Foorum
2013-09-29 01:10
Nagu pealkirjast arusaada on jama majas ja oleks natuke abi vaja.Aga endast siis....Täitsa selline sõbralik noormees,siidikäpp pole,et kodused tööd võõrad ka nagu pole,ja oleks täitsa nõus ka neid aitama teha.elukoha vajadus ka sellest et tahaks ikka nagu tagasi tööle minna,siis oleks ka täitsa nõus maksma,aga hetkel see seis natsa nutune.Korda hoida oskan,koduseid töid ei karda ja maatöid.Muidu selline rõõmsameelne inimene ja usun ka et täitsa asjalik seltsiline,kuna olen ka lisaks muule vägagi hea kuulaja ja mõistev võiks end pakkuda ka õhtuti jutustama.LApsi ei karda,on ka neid hoitud ja pikemat aega.Loomadega probleeme pole.Sama ka alkoholiga.Suitsetan,aga seda mitte eluruumides.Kokkulepetest kinnipidav inimene ja meeldib kui asjad on sleged ja läbiräägitud.Asukoha suhtes ei vali,kuna olukord pole just kõige parem võtaks kõik pakkumised vastu.keda miski huvitama hakkas,siis skaip mul linnar85.telefon 53564519 loomulikult ei ole probleemi kui ka mehed leiavad et saavad aidata kuidagi.ja elukoha suhtes lepin vähesega...Kel küsimusi,siis tulistage.Asjaga kiire!
˅ näita rohkem ˅
2013-10-22 00:18
Mul on avatud rõdu aga see on kinni.
˅ näita rohkem ˅