Foorum
2010-08-05 13:07
Siimukene, keegi ei kahtle sinu tubliduses Olenemata vanusest on inimese sexuaalne käitumine ikka individuaalne. Lihtsalt teatud elukogemused mõjutavad inimese n.ö üleüldist käitumist.
Lisaks sexuaalsele võimekusele on veel mõned olulised momendid, mis kas tõrjuvad või tõmbavad. Ma ei välista, et mõni 60 ja mõni 20 on oma eakaaslastest täiesti erinev. Vahet poe, kas on siis tegu mehe või naisega.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 14:54
NSM,kes ei proovi,see ei saa ka teada.Julge hundi rind on rasvane,aga tihti ka haavleid täis
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 15:22
Kas sa jõuad kõiki proovida? Vaevalt küll. See ühest nn voodist teise jooksmine lõpeb sellega, et oled tüdinud, väsinud ja rahulolematu. Sealt tulebki see nn masendus, otsin aga ei leia. Ikka enne endale aru anda mida otsid ja kas otsitavale ka midagi vastu pakkuda on. Vot see on see osa, mille peale vähesed mõtlevad. Hea on tahta aga kas soovitud inimene sind ka ikka tahtma peaks. Siis jookseb enamusel kuul kokku. Ma olen küsinud inimestelt, kes kirju saadavad. Miks sa arvad, et ma just sinu peaks välja valima. Kas sa oled kindel, et sinu pakutu on minu soovitu? Mõni üksik suudab siis mõistliku vastuse anda, mis on piisavalt konkreetne. Enamus räägib ümmargust juttu või kui ma ta vastuse ja oma profiili näiteks kokku panen, siis ma ei näe oma profiilis kusagil vihjet, et just seda vastust ma ootasin. Mis tähendab, et inimene pole viitsinud üldse süveneda.
Veidike rohkem eeltööd ja vähem pettumusi.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 15:41
Aga kas sa ise tead,mida otsid?Sul võibolla on mõni super kogemus,mida sooviksid korrata,aga otsides sa seda vaevalt leiad.See leiab su ise,kui ainult lased tal leida.Kui otsida,siis ikka midagi päris uut.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 15:53
Mul on kuri tunne, et ma tean mida otsin Ja tean kus kohast otsin ja kuidas ära tunda need inimesed keda otsin. Mis muidugi ei välista mõnd pange, kuhu vahel me kõik astume. Aga jah suures plaanis on mul pilt ees millise mustriga inimesed mind huvitavad.
Vaevalt ma sama kogemust kunagi kogen. See pole isegi sama inimesega võimalik. Pigem ma tean mis mind huvitab, mis suunal jne. Tean ka mis on raudselt välistatud ja mis mind lausa eemal tõrjub.
Siiani võiks öelda, et 90% olen need inimesed kes mind huvitavad ära tundnud. Kui mõlemal ühised huvid ja lõpuks ka mingi klapp, siis edasi jääb loterii. Sobis või ei sobinud. Ja just seda viimast ei saa me kuidagi enne teada kui järgi pole proovinud. Aga proovimisele eelneb ikka mingi kompamine ja selekteerimine jne.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 16:07
Olen tähelepannud,et siin ihas on kenad piltidega naised juba enam kui 2 aastat kui end sisse logisid.Kas tõesti selle aja jooksul pole siis olnud leida endale sobivat,kellega oleks seks hea,vanus paigas ja ka kõik muu paigas. Või ikka otstakse veel paremat ning uut ja huvitavat.Ometi ju naised saavad palju kirjasid ja pakkumisi.
Minul seda võimalust enam pole.Võiks olla nii kui oled leidnud siis lahkud siit lehelt?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 16:17
Nu nu. Miks ma peaks lahkuma? Ma võin ka öelda, et olen nii mõndagi siit leidnud. Kas ma seepärast lahkun? Vaevat küll. Lihtsalt, kui hetkel ei soovi tutvus luua juurde, siis nii vastangi, et hetkel ei soovi uusi tutvusi. Selle pisikese asja pärast ei pea veel kontot kinni panema
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 16:18
Just nii see tihti on,et otsitakse,proovitakse,pettutakse,aga kui leitakse,siis kaotakse siit lehelt.Mõned küll jätavad tagaukse igaks juhuks irvakile
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 22:33
ja kes ütles, et me ocime SIIT ühte ja ainumast?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-05 22:37
OYA,panid ehk tähele mu tekstis sõna tihti
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 09:03
jah eks see terade sõkaldest leidmine ole keruline eriti kui ülekaa siin teiste poolel. Aga leiab, kes otsib see leiab enda ja partneri suhtes tuleb olla aus, mida lubad seda ka paku . Nii ehk tekivadki head kogemused....
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 10:30
Just just Markxs. Lisaks kõigele muule, tuleb lennata ka sellel kõrgusel kus tiivad ikka kannavad. Tahad kõrget lendu, siis pead ka ise vääriline olema
Sest mis kasu on püüda seda, keda nagunii kinni ei suuda hoida. Võid ju end huvitavaks teha, võib juhtuda, et näe isegi korraks saad nuusutada ja katsuda aga see jääb ka viimaseks korraks. Mälestus sinust jääb kehvake ja võib juhtuda, et kui sa ei vasta ootustele, siis ei pakuta ka sulle seda kõrgelennulist mängu. Kes ikka viitsib mängida, kui materjal kehva on.
Üldiselt on ikka nii, et inimesed teavad hästi oma väärtust ja mis taset nad pakkuda suudavad. Head klappi ei saa kunagi olema, kui üks pool nõrgem on. Aga me kõik tahame just neid väga häid kogemusi.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 10:41
Sellepärast tulebki korraga palju ette võtta, et seda õiget leida!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 11:00
See palju korraga on kahe teraga mõõk. Ühelt poolt jah annab võimaluse kiiremini midagi leida. Teiselt poolt nüristab ära see pidev katsetamine ja jälle uue proovimine. Kusagil on tasakaalupunkt. Sellest ei tasu vähemalt minu eriti äärmustesse kalduda
Lihtsalt füüsiliselt ei jõua sa pidevalt uutele inimestele keskenduda.
Kui jah lähtuda kiirkepi seisukohast, siis jah. Lähedki nn vastupidavust otsima, kes suudab kõige rohkem ja kõige paremini. Kui tahad naudingut ja mängu, siis skoorimine ei sobi.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 11:01
kas just palju aga et valida tuleb se kelle ette võtad ka korralikult üle kontrollida , poolest tunnist selleks ei piisa, vahel muidugi piisab ka silmapigust et saada kindel ei aga ja vastuse jaoks on tiba pikemat aega vaja
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 11:05
Kui palju sul siis selle JAH vastuse jaoks aega kulub
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 19:47
Minul piisab 10sek.nägemisest kui jaa öelda aga parem oleks pool tundi vestlust
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 19:55
Jah. Olen ka seda kogenud, et meeldiv ja kuum mees on voodis totaalne käpard. Kõige hullem mis võib juhtuda on tuim, tundetu ja loominguvaba mees.
Aga enamus inimestel vist pole eriti vahet, mis seal nn voodis toimub.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 19:58
Elmar,kumba sa siis valid,kas jaa või vestluse
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 20:10
Jaa valiks muidugi..kahjuks mõnikord jääb küll ainult vestluseks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 21:19
NSM-miks arvad nii aga enamus inimestel vist pole eriti vahet, mis seal nn. voodis toimub. on ikka küll suhteliselt paljudel on.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 21:54
Kogemused Risto, kogemused. Elus ikka väga erinevaid inimesi kohanud.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 21:58
NSM-ai,ai
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 22:05
Mis nüüd siis? Pole nii või?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 22:19
NSM,aga temal on ka kogemus,et põhiline oma kätte saada,sest homme on uus päev
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 23:04
Pihu Pille väsis ära ja Kämbla Kati ka pirtsutab. Arusaadav
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 23:48
NSM-ei ole
˅ näita rohkem ˅
2010-08-06 23:56
kinda-kunnar
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 08:53
Pihu Pille ei päri vähemalt..kui vana sa oled
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 10:12
Onju. Pille vanus ja välimus pole ka ju tähtis. Seega vastastikune täielik teineteise mõistmine
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 12:28
Eelistan Pihu Pillet enne kui kehva seksi mitte meeldiva naisega
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 12:43
üks teine "tark" teises teemas rääkis ka sellest Pillest. ta rääkis ka sellest, et kui ta midagi paremat ei saa, siis tema onaneerib.
vähemalt on midagi kindlat
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 12:44
Kuidas üldse saab mittemeeldiva partneriga seksida....või pole vahet pannakse kõike, mis liigub ja kui ei liigu lükatakse liikuma ja pannakse ikka
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 12:53
See mittemeeldivus võib alles peale sexi ilmsiks tulla.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 13:54
Mina võin kyll väga vabalt seksida naisega kes mul ei meeldi juhul kui see on naise soov
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 14:31
Siim442-ei taha ikka seda uskuda küll,et sex ainult naise soovi puhul toimuks. ikka meeldivus peaks olema vastastikune.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 14:39
Risto - aga kui ta ei näe ja ei kuule?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 15:18
Noh siis on sõna meeldima teist moodi ma ei suhtlegi inimesega kui ta mulle ei meeldi nii ,et Mina võin seda vabalt teha
˅ näita rohkem ˅
2010-08-07 16:44
jah kummaline küll, kuid aega on et endale selgeks teha,keda soovid ,tahad Siim442-oled veel noor
˅ näita rohkem ˅
2010-08-08 12:19
Ja ma tean seda
˅ näita rohkem ˅
2010-08-08 13:41
Siim442-vähemalt ühte sa tead tubli küllap leiad endale ka meeldiva vanema naise
˅ näita rohkem ˅
2010-08-08 17:33
Ma loodan ka ja mis mõttes vähemalt 1-te asja. Sellessuhtes ,et ma tean ikka veel asjU
˅ näita rohkem ˅
2010-08-08 19:34
Siim442- oled siis tubli,kui tead rohkemaid asju.Edu sulle
˅ näita rohkem ˅
2010-12-17 20:10
Ei poolda neid noori mehi sups ja valmis .kogemused tulevad ikka aja jooksul ,kui tulevad
˅ näita rohkem ˅
2010-12-28 13:51
Minu meelest pole seal küll midagi imelikku, samas kui vaadata noori naisi endast mitukümmend aastat vanemate meestega, siis see paneb küll kukalt kratsima
Oi milline diskrimineerimine, haha
˅ näita rohkem ˅
2010-12-30 07:05
pole neil noortel meestel häda midagi. Vanemad selleks on , et kogemusi anda, jagada.Kõik meeldiv rikastab ja hoiab suhet.
˅ näita rohkem ˅
2011-01-02 23:16
mhhh...aga nii palju viisakust võiks ühel noorel mehel ikka olla, et loeb naise konto enne kirjutamist läbi. kui seal ikka vanuse piir kirjas, siis ei hakka postkasti pommitama kirjadega, et miks sa mind ei taha, ma olen vinge seximees jne....siin peaks ju piisavalt olema neid, kes noorematest meestest huvitatud
˅ näita rohkem ˅
2011-01-03 22:50
postkast ja selle paratamatu täitumine on siin vältimatu, nagu ka viisakus, mida ilmselt oleks palju paluda. Terve mõistus ütleb et siin kuhjaga kõik muud ja ehk ongi vale seda eelnevat siit oodata/otsida..aga see selleks..

Mis puutub vanem/noorem..siis maitse asi..keemia,tahe/soov..kontakt kui selline kahe inimese vahel ei eelda ega küsi numbrit, mis passi või mõnel teisel tõendil kirjas..Kõik on niivõrd suhteline..et saaks öelda mis vale/õige..kindlaim viis on proovida ja katsetada..kontrollida oma piire..
˅ näita rohkem ˅
2011-03-27 13:22
Nooh. Need kogemused. Äkki mõni 35 aastane on süütu ja mõni põmmib juba 10 aastaselt ringi eks ole. Nooh see oli nague te kõik aru saate näide ainult.
˅ näita rohkem ˅
2011-11-08 22:30
Kahjuks pole me kallid naised siiani aru saanud ,et meeste seksuaalsuse kõrghetk jääb 20 kanti ... samas naistel on see 30
Muidugi see vanus oleneb ka sellest kui vanalt alustati seksuaaleluga, naiste puhul ka sünnitamine jne Neid faktoreid on mitmeid mis seda vanust nihutavad siia sinna. Kuid üldiselt jämedas laastus on need sellised.... Siis pole ju ime ,et nooremad mehed otsivad vanemaid naisterahvaid ,kes on oma parimates aastates ...oskavad nautida ja hinnata seksi ... teavad mida oodata/ei oma seksist ebareaalseid ettekujutusi!
Üks neist noormeestest olen ka mina!
Niiet otsin mõnd vanemat naisterahvast kellega nautida ühiselt elu parimat seksi!
˅ näita rohkem ˅