Foorum
2013-09-24 15:11
Olen juba ammu täheldanud et osadel on ilmselged raskused antud teemal.
Kuna oleme paar ja otsime kolmandaks naisterahvast siis hoiame silma peal kuulutusteosal millel on kirjas "Naine -> Paari"
Mina/meie loeme sellest "Naine -> Paari" välja et Naine otsib paari, paljud aga ei saa sellest aru ja loevad sellest välja et see paar otsib paari, paar otsib naist, naine naist, sponsorluse jne jne. koht!

"Kas leidub mõni kena ja vallatu naine, kes sooviks tulla paarile kolmandaks. Vanus võiks olla 25-30. Pilte ja muud infi vahetan maili teel. Oleme kogemustega ja ootame uusi tutvusi."
*
"Paar Tallinnas seksib puhta ja kiimase paariga"
*
Tutvume kena naisega ....olen mehega koos.:-)
*

Või oleme mina/meie lollid?
˅ näita rohkem ˅
2013-09-24 17:39
"Paar -> Paari", "Paar -> Meest", "Paar -> Naist" saavad oma kuulutusi lisada ainult paarina registreeritud kontod.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-25 00:12
Oma profiilis targutate hariduses ja haritusest. Kuid kas siis haritud inimesed ei saa aru, et sellise "kerega" ei ole teil mingisugustki lootust ilusat tüdrukut endale kolmandaks saada. Saan aru küll, et su mehel su peale enam ei seisa ja sa otsid värsket liha talle, aga jahh paraku siin võid leida kohaliku iha sugumürsu, kes ei löö millegi ees risti ette. Ja seetõttu mõningad harvad kirjad ka tulevad. Kasuta juhust. Niikuaua kui neidki tuleb.
Ja oma vanamehenäss vallanda.
˅ näita rohkem ˅
2013-09-25 06:20
@olevoimalik
Sellise sugumürsu nagu sa ise, pilditu haholl?
Meie oleme nii julged küll et paneme oma pildid üles (oleme kes oleme), sinus pole sedagi julgust! Mis sa kisad! Btw täiesti teemaväline paukumine. Pole midagi arukat öelda - so, stfu!
˅ näita rohkem ˅
2013-09-25 12:33
@olevoimalik
Tegelik teema algataja oli meespool , kes
soovib oma kaasale naist kõrvale ...
Ja tundub, et sinus röögib meeletu kadedus... Miks peaksin oma mehest loobuma???
Loodan, et naised näevad sinu "uhket" postitust

Teemat puudutades:
Aga tõesti... Paarid võiks ju kasutada paarikontode võimalusi
˅ näita rohkem ˅
2013-09-25 23:34
olevoimalik vahib aint aiateibaid vist, mis teha
˅ näita rohkem ˅
2013-09-27 14:21
naljamees, vinge naljamees. olen nüüd solvunud
˅ näita rohkem ˅
2013-10-25 14:03
järgmine kirjatundmatu:

"Oleme paar ja otsime vabameelset paari kes kutsub reisile vms! "
˅ näita rohkem ˅
2013-12-12 07:35
olevoimalikuga täiesti nõus. Ükski normull eit või kutt ei tule selliste sigadega sugu tegema. kaks paksu ahvi!
˅ näita rohkem ˅
2014-04-29 11:14
Viimane kõneleja,
Oled sa kõigi inimeste sugueluga nii kursis, et tead selliselt väita, see sinupoolne postitus on ilmselge solvang,
kui soovid oma arvamust avaldada, on viisakas lause ka selliselt üles ehitada.
˅ näita rohkem ˅
2022-04-23 13:28
Mitte midagi pole muutunud
˅ näita rohkem ˅
2022-04-24 00:35
ei muutugi , sest need pasandajad loevad foorumit ja väljaspool foorumit sehkendajaid(ka topeltkontodega või raha nillijad jne.) , saades teada , kuidas antud teemade tõstatajad on siin väärtusetuks tunnistatud ja nii ka nemad jätkavad lõpuks rabas suplemist ja avastavad ühel päeval, et on jama ... - aga nad on seda külvanud ja jätkavad uuesti nende tohutud elumehed ja elunaised , ilusad peegli järgi ...
˅ näita rohkem ˅
2022-04-24 17:46
Tainapeake - lõpeta see kontode vorpimine omale ja kui midagi pole öelda, - oled endale õige nime valinud Tainapeapask
˅ näita rohkem ˅
2022-04-25 06:24
Pingviinipede mul pole mitmeid kontosid nagu sul
˅ näita rohkem ˅
2022-04-26 01:14
Tainapeake - pole mõtet sul valetada siin , minul on 1 konto
˅ näita rohkem ˅
2022-04-26 06:55
Autor:
Tainapeake
Saaja:
Virussa
Saadeti: 2022-04-25 00:36:46
Loeti: lugemata
kustuta kiri
Saame kokku, räägime. Tahan sinu suurt türa tunda.

No on pede ju
˅ näita rohkem ˅
2022-06-09 15:31
Kuulutustes on eraldi rubriik muu ja teenused..
Minu arust igasugune prostitutsioonipask võikski selle muu ja teenuse all käia..
naine meest meest naist jne jne on ju vanakooli raadiotutvumiskuulutus..inimesed kes tõesti tahavad ilma igasuguse äritehinguteta uusi tutvusi või kaaslasi endale leida..
HAIGE KESKKOND...TURG!
˅ näita rohkem ˅
2022-06-09 16:19
Tahaksin öelda, et siia koguneb enamasti põhjakiht, aga arvestades, milliseid perversseid ettepanekuidmõned poliitikas või telemaastikul tuntud mehed siin on teinud (nt üks telemaastiku tuntud nägu ajab siin noori poisse taga, et neid enda juures ära kasutada nagu ta väidab), tuleb tunnistada, et see on läbilõige meie ühiskonnast ja siin avaldub inimeste varjatum pool.
˅ näita rohkem ˅