Foorum
2010-09-13 22:53
..Kuidas reageeriksite , kui teine naine/tüdruk/niisama seksikaaslane..ütleks et te olete voodis halb?
Kas oleksite vihane, või mõistaksite..,ja püüaksite ennast parandada?

Põhimõtteliselt siis teema selles,et kas suudate ausust taluda?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 06:22
Kellele see kriitika ikka nii väga meeldiks,aga milline see reaktsioon ka pole,kasuks tuleb see kindlasti.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 09:12
voodis olemine on ikka kahepoolne koostöö...teisele nõnda ytlemine,võib olla ka kivi oma kapsaaeda..
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 10:44
sexis osalemas kaks inimest kui üks nõrgem ,siis teine peaks toetama
märkust tehes, mõelda enne kas ikka ise tasemel?õigustatud kriitika alati kasulik.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 12:43
Kahepoolne ja koostöö ... aga alati ei tasu toetamisega vaeva nägema hakata. Vahel juhtub ka nii, et esimese korraga saab selgeks et keemiat, sobivust ja tuhandet pisiasja polegi, siis on parem lõpetada.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 12:54
Nereia- kui ikka on näha ja tunda, et midagi ei kujune siis pole küll mõtet punnitada. Loomulik on suhe lõpetada.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 20:53
Jah Risto18, seda ma silmas pidasingi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 21:02
Nereia-
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 21:36
Muide ... meenus ka kogemus, kuidas ühest täielikust tõutäkust sai ajapikku totaalne möku, kes üritas silmist soove lugeda ja neid jooksult täita, see kõik tegi teda voodis väga ja väga halvaks. Suunamisel aga sattus täielikku masendusse.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 21:40
järelikult, kriitikat tuleb osata teha ja ka soove avaldada.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 21:46
Mihkan ... soove avaldada ... mulle meeldivad mehed, kes suudavad kehakeelt lugeda ja võtavad vabalt, mitte ei pinguta viimse piirini. Seks peab olema mänguline, piirideta, sellest hetkest, kui partner hakkab punnitama, muutub ta mingil moel nagu orjaks/alluvaks. Mulle aga meeldib pigem endal alluda, ma ei oska midagi peale hakata mehega, kes vaatab mulle põlvede vahelt üles lootes saada uut käsku stiilis: lükka aga keel sügavamale. Mulle meeldib, kui mul ei jää seksi ajal aega mõelda, mida ma nüüd veel tahaksin, et ta teeb ...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 22:14
Selle kehakeelega on nii,et kõigepealt tuleks selgeksteha,millist dialekti partner valdab.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 22:21
jfjm ... täpselt ... aga nagu üks mu siinne "kirjasõber ütleb: keelekal ja KEELEKAL on vahe ...
˅ näita rohkem ˅
2010-09-14 23:29
Millegipärast läks mul tuju heaks.

Aga teemasse. Pole veel nii juhtunud, et öeldakse, et paha on. Aga eks ma uuriks, et mis siis nagu pahasti on. Nii ei saa ju, et viskad lapiti maha ja tehke head keelekat. Ja siis näidatakse näpuga, et nää sa ei oskagi!!
Imemiste kohta sama teema. Seisad kõva munniga ja teine imeb nii, et higipull otsaees ja siis ütled, kuule sa ei ime üldse hästi aga ise mõtled hoopis muudele asjadele sellelajal. kui ise nautida ei oska, siis võib teine superkelemees/naine/imemees olla aga imetaval on ikka pahasti.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-15 13:59
muide, Nereiaga nõus. endal ka samasugune suhtumine
˅ näita rohkem ˅
2010-09-15 14:18
on olnud ka selliseid soovideta naisi, et tee mis tahad, kõik meeldib, pikapeale läks igavaks, vahest nagu tahaks näha, et naisel on ka omad soovid ja fantaasiad. sellega ma ei tahtnud seda öelda et soove ei saaks kehakeelega väljendada
˅ näita rohkem ˅
2010-09-15 14:35
mikhan- seda muidugi. need peaksid niikuinii olema. muidu oleks see nagu teenindamine, teine ei tee midagi. ta ei vasta sulle millegagi.
tegelikult võivad need soovid jm olema olla, aga ei julgeta näiteks ennest väljendada ja siis minnakse seda teed, et teine teeb ja väljendab. kui hästi väljendab, siis võivad naisel ka muud soovid tekkida. see oleneb kindlasti inimesest
˅ näita rohkem ˅
2010-09-15 17:09
mikhaniga nõus. Läheb tõesti igavaks. Ja kui siis uurima hakkad või kriitikat teed, siis on paanika ja nutt ja hala.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-17 15:27
On olukordi kus ei suuda lihtsalt
Mis ma teha saan ,et mõni naine on lihtsalt niiii ilus Ma ei tea see oleneb kes ytleb kui naine ise ka nagu mingi kummi elukas otsas sipleb siis nagu veits poh ka
˅ näita rohkem ˅