Foorum
2014-07-02 18:52
Taoline topeltvibraator, millest väidetavalt saab ka mees seksi ajal naudingu, kui see naise sisemusel, pakub huvi.
Link, kus üks selline saadaval, järgmine: http://www.hotlips.ee/we-vibe-ii-vibraator-paaridele-lilla.html
On kellelgi kogemusi? Kas tasub soetada?
Tänud ette!
˅ näita rohkem ˅
2014-07-03 17:25
We-Vibe 2, 3 ja 4
https://www.youtube.com/watch?v=doaMA6xLxB4
https://www.youtube.com/watch?v=ol6Zm3Q287s
http://www.fantaasia.com/view_product.php?product=11514

minu huvi juba tõusis. kogemusi, mida jagada, veel ei ole.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-03 17:40
Proovinud ei ole aga tundub päris lustakas vidinake. Hakkan raha kõrvale panema
˅ näita rohkem ˅
2014-07-04 10:34
vaagisin seda asja tagantjärele. ma kahtlen siiski sellise ühekordse investeeringu äratasuvuses. millalgi kogu see õhin uue asja vastu kaob ja mind esialgu panevad need mudelid võõristama. ei ole kindel, kas ma kohaneks niisuguse kasutusviisiga ära.
kuramuse imelik näeb välja sellega seksida.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-04 11:50
utha, sulle sobiks igasugune abivahend. mehed sind vaevalt, et tahavad
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 12:22
roostetanud suuraudadega vanadel ruunadel ei olegi minu talliboksi asja. et sa teaksid. ma vaatan ainult auhinnatud sporthobuseid. isaseid.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 13:05
Tänapäeval valdav osa hobuseid vabapidamisel ja suuraudu kannavad nad ainult sõidus olles
Tallis peetakse ainult hellikuid ja haigeid
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 15:44
Ahjaaa- üks hea ruun võib ju seltsiloomaks ja heaks ajaveetmiseks olla aga siis peab üks korralik täkk muuks otstarbeks ikka kusagil reservis olemas olema
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 16:32
kehv valik siis mõlemal juhul tehtud. selles mõttes kehv, et poolikud suhted mõlemad.
milles seisneb kahe poolikult rahuldava suhte edumaa ühe täit rahuldust pakkuva suhte ees? ühes neist kulutatakse võib-olla veel oma aeg ja raha sekspoodides pakutavale, et puuduolev rahuldus kätte saada. teine suhe loob samasugust rahulolunälga, tekitab seda kõht pooltäis tunnet. hea? pikema aja peale jagades kulutab see enda veel rohkem läbi. mulle meeldivad tagasihoidlikumad lahendused.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 17:19
Kes ütles, et neid eraldi peaks tarbima? Samuti polnud juttu suhtest. Ruun võib ka hea sõber olla
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 18:17
sina ütlesid, anonyym? kui sa ka seda praegu otse välja öelda ei taha, et sa eraldad, siis mõttes sa ju lööks nad ikkagi eraldi? või ütled, et ei tee seda? ma sain siit aru, et need kaks meheosa millegipärast ei saa kokku - üks peab täiendama teist. võib-olla tuleb aeg, kus need ühinevad, aga praegu mitte. eraldivõetuna võivad täiesti rahuldavad olla, aga vajadus täiendamise järele räägib poolikust. tegu võibki olla erineva ajaviitelise tarbimisega, aga üks neist (ruunaks nimetatu) räägib mingist seksuaalsest rahuldamatusest. „ruun“ oli sul vähe teises tähenduses.
nii palju siis kilgetest hobuste teemal.
teemaks on ikkagi topeltvibraatorid
˅ näita rohkem ˅
2014-07-05 19:04
tutt, paari youtube´st kätte saadud uuema mudeli tootetutvustust uurides sain ma aru, et disaini ringi tehes on nad ka paigalpüsivust parandanud. kallimad variandid haakuvad rohkem.
ise jäin sama asja üle kahtlema, aga siis hakkasin juurdlema, et tugeva vibratsiooniga samaaegselt veel intensiivseid sisenemisi, mis vibraatori tupest välja ja koha pealt ära lükata võiks, vist ei tahagi, et keegi teeks? ei tea ju, palju ta kaasa liigub. liiga tugeva tööga vist ei püsi sees.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 09:40
riisi sees püsimise koha pealt... ei tea, mida pealetulev riisikasvatajate põlvkond selle kohta arvaks. kas ka kiidaksid su uuemaaegse rituaali heaks
kas keedetult või keetmata, tutt?
aga kui me riistast räägime, siis riist ka jah võib mitte sees püsida (välja vupsata), aga sa pane rohkem... riisi tihenda seinu. isegi vibraatorit ei vajaks enam, võid selle sahtlisse jätta. sadade kollaste riisiterade sissevool, hõõrdumine üksteise, naha ja limaskesta vastu peaks voodid piisavalt lõõmama panema
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 09:46
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 11:13
Ehitustel kasutataksegi ju vibraatorit betooni ja pinnase tihendamiseks
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 19:39
Tekib dilemma. Kumb siis lõpuks selle orgasmi tekitas. Mees või vibra?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 21:08
kui eesmärk on ühises rahuldustundes lainetada, siis pole sellel tähtsust.
iseendaga rahule jääv mees sellist küsimust who is the best üldse üles ei seagi, ma arvan. siis ei otsita võrdlusi, ei võistelda partneri kapisahtli sisuga. kui igal juhul partneri esimene eelistus olla, siis ilmselt mehes kahtlust oma paremuse suhtes ei tekigi.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-06 21:27
Pikapeale, kui naine enam muudmoodi ei tahagi seda teha, siis tekib see küsimus alles esile.
Niikaua just for fun ei ole häda midagi.
Kui nüüd pikantselt detailidesse laskuda ja pilti hoolega uurida, siis on sealt näha, mis viisil see vidin seda mõnu valmistab.
Ma pakun välja, et suht ebamugav võib olla. Kitsaks läheb. Kui just veniunud ei ole või riist pisike.
Krt 100 euri nats palju ka et niisama ära proovida.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-07 09:49
vibreeriv topeltdildo http://www.lovehoney.com/product.cfm?p=29012
ning lisand, mis minu jaoks just selle strap-on´i eriti meeldivaks muutis - see on 2 eraldi puldiga. võid kontrollida ja reguleerida mõlema erutustaset samaegselt. kui vaja, saab sideme teise silmadele tõmmata
˅ näita rohkem ˅
2014-07-08 11:52
Tänan kõiki kaasamõtlemast ja mõtteid jagamast! Teiega on lõbus! Mul kindel plaan see asjandus siiski ära osta, või siis tehakse ehk mulle armas sünnipäevakingitus
˅ näita rohkem ˅
2014-07-08 13:23
Anna siis pärast teada ka, kuidas oli.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-21 19:28
Ostsin Wibe me II. Hetkel vaid üksi proovinud- totaalne saast. Üks kasutaja kommenteeris, et III on tugevam vibratsioon,. Kes plaanib osta, siis kindlasti III-me. Saast siis oli ta ses mõttes, et mitte mingit mõnu ei olnud tunda, orgasmist pole mõtet rääkidagi. Nii õrnalt surises Aga muidu oli kvaliteetne, ilus, hästi paindlik, kehasõbralik jne.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-21 20:06
ja We Vibe II kohta kirjutatakse, et on 9 erinevat vibratsioonitaset - kas kõik 9 jäid nõrgaks?
˅ näita rohkem ˅
2014-07-23 22:36
Eh, ega need vidinad ongi üks paras saast. Kirjutavad küll, et reaalne tunne ja puha.... aga päriselt on ikka see elutu vidin täitsa käkk mis käkk.
Korraks fantaasiamõttes võib proovida ja katsetada aga.... eks ta üks esmaabi vahend ole.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-25 10:28
Kõik tasemed olid suht koht sama tugevusega. Paar tükki õrnema vibratsiooniga, variatsioonid seisnesid tsüklis ja rütmis, mis pikkusega ja vahedega vibreeriv impulss anti.
˅ näita rohkem ˅
2014-07-25 12:05
arusaadav, see muidugi ei kutsu ostma. mis edasi? võtad järgmise astme vibraatori?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-01 00:22
ma kasutan partneriga lelot ja oleme mõlemad rahul
http://www.hotlips.ee/lelo-tiani-2-couples-vibrator-black.html
˅ näita rohkem ˅
2014-08-15 14:54
Üks kasutades ei olnud teab mis, mõtetu. Aga koos partneriga oli täitsa hea. Meespool kiitis
˅ näita rohkem ˅
2014-08-15 14:59
selge, aga mis siis partneriga kasutades teistmoodi oli? mida mees kiitis?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-15 17:27
Usun, et partner polnud mingi pumpamise maailmameister, vaid rahulikum mõnuleja, kellel kerge kõdi võimaldas minimaalsete liigutustega erutuse tipus viibida ja nautida noateral balanseerimist.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-15 20:42
mehel küll, aga naisel? mind huvitas erinevus enne ja pärast vahel.
minu jaoks jäi praegu üles see küsimus, et kui naise jaoks jääb vibratsioon ebarahuldavaks ja mees jääb rahule, siis kas kahe peale selline vibraator osta on ikka see investeering, mis ennast ära tasub. äkki siis avaldab peenis tupe poolt vibraatorile piisavalt survet, surub tihkelt vastu ja see aitab naisel vibratsiooni tugevamini tajuda vms?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-15 21:30
Kas naise puhul ei mängi ka mitte rolli kokteil mitmest samaaegsest ärritusest ja lisaks veel emotsionaalne külg.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-15 21:37
see ongi küsitav, mis laadi need ärritajad on, mis sellele vibraatorile plusse annavad. just paaris kasutades.
ma ei taha hakata oletama asju, mida ma ei ole ise proovinud. seega ,kui shanty saab, siis ma kuulaks tema vastust.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-17 00:37
huvitavalt sisutihe kôrgintellektuaalne arutelu nii südamlikel teemadel, eksju, juta.
milleks kyll raisata oma aega môttetu möla produtseerimise peale, kui siin saab arutleda pônevatel ja tihkelt sisuküllastel vibraatikumi praktikumiseerumise yle
p.s.proovi teinekord patareid ôigetpidi sisse toppida ja hakkab hea ikka, utha vô juta, vôta vôi jhäta.
˅ näita rohkem ˅
2014-08-17 14:35
Utha, kas oled jälle kellelegi sõlme peale tõmmanud?
˅ näita rohkem ˅
2014-08-17 16:22
tundub, et tegemist on lihtsalt Utha püsiaustaja uue kontoga ...
˅ näita rohkem ˅