Foorum
2013-03-26 11:53
tere tahaksin teada kas keegi saaks aidata mind väikse laenuga palun vastake postkasti
˅ näita rohkem ˅
2013-04-15 18:20
Keegi saab aidata... Keegi tuleb kohe varsti siia foorumisse ja aitab sind. Ja ta kirjutab sulle postkasti. Palun.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-16 10:52
Miks seda laenu pangast ei küsita?
˅ näita rohkem ˅
2013-04-16 11:37
rahaturul on toimunud huvitavad mõistete muutused. vanasti olid prostituudid. siis hakati seda pidama liiga raskeks tööks ja alandavaks nimeks. leiti võimalus "sponsorite" näol. sest teinekord sponsor ei nõua oma raha eest midagi. saab kergema vaevaga hakkama.
kui ka see tundus liiga suur töö, leiti, et äkki on mõttekas lihtsalt laenu küsida. mitte midagi lubada aga kui ikka väga nõutakse, siis natuuras laen lunastada. huvitav, mis saab edasi? tõenäoliselt hakatakse küsima krediitkaardi andmeid, et lahked härrad ei peaks end enam isegi ülekande tegemisega vaevama.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-18 11:15
Võrdse ja harmoonilisema ühiskonna saamiseks on vaja vastutulelikke ja õnnelikke naisi. Seega kõik naised, kes teenivad alla normaalsele naisele vajaliku summa kuus (Eestis umbes 1800 eurot kätte), peaksid saama kompensatsiooni. Jõukamad mehed peaksid lihtsalt laskma oma raamatupidajal iga kuu kohe oma palgast või dividendidest mingi summa kanda hädasoleva naisterahva toetuseks (mõistagi ilma vastuteeneid eeldamata).
Vaesemad mehed tuleks maksustada täiendavalt 5% palgast, et neile alla noormaalse naise elatusmiinimumi teenijatele saaks lisa maksta.

Õnnelik naine tähendab õnnelikku meest. Õnnelik naine ei lähe Eestist minema egiptuse mehe juurde, ei nääkle kodus oma abikaasa kallal, ei pea oraalseksi nilbuseks ja kulutab raha riiete-kosmeetika-käekottide-spaade peale, mitte ei hakka püsse tootma, et teisi õnnetute naiste käes kannatavaid mehi maha lasta.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-27 16:25
smsart millest järeldad,et naisele on vajalik 1800€ kuus?
˅ näita rohkem ˅
2013-04-27 17:37
Arvuta ise. Korraliku korteri üür Tallinna kesklinnas või maja ja selle kommunaalmaksed. Korraliku auto liising. Igakuine toit-jook (hommikusöögid, lõunad korralikus restoranis, õhtusöögid või kohvitamised). Garderoob, sh hooajale vastav moodne käekott ja kingad. Reis vähemalt kord paari kuu jooksul, talvel ehk sagedasemalt, suvel, võib ka harvemini. Paar spaapuhkust.

1800 eurost jääb veel väheks, aga no see oleks minimaalne tase.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-27 20:48
ma oleks küll poole vähemaga ülimalt rahul.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-27 21:31
Ja mina oleks üldse rahul elades järve-jõe-metsa sees telgis..Püüdes kala, korjates marju, seeni..jahti võiks ka pidada, aga ma ei julge relva kasutada Ilma netita,ilma elektrita--olla lihtsalt vaba nagu mustlane..aga olla koos kalli inimesega...aga no vaevalt selliist meest maa peal leidub
˅ näita rohkem ˅
2013-04-27 21:53
külm hakkaks. ja ajapikku tüütaks ka see. vist.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-28 11:17
ma tahaks näha inimest kes elab järve ja jõe sees.
˅ näita rohkem ˅
2013-04-28 11:18
lööme aga telgi keset järve püsti ja elame
˅ näita rohkem ˅
2013-04-28 11:21
väntaks saatesarja ka "elu keset järve"
˅ näita rohkem ˅
2013-04-28 11:32
Panija--ma ei taha kuulsust
˅ näita rohkem ˅