Foorum
2012-01-15 17:15
Tere kõigile. Õppisin suhkrust depileerimisvaha tegema ja täitsa edukalt sain hakkama. Ainult teatud kohtadega on probleeme. Kas leidub mõni julge naine, kellega vastastikku depileerida.
Ise siin arvutasin, et kui depileerida tuleb 2 x kuus ja maksumus on 30 € salongis, kuu kaksumuseks 60€ ja aastas teeb see 720 €.
Isetehtud vaha maksumus on ainult suhkur, mesi ja sidrunid. Ühe vahatamise maksumus on euro ringis.

Ühesõnaga, kes tahab, löögu kampa! Võib meid ju ka rohkem kui üks olla.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 18:48
nilbe pole?
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 20:56
Ma ei saa aru, mis asi nilbe? Kas vahatamine? Ma küll karvane ei taha olla.
Telekas oli saade, kus idamaades naised käivad kogu aeg üksteiste juures iluprotseduure tegemas.
Vanas Rooma Impeeriumis juba depileeriti, et ilus olla.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 21:31
Hügieeni protseduure tehakse ju omaette. Vahetate oma karvakuule... minuarust see ongi nilbe.
Okei nagu ma arusaan, siis oled sa biseksuaalne ja üritad vist naisi sedamoodi sebida. Vbl naised ongi sellekohapealt ajukamad, käivad nad ju koos vetsus ka
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 21:33
Suht valus teema,,,on ju lihtsamaid variante ka,,,
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 21:43
Proovisin kunagi huvipärast munadepealt vahapaberiga karvu eemaldada. Paras keeruline ja nutma ajav tegevus. Lõppes see sellega, et see kuramuse vaha ei tahtnud enam maha tulla (ju siis tegin midagi valesti) White Spirt oli ainuke mis suutis seda kudagimoodi lahustada. Ziletiga on palju lõbusam.

Koos vetsus käimisest. Tegime ühe blondiga võistlust, et kes suudab wc-s pissides rohkem solistada. Blond võitis suurejooneliselt
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 22:03
Beebiõli peaks kõiki vahasi lahustama.
@Meelasplika: esimesed korrad on valus aga hiljem enam mitte ja nii kiiresti ei kasva ka!
Esimest korda lasin brasiilia vahatamist salongis teha, ega midagi hullu sel küll ei ole.
@misha36: lõpeta halvasti rääkimine. Mul oma mees olemas ja siin on teisi võimalusi kedagi voodisse saada, kui foorumisse postitada.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 22:07
Beebiõli peaks kõiki vahasi lahustama.
@Meelasplika: esimesed korrad on valus aga hiljem enam mitte ja nii kiiresti ei kasva ka!
Esimest korda lasin brasiilia vahatamist salongis teha, ega midagi hullu sel küll ei ole.
@misha36: lõpeta halvasti rääkimine. Mul oma mees olemas ja siin on teisi võimalusi kedagi voodisse saada, kui foorumisse postitada.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 22:34
Beebiõlil peaksid jah olema samad omadused kui petroolil, mõlemad ju naftaproduktid
˅ näita rohkem ˅
2012-01-15 22:52
mis ma siis halvasti rääkisin, minuarust on see nilbe, ajada võõrastega koos oma karvu
see et sa bi oled, see on arusaadav su nimest ja su ankeedist.

depileerimisel hakkavad karvad kiiresti sisse kasvama. tulevad mädapunnid ja näed välja päris jube. selleks et seda ei juhtuks, pead hullult nahka harjama ja muud jama tegema.
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 20:00
Tegelikult mul tekkis nüüd küsimus-miks sa siit sõbrannat appi kutsud,kui mees kodus olemas?Olen ise teinud läbi mängu,kus raseerisime üksteist mehega,,päris erutav kogemus,,,, Pane mees tööle..
˅ näita rohkem ˅
2012-01-16 20:54
kas keegi murutrimmeriga on proovinud? Võib kah suht põnev mäng olla
˅ näita rohkem ˅
2012-02-19 01:19
Välgumihkel ja aerosooldeodorant, ning karvad läinud nigu niuhti ja sile nagu beebipepu
˅ näita rohkem ˅
2012-03-27 05:22
nii lolli mehe juttu pole ma ennem kuulnud kui misha 36
˅ näita rohkem ˅
2012-03-28 17:25
No selge miks suhkru hind tõusis..tahate jälle suhkru -trahve maksma hakata.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-02 20:11
ise käin salongis valu pole häda midagi aga rahaliselt jah suht krõbe lugu mehi ligi ei laseks aga mingi naisterahvaga poleks probleemi vastastiku teha.
˅ näita rohkem ˅
2023-01-28 18:32
See suhkruasi on täiesti toimiv!
˅ näita rohkem ˅