvõnge, mida siin tekitada, eksole, on kellegi muidu uinunud elutegevuses tema ainus ravim ja erguti, siis on see hale-ohtlik olukord tegelikult, nii et isegi naermiseks ei ole siit enam midagi võtta, sest enda elu ei ole, see on võetud. Ajutine eufooriaseisund pseudoreaalsuses.
Aga noh, ega mina ei tea, võib-olla naistesoengud, -jutud ja probleemid on sul siis paremini käes ja sinu teema. Vanust mehena nagu oleks sul tulnud, et mingi väärikus tekkida saaks, aga ei näe.

Päris ausalt kohe ei osanud seda imelist sõnavõttu kuhugile alla liigitada..teades kui käbedalt see kustukumm aegajalt mõnel käes liigub
˅ näita rohkem ˅
2019-11-09 21:59
Ja mis oli selle postituse mõte?
On ilus ütlemine, et pärast kaklust rusikatega ei vehita ja see käib mõlema poole kohta.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-09 22:31
utka haige muidugi. nagu ka pussu. või joti peikad velts, ludri ning opakas

aga foorum avalik psühhiaatriteenus eipole!
˅ näita rohkem ˅
2019-11-09 22:48
Utha ja haige?
Kui kassid kevadel kräunuvad, kas nad on siis haiged w?
˅ näita rohkem ˅
2019-11-09 22:51
kes on siis kass kellel munad maha võetud
˅ näita rohkem ˅
2019-11-10 01:04
kassid kräunuvad siis, kui neid selleks põhjust on

kui inimene väga uljalt raiub, et on keegi teine, on tegemist psüügikahäiraga. haigusega. utha, touch1 - mõlemad on külakool-künka-otsas "kõrg"haritud filosoofid. esimesel asperger lisaks, mis ei lase normaalkeelselt väljenduda,
nii et te suudab ainult ülespuhutud kantseliiti puhuda. teise võimetus täislauset kokku panna tundub pigem pudelist tulevat...
˅ näita rohkem ˅
2019-11-10 08:12
pidid kräunuma ka siis kui neil mune lõigatakse ja tahavad emasteks saada
˅ näita rohkem ˅
2019-11-10 11:17
Sa püha aeg, nii palju minust juttu?

Iga self-made proua tahab juba tunnustust saada. Self-made modelliproua oli, juuksuriproua oli, ja kolmas kord on siis lobajutuproua kord.
Kurat, nagu liiguks back and forward kogu aeg, 5-6 aastat tagasiminekut või isegi 9 aastat.
Liigutav, aga arusaamatu, et siinse mula sees endiselt „staaritsetakse“.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-10 13:57
Kui sa 🐈 nüüd palderjani pudelist lahti laseks ja maailma läbi pudelipõhja ei vaataks ...kus ilmselgelt näed sa ka teisi oma vaatevinklist... Siis usu sinu filosoofiline soust igas teemas viitab ilmselgelt, inimesele kes on end ammu infomaailma ära kaotanud... Käid ja kargad igas teemas ja paned kõigile diagnoose... Või on sul otsaette puutumatuse silt kleebitud.... Kas minu puudutus nii haiget..
˅ näita rohkem ˅
2019-11-10 22:54
Arvad Udga et ongi normaalne see, kui ühel õhtul otsustad siin kedagi ette võtta ja kurat teab mitmes teemas järjest nii igaks-juhuks sõimata ja mõnitada ning ühel hetkel siis äkki endas kahtlema hakates otsustad, et teema on sinu jaoks päevakorrast maas!
Kurat küll, Madleen ei ole Kass ega Koer ja normaalne inimene seda tunnistades vabandaks viisakalt, kui on aru saanud et läks selgelt liiale ja solvas alusetult kedagi.
Ja muidugi Udga, kasutad küll igasugu võõrapäraseid väljendeid, kuid enne võiksid iseendale selgeks teha, mida tähendab sõna VÄÄRIKUS ja kuna ning kus seda kasutada
.......Jotteffist ei saa ma taaskord muffigi aru, mida ta selle väljaöeldud kaklusega silmas pidas?? See pole kaklus, kui üks nähvits tuleb, oletab ja möliseb ning teine sisuliselt õlgu kehitab selle peale.
Jott, sa ju ise tead samamoodi nagu paljud siin, kes nende Kasside ja muude tegelaskujude taga tegelikult on, seega reaktsioon võiks olla oluliselt õiglasem.........kuigi jahhhhhh ega ma väga ei imesta muidugi ka
˅ näita rohkem ˅
2019-11-10 23:46
Luu, kui nüüd mina väidaksin, et sina oled kass, kas sa siis tunnistaksid seda? Usun, et mitte. Ka siis, kui sa tegelikult oleksid.
Alati ei pea kaklus lõppema surmaga. Ainuke häda, et siis ei saa võitjat väljakuulutada.
˅ näita rohkem ˅
2019-11-11 00:01
luu kribas, et luu ongi kass ju mis te enam vaidlete
˅ näita rohkem ˅
2019-11-11 09:47
Igal inimesel on õigus oma arvamusele. Tal on ka õigus oma arvamus väljaöelda. See on põhiseaduslik õigus. Selleks et mõnda arvamust kuulutada valearvamuseks, paljastest sõnadest ei piisa, selleks on vaja fakte. Ja seni, kuni arvamust faktidega ümberlükatud, pole põhjust ka selle avaldajal vabandamiseks. Seega, enne kui hakata ilkuma kellegi kallal, et ta on paha ja häbematu inimene, sest julges nii arvata, tuleb esitada faktid, mis tema arvamuse kummutavad, muidu oled ise täpselt samasugune.
Siin opakas ka avaldab arvamust, et ma töötan laudas. Las ta siis arvab. Ma ei hakka ju siia enda tööleoingut ülesriputama, et seda arvamust kummutada. Tegelikult võiks riputada küll, saaks näha, kas tal on munad püksis, et vabandada
˅ näita rohkem ˅
2019-11-11 12:44
riputa või ei, opakas jaurab ikka edasi. loogikaga tal täbar. kuna loetust arusaamine on heterote privileeg, siis arusaamisega veel täbaram
˅ näita rohkem ˅
2019-11-11 21:09
kass kas oli valus kui munad mahavõeti ja nüüd kräunud siin
˅ näita rohkem ˅
2019-11-13 03:02
Lollakad arvamused ei ole mitte põhiseaduslik õigus vaid need jäävad lollakateks arvamusteks öelge mida tahate
˅ näita rohkem ˅
2019-11-13 11:53
Ega ei saa lolle diskrimineerida, nad pole ju milleski süüdi.
˅ näita rohkem ˅