Foorum
2010-11-17 11:47
Kas teie seks on kvaliteetsem olnud siis, kui teil on palju partnereid või siis, kui on üks ja kindel?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-17 12:04
Üks ja kindel. Kui on partner keda tead ja tunned siis on ka seks parem. Näit. oma elukaaslasega sai ikka sellist ekstreemsust ette võetud mida tagantjärgi ise ka ei usu. Kindlasti mitte ei hakkaks sama kogema mingi suvalise seksisõbraga, selleks peaks teineteist rohkem tundma, usaldama. Praegu, kus mul on kindel seksisõber kellega suhtlus on siit leitutega kõige kauem kestnud, ütleks et see on mu üks parimatest seksitutvustest üldse.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-17 14:44
kuna ma olen eelistanud kindlaid suhteid, siis on siiani parem olnud ikkagi kindla partneriga. teistega oli "niisama" suhe, mis ei pakkunud mulle tegelikult midagi
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 01:22
Kvaliteet tuleb oskustest ja oskused tulevad kogemustest Aga kogemusi saadakse ainult siis kui seksitakse väga palju võõrastega ja erinevates olukordades ja kohtades
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 13:22
Mispärast siis just väga paljudega ja just võõrastega? Et ühe ja kindlaga siis oskusi ei omandatagi?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 13:32
Barb just palju ja võõrastega nii saadakse kogemusi Ühe inimesega jõutakse ainult teatud tasemeni.Praktika on seda näidanud,et see on nii.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 14:38
Ei vaidle vastu Kuid, oleneb ju mida nende kõigiga ette võetakse. Kui tegevus on üks ja sama siis me ei saa ju kogemustest rääkida. Erinevaid olukordi ja kohti saab ka ühe ja sama partneriga kogeda.
Tooksin mõned näited. Keeleka tegemine. Iga mees teeb seda omamoodi. Üks teeb nii, teine naa. Võivad ka ühtemoodi teha. Siin võime rääkida kogemustest, naine on kogenud erinevaid tehnikaid. Üks ja ainuke teeks vaid omamoodi, võrdlusmomenti ei tekikski, naine on harjunud saama just nii. Samas mis kogemusi ikka omataks näit. erinevate inimestega ühte ja sama läbielades ( koerapoos ). Poos on ju sama, ainuld teostatavad erinevad.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 15:09
Barb sa tõid näiteid,aga kas sa oled mõelnud miks üks või teine mees seda paremini teeb? Ju siis on suurem kogemus-kas pole? .Ma ei tea mitusada partenrit sul on olnud,aga ma usun et mõnda sa tahaks veel ja veel Aga kas ka tema sind?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 15:30
No sadadesse nad veel ei küündi , erinevalt mõnest mehest Kogemust võib omandada ka ühe ja sama partneriga, vahe on selles kui tihti asja praktiseeritakse. Kui seda tehakse harva, ongi siin tegemist kogenematusega. Inimene kes seksib tihti ( kasvõi sama partneriga ) oskab ennast õieti käsitleda ( liigutada ), sellised inimesed ongi paremad kui need kes seksiga haruharva tegelevad.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 15:38
sigalahemees- aga kirjelda natuke neid oskusi, mida sa kvaliteediks nimetad. ja siis seda, et milline on see teatud tase 1 inimesega suheldes. natuke oleks palunud selgitust
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 15:38
Kui thti on tihti ja kui vähe on harva?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 16:37
Harva on siis kui seksitakse vastassooga paar korda aastas.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 17:15
kindlasti pole mingeid reegleid. eks igaüks on kogenud oma elus kõige paremat seksi stabiilse partneriga ja vähemalt ühte väga head üheöösuhet võrreldes teiste üheöö suhetega. mingisuguseid garantiisid pole. seks algab iseendast, oleneb kui suurt maksimumi sa oskad võtta, mida rohkem oskad seda suuremat mõnu saavutad ka üheöö suhetest. tehnikaoskus jääb teise või lausa kolmanda järguliseks või siis kui palju sa teist inimest kui abivahendit oskad ära kasutada enese huvides.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-20 21:29
Papi,kas tõesti teine inimene on sulle vaid abivahendiks?Umbes nagu oleks naine kindaks onaneeriva mehe käes.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 04:23
ikka kindla partneriga: siis võib kõike julgelt teha! üheöösuhted... vahel tunne, et tahaks ise üleni kondoomi sisse peitu pugeda
papi vs jfjm - eks palju on oma kahe kõrva vahel kinni ja suutes ennast ise vabaks lasta naudingutele (ala partner kui "abivahend", siis ka partner "ärkab" ja näitab, mis talle meeldib...
˅ näita rohkem ˅
2010-11-21 07:03
Xmees,mina ei jää küll lootma,et ehk partner ärkab.Kõigepealt tulebki ikka partner äratada ja küll siis ka ise rahulduse saad.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-30 20:49
Üks ja kindel
˅ näita rohkem ˅
2010-12-01 18:35
Õigus, jfjm!
˅ näita rohkem ˅
2011-01-13 22:18
Mu meelest on parimal ja halvimal sexil 1 ühine omadus!!!! -----kummastki ei räägita eriti isegi parimale sõbrale.......
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 15:21
Ega üks ilma teiseta olla vist ei saa... harjutamine teeb meistriks. Kas see harjutamine toimub ühe ja sama inimesega või mitme erinevaga on iseasi. Tähtis on igast korrast õppust võtta ja midagi ka kõrvataha panna
˅ näita rohkem ˅
2011-01-18 17:54
Selle jutu peale meenus mulle Krõlovi valm "Kvartett",mis lõpeb ridadega:

et muusik olla,vaja osata
ja vaja kõrvu hellemaid,kui antud teile
nii vastas ööbik neile
kuid teie istuge,kas nii või naa
teist pillimehi ikkagi ei saa
˅ näita rohkem ˅