Foorum
2013-10-30 21:33
Ehk olete märganud, et järjest meid vanu olejaid siit aina lahkub, kas päriseks või siis jäävad külastama vaid episoodides.
.........muide nii minagi .....sigatsen siin aina vähem.
Ma ise mujal kontosi ei oma ja seepärast ei tea mis mujal toimub. Kas keegi oskab öelda, on see trend kõigis analoogilistes foorumites või kaovad kasutajad vaid IHAst?!?!? Ehk siis, kas viimati on mõni teine koht populaarsemaks muutumas?!?!?
Ma ei tahaks, et nüüd läheb teiste portaalide lausreklaamiks, kuid ehk oskab keegi peenelt nö. "läbi lillede" mind pimedat valgustada?!?!
˅ näita rohkem ˅
2013-10-30 22:13
asi ammendub lihtsalt. mis teema ka ei oleks, ikka kaldub kõik vanale sissetallatud rajale. eks vanad ole juba sisuliselt öelnud kõik, mis neil öelda on, ja ennast koguaeg korrata kah ei viitsita....
˅ näita rohkem ˅
2013-10-30 22:19
Vanadele foorumlastele on siinne keskkond ennast lihtsalt ammendanud. Teemad korduvad ja ei tahaks pidevalt iseennast korrata. Virisejad on kah kõik samad, kaua võib sama meest peksta. Endal hakkab häbi, tema sellest niikuinii targemaks ei saa.
Kui kerkibki üles mõni uus ja huvitav teema, siis on siia tekkinud mõned mõttetud läbustajad, kes selle kohe ärasolgivad. Noh ja siis see teema keskel isiklike arvete klaarimine.
Lootustandvaks tegelaseks on Mõmmikalli. Ta ei väsi üritamast. Tema teemad on küll kiiksuga, aga enamasti päris korraliku tagamõttega.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-01 11:11
Hüpotees - foorum sureb?
Mina siiski arvan,et "need "...... kes siin lehel tõsisemalt nagu otsimas ja tegutsemas , "need" foorumis ei prõõka. "Nad" on aru saanud, kui klähvid siis lööki ei ole, seega, tõsisemad tegijad ja otsijad on loobunud .
"Need" kellel igav või kes niisama tähelepanu otisvad , nagu mine täna ..."Need" klähvivad siin.
Julgen väita, et protsentuaalselt on siin lehel siiski püsisuhtes "tegijad" ja neil ei ole aega , kallist aega, foorumis istuda ja jfjm või vabakuulajaga, luukeraega väidelda. Katseeksitus meetodil on nii mõnelgi selgeks saanud, kui vehid avalikus kohas rusikatega siis ree peale ei saa.
Nii lihtne see foorumisurm ongi . Puhas loogika
˅ näita rohkem ˅
2013-11-01 11:16
ps. "reepeale" saamiseks on teised kontod. Tead küll "varikad", kust teed pakasuhhat ja meeldid õige kontoga õigele naisele. Aga muus osas olen nõus.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-01 11:26
Teades, kui raske on siin mõnda naist ära rääkida, siis tuleb kas töölt lahti võtta,et aega jääks ka väidelda foorumis ja sama aegselt naisi moosida Pigema kaldun arvama, siin istuvad ikka need kellel on töö juures igav, nad töötud, pensionil või üksikud. Tegijad sisustavd aega kuulutuste postitamisega, naiste moosimisega või kohtumistel käimisega.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-01 12:18
"Tegijad sisustavd aega kuulutuste postitamisega, naiste moosimisega või kohtumistel käimisega."
Kunas nad seda aega leiavad? Pigem kaldun arvama, et need tegijad on töötud, pensionil või kodus üksinda.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-01 19:02
kasanäe....einohh, seltsimees kunstiteadlast oleme nõus tundide kaupa kuulama (to fredy)
˅ näita rohkem ˅
2013-11-01 20:30
Aga ehk on inimesed targemaks saanud?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-01 21:00
Miks nad siis samu küsimusi esitavad?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-01 21:15
ehk on elementaarne lugemisoskus hoopis kadumas? tähti kokkuveerida osatakse, sõnugi koostada osatakse, aegajalt lihtlauseidki, aga vat loetust arusaamisega probleeme?
˅ näita rohkem ˅
2013-11-01 22:20
Elu ongi üks suur kuntst ja omamood teadus, mis annabki kokku kuntstiteaduse aga ühte ma tean, elu ei ole iha ega ihafoorum. See kes seal elab , see ongi surmale määratud
˅ näita rohkem ˅
2013-11-01 23:03
mis asi see "kuntst" on

vaba, mis sa sellest välja veerid
˅ näita rohkem ˅
2013-11-01 23:15
düsgraafia, ei muud ...
˅ näita rohkem ˅
2013-11-02 00:11
to: vabakuulaja

Täpselt nii. Düsgraafikud. Mitte ainult sina, mõni veel...
˅ näita rohkem ˅
2013-11-02 01:50
Mind tõsiselt häirib selle foorumi läbustamine. Kui on isegi asjalik teemaalgatus, siis ikkagi juba hiljemalt kolm vastust hiljem algab mingite idiootide sisutu 100% teemast mööda omavaheline lõõpimine-arveteklaarimine ja kogu teema mõte on unustatud.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-02 11:49
Iha foorumist on välja kujunenud grupivestluse lahendus.
Mul on mingi probleem. Panen selle siia kirja. Teised hakkavad enda kogemuste põhjal lahendusi pakkuma. Siis vaieldakse omavahel nende lahenduste üle, mis on normmalne, sest kõigil on asjast oma nägemus.
Elu on omavaheliste asjade/sündmuste kogum. Arutluste kõigus võidakse jõuda hoopis kolmanda/neljanda asjani, mis võibki hoopis minu probleemi algpõhjuseks olla.
Minul kui probleemi algatajal on asjaks kogu teema läbi lugeda ja sellest omad järeldused teha.
Miks teemad tihti rappa lähevad?
Kui mina ei kirjelda oma probleemi hästi või annan sellest ainult mingi killukese infot, siis keegi ei saa mind aidata ja läheb "ära arvamiseks".
Miks ma ei anna rohkem infot alguses?
Kui mul on probleem ja ma ei suuda seda lahendada(st kirjtuan sellest juba siia), siis tähendab see seda, et ma olen mingisse mõttesse kinni jooksnud ja ma ei suuda edasi mõelda.

Ja kui nüüd väga väga aus olla, siis enamus "muresi" mis siin on, on lihtsalt mingid uitmõtete alusel tehtud. Mõned on ikka väga eluvõõrad ja tekib tunne, et isik on terve elu ainult toas vikerraadiot kuulanud ja ei tea maailmast midagi.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-02 13:12
parma analüüsiga vägagi nõus.
˅ näita rohkem ˅
2013-11-03 20:04
Elus on tõusud ja mõõnad, siin ka. Muidugi, korra kuus on siin ka korralik lahing, keegi ikka risti lüüakse.
˅ näita rohkem ˅
2013-12-19 01:50
Tuleb jutukas kinni panna.. midagi tarka seal nagunii ei räägita!
˅ näita rohkem ˅
2017-10-15 12:22
Kuniks on ütlejaid, seniks on ka vastajaid
˅ näita rohkem ˅