Foorum
2011-06-22 09:40
Tere,
olen 16aastane ja soviks seksi kogemust vanemalt naiselt kes õpetaks.Kirju võib saata mailile [email protected]
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 10:03
kallis poiss, sellises vanuses ei tohiks siin saidil veel ollagi. sa oled valetamise kiirelt selgeks saanud.
miks sa siit endale seksikogemusi otsid?
kas sinuealised tüdrukud ei ole huvitatud sinust või ei taha sa ise neid?
keegi ei oota sinu vanuses noormehelt seda, et sa oleksid seksis kõige kõige.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 11:04
Ankeedis oled sa 19 ja siin juba 16???
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 12:04
Utka. Alla 40ne ei ootagi seda on ju ja üle 40 pole enam mõtet oodata
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 16:31
kristo12-kogemused tulevad.
eks Uthalgi miskit juba edasi anda ole?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 19:59
Haaaa....hahaa.... Allla neljakümne ei oota..... ja pärast pole oodata midagi.....
Ma räägin selle jutu ikkka ära....
minu noore põlve armastus....
Proovisime nüüd, kus olime mõlemad enam-vähem 50 . Hahahhahahaha......nujah. Mees endiselt poisike. No ei kommentaari.
Edu teile, mehed!!!!!!!! Nooruses me seksisime 12X järjest. nüüd...mu meelest pole muud kui regress, sest vaid 2,5 korda. Ja ei mingit mõtet selles seksis! Vot nii, mehepojad.... Mulle jätkuks ka vaid ühest seeriast, aga see OLGU KIRGLIK!!!!
˅ näita rohkem ˅
2011-06-22 20:09
ma rääkisin kuueteistkümne aastasest, parma!
sellest, et tal pole vaja selles eas mingitele erilistele ootustele vastata. koolitagu ennast parem. seksiga alustamisega ei ole sellist kiiret, et seda peaks kus tahes ja kellega iganes tegema. olgu see või temast vanem naine ja eesmärgiks mehe seksima panemine.
millest sina jälle rääkisid?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-29 00:07
Utha, kuidas saad õpetada kui endal kogemused puuduvad?
alustamisega pole kiiret aga lõpetamisega siis on? oh sind
˅ näita rohkem ˅
2011-06-29 19:55
tead, kui sina sitavares oleksid oma kooliajal natuke rohkem tundides kohal olnud ja selle võrra vähem riietusruumides teisi kutte ja plikasid vahtinud, siis oleks sul peale rohkete seksikogemuste vahest ka veidi teistsugused kogemused elust olemas (lapse tegemine ei tule praegu arvesse). ja äkki sa siis ei elaks ka oma ebakindlust ja rahulolematust siin kogu aeg teiste peal välja. minu peal näiteks ka, aga eks siin ole olnud teisigi, keda sinus kiusu tekitavad.

pensionile minek pole sul enam kaugel. miks sa kulutad siin oma aega sellise tegevuse peale?
mida sa sellest saad? uusi tuttavaid endale?
arenda parem ennast mingil alal, tee peale seksi midagi muud ka. tegele nt oma lapsega, vaata tema kasvamist jne. või arvad, et need tuttavad, kelle sa endale siit korjanud oled ja kes sinu ütlemise peale sulle siin n-ö näpu tagumikku panevad või natuke sulle lipitsevad, ongi kogu su elu ja huvid?
pea natuke sel vahet ja vaata, millega sa siin tegelenud oled, aga tee seda kriitiliselt.
ma arvan, et sa oled nii vana mees, et sulle ei pea enam loenguid pidama teemal, mida teha ja mida mitte. kui sa ei taha teada, mida mul sulle öelda on, siis ära ärgita mind ka tagant seda tegema. ma loodan, et oleme sinuga kokku leppinud?
˅ näita rohkem ˅
2011-06-29 21:30
Utha,naerata rohkem ja vaata peegli poole rohkem
˅ näita rohkem ˅
2011-06-29 21:54
Risto, ega see soovitus sulgi mööda külgi mahajookse, aga sul tuleb kõigepealt peegel osta.

Sa endast joonistasid pildi.
Nii ilusa, et paitab silmi.
See pilt sai nõnda tasemelä
et pruugid peegli asemel.
˅ näita rohkem ˅
2011-06-30 16:48
oi jfjm,jälle oled sa siin oma küürakale omast luulet edastamas
harjuta,harjuta.küll tulemus millalgi saabub
˅ näita rohkem ˅
2011-06-30 19:39
Erm... Utah... ???
Mis viga on 16 aastasel otsida endale vanemat mängu kaaslast? Ise olin 16 a. kui rääkisin ära 24 aastase endale mängu kaaslaseks. Ühtlasi ega tüdrukud paremad ei ole, minu vauses mees peab küsima iga kord ID'd tüdruku käest enne kui naeratadagi julgeb. Meedia räägib et vanemad mehed jahivad noori tüdrukuid, mida seal jahtida kui tüdrukud ise pakkuvad ennast valetades oma vanust.

Kristo, sellise õpetaja leiad endale ilusti mõnest suvekohvikust. Pole nii veendunud kas leiad teda siit.
˅ näita rohkem ˅