Foorum
2010-09-30 15:58
Kas on naist kes oleks nõus rahuldama meest ,samas ka ise sellest mõnu saama,olen suure tahtmisega
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 16:09
sa oled jälle kuulutuste rubriigi ja foorumi segamini ajanud?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 17:17
pedro, ära pane juuksurit tähele, ta on iha idioot kes läbustab kõik teemad ajuvabade kommentaaridega.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 17:26
uman, kus on sinu kriitilisus? või tahtsidk tulla siia mulle märkust tegema?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 17:47
eks me kõik ole ju kadedad ,kui kelelgi hästi läheb ,ag ajah eks ma pea siis ise hakkama saama
˅ näita rohkem ˅
2010-09-30 20:04
perdo28 - ma olen märganud seda ,et sa oled seda sinu "probleemi" mitmes teemas presenteerinud. 1-2 sellist, ehk on sul neid ka rohkem tehtud, ma ei tea. tekkis huvi, et kas see ,kui sellest teema teha, parandab ka midagi. kuidas sul oli? kas tulid suhtlema sinuga ja hakkas pakkumisi tulema jne?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-01 12:49
eks neid naisi ole ka kes tahavad ,aga paljud ju pelgavad ja ei julge kohe vastata,aga kord oli üks naine s.t. nümfo see oli supper
˅ näita rohkem ˅
2010-10-01 13:15
Ja mis temaga siis juhtus???
˅ näita rohkem ˅
2010-10-01 14:43
läks ära välismale
˅ näita rohkem ˅
2010-10-02 09:09
Selliseid naisi on kindlasti väga palju. Iseasi kas nad sind tahavad.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-03 14:55
pedro - aga miks sa seda teadet kuulutustesse ei pannud? või oled pannud? ma ei viitsinud uurima minna.
kui sa teeksid nii, et paneksid naistele sinna kuulutuse ja mh teavitaksid neid endast siin ka, siis sa saaksid mingit statistikat teha.
siis teaksid, kas on sellel, kuhu sa neid teateid paned, mingit vahet või ei ole.
sa ei ole siin üksiklane. on teisigi, kes teevad mingi teema ja hakkavad ennast pakkuma (mehed peamiselt). nii et oleks ju huvitav teada saada, et kas sellisest kuulutamisest teile mingit tulu ka on. mis sa arvad?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-03 15:36
Juuksur- aga miks sa ei viitsinud minna uurima? kas tahad ennast ka kuskile pakkuda kellegile?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-03 15:39
Risto - tegele oma asjadega
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 02:16
Teemasse: ka ma tahaks ikka mitu korda päevas... aga sageli reaalsed võimalused puuduvad...
Küsimus naistele: kui sageli te soovite, kui te oma mees annaks alati kui teil soovi...?
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 10:16
Eks need soovid ole ka kõikuvad, on perjoode kus tahaks iga päev vs mitu korda päevas, siis tuleb jälle nädalast pausi ette. Kui olin suhtes siis sai ikka pea iga päev tehtud, rohkem vastu tuldud teise soovidele, endal poleks ehk nii tihti vaja olnudki
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 14:53
xmees- kas siin tuleb vastata numbrites või mitte? nii sageli kui kellelgi selleks tahtmist on. vahel peab millegi muuga ka tegelema ja vahel peab sellega ka kannatama, et see parem oleks jne
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 16:49
eks ta ole ,ega siit vist ei leia sellist naist ,kes oleks iga kell valmis
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 17:24
Pedro, tee oma rahakoti lõuad aga lahti ja luhvtita viiesajalisi.
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 17:53
pedro- aga kuidas oleks kuulutuse panekuga? või oled sa seda teinud? ehk on sul seal valikud paremad või on naised paremad. mine uurima
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 18:13
eks ma ole seda ka kunagi pand,aga mis sa ise asjast arvaksid
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 18:18
pedro, millest ma midagi arvama peaksin? kas sind huvitab arvamus sinu riistast? või sinust kui mehest, kes tahab, et naised oleksid valmis? sa ehk ei taha teada minu arvamust. parem oleks
˅ näita rohkem ˅
2010-10-04 18:41
Eks ta oleneb mehest ka, igaühe jaoks ikka iga kell valmis ka ei oleks. Tõmme peab olema, inimene peab füüsiliselt pinget pakkuma, olema sinu jaoks erutav, siis tekib see tahtmise tunne iseenesest
˅ näita rohkem ˅
2010-10-11 23:29
Väga head seksi võib ka iga päev nautida.
Väga head rahuldustpakkuvat seksi võib nautida ka 2-3 korda nädalas pikalt ja kaua... tunde.
Seks .... kus on tugevad tunded..... suur kirg....
See on imeline!
˅ näita rohkem ˅
2010-10-12 09:40
Seda raha eest seksi pole küll võimalik nautida ja tugevaid tundeid sinna juurde saada Selleks peaks ikka tõmme olema nagu Barb siin juba mainis..
˅ näita rohkem ˅
2010-10-12 22:45
Elmar ... aga vaata, kui palju klikke H20ilus saanud on, raha eest või siis mitte ...
˅ näita rohkem ˅
2010-10-13 15:22
deMarteuil,paljudel polegi siin maitset,kelle peale neid klikke pannakse.Kõigepealt tuleks lähemalt inimesega tutvuda,et teada saada,kas sõnad vastavad tegudele....
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 10:49
Vastus Elmarile. Mittesobiva mehega ei seksi ISEGI RAHA eest, kuigi jah, pakkumisi on tehtud päris kõrgeid. mees kannab kõik kulutused, ma ei näe selles midagi halba. (luksuslik hotellituba ja SPAs nautimine, ja sõõk-jook,, kultuuriüritused jne. jne. see teeb kokku ikka päris suure summa).
Loomulikult seks - tugevate tunnetega, ..... tõmbega....... keemiaga .... - on naudinguline.
Iga mehega seda ei tehta. Valik.... valik.... hea vaist.....
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 14:36
Kindlasti leidub üksikuid,kes selle loetelu kinni maksab..ainult kahtlen,et vananeva naisega kellegil tekivad kirjas olevad tunded mehel See on rohkem enesereklaam endale Miks need 500 eeki maksvad neiud siis nii odavalt seda kõike teevad...vastan ise?Pole turgu lihtsalt...olen ise kohanenud sellist noor tibi,kes kõike teeb mõistva hinnaga ja ei kahtle nende ilus...ei vingu ega virise,et mees on vana
Seks on selline asi,mida mees vajab regulaarselt ning sellel pole ju mingit mõtet kui panna sinna ühekordselt suured summad magama.Sellised rikkureid pole palju nagu arvab siin H2O..........
˅ näita rohkem ˅
2010-10-17 20:30
Igapäevase seksiisuga naisi on palju. Aga nad ei reklaami ennast, on esmapilgul tagasihoidlikud, aga mehe jaoks on nad meeletult head.. Siit saidilt olen leidnud neid 2 Neile võib ka raha kinkida aga nad ei küsi kunagi. Olen selliseid tüdrukuid otsinud pool aastat (eelmise kontoga) Viletsamad naised küsivad raha ja mida rohkem küsitakse, seda mõttetum naine voodis. Olen kohtunud siit paljudega.
˅ näita rohkem ˅