Foorum
2009-07-03 14:07
Minull on selline mure et naine ei soovi minuka olla .
Ma ei sa aru milall on temal seksi isu.
Ma ise aga soovin seksi aga ta ei anna ja kort on väsinud ja muud häda.
Minull on tunne et petab mind jälle selle meheka Rapla Linnas Tarmo Vimm.
Mida ma pean tegema kas selle mehele lõuka nadma.
Käisin Täna poes osin relvale padruneid juude.
Minull on närvid läbi ja ei tunne ühteki tudavad naist kes rahustaks minu tahmise.
Ja 10aasta jooksul ma ei ole saanud aru millal minu naine soovib seksi .
Ta ei katsu minu riista nagu sellin tunne et nagu esimest korta.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-03 18:47
kõigepealt peida need padrunid nii ära, et sa ise ka üles ei leia... pole mõtet ülejäänud elu trellide taga vahtida...
kui naine teisi vaatab, siis peaksid endale ka teise otsima... ja ongi mure murtud...
˅ näita rohkem ˅
2009-07-03 22:39
Võta üks kena õhtu naisega olemiseks ja rääkige avameelselt oma asjadest. Mis meeldib, mis mitte, mida soovid Sina temakeselt, mida temakene Sinult. Rääkige teineteisega kuulates. Ilma süüdistamata.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-03 23:50
Ma olen üritanud ei see on mõttedu ja tema jaoks on see tabu.
Mõni arvas minna arsti juurte .
Ja mõni arvas jäta maha aga minul on 4last kuitas siis nesteka saab.
Ma siin Rapla linnas parandan jalgratait selleka teenin leiva raha.
Ja naduke ka toru tööd teen kui mõni kutsub.
Ma ei suitseda ega tarbi viina kui viina ma võtan nädala vahetusel 200graami ja mitte rohkem muitu ei ole tervislik.
Ma saan aru kriisi aeg aga mina olen ka inimene.
Minull ei ole sõbru olen üksi.
Ma oma elu joksuka ei ole sõbru saanud.
Miks kirja vead .
Minu ema on vene rahvuses kes jätis minu maha.
Ja kassu isa oli ka venelane ma käisin eesti koolis ja kui minull oli vaja teha etteütluse siis käisin küla peal kerjamas kes kontroliks ja ühel päeval suri üks memm ära ja enam ei saanud ma kontrolida.
Ema müüs kortei maha ja ostis pool venale maja Hagutise.
Kui mina küsisin siis ma olin prükimäelt leitud ja elus jäänus ja need olid ema jutt.
Ja peale seda olen üksi ja mintt ei toeda õieti keegi kuid armas tütar minu nimeka valerija.
Tema on minull abiks.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-07 13:35
Esiteks tubli Valeri, et üritad eesti keeles kirjutada. Teiseks, kui ta petab, siis on parem ta armukese juurde saata. Löö ta välja ja hakka ringi vaatama. Korralikke truusid naisi on küll, ei ole mõtet end piinata kellegi ringi aelejaga.
Algul on raske lahku minna aga sellest saab üle. Me lahku läinud, üksikisad võime sind nõustada
˅ näita rohkem ˅
2009-07-07 13:53
Oi oi, Valerik!!!!!
Kust te siis need neli last saite?
Ja kui sa padruneid hulgi kokku ostad, siis sul ju ikka nii rahapuudus ei ole!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-07 16:16
Roll35 nõustun sinuga...muidugi ei saa ma nõustuda lahkuläinud üksikisade koha pealt sest ma olen siiski üksikema..Kuid toetajaid sa valerik saad.Ja tõesti ma imestan, et sa üritad eesti keeles kirjutada
Nii et pea püsti...Kui väga vaja võin teise neti aadressi anda kus on üksikisasid rohkem ja kus asi käibki nõustamise teel
Aga selleks, et sinna saada(lehele) pead sa jah padrunid unustama ja need ära peitma nii et mitte keegi isegi sina neid üles ei leia.Võta aeg maha ja mõtle kas asi ikka on seda väärt
˅ näita rohkem ˅
2009-07-07 16:26
Nõustun eelkõnelejatega!
Aga jutt ei ole ju üksikisast, vaid sellest et naine ei taha temaga seksida ja tema otsib siit saidilt lohutuseks seksi!
Vaevalt et ta tahab, et ta lapsed ja naine sellest teada saavad!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-07 22:10
Apelsin olen ka sinuga nõus...Aga kui naine seksi ei anna siis võib jah olla viga paljudes asjades.Noo ma arvan ka et kui ma see naine ja laps oleks teada ei tahaks
Kuid samas nad peaksid jah üritama veel omavahel rääkida
˅ näita rohkem ˅
2009-07-08 13:42
Ma olen üüritanud aga ta naerab selle peale.
Ma teen kodus süüia koristan pesen pesu kuid ei triigi.
Kuid ma tööl ei käi siis teen lisa tööd otsida nagu parantan jalkrataid ja muid tööid boilerite puhastus ja vahetus.
jA joogsen nii nagu orav rattas.
Muiduki iga mees soovib heldust ,
Ja seda ma ei sa.
Ma ei suitseda aga vahest võtan ühe õlle aga see on harva.
Muidu alkohooli ei võta.
Armastan süüia teha ja kalal käia.
Ja sõitan jalkrataka ja vahest õhtu joogsuka sõidan .
˅ näita rohkem ˅
2009-07-08 14:50
Sa teed ju tema eest kõik ära ja ta peabki igavusest teisi vaatama.
Otsi endale mõni pruut ja tee seda nii,et ta kindlasti asjast aru saab.Äkki siis võtab mõistuse pähe,kui on oht sinust ilma jääda.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-08 14:57
Jah Valerik! Sul ju polegi tegelikult seksiks aega! Paku ennast mõnele üksikule naisele hoopis koduabiliseks! Ja mine tea, võib olla saad teda teisteski asjades aidata!
˅ näita rohkem ˅
2009-07-08 22:02
Ohh annaks mulle ka jumal nii head kerget meest...minu oma aga on eriti raskeloomuline räägi kuidas räägid aru ei saa, et armastan teda mitte ma ei tea mida teda ikka..Noo vaata aga ehk sa ei eruta teda enam?Sa proovi läheneda talle sensuaalselt ehk siis ma ei tea mulle meeldib kui mees tuleb seljatagant õrnalt õrnalt noo ei olegi vaja et see oleks teki all või kusagil..Ei ma edasi ei räägi tean, et paljud jälgivad seda foorumit.
kuid peavalude põhjus mitte seksimiseks on ka minul olnud ja siis oli asi selles, et mehel polnud mulle midagi anda ehk kui mees on voodis hea(olenemata riista suurusest jne.)ja tal on mida anda ja ta on südamega asja juures noo naine peab ka muidugi midagi tegema ma ei vaidle vastu puuhaluna ma ennast ette ei kujutaks lihtsalt.
Aga kui jah mehel on Midagigi anda voodis kas endast või ma ei tea ükskõik eksole?Siis ei saa Peavalust kui sellisest juttugi olla
nii Et Pea Püsti sa oled mees.Ja naisi on ilmas palju.Kuid nagu ma aru saan sa armastad teda seega sul on abi vaja et ta sulle midagi annaks.Aga ei ma ikka suudan ennast tagasi hoida ja ei räägi sellest mis mulle kui naisele meeldiks
˅ näita rohkem ˅
2009-07-09 18:09
Naisi on aga kes tahab mind.
Muituki ma teen kodus kõikk.
Aga minull on veel lapsed
ja nente pärast ma olen.
Nüüd on minu närv läbi ja läksin poodi osin ühe makusa veien ja vaikselt kuulan muusikad ja mõtlen mida etasi teha ja minu kõrval nöör .
Kas siis nöör see aitab.
Pole sõpru .
Olen üksi.
Ja oma elu joogsuka ei ole ma sõbru saanud.
Ega keegi ei tunne huvi.
Mida ma pean tegema siis.
Ma taghan ka õrnust ja heldust ja armastust.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-09 19:30
Nöör ei lahenda probleeme.Nööriga lükkad oma probleemid teiste kaela.Lapsed on need,kes peavad pärast seda sitta sööma.

Apelsin andis ju head nõu.Pane kuulutus,et lähed koduabiliseks üksikule naisele.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-09 22:36
nüüd nõustun ka jfjmiga
˅ näita rohkem ˅
2009-07-31 18:59
Noh,Valeri,said siis nõuannetest,abi ka või???
˅ näita rohkem ˅
2009-08-01 22:11
˅ näita rohkem ˅
2009-09-16 21:18
Ma olen kohutav inimene aga sinu ainus võimalus on panna padrunid rauda, nöör konksu otsa ja veel osta edale poest ka süütevedeliku ja siis pane need kõik korraga toimima. Siis ehk tuleb mõistus koju tagasi.
˅ näita rohkem ˅
2009-10-16 19:03
naine võib seksist keelduda väga erinevatel põhjustel. See võib olla talle näiteks ebameeldiv, kuna ta ei saa päris seda, mida tahaks. Rääkige omavahel, uuri, mis naisele meeldib ja mis mitte. Äkki oled isekas, sest kehtib reegel oluline pole sina, vaid sinu partner ja vastupidi. Siis saavad mõlemad, mida tahavad
Aga põhjusi võib ju olla veelgi, näiteks ebapiisav hügeen (nyyd ma ei väida, et sul sellega probleeme oleks), hormoonid, kartus raseduse ees jne. Petmine ei ole alati põhjuseks!!!
˅ näita rohkem ˅