Foorum
2009-05-14 16:49
Milline on Teie tantramassaazi kogemus ja üldse suhtumine tantrasse?
˅ näita rohkem ˅
2009-05-28 11:07
Olen saanud ja teinud.Parima tulemuse saamiseks vajalikud ikka teadmised ka.Kui tekib ikka see õige vabanemine siis tulemus võimas
˅ näita rohkem ˅
2009-11-23 20:56
Mis õige vabanemine oli siis?
Millest vabanesid?
˅ näita rohkem ˅
2009-12-22 12:18
Seal ju ei vabaneta millestki - energia jääb sinu sisse. Lühidalt öeldes on seal tähtis seks ise, mitte orgasm ju. Ju ta siis mingit pool tantristlikku seksi vabanes seal
˅ näita rohkem ˅
2010-05-04 04:12
ma ei tea kui palju inimesi eestis üldse on, kes päris õiget tantramassaaži profitasemel valdavad.
muide, keda see asi huivtab, siis on tulemas ka mai kuus tantra kursused eestis, milleks on spetsilt kohale kutsutud juba kolmandat korda joogaõpetaja Taist. tutvustavad loengud on tasuta ning kellel vähegi huvi soovitan kohale minna, olen ise ka käinud...

http://www.moskiito.net/tantra/
˅ näita rohkem ˅
2010-05-04 20:22
Pakun et, olematu %. Eriti sellesse teemasse soovitan n.n. prooviatel ennast kurssi viia mis see tegelikult on ja kuidas see toimib ja pead ka ennast tundma. Eeldus on see et, sa pean tegijat väga usaldama. Kui võimalik siis soovitan loobuda kuna siin eestis neid ei ole.
Need kes väidavad et, seda valdavad, mõelgu pisut. On sul ikka nii palju aega olnud et seda teemat vallata? See et, sa oskad sel teemal rääkida ei tähenda valdamist ju. Tehnika 1/10 nägemine ei tee veel Sind valdajaks.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-12 13:26
Sting teeb tantrat. Huvitav, kuidas?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-12 13:58
Müni tantra või ontatra massaazi tegija toob selle lihtsalt seksi/ja või naise naise keha katsumise eesmärgiks, et kasutada ära teise tedmatust ja lubades ennekuulmatuid asju. ps. selliseid on ka siin lehel. Allikat ma avaldada ei tohi.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-13 15:49
parma. ää avalda jah läheb puhta lolliks kätte. Kuulsus pidi mõnele kahjulikult mõjuma.
˅ näita rohkem ˅