Foorum
2013-03-30 14:21
Jube seksi isu on keegi aitab??
˅ näita rohkem ˅
2013-04-04 15:53
Sind lubajat? Mitte keegi.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-04 21:04
sind ei saa usaldada
˅ näita rohkem ˅
2013-04-05 13:49
Kes rääkis usaldusest? Sina oled pigem see suure suuga lubaja kes lubab kõike korraldada teha jne aga kellest pärast seda tegijat on? Sinust? Hahaha, palun mine minema siit saidilt ära üldse mõttega, et sa saad keppi.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-05 14:02
aiai, SF, klienditeenindaja nagu sa oled, SELLISE suhtumisega peletad sa ju viimasedki potentsiaalsed "kliendid" eemale kes tahaks põrutada labiilse närvisüsteemiga ebaadekvaatset indiviidi? selles äris, mille sa tegutseda soovid, kehtivad muuseas kõrgemad standardid - klienditeenindajad muuseas selles valdkonnas teavad rääkima, et mehhaanilisele tööle kulub nende kohtumistest vähim aega, rohkem ikka psühholoogilisele-kuulata muresi, kaasa elada ja mõista klienti. aga sinusugused klienditeenindajad teevadki sellest teenuselliigist selle, nagu ta kahjuks kipub olema - tasulise onanismi. ehk et-maksad hingehinda ja kõik mis sa saad, on laadungist tühjaks. ja sedagi vaid parimal juhul.
P.S. ma endiselt olen arvamusel, et su pildid on netist tõmmatud või on su esivanemate seas ladinaverd inimesi. tegemist ei ole põhjamaise inimtüübiga. (lisablokki on vist võimatu paigaldada?)
P.S.1. ahjaa, Teie, kes te kipute esitama mitmesajaseid arved tunni või öö eest: vaadake ka, kus majandustsioonis te tegutsete ja ärge siis imestage, kui teilt viisakalt palutakse eeskava kirjeldust ning veinikeldri nimekirja kuigi jah, loll pole mitte see, kes küsib, vaid see, kes maksab...
˅ näita rohkem ˅
2013-04-06 18:41
ükski idioot ei kanna raha ette , mida sina nõuda
˅ näita rohkem ˅
2013-04-07 21:52
Vabakuulaja sa e. pole minu teisi pilte näinud aga ma pole mingi latiino või mis iganes.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-11 00:13
to SandraFin Mine putsi idioot.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-11 13:43
Autor:
kristjan124
Saaja:
SandraFin
Teema:
Saadeti: 2013-04-10 23:59:35
Loeti: 2013-04-11 00:06:09

kustuta kiri
ma olen tauni sündroomiga ning tahan sinu sitta süüa.miks sa oma nägu tisse perset ja jalgu tuuninud oled.kena kass sul seal pildil
˅ näita rohkem ˅
2013-04-11 13:56
...
˅ näita rohkem ˅
2013-04-11 14:56
tere, nymphadora
ma paneks ka siia kolm punkti.
midagi harvaesinevat nendes postitustes polnud, aga minu jaoks kujunes huvitavaks näha seda, kuidas muutuvad meeste reageeringud peale seda, kui nende retseptoreid meeldivalt ärritada.
Sandra uuendas kontol pilte ja koheselt muutus ka mehe keelekasutus postkastis.
torkas silma lihtsalt.
üsna märkimiväärne väljaastumine enda eest (?) ühe vaevu-vaevu meheks peetava isendi poolt. kõigepealt alandatakse sõnalise sõimuga idioodi tasemele ja lähetatakse suguorganisse ning peale seda asutakse piltlikult võttes sama suguorganiga maiustama. millisele sündroomile see viitab?
˅ näita rohkem ˅
2013-04-11 19:15
Sandarfin on on täis idioot ja üritab ise väljamõelda kirju mida keegi talle saatnud on.tundub et mõni on oma tisse tuuninud nii kõvasti et pähe pole kübetki jäänud.

Asi sai alguse sealt kui küsisin et kas oled oma tisse tuuninud?
vastuseks sain "Mine putsi idioot"

Mis teha kui ülevalt on kõik tissidesse läinud ja peale raha küsimise muud teha ei osata.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-11 20:52
IRW?
˅ näita rohkem ˅
2013-04-11 21:21
Ma pigem arvan et sa kristjan oledki siiski üks paljudest iha kakanditest, kes burksi asemele priskemat julka eelistavad. Krissu, äkki seletad lahti selle fetishi? Või selle kaifi, mida te saate, kui suu roest punnis on?
Nagu ma juba ühes teemas mainisin, siis see sitavärk on suht populaarne siin viimasel ajal. Päris mitu analoogset kirja juba saanud, kus miski härrasmees viisakalt kakat mangub. Ehk mõni julge kakapoiss seletab lahti selle teema, äkki hakkan siis mõistma ka teie kummalist "hobi".
˅ näita rohkem ˅
2013-04-16 21:05
oi-oi lynellikene. oi-oi äkki otsid dr enneti nr googeldades ja lased oma vaimset tervist kontrollida. 3-4 sordi naine. vanasti aeti sellised ahju, et tuba soojaks saaks
˅ näita rohkem ˅
2013-04-16 22:09
olevoimalik vaata ennast debiilikut, võin googlest otsida sulle ise mingi hullumaja numbri ning võin ka sulle lasta neil autoga sind sinna toimetada...
˅ näita rohkem ˅
2013-04-17 13:38
olevoimalik (suht seosetu kasutjanimi ja kena peegel sinu ajupotensiaalist), ma saan aru, et sa oled kusagil talus konutav nikastanud sulasepoiss, kes peremehe läpakat aegaajalt näpib et korraks ihasse nilbitsema põigata.
Ma usun, et siin leidub neid inimesi tunduvalt rohkem, kes pigem sinu kui minu IQ kallal nokkida saaks. Kuna sa oled suht mõtetu ja ilmselt elult korralikult laksu saanud anonüümne säutsuja siin, siis sinu jutt mulle eriti korda ei lähe.. Lase aga oma pirinat edasi kusipüks
˅ näita rohkem ˅
2013-04-17 20:51
kas veame kihla, et lynellike on tegelikuses samasugune võrumaa töllist petis nagu see marttike SandraFin jne. see debiilik on leidnud endale ainukese teenimisvõimaluse petmises. varsti mõni õnnetu tolvan tuleb ka kurtma, kus on sellele väärakale raha kandnud ja näee näitas tisside asemel pisitillukest tillut
˅ näita rohkem ˅
2013-04-17 21:39
ma ei saa aru olevoimalik mitu kasutajat sa oled õelnud, et mul siin hetkel on? Mingi 4 erinevat kasutajanime oled õelnud ja siis ka 4 erinevat nime kelle all ma esinen, kes ma siis lõpuks olen? Ma olen su ema äkki, saad vitsa...
˅ näita rohkem ˅
2013-04-18 09:47
olevoimalik vajab arstlikku kontrolli, las ta olla..
˅ näita rohkem ˅