Foorum
2015-04-11 09:29
Kui palju on naisi kellele meeldivad nooremad mehed..? Pean silmas 30 -40 a vanuseid naisi..
Mis on nooremates meestes paremat kui vanemates ?
˅ näita rohkem ˅
2015-04-11 11:12
vanemad naised proovivad noore mehe ära ja viskavad kõrvale kuna neis pole midagi head,poisikesed ei oska ju keppida ja kes viitsib ikka neid õpetada ja emmet mängida.Noortel meestel on aga suur ega nad ise lihtsalt arvavad et nad on paremad ja oskavad naist rahuldada,reaalselt on nad aga 5 minuti mehed ja sellest jääb naisele väheks
˅ näita rohkem ˅
2015-04-11 11:20
Ei ole ise naine, aga arvan aimavat milles asi on. Nimelt, kui vanem mees küll kestab kauem, on noorem peale kiiret lõppu jälle kohe valmis uuesti pea ees töösse sukelduma. Eks see tekitab tunde, et oled tahetud ja ihaldatud - tunne mida selline pikk nühkimine ei pruugi anda. Nii mõnelegi naisele võivad ju füüsilised tunded olla tähtsad, arvan ma siiski, et noorsandi terve öö kestvast järjepidevast rahmeldamisest saadav emotsioon on sellisel puhul ülevam. Sellega seonduvalt näeb ka naine, et on noosandi piisavalt erutanud, et see ühtejärge muudkui tulistab.
Aga mida teabki üks mees põhjustest, miks mõni naine võiks tahta nooremat.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-13 19:38
egolaks - näed,noored mehed tahavad mind, ma olen endiselt ahvatlev.
˅ näita rohkem ˅
2015-04-13 20:47
Pigem paanika
˅ näita rohkem ˅
2015-04-13 20:51
Ano, miks sa värised?
˅ näita rohkem ˅
2015-04-25 19:28
kas keegi kägar ja kobar nussi on teinud
˅ näita rohkem ˅
2015-06-01 11:07
Seega kumb on parem, kas lõbus sprinter, või torisev maratoonar?
Nokk kinni, saba lahti
Spordis võib tippsprinter teha ühel võistlusel rohkem starte, kui mõni maratoonar aastaga
˅ näita rohkem ˅
2015-06-01 14:32
Urukassi teemast ma loen välja, et domineerivale (aktiivsemaks pooleks olevale) naisterahvale sobiks mängimiseks nooruk paremini, samas kui passiivsele naisele ja tõsise suhte jaoks on parem täismees?
Sama ilmselt käib ka vastupidi. Domineeriv mees mängib hea meelega noore häbeliku neiuga (50 Shades), aga elukaaslaseks on selline 30-aastane milf ületamatu.
˅ näita rohkem ˅
2015-06-01 15:23
Tuli meelde see lugu, et milliseid loomi armastavad naised. Naarits, jaaguar ja tiiger, aga selleks, et neid saada, tuleb taluda üht eeslit.
˅ näita rohkem ˅