Foorum
2009-04-14 00:59
Oskab keegi kommenteerida, miks naisi erutab olukord, kus heast sydamest tahad talle ära öelda, et ta ise hiljem haiget ei saaks... selle peale kisub ta sul riided ära ja räägib armastusest!
Uskumatu!
˅ näita rohkem ˅
2009-04-15 12:48
uskumatu tõesti! ei kujuta sellist olukorda ettegi...kuna ise kunagi ei küsi, kedagi lahti ei kisu ja armastusest ei räägi!
ainuke soovitus - suhtle vaimult küpsete naistega!
˅ näita rohkem ˅
2009-04-15 17:31
Tere!Endal kunagi üks selline huvitav kogemus(pole küll otse teemasse,et "miks naisi erutab kui ära öeldakse")...kuid samas,ära ütlemise või suhte lõpetamisega oli küll tegu.Asi oli nii,et suhte lõpetaja olin mina e mees,kuna see suhe põhineski vaid naudingute jagamisel+muidugi igati sõbralik ning mõnus olemine...siis midagi kindlat oma ellu leides polnud mõtet enam jätkata ja me viimasel kohtumisel(suhtlesime u 1a)sai siis öeldud,et nüüd on nii....!See naine oli tükk aega vait kuid ennast kogudes,ta ütles,et ok...see pidi ju nii kunagi minema ja ühist tulevikku me ju ei plaaninud(tegu oli abielu naisega)...kallistasime,mutsatasime ja kõik.
Möödus mõni nädal ja saime juhuslikult kokku hoti jutukas...ja kus siis hakkas tulema!!!Et ma olen vastik,äraandja,ta maksab kätte ja rikub mu elu ära?????Nüüd oli minu kord olla vait ning ennast koguda.Kui olime rääkinud pikalt ja põhjalikult ning selgitatud ja tuletatud talle meelde me lubadusi teine-teisele+see,et tema oli abielus...mina mitte...siis koorus lõpuks TÕDE e miks selline reaktsioon oli!Nimelt olin olnud mina esimene mees tema elus...kes jättis maha TEMA...kuna siiani oli alati suhete lõpetajaks olnud TEMA...ja nüüd keegi julges talle otse välja öelda,et TEDA jäetakse!!!
Õnneks kõik laabus normaalselt.
Edu!
˅ näita rohkem ˅
2010-08-28 10:59
Mõni naine ei suuda EI-d taluda, mina ka ei suuda.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-28 12:25
no kui seda nüüd küsija mõistuse järgi võtta, siis võib-olla tõesti mõjus see äraütlemine naisele kuidagi erutavalt. kuna ma kumbagi ei tunne, siis ei oska ütelda. ma kaldun arvama seda, et asjad on siiski natuke keerulisemad kui nad pealt paistavad. liiga lihtne on teha selliseid järeldusi
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 17:32
elus peab leppima ka eitavate vastustega.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 22:31
See teema on vist pisut vales kohas, peaks vist nihutama sexfantaasiatess. Unistada pole ju kahjulik, iga mees ju unistab naisest kes ta riidest lahti rebiks ja läbi tõmbaks. Kui neid naisi veel kaks oleks olens vist nirvaana käes.

Ma ei usu et, ükski naine peale eid enam selle ütlejaga tegemist teeks. Ehk su oma naine kellega mängid rollimänge.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 22:38
eks teema veidi kummaline on kuid kõike võib juhtuda. Tähtis ikka vastastikune rahulolu. Ainult edu soovida.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-30 22:52
Risto - huvitav kummale neist sa edu soovid ja milles? kas neil ongi selles (mehel naistele ei ütlemises ja naistel selle peale erutumises) edu vaja? või mida sa sellega mõtlesid. ja mis vastastikune rahulolu
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 00:10
Juuksur-edu teemat algatanud inimesele ja tema erutuvale partnerile. Mis ikka soovida kui inimesed sellega rahul on ja erutuvad.
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 00:12
miks sa arvad, et tegemist oli tema partneriga. ja tegemist on üldse mehe enda tõlgendusega olukorrast, see ei näita veel tegelikkust
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 06:25
Miks on naabri aias õunad magusamad,kui koduaias?Ja seda magusamad nad on mida kurjem on naabri koer
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 09:37
Juuksur- kas see oli tegelikus või mitte ei oma mingit tähtsust?vastasin püstitatud teemale. ENDAL SELLINE KOGEMUS PUUDUB.
Ja kui minule ei ole inimene vastuvõetav,kas tema keeldumise põhjal erutub või mitte jätab mind täiesti külmaks
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 10:24
Risto18 - mis suhtes sul see puudub? sa ei ütlegi teistele ei?
˅ näita rohkem ˅
2010-08-31 10:31
Juuksur- sageli tuleb öelda ei. Ja peale ütlemist pole olnud juhust ,et keegi asuks riideid seljast rabama.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-01 09:41
Risto - oleneb sellest ka, kuidas ja millal seda üteldakse ning kellele sa ütled
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 10:44
Juuksur-loomulikult oleneb. ka eitav vastus on vastus.Sinu puhul on muidugi paljud asjad ja toimingud võib olla teised. ?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 10:49
Risto - kuna tegemist on teise inimesega (st et sina ei ole mina), siis muidugi. mingid tegemised on meil teised ja nii peabki olema
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 11:08
Juuksur- teema kuidas sinul erutusega on? eitava vastuse korral.
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 11:19
see huvitab sind? ei eruta, ei näe mingit seost
˅ näita rohkem ˅
2010-09-03 16:42
juuksur, narkolaksu all oled?
˅ näita rohkem ˅
2010-09-05 12:11
ja sa egolaksu all, uman? tänan küsimast, ei ole
˅ näita rohkem ˅
2010-09-10 19:41
Ei ole küll kohanud sellist kes eitava vastuse peale mind vägistama oleks hakanud, aga minu arust on suurem osa nii öelda korvi saanutest eriti agaralt hakanud peale ajama. Kuni selleni välja, et lausa piinlik hakkab öelda, et kas siis tõesti aru ei saada, et asjaks ei lähe. Sellises staadiumis on tegelikult pealeajaja juba tüütuks muutunud ja mitte mingil juhul ei lähe niikuinii asjaks. Ma usun, et mingi kümmekond sellist piinlikku juhust suudan oma elust kokku lugeda küll.
˅ näita rohkem ˅