Foorum
2013-05-06 23:22
Miks foorumis on nii vähe aktiivseid suhtlejaid?

Kas kõik need ülejäänud kes tutvusi otsivad ja foorumist osa ei võta, kas nondel on päris elu ja sellepärast ei tunne vajadust suhtlemise järele?

Et teevad profiili seksi sõpside pärast ja päriselt seksivadki võõraga ja seda naudivadki.
Vaikimine on kuld ja tirivad otse voodisse.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-24 23:32
ülejäänud ei oska lihtsalt lugeda
˅ näita rohkem ˅
2013-06-25 00:12
eeee... seda, et... võib-olla ei oska kirjutada
˅ näita rohkem ˅
2013-06-25 09:32
või puudub mõttevõime, arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-25 11:27
ootan, millal ilmub siia tagasi tore seltskond.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-25 13:16
no mis meil siis häda on?
˅ näita rohkem ˅
2013-06-27 12:37
Suur osa foorumist on kolme seltskonna poolt ära spämmitud. Esiteks on mingid topi pärast põdejad, kes üksteist siin aeg-ajalt kirumas käivad. Teiseks on mingid igavlejad, kes lihtsalt mõttetut möla toodavad (õnneks vaid mingi perioodi jooksul, et siis ära kaduda). Ja kolmandaks on foorumi raudvara, mis võib ka päris mõistlikku juttu ajada, aga kuna kõik teemad on ammu mitu korda läbi arutatud, siis tuleb ka neilt mõttetusi tihti kosena.

See peletab mingi hulga inimesi, kel oma ajaga miskit muud ka teha on, eemale. Vastust küsimusele on siit keerukas saada ja vähegi mõtlemist eeldav teema mandub peatselt magedate naljade tallermaaks.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-27 13:21
no ,sa oled ju ise elav näide mahategijate hulgas.minumeelest oled rohkem siin oma piltide pärast.valutad peab,miks ühtesid pannakse,eks su enda välimuse ja lolli peaehituse ning mõtlemise tõttu.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-27 17:07
Jah, tahaks jah midagi uut.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-27 17:14
Tahaks ja tahaks ja taevasse tahaks...aga mida, mis on see uus, mida tahaks, eriti kui arvestada, et iga uus on hästi unustatud vana.
˅ näita rohkem ˅
2013-06-28 01:28
push up????mis andrusest jutt!sa hakkad vanadusest juba päris nõdraks minema
˅ näita rohkem ˅
2013-06-30 01:57
Võibolla on asi selles, et paljud ei aja tühja loba siin ja asuvad ainult tegudele ehk kuulutavad ja otsivad kuulutusi
Vahet pole mis on tutvumise eesmärk. Mina ei leia seal midagi erilist kui foorumit kasutatakse harva. Pigem on aktiivsed kastuajad just kuulutuste tegijad. Enamasti samad nimed päevast päeva.

Seega foorumi kasutamine on teisejärguline siin...
˅ näita rohkem ˅
2013-06-30 15:52
Tunnistan, et olen foorumis üha harvem käima hakanud. Lasen aeg-ajalt pilgu üle, et ehk on mõni huvitav teema tekkinud.
Tüdinesin nendest vip-i ja top-i kaklustest tõsiselt ära ja kuna kõik teemad viisid lõpuks samasse kohta välja... Ausalt, mul on oma ajaga muud ka teha, kui kümnete lehekülgede kaupa üksteise pihta poriloopimist lugeda. Miks ma peaksin vabatahtlikult end negatiivsusega koormama?
˅ näita rohkem ˅
2013-06-30 19:54
õige ta on, teatud teemad minulgi kopa ette visanud on. kindel seltskond,kes vaid ühte väravasse mängib. ennastunustavalt. teisiunustavalt. viisakust unustavalt. mõistustunustavalt...
˅ näita rohkem ˅
2013-06-30 21:44
Kus kired möllavad, sel pole mõistusele kohta, kaob aeg ja ruum. Kired on kurdid ja pimedad.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-03 22:33
Paraku asjasse mittepuutujatele igavavõitu...
˅ näita rohkem ˅
2013-07-15 21:55
Mõistust ei tohi kuulata.

Mõistus on pidur.

Süda ütleb, et proovi uusi asju.

Mõistus ütleb, et iga päev üks ja sama nuss.

Mõistus ütleb, et kumminaine on odavam.

Süda ihaldab päris naist.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-16 08:01
siis me oleme sinuga milleski ühtemoodi. mul käib samasugune piduri tõmbamine mõistuse ja südame vahel. ja nad pole siiamaani üksmeelele saanud.
aga praktiliselt arutled muidu
˅ näita rohkem ˅