Foorum
2010-05-23 23:51
Tegelikult on mure tõsine

Sõbrantsiga esimene kord seksida ning mingil hetkel ta lihtsalt minestas, joonud me ei olnud, söönud olime ja mingeid ained ka ei tarbi. Mõlemad siis poosis kui naine istub kaksiratsi otsas ning ise kontrollib, sügavust ja kiirust jne. Kuna mul eriti kogemusi pole, siis oli ausalt öeldes see väga hirmus kogemus kui sõbrants lihtsalt kätele vajus ning ligi 10 sekundit kui sült oli. Peale pildi ette saamist 3 minuti jooksul juba magas sügavalt, järgmine hommik ei olevat sellest midagi mäletanud. On kellelgi nii juhtunud? On see normaalne?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 10:17
On juhtunud endast noorema naisega,kes sai mitu orgasmi järjest pidin pärast nuuskpiiritusega turgutama
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 12:18
Konsulteeri meedikutega.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 12:28
Okasroosikese sündroom
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 12:41
mul oli endast vanem naine. ütles, et tal ka esmakordne, et nii juhtub
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 13:19
elmar - kas see naine ka magas, kui ta oli orgasmid saanud ja kas tema ka peale magamist ei fikseerinud enam tehtud - e. ei teadnud, mida ta teinud oli?

vatever – et naine vanem?
kui sina tema minestamis(t)est ei teadnud ja naine sellest ei tea ning kui te ei tunne ka ja ta uuesti sellises atakis (minestanud)on, tuleks tal/teil uurimistele minna.
ma ei tahaks, et internetis tundmatu teist tundmatut diagnoosima hakkab, kuid mulle tundub (ütlen uuesti: tundub), et uneatakk,-halvatus.- st narkolepsia vms.
adekvaatset eesti k infi on sellest internetis minimaalselt, kuid midagi sinule sain -
a)http://www.tartuarstid.ee/index.php?option=com_content&view=article&id=33&Itemid=21 (vt narkolepsia)
b) http://www.kodutohter.ee/arhiiv/200804/main5.html

ja peamine - neuroloogilt uurige. natukene suunan teid ka - http://www.kliinik.ee/neuroloogia/id-6/noustamine
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 18:33
juuksur,lihtsalt pingutas seksiga end üle ja kohe toibus.Ka esimese orgasmiga võib naine nutma puhkeda naine 22-aasat enne abielus olnud
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 18:46
Elmar,teadvuse kaotamises pole kunagi midagi tavalist lihtsat ja naljakat
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 21:20
Tegemist on harva esineva kuid väga tõsise häirga. Välgu kiirusel arstile. Kui tõesti kogu eelnev seltus on tõele vastav. Juhtimiskeskus on vale programm.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 22:06
Kunagi mõisapreilnad minestasid juba siis kui mees nad sülle võttis Kus mina tean kas naine minestas või mitte..võis ka teeselda ja ennast huvitavamaks teha Kui mõni naine tugevast naudingust korraks ära pöörab siis talle kiirabi küll kutsuma ei hakka Mis siis kiirabi hakkab selliseid väljakutseid üldse fikseerima ja tervisekindlustust veel nõudma
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 22:30
väga raske naise puhul võib halvasti lõppeda, eriti minu puhul. pannkook valmis. pärast kordamööda tuleb üksteist elustada
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 22:53
elmar - kunagi minestasid ja nutsid mehed ka. üheksateistkümnes sajand (kui minestamine jms muutus naiselikuks), millest sina räägid, peaks nagu läbi saanud olema ja st et ka mingid suhtumised on muutunud. on tekkinud teadmised
˅ näita rohkem ˅
2010-05-24 23:17
juuksur,ei muutu siin ilmas midagi vähemalt selles asjas küll mitte
˅ näita rohkem ˅
2010-05-25 00:44
olen ka kohanud sellist asja. Üldiselt on tegemist epilepsia taolise häirega, täpsemalt abstsiaalepilepsia, olemus on selline et kuskil ajukoores on närvipesa, mis saadab vahest erutuslaine mööda ajukoort laiali, vahest juhtub seda ka muidu, vahest vallandab selle mingi väline mõjutaja, nagu näiteks seksuaalne erutus siis. täiesti ravitav
˅ näita rohkem ˅