Foorum
2010-05-21 22:51
Naised,kas panete ise kummi peale või ootate,et mees enda varustuse ise töövalmis seab?
˅ näita rohkem ˅
2010-05-21 23:31
eelistaks meest jälgida ja teha vastavalt sellele, kuidas talle võiks meeldida
kui mees kuidagigi märku annab, et naine seda teha võiks, ikka aitan
˅ näita rohkem ˅
2010-05-30 22:22
Eelistan suhteid, kus ei pea kummi kasutama. Aga lasen mehel toimetada.
˅ näita rohkem ˅
2010-05-31 13:02
deMarteuil,eelistan suhteid,kus kummi ei pea kasutama.Jah,selline usaldus peakski suhetes olema.Sellise inimese peaks juba tutvumisel ikka ära tundma,kellega saaks seksida kummita
˅ näita rohkem ˅
2010-05-31 13:13
Allah küll valvab,aga kaamel seo ikka kinni
˅ näita rohkem ˅
2010-05-31 14:13
Eeldan et mehel ikka endal kumm ja oskab seda ka sihtotstarbekohaselt kasutada! Ja juhuse hooleks küll midagi jätta ei tohi! Ja siin kehtib vanasõna: Usalda, aga kontrolli! küll 100%.
Kui nii silmavaatamisega kohe kindlaks saab teha, kas sekspartner põeb suguhaigust või ei, siis võiks pooled arstid pillid kokku panna!
Nii et ikka kumm kotti!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-31 14:20
See kummi jutt siin mitmes teemas juba.Arvan,et see usaldus on igaühe oma asi.Muidugi kui kepitakse raha eest mitmega päeavas,peab kindlasti see kumm ikka naisel olemas olema
˅ näita rohkem ˅
2010-05-31 14:26
Kumm peaks igaühel kotis olema! Iial ei või teada, kus see õnn sind ootab ja jama ka kui hea seks kummi puudumisel ära jääb? Ja ma ei usu, et kõik 100% võivad käe südamele panna ja öelda, et vot käisin ennast kontrollimas sellel ja sellel kuupäeval ja puhas mis puhas!
˅ näita rohkem ˅
2010-05-31 15:28
Vaadake kallid naised,mehele on kummi peale panek tülikas lisatoiming,mis hoogu maha võtab,aga kui seda teeb partner,siis on see,nagu osa eelmängust
˅ näita rohkem ˅
2010-06-01 08:43
Siis nii ütlegi, et tahad, et naine seda sulle teeks!
Lihtsalt mina eeldan et mees tunneb oma varustust selles osas paremini, et sinna kumm otsa rullida!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-01 09:23
vott blondiin, tegi kummirullimisest raketiteaduse ma eeldan et mees ikka annab lahkesti loa oma varustusega piisavalt tutvuda et sellega see lihtne asi tehtud saab
˅ näita rohkem ˅
2010-06-01 09:25
See küsimus kasvas välja teemast: miks mehed ei taha kondoomi kasutada ja ma näen siin ühte võimalust selle vastumeelsuse vähendamiseks.Minul isiklikult probleemi pole,kuigi jah varjant mille väljapakkusin on tunduvalt meeldivam
˅ näita rohkem ˅
2010-06-01 09:34
krt kumm pannakse peale just siis kui on selleks õige hetk kui ta juba käepärast olemas siis pole ju vahet kes selle paneb ja saab selle nii mees kui naie sinna peale ilma et peaks miskeid muid tegevusi katkestama
˅ näita rohkem ˅
2010-06-01 09:39
no mina kohe ei salli igasuguseid võõrkehi, aga ok kui just peab olema, elan üle, aga kui ma veel ise ta peale pean panema, siis või keppi ka ise teha
˅ näita rohkem ˅
2010-06-01 09:39
Ei teadnudki, et juuksevärv ka pealetõmbamisel mingit rolli mängib!
˅ näita rohkem ˅
2010-06-01 09:42
novott, maa ja taeva vahel on palju asju, mida blondiinid ei tea
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 21:56
igal juhul võib teha kummi peale panekust eelmängu osa, kuid kõik oleneb konkreetsest olukorrast, kui on ikka väga kiire selle sissesaamisega, siis pole aega eriti mängida, kummi paneb peale see, kes sellega kiiremini hakkama saab hmm ja kui riist on hiiglaslik, siis hmm...vaadaku küll mees ise, kuidas ta seda kummi venitab...sest mul on küüned (aeg-ajalt) pikad ja nats teravad....
üldiselt on see teema lõbus
˅ näita rohkem ˅
2010-06-05 23:30
milleks üldse sellist lapsikut teemat käsitleda,see ju nagu eelkooliealistele!tulete siia partnerit otsima,aga ei tea,kes,kellele,millal,kunas,kelle algatusel kummi peale tõmbab?Mingid tolvanid siin rubriigis küsimas või mis . . .
˅ näita rohkem ˅
2010-06-06 00:20
Rõõm näha,et proua aprikoos on ikka elu ja tervise juures ja pole kaotanud enda teravust Selgituseks võin öelda,et küsimus tekkis teises teemas:
http://www.iha.ee/index.php?mode=forum&main=8&post=3091&page=3
ja mina tolvan leidsin,et see küsimus väärib omaette teemat
˅ näita rohkem ˅
2010-06-06 08:30
Eks aprikoos ikka tahaks kummita aga kardab kummita mure tervise pärast
˅ näita rohkem ˅
2010-06-06 12:50
au jfjm-ile, kes teema algatas. teema on just siin leheküljel üliväga vajalik. kasuks tuleb ka tutvumine hiv.ee lehega. seal on kõik kenasti öeldud. mida rohkem teadjamaid, seda parem ja turvalisem kõigile.
ja nüüd ruttu testima!
˅ näita rohkem ˅