Foorum
2009-05-18 05:23
Kuidas sõrmitseda meest?

Meeste käsitsi rahuldamine on terve teadus, mille puhul aitab fakt, et nende eesnaha-kida piirkond on üks tundlikumaid kohti kogu nende kehal. Meest on võimalik rahuldada pelgalt seda kohta libestatud sõrmega rütmiliselt puudutades. Samuti tasub panna lisaaur munadele ja peenisepeale, sest peenisevars ise on nendega võrreldes suht tuim tükk liha, mida peab ikka väga visalt mudima, enne kui midagi juhtuma hakkab. Munandid on igasuguse välise ärrituse suhtes väga tundlikud. Neid tuleb õrnalt kohelda, kuid õigesti stimuleerides on erootilisi naudinguid võimalik tublisti suurendada.

Meestel on samuti G-punkt olemas. See on tegelikult nende eesnääre, kuid selle mõjutamine on juba natukene keerulisem. Meestel asub see samuti seespool - päraku ja peenise vahel. Eesnäärmeni jõuab seespidiselt surudes libestiga määritud sõrme pärakusse. Õrnalt näärme masseerimine võib paljude meeste jaoks kaasa tuua plahvatuslikke orgasme. Teise maailmasõja ajal tehti sõduritele sõjaväe meedikute poolt eesnäärme massaaži, et ravida „vaagnaummistusi” neil, kes polnud tükk aega seksinud.

Eesnäärmemassaaži muudab raskeks tõik, et mõni aadamapoeg võib olla selline homofoob, et juba mõte kellegi sõrmest oma pärakus ajab ta raevu. Seega peab olema surmkindel, et kallim anusele ligi lastakse.

Üks võimalus mehe G-punkti hellitada on masseerida lahkliha – tundlikku piirkonda munandite ja päraku vahel. Eesnääre asub lahkliha all, nii et kui sõtkud pöidla või sõrmenukkidega õrnalt lahkliha, siis võib ka mehe G-punkt vunki täis minna. Kui kavaler hakkab orgasmile lähenema, vajuta veidi kõvemini – see ajab ta mõnust meeletuks!

Veel mõned ideed anaalse näputöö tegemiseks nii mehele kui naisele:

Urruaugu-auringid
Kõige lihtsam viis on pisitasa sissepoole suunas ringitada.

Uksekell
Vajuta sõrmega pärakule, nagu helistaksid uksekella. Hoia survet veidi, enne kui lahti lased ja vajuta uuesti.

Sisse-välja
Sõrm peab olema väga libe. Lihtsalt suru sisse ja välja, mida hoogsamalt, seda sügavamale.

Tule-tule!
Torka libe näpp sisse ja tee kergelt viipavat liigutust.

Igasugune vahekord on hea, kui ta pakub naudingut, sest just rutiin on hea voodielu hukatus. Parim viis iseend ja oma suhet värskena hoida on proovida erinevaid mooduseid – kordamööda, korraga ning vaheldumisi!

Intiimse näputöö põhialused:

− Puhtad käed!
Kindlasti tuleks jälgida, et sõrmed enne näpumõnu harrastamist puhtad oleksid ning õhtusöögiks hakitud tÅ¡illi-pipar käte küljest täiesti maha pestud.

− Küüned maha!
Teie küüned ei tohiks olla sobimatult pikad, teravad või karedate servadega, muidu võite kallimale haiget teha.

− Ära mölla kuiva sõrmega!
Kasuta libestatud sõrmekondoome, libestit, naise oma ihumahlu. Kui olete teineteise tervises ja truuduses kindlad siis võib appi tulla ka sülg. Kuiv hõõrumine on ebameeldiv ja valus. Hea armuke teab, et kõdisti on naise ning peenise-kida mehe tundlikem koht ning ta kohtleb seda piisava hoolimisega, et mitte kuiva sõrmega tormakalt nühkida, muust õrnast genitaalinahast rääkimata.

− Kaitse end haiguste eest ka näpuseksi tehes!
Kui partnerit veel väga hästi ei tunne, on kondoomide (on olemas ka spetsiaalseid sõrmekondoome) või kummikinnaste kasutamine väga hea mõte, sest kuigi oht suguhaigusesse nakatuda on väiksem kui tavaseksi harrastades, on see siiski olemas. Näiteks siis, kui näpib enne ennast ja seejärel kohe kallimat. Samuti saab lisakihi abil veidi vatti pika küüne polstriks kasutades sõna otseses mõttes teravaid elamusi vältida.

− Kaitse end soovimatu raseduse eest ka näpuseksi tehes!
Kui värske spermaga kaetud sõrm suruda naise vagiinasse jääb võimalus rasestuda alles. Tõenäosus on loomulikult väiksem, kui otse sisse pursates, kuid ka õhkõrn võimalus on planeerimatu raseduse jaoks liiga palju.

− Väljendage julgelt oma soove!
Igasuguse hea voodimängu põhialus on suhtlemine. Olgu see siis hea kontakt iseenda või oma partneriga, selgesõnaline suunamine stiilis „katsu siit“ või õhkõrnade pilkude ja puudutuste märgikeel, millest vaid armastajad aru saavad.


usun et see oleks pidanud meeste foorumisse minema kuid noo meie naised saame ka targemaks juuu
˅ näita rohkem ˅
2009-05-18 18:07
Baby, sa suht asjalikult ja oskuslikult siin asja lahanud!!!
˅ näita rohkem ˅
2009-05-18 19:20
noo natukene enda kogemusest ja natukene varastatud ma aus tüdruk
˅ näita rohkem ˅
2009-05-20 12:01
Teooriat sa tunned,aga kuidas on siis lood,kui praktikaks läheb?
˅ näita rohkem ˅
2009-05-20 18:07
Mnjaa, teooria ja praktika käivad ikka käsikäes!
˅ näita rohkem ˅
2009-05-20 18:41
On näha jah
˅ näita rohkem ˅
2009-05-21 16:39
nooo aga ma ei ole saanud kellelegi meestest nii teha kuid noo olen osasid asju siiski teinud ja noo ikka panevad pöördesse küll
˅ näita rohkem ˅
2009-05-21 16:50
Sul pikk elu ees - jõuad veel
˅ näita rohkem ˅
2009-05-21 17:20
Kuid siis sul vaja ju praktikale rõhku panna
˅ näita rohkem ˅
2009-05-22 00:04
keegi ei lase juuu
ja ega igayhele ei teeks ka juu

no jfjm usun seda sama et kyll saankui kortsus ja kole olen
˅ näita rohkem ˅
2009-05-22 00:09
Ja mida sa seni teed
˅ näita rohkem ˅
2009-05-23 00:42
aaaa ma ei ytle sulle
˅ näita rohkem ˅
2009-05-24 00:59
Vana daam jutustab:"kui ma noor olin siis armastasin kordnikku,keskeas olin lausa hull ratsaniku järele,aga nüüd pean leppima kunstnikuga."
˅ näita rohkem ˅
2009-05-25 19:02
noo sama lugu minuga keegi ei lase teha mina aga häbenen ka kohe niimoodi teha
˅ näita rohkem ˅
2009-06-10 15:15
Ära häbene misjonäri poosis saad kergesti ligi ja see on päris hea
˅ näita rohkem ˅
2009-06-10 18:50
kogemus on supper
˅ näita rohkem ˅
2009-06-12 13:10
Jaa, on tõesti super mõnus, nii et baby võtame ühendust!?
˅ näita rohkem ˅
2009-06-12 17:19
Võtke jah ühendustmulle lausa meeldiks see
˅ näita rohkem ˅
2009-07-02 15:24
Mina olen huviline.
˅ näita rohkem ˅
2009-07-02 15:26
Aga ei saa sinuga ühendust
˅ näita rohkem ˅
2009-07-06 00:25
Marks nüüd saad ühendust
ma olen nimelt nüüd jälle tagasi
˅ näita rohkem ˅
2009-07-06 10:39
Ja jälle magasin õige aja maha, ei saa mitte pihta. Pidevalt on kontol blokk peal
˅ näita rohkem ˅
2009-07-06 17:34
Oehh no mis me teeme sinuga nüüd Marks
˅ näita rohkem ˅