Foorum
2009-01-06 14:55
minu arust mõttetud ja nõrgad mehed tellivad litse või maksavad seksi eest!!!
raha eest ikka head keppi ei saa-see ju litsile nagu tükitöö.
palju lihtsam on ju kuskilt klubist mõni lohakas kaasa võtta)
˅ näita rohkem ˅
2009-01-06 17:11
heh sellega on nii, et lähed hea sõbra juurde pitsikest head konjakit nautima ja mingi aja pärast nagu iseenesest tekib mõte et tahax nüüd hirmsasti saada - klubisse ei lähe ju selle tühja pärast - vat siis ongi hea kohe helistada ja tellida samas jääb igasugu välja tegemine ära mis lõppkokkuvõttes vaata et kallim tuleb ja moosida pole vaja lõputut armastust ei ole ka vaja tõotada irw, igati lihtne ju ja samas tulevikus ei teki probleeme et umbes paari nädala või kuu aja pärast ei helista ja ei õtle et näe nüüd on lood sealmaal et saad isax
Päikest
˅ näita rohkem ˅
2009-01-07 12:49
mina ka maksma ei hakka kunagi ja nendest naistest kes niku eest raha tahavad ei arva ma midagi,olgu nad nii,peaasi et mind ei sega.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-07 14:22
Kui palju on mehi kes suudaksid kohustuslikus korras iga päev keppida naist,kes on talle vastik?Usun et enamusel varsti lihtsalt ei seisa.Aga naistel ju auk umbe ei lähe ja seda kasutavad ära mehed,kelle jaoks seks on eneserahuldamine naise sisse.Minu arust on see naise alandamine ja las need värdjad siis vähemalt maksavad selle eest.
˅ näita rohkem ˅
2009-01-07 16:10
Pole näinud ega kuulnud naisest, kes on läinud võhivõõra kutiga voodisse, kaasas piisav arv preservatiive, seksinud korra, kaks või kolm ja siis äkki ehmatanud ja pistnud kisama "appi ahistatakse, kui leidnud taskust enne seksi sinna pistetud sajaliste paki. Kui kuulete, öelge mulle kah. Oi kurat, küll siis laseks pokri pista selle mehe, kes niimoodi meeltesegaduses naist ahistas ja raha toppis Ise nad veel ei nautinud kah seksi, no on alles
˅ näita rohkem ˅
2009-01-07 18:18
Eesti keeles on selline mõiste nagu jootraha ehk tasu hea töö eest
˅ näita rohkem ˅
2009-01-08 16:46
pole raha eest seksinud, kuid olen selle üle palju mõelnud. Arvan, et see on kokkuvõttes parem variant, kui pikalt rahuldamata mees näiteks. Purunevad ju abieludki tihti lihtsalt seksi pärast. Mees või naine otsib lisa ja partner teeb sellest draama.... ega tasuta seks pole lõppkokkuvõttes ju odavam, lisaks uus ajutine lähedus, segased suhted
˅ näita rohkem ˅
2009-01-08 21:31
Merekarbike,mitte seksi vähenemine ei lõhu paare,vaid on märk sellest et paari vahel pole enam kõik korras.
˅ näita rohkem ˅
2009-02-19 19:12
ega pea ju kogu elu olema nagu esimene tutvuskuu....samas loll on kolida ühe naise juurest teise juurde ainult seksi pärast Mis liigub see kulub, nii ka suhe. Kord logiseb, kord remondid ära ja jälle töötab... Arvan, et seksi osta on ausam ja väärikam kui seda välja petta, lunida, anuda, peale sundida jms. Miks muidu on seksi müük ja seksiorjade kaubandus jms. nii iidsed tegevused.Mõned litapojad juhtisid meil punavõimu ajal riikigi Samas, minu lugupidamine naistele, kes seda rasket tööd teevad. See pole mingi kokteili eest kepp laupäeva õhtul vaid keeruline,vastutusrikas sotsiaaltöö kerge terviseriskiga
˅ näita rohkem ˅
2009-03-20 00:50
Kunagi rahaeest naisi võetud küll ja veel, nüüd ri paku pinget. Muide jfjm, mis alandamisest sa räägid, pigem ikka sellest, et paljud naised leiavad, et kui nad keppi annavad, siis peab neile ka maksma, ehk ilma papita nad ei kepi. Kui raha makstakse, siis peaks ka vastav tase olema, aga seda paraku pole. Lisaks veel, et nad ei saa ju selle eeest vähe. Lisaks vel, et kui sa nii teadja ja hoolitsev oled, miks sa siis siin oled ja miks sul siis naist pole
˅ näita rohkem ˅
2009-03-22 12:43
Normaalne seks on kahe inimese vabatahtlik toiming.kui asi muutub kohustuslikuks,võib muutuda see ka ühele osalisele alandavaks.
Minul on naine täitsa olemas ja ma ei seikle siin sellepärast,et kuival oleksin.Ja kui oleksin siis seksi ostma ma ka ei lähe.Pärast meeldivat kogemust võib alati ka kingituse teha,aga see ei tohiks olla ettelubatud
˅ näita rohkem ˅
2009-04-24 22:59
Raha eest seksi ostev mees on nõrk. Normaalse mehe jaoks on seks väljakutse, mitte igav poekaup.
Loogilisem oleks, kui naised raha eest seksi ostaks. Välimust, muid naudinguid, träna, prestiizhi nad raha eest hangivad ilma igasuguste süümekateta, miks ka mitte seksi.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-11 21:25
võtad raha eest ühe prosti,tuleb ehk palju odavam,kui lähed ööklubisse teed mõnele tibile välja seal ja pole veel kindel,kas üldse keppi saad
˅ näita rohkem ˅
2009-06-11 22:28
kas siis tasub alati koonerdada?
Kuidas see ütlemine oligi,et ma pole nii rikas ,et osta odavat kaupa.
˅ näita rohkem ˅
2009-06-20 20:52
mul on kogemused olemas,ja tean,et mul ei tõuse kui pean seksi eest maksma,see seksi ostmine on rohkem nagu paksu õllekõhuga 40a vanameeste teema,ja olen näinud millised need prostituudid on,nad on haledad inim varjud,eluhammasrataste vahele jäänud inimesed,tihtipeale narkomaanid ka,see on minu nägemus asjast,liiga lamedalt lihtne on see kui maksad ja saad naise voodisse
˅ näita rohkem ˅
2009-06-21 20:28
Anna andeks aga sinu see "parem klubist Lohakas võtta " ajas mind tegelikult sutsu kommenteerima seda asja nüüd.
Sa võtad klubist "lohaka"kas sa ei karda, et saad sealt haigusi?Kas sa tõesti saad inimest panna teades, et sellele aitab kaasa just nimelt Alkohol?Mina isiklikult arvan, et kõige rohkem sa sealt need haigustega imelikud inimesed endale kraesse võetaksegi
Parem ikka tutvud kellegagi,saad tuttavaks,ja siis vaatad kas ja kuidas ja kas üldse tuleb kõne alla see kas ja kuidas või ei
aga noh see olen ju mina....
˅ näita rohkem ˅
2009-06-26 12:24
Mõnele on see kaotsiläind päev,kui ta ei saa naisega tõestada,et ka mees on.
˅ näita rohkem ˅