Foorum
2012-05-04 17:21
et sain siis ühelt neiult sellise kirja

Autor:
vallatutips
Saaja:
talktomyhand
Teema:
Saadeti: 2012-05-04 16:54:23
Loeti: 2012-05-04 17:17:27

kustuta kiri
mõttetu tegelane oled !


aga seda ma ei tea millest ta seda järeldas, sest ma talle eelnevalt ei ole kirjutanud ! lisaks sellele kirjale blokeeris ka minu ära veel..
˅ näita rohkem ˅
2013-07-29 15:30
nii armas kiri potsatas täna postkasti
*************************
Autor: ***
Saaja: KaisuTiiger
Teema:
Saadeti: 2013-07-29 14:57:39
Loeti: 2013-07-29 14:59:38
kustuta kiri

MIDA SA VAHID VÄRDJAS ????????????? HOIA EEMALE VÕI SAAD NUGA ON SELGE???????????????????????????????????????????
*************************
Sellele eelnes meiepoolne tema konto külastamine ja sellele järgnes, of course, blokk
Kahju kui meie seas on selliseid invaliide, naissoost pealekauba

Autori jätan momendil mainimata
˅ näita rohkem ˅
2013-08-03 21:20
tglt võiks sa selle nime ju avalikustada, kuna ilmselgelt ei ole tegu naisega selle naisekonto taga...
˅ näita rohkem ˅
2013-08-05 09:53
kasutajaks on "vahetpoleju"
http://www.iha.ee/users/vahetpoleju
˅ näita rohkem ˅
2013-08-05 19:13
noh jah...ankeet on...väga informatiivne.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-10 12:12
ma sain ka väga armsa kirja

Autor:
Utha
Saaja:
Natureboy
Teema:
Saadeti: 2013-08-10 06:54:44
Loeti: 2013-08-10 11:18:30

kustuta kiri
tead mine persse õige, kuradi näpp suus ennast imetlev titt.
pole rsk sinu asi, millist suguelu ma elan ja kas ma üldse elan. hoia oma tatine suu selle koha pealt kinni, mida sa ei tea! värdjakari


Mina armastan Sind ka Kullake
˅ näita rohkem ˅
2013-08-11 11:51
sa lits kirjutasid copy paste mulle samasuguse kirja.kõva mutt omast arust aga mida kirjutad omaks ei võta.debiil
˅ näita rohkem ˅
2013-08-11 11:52
Utha rõve emis,ei saaks sind naiseks nimetada,võibolla mudahoor sobiks paremini
˅ näita rohkem ˅
2013-08-11 15:32
aitähh dogma, et ütlesid mulle et utha kasutab copy-paste kirjastiili
see annab väga palju teada isiku suutlikusest oma mõtteid kirja panna

utha, kas see sinupoolne kiri oli vastus minu "kuidas läheb" küsimisele? siis peaks vist küll selge olema et ega sul kõige teravamalt ikka ei lähe
˅ näita rohkem ˅
2013-08-11 16:45
psühholoogia füürerilt saabus peale siinset kirja avalikustamist järgmine "käsk" või muidu...

kusjuures soovitasin tal viisakalt oma äkilist vihapurset tunnistada ja sõbralikult vabandada, et "ups juhtus, sry, aga unustame ära"
aga see ei sobinud, sest tema oma eksimist ei tunnista



Autor:
Utha
Saaja:
Natureboy
Teema:
Saadeti: 2013-08-10 22:17:45
Loeti: 2013-08-11 14:23:59

kustuta kiri
võtsin pandud bloki praegu maha. hetkel kaalun seda, milline seisukoht sinu käitumise suhtes võtta ja milliseid mööndusi sulle teha, kui üldse. ma võin selle vahejuhtumi sinu peale ägestumisega unustada, aga siis ma tahan sinult vastu seda, et sa täidad kaks tingimust: esiteks - kui sa lubad mulle, et sa ei muutu oma seltskonnaga mulle pealetükkivaks ja teiseks pead lubama, et teed lõpu oma vulgaarsele suhtlemismaneerile, et sa jätad väljakutsuva ja seksuaalselt ahistava käitumistiili minuga suheldes ukse taha. ainult nii aktsepteerin ma sind veel kuidagi.
ja sinust oleks äärmiselt kena, kui sa ei kasutaks minu kirju enam seinalehena ja sealt need eemaldaksid.
tänan, kui sellest aru said ja nõustud nende tingimustega. muud ma ei palu.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-11 17:59
No mis sa kostad, või kus sa pistad , aga looduspoiss, õpi kaotama, siis hakkavad ka võidud tulema
˅ näita rohkem ˅
2013-08-11 18:05
sa oled nii võimukas isiksus et sinuga ei julgekski üksi kohtuda
sina oled jah näinud aga las nüüd teised näevad ka meie peretüli

muudab ikka, teiste arvamust sinust. pole sa midagi nii süütu ja vagur lambuke, kes suudab ennast valitseda ja teistele psühhoanalüüse teha

pealegi ma tean et siin leidub piisavalt neid kes sellisele manipuleerimisele alluvad ja teevad nagu võimukam isiksus käsib (ei pea siin ainult uthat silmas) või siis hoopis väldivad blokkimisega probleeme, las need harivad ka ennast, kui nad muidugi suudavad ridade vahelt lugeda
˅ näita rohkem ˅
2013-08-11 18:11
jf, mis oleks selle kaotuse põhjus?

loe läbi minu kommentaar mis selle "sõja" algatas ja siis loe läbi siia lisatud esimene utha kiri, nüüd mõtle natuke ja siis räägi uuesti

pealegi kui põhjust alla anda, siis ma seda ka ei tee. kui aga suudetakse tõestada et hoopis mina eksin, siis julgen ma seda ka tunnistada.
lihtsalt viisakusest naiste vastu oma arvamusest loobuda, vaid selleks et iga seeliku ees lipitseda pole minu rida
˅ näita rohkem ˅
2013-08-11 18:12
Kas see on selline miski cool tänapäevane netiakrobaatika, et tõustakse üles, logitakse foorumisse lehel nimega iha, tõstetakse perse kõrgele riiulile, seistakse selle alla ja hakatakse ennast täis sittuma fun muidugi, aga boring lõpuks
˅ näita rohkem ˅
2013-08-11 18:31
Looduspoiss, naistega netis kaklemine on sama mõttetu, kui vasikaga võidujooksminegi. No ja kui võitsidki, kas siis on su päev kordaläinud, kas siis tunned ennast rohkem mehena? Ja kas sa üldse võitsid - targem võis ju järele anda.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-11 18:39
never, naised tuleb kohe paika panna

jah mul on krooniline feministide foobia
˅ näita rohkem ˅
2013-08-11 18:48
Vaata, et sa kogemata iseennast paika ei pane.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-15 13:41
huvitav miks on nii palju ebastabiilseid inimesi

isegi see kes peaks olema iha hoorumi psühhonõustaja ei suuda oma avalikke sõnavõtte avalikkuse silme alla jätta ja kustutab oma postitusi. üks aus inimene ikka oma sõnu ei söö
˅ näita rohkem ˅
2013-08-15 17:40
aga äkitse on tegemist poliitikuga? nemad ju muudavad oma meelsust 180 kraadi päevapealt, kui tuul vastavalt pöördub. nu miks siis ei võiks tavainimene oma arvamust 180 kraadi muuta
˅ näita rohkem ˅
2013-08-25 12:50
ja ikka veel on need üllitised üleval. ei saa teist ahvidest aru. eneseimetlus ei ole enam häbenemist väärt? et auasi meestel nagu rohkem?
˅ näita rohkem ˅
2013-08-25 12:55
kusjuures ma alles praegu märkasin miku kommentaari ja oleks end herneks naernud. napakymppi
˅ näita rohkem ˅
2013-08-25 18:02
Kui naised ise alandavad ennast nii palju meeste ees ja lasevad neil endid maailma ihaldatumate meestena tunda, siis milleks mehi ahvideks sõimata? Vigu peaks ikka ennekõike enda juurest otsima.

Arusaamatu vihapurse.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-25 18:40
mida kuradit? alandavad ennast nii palju meeste ees??? ja see edasine tekst, mille sisust ma aru ei saa. mida sa endale lubad, mis hinnangute jagaja sina oled?
˅ näita rohkem ˅
2013-08-25 19:03
sheeba! sul on jah õigus aga kas on suuremat ahvi mehest, kes üritab naistuttavat-kellelegi "maha parseldada"--tahtes kuulda seda, et tema on see kõige-kõige
˅ näita rohkem ˅
2013-08-25 19:29
Sirruke, ei saanud hetkel aru, kes - kus ja kellele parseldab? Ja kes peaks siis seda parseldajat ülistama?
˅ näita rohkem ˅
2013-08-25 20:03
Aga kõik, nii mehed kui naised, tahavad ju olla kõige, kõige, ... kõigemad. Nii on looduse poolt seatud ja seda nimetatakse olelusvõitluseks.
Ja mis eneseimetlemisse puutub, siis keegi ju peab imetlema. Kui sa isegi iseendale enam ei meeldi, siis on abi vaid tugevast oksast ja jupist nöörist.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-25 20:15
sheeba!! kui mees tahab näidata teistele kui tore ja ahvatlev ta on--selleks ju peabki teist maha tegema!! Jumala lahe on ju kogu külale selgeks teha, et tema vaeseke ei taja kedagi, aga näe--tal on keegi, kes teda taga ajab--et ta on nii tore, ilus ja haritud--intelligent!! Aus olla--ma olen alles kahel viimasle aastal kohanud kõrgharitud inimesi lähemalt--aga ,minu arust on viimane asi ausus ja intelligentsus mis neil täielikult puudub!!!!!!!! Ega polegi muud öelda--et haridus matsi ei riku!!! Haritud mats on kõige jubedam mats maailmas!!
˅ näita rohkem ˅
2013-08-25 21:42
Loll mats on parem või?
˅ näita rohkem ˅
2013-08-25 23:06
Lugege läbi Tammsaare avalik kiri eesti rahvale ja saate teada, et to koolitatud mats on juba vurle seisuses. Seega ärge solvake ausat matsi.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-25 23:35
Ma ei tea mis värk sirrukesel selle haridusega on aga jep, selle nature olemuse on ta suht hästi ära tabanud mu meelest ka.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-26 15:57
2013-08-25 18:02:54
Kui naised ise alandavad ennast nii palju meeste ees ja lasevad neil endid maailma ihaldatumate meestena tunda, siis milleks mehi ahvideks sõimata? Vigu peaks ikka ennekõike enda juurest otsima.

Arusaamatu vihapurse.


sheeba, ma esitan sulle väljakutse - seletada lahti oma lauses see enese meeste ees alandamise osa ja teiseks naise seotus temast sõltumatute tunnete tekkimise või tekitamise kohta meestes. mind huvitab, kuidas sa neid kahte poolust omavahel seostad ja miks. ma ei näinud seda lülitit, millele vajutada. oleks hea, kui mind ka selleni juhatataks.
loodan, et sa ei keeldu selgitustest. ole hea.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-26 16:46
Okey Uthakene - vastan sulle. Olgugi, et mul hetkel oli kordi rohkem tegemist seksikate numbritega, aga ma leian aja sulle selgitamast.

Ma arvan, et 95% inimestest on ennast lolliks teinud armastuse pärast (mehed/naised) vahet ei ole. Kindlasti on elus paljudel olnud ühepoolset armumist ja siis hakkabki süda mõistuse eest tööle. Olen erinevate inimeste, erinevaid lugusi kuulnud, kes mis moodi on püüdnud iga hinna eest võidelda oma tunnete eest, märkamata, et armastatu on hoopis muude huvidega. Seda on julm ja raske näha ning kuulda, mida kõike ollakse valmis tegema ja kui kaugele minema. Antakse oma hingetagant see viimanegi väärikuse kübe, samas kusagil alateadvuses on teadmine, et ega see kõik ei aita. Aga lootus sureb ju viimasena. Lõpuks müüakse oma hing kuradile ja oma väärtushinnangud takkapihta. See on nagu istuks sul ühel õlal ingel ja teisel õlal saatan. Sõltub kumma häält rohkem kuulda tahetakse.

Seega, ülistatakse ju ise vabatahtlikult seda meest/naist ja mida enam ülistatakse, seda enam tema enesetunne tõuseb. Seda rohkem ta nõuab. Seda uhkem on ta on. Sest inimesel, kes ei armasta vastu, pole mitte midagi kaotada. Tema haiget ei saa ja oma ülbuse ning üleolevusega pigem teeb kannatajale rohkem piina. Inimloomus on juba kord selline.

Need on minu mõtted ja elust kogetud tarkuseterad, mis on ajajooksul talletatud, kuulates teiste pihtimusi ja vaadates sügavale iseenda sisse.

Ehk sai piisavalt lahti seletatud. Ja nüüd, kui sul midagi selle vastu ei ole, tegelen oma numbritega edasi.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-26 17:33
and...?
see ei ole vastus, vaid teemakauge teksti peastesitus. anna andeks, ei suuda seostada.
kui sa lootsid, et ma ennast puudutatuna tunnen, siis sa loobid nooltega valet märklauda. this is not me. nii et kas võtad oma nooled kaasa ja otsid endale teise märklaua, mida loopida või vahetad mängijaid. sa tahad alustada mängu väljakul, mille kasutusreegleid sa ilmselgelt ei tunne. enne arvustuse kirjutamist tee mängureeglid endale selgeks. muidu teed ennast lolliks
˅ näita rohkem ˅
2013-08-26 17:47
Ohh, tead, see oli vaid esimene selgitus sulle, mis olid minu esmase postituse baasaluseks. Sõimata võitjaid, keda on pjedestaalile ise oma tegevusega tõstetud, olles ise laskutud madalamale, kui peeglilaud - ei saa aru miks. Mõttetu silmakirjalikkus

PS! Minul on mängureeglid ALATI paigas ja ma lähtun neist alati. Juhul, kui ma mängida tahan

Sinuga ma ühte liivakasti ei tiku mängima, liiga masendav oleks ja igav
˅ näita rohkem ˅
2013-08-27 11:15
nonsens
esita argumendid, mis mind veenaksid. sellega sa ei veennud.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-27 12:24
Mul isiklikult puudub igasugune huvi sind veenda. Ma ei allu sinu kommunistlikule diktatuurile ja leian, et minu vabas maailmas võin ma juhinduda oma tõekspidamistest. Mao Tse Tung'i võid ülejäänutele etendada, kuigi viimasel ajal hakkab sinu kommunistlik diktatuur siin hääbuma, pole enam neid rahvahorde, kes sind kuulaks ja sinu tahtele alluks.

PS! Kellele seda tõestust ikka vaja on? Sulle või iha kogukonnale?
Kui sa arvad, et ma siin seinalehes hakkan sinuga kaklemisega oma mõnusat hingerahu häirima - siis sa eksid.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-27 12:44
kas ehk on tegu püüuga olemasoleva diktaatori režiim kukutada ja oma diktatuur teiste üle kehtima panna?
igatsed vahest ehk mindki oma tahtele/huvidele allutada ja ennast kuulama panna?
sinu rahu oli juba enne häiritud, varem veel. miks, seda tead vaid sina ise. see, mida sa tunned, on normaalne ja loomulik. küll see üle läheb.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-27 12:46
Nii nagu päris maailmas käib valimisvõitlus ja ideoloogiate vastandumine, nii ei jää ka iha.jee jee puutumata..Demokraatia, liberalism, stagnatsioon ja kommunism. nuiasõda ja neutronpommid.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-27 13:00
Ei ole minul mingit ülemvõimu vaja, oleks ka siis mille või kelle üle

Isiklike seisukohtade avaldamine vabas maailmas on täiesti normaalne ilming. Kas keegi nõustub arvamusega või mitte, see ei oma enam mingit suurt rolli. Ehk vaid annab endale kindlust, et rohkem kui üks inimene mõtleb samamoodi.
˅ näita rohkem ˅
2013-08-27 13:17
ja on sulle seda kindlust vaja?
˅ näita rohkem ˅
2013-08-27 15:27
Me kõik vajame kindlustunnet, ka sina Ega sa muidu seda privaatselt postkastidest otsimas ei käiks. Mustad teisi, sooviga leida niimoodi endale kinnitust, kui aulik sa ise oled. Vahel läheb see õnneks, vahel nähakse sinu püüdlused kiiremini läbi, kui sa arvata oskad. (viide intsidendile, kui mul oli võimalus sulle avalikult häbi teha)
˅ näita rohkem ˅
2013-08-27 19:04
nii et hoopis tahaks loorbereid lõigata. nägid võimalust ja haarasid sellest kinni . kas need natuke närtsinud pole juba
˅ näita rohkem ˅
2013-08-27 19:36
Loorbereid???? Kus neid jagatakse?
Pani vaid itsitama, millise entusiasmiga üritad ise neid lõigata. Mis mul sellega pistmist? Sina läksid ju lõikuspeole, aga tuled tagasi tühjade kätega. Lisaks silmad häbi täis
˅ näita rohkem ˅
2013-08-27 19:40
kuidas sa viitsid
su mõtted on tühjad, ma ei näe seal midagi. pole nagu arutada sinuga midagi. kas ma saan sind aidata milleski?
˅ näita rohkem ˅
2013-08-27 19:51
Ei mina sinu abi vaja - vaata, et ise endaga hakkama saad
˅ näita rohkem ˅
2013-09-05 00:26
utha saab endaga hästi läbi!enne foorumisse tulekut ja mürgi pritsimist peab peegli ees viie tunnise monoloogi maha.sama käib ka jfjm kohta.tundub nagu oleks tegemist ühe ja sama inimesega,sama kibestunud,üksikud,mahajäetud...kontod on aga erinevad kuigi sugu neil üks-hermofrodiit
˅ näita rohkem ˅
2013-09-05 16:20
utha: "kuidas sa viitsid
su mõtted on tühjad, ma ei näe seal midagi. pole nagu arutada sinuga midagi. kas ma saan sind aidata milleski?"

huvitav kas "proua" ise ka vahel oma juhtnööre järgib
˅ näita rohkem ˅