Foorum
2019-08-11 23:37
Mida te tahate seksist?

Lihtsalt nauding või midagi enamat?

Mul on enda strateegia , lihtsalt maha ja taha ei kõlba.

Miks maha ja taha ei meeldi - põhjus on , et see on liiga lihtne oma olemuselt , naine ei taju mu mõttete sügavust ja kõik on väga ette arvatav.

Mulle meeldib panna naist ennast väga erilisena tundma.
Vaimse eelmänguga on mul alati head kogemused olnud.
Kui kemikaalid tal toimetavad kehas , siis nauding on palju suurem , nii mul kui tal.
Meeldib sügavale silmade sisse vaadata , pilgust saab aru kas kõik sujub hästi , saab teada ka kui lähedal ta on tulemisele ja üldiselt meeldivad silmad mulle , mulle meeldib silmi joonistada , maalida jne.

Võib lisada ka fetish jne elemente teeb ka asja huvitavaks kui ta on julge võib ka esmakohtumisel teha ei ole taboo.

Ja lõpp eesmärk mulle on seotud , kergelt enesearmastaja(narcisist) teemaga , ma ei suuda ennem tulla kui ma tean , et naine on 100 % rahuldatud , kui naine saab rahulduse , siis see tekitab mulle hea tunde mu enda orgasm ei ole selle tundega võrreldes midagi.

Power Tripping...
˅ näita rohkem ˅
2019-08-11 23:55
Kas saada või anda, see on küsimus.
Loomulikult, kes meist saada ei tahaks. Aga kui oskad korralikult anda, siis antakse ka sulle ja see saamine võib olla palju magusam, kui ise võttes.
˅ näita rohkem ˅
2019-08-12 00:02
Me sellega suht samal lainel , kuigi vahest tahan lihtsalt selili lamada ja õlut rüübata samal ajal kui keegi mu peal tegutseb kui ma üli väsinud olen , see hea enne tuttu minekut.
˅ näita rohkem ˅
2019-08-12 08:14
Minu eesmärk on teatud mõttes lihtne: tahan pakkuda pervhuvidega naistele naudinguid
˅ näita rohkem ˅
2019-10-09 17:34
minu eesmärk on et ise mõnu saada ja et naisel oleks mõnus
˅ näita rohkem ˅