Foorum
2008-01-14 18:21
Kui ma olin 14, tahtsin endale mingitki tüdruksõpra.
16 aastaselt leidsin endale neiu, kuid seal polnud mingitki kirge. Seega otsustasin, et vajan kirglikku neidu kellel oleks janu elu järele.
Ülikoolis kohtusin kirgliku neiuga, aga ta oli liiga emotsionaalne. Kõik tema elus oli nagu hädaolukord, jube dramakuninganna, nuttis koguaeg ja ähvardas end ära tappa. Seega otsustasin, et vajan endale neidu kes on stabiilsem.
25selt kohtusin stabiilse neiuga, aga ta oli igav. Ta oli täiesikult etteaimatav ning ei erutunud millestki. Elu oli nii igav, et otsustasin, et vajan neidu kellega oleks koos erutav.
28selt kohtusin erutava neiuga, aga ei suutnud temaga sammu pidada. Ta kiirustas ühelt asjalt teisele, kunagi ei süvenenud millessegi. Ta käitus impulsiivselt ning muutis mind samapalju õnnetuks kui ka õnnelikuks. Ta oli suurepäraselt lahe, väga energiline, kuid tal polnud sihti. Seega otsustasin et vajan neidu, kes oleks ambitsioonikas.
31selt kohtusin ambitsioonika nei...
˅ näita rohkem ˅
2008-01-14 18:22
...uga, kellel olid jalad kindlalt maas ja abiellusin temaga. Ta oli nii ambotsioonikas, et lahutas minust ja võtis kõik mis mul oli.

Nüüd olen vanem ja targem ja vaatan naisi kellel on suured rinnad.
˅ näita rohkem ˅
2008-01-27 03:49
küll oli pikk tee Pamela Andersonini jõudmiseks
10 punkti igatahes!!!!!!!!!
˅ näita rohkem ˅
2008-01-27 04:16
Väikemees,sule üks vastu kild!!
-----mees on nagu viiul!-----
20 aastanemees on uus viiul
30 aastane veel kõlab.
40 aastane-peab juba häälestama.
50 aastane,kõlab,aga heli pole.
60 aastane-heli ka kadunud.
70 aastane-sealt korstnast enam tossu ei tule.
˅ näita rohkem ˅
2008-03-12 06:41
aga oletame, et leidsid endale selle naise, kel suured ja sulle meeldivad rinnad...Aga naine võttis ootamatult kaalust alla...ja loomulikult läksid ka rinnad väiksemaks....mida nüüd teeksid, vaikemees?
˅ näita rohkem ˅
2008-03-13 00:07
suht ebaoluline minu jaoks ja üldse mida see suurem ja suurem rind siis annab?
mul niigi väiksed käed
˅ näita rohkem ˅
2010-08-02 15:28
irw, ma küll lootsin et selle stoori lõppu tuleb: Nüüd olen vanem ja targem ja vaatan mehi - nendega kaotasin ma vaid süütuse
˅ näita rohkem ˅
2010-08-03 00:27
madis25-võib olla see veel tuleb
˅ näita rohkem ˅
2010-08-03 01:26
Wau! Päris lahe
˅ näita rohkem ˅
2010-08-03 13:43
Oot ma ei saa pihta on see mure või rõõm või ülepae kalela emokas.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-03 23:15
Aike- tundub et teema algatajal mured ja rõõmud koos.muidugi tahaks tema stoorile järge ka ikka.
˅ näita rohkem ˅
2011-10-04 14:10
Üks leid.. meesterahva arvamus.. tundus sobivat siia teeasse:

Netis saab, ja väga lihtsalt. Ei tea millest te siin räägite, aga peab lihtsalt hakama kirjutama erinevatele naistele.. Muidugi nad kohe ei anna kui sa samal õhtul tahad saada, kui aga pikkemalt suhtled siis mõtlevad need et oled tõesti huvitatud.. JA ongi pari kuu aja pärast 3-4 naist kellega asi juba voodi poole liigub, lisaks uued tutvused, keda veel moosima peab.. Aga see et pilti ilmtingimata vaja on täielik bullshit.. See kes ei vasta, mis seal ikka siis ei vasta.. suur asi, võtad järgmise ja saadad tallegi sama teksti.
˅ näita rohkem ˅