Foorum
2010-04-05 10:28
Miks naised otsivad ainult sponsoreid
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 10:53
Mitte kõik naised ei otsi sponsoreid. Sponsoriotsijad paistavad teiste hulgast rohkem välja, sest nad peavad ennast pidevalt promoma.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 11:36
Täitsa päri sinuga aga neid mitte raha otsijaid on väääääga vähe
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 11:41
Vaidlen vastu Neid on üksjagu aga nendega peab palju "vaeva"nägema ja see "vaev" pole asjatult nähtud. Ja kes ütles, et elu peab lihtne olema...!?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 12:57
Ka sellega peab mingil määral nõustuma,kuigi igal inimesel jääb oma arvamus
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 13:05
Just täpselt! Igal on oma arusaam ja arvamus , mis ei pruugi ühtida teiste omaga.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 13:38
Nõustun aikoniga st mitte kõik naised pole siin sponsoreeringu nimel Endalegi jääb silma et enamusel on sponsorluse soov ankeedis kajastatud. Ka mulle on pakutud siin raha kuid kuna minu eesmärk ( kui aus olla siis seda enam polegi ) pole siiani olnud siin raha teenimine siis sellistele pakkumistele olen gategooriliselt eitavalt vastanud. On juhtunud et päris häbematutele pakkumistele olen vastanud kuid kohe kindlasti ei maksa neid tõe pähe võtta sest siinne on mulle siiski pelgalt vaid meelelahutus
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 17:44
Kas siis paar protsenti on enamus?Kirjutasin just ühes teises teemas,et sponsori otsimise on ankeeti kirjutanud 450 naist ja kõigest 350 on sel aastal lehte külastanud.Mitte kedagi ei häiri see,et kaks korda suurem arv mehi pakub ankeedis spunsorlust.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 18:19
See on juba nii läbi nämmutatud teema.
Küsib siis küsib, makstakse siis makstakse.
Kus on kirjas et, ei tohi raha küsida?
Kus on kirjas et, mehed ei tohi raha pakuda?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 18:34
See,et mehed pakuvad ankeedis sponsurlust siis huvitav oleks teada naiste arvamust..kui palju neist ikka tegelikult maksumehed on
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 19:05
Hullem lugu oleks, kui enam sponsoreid ja metseene ei leiduks. Mis siis küll saaks?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 19:10
siis saaksid ju kõik ilma
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 19:12
Võib-olla jääksid kõik hoopis ilma?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 20:13
need sponsoriotsijad torkavad ehk tõesti rohkem silma ja pole kindel, et neid rohkem on. tilk tõrva pidavat ju ka terve poti mett ära rikkuma.
aga ma pole nõus aikoni väitega, et "see vaev tasub ära". üsnagi tihti ei tasu..... kui pead hakkama vaeva nägema, siis tähendab see tihtipeale, et suure tõenäosusega pole sinu ihalusobjektiga kõik päris korras...... see vaevanägemine võib suure tõenäosusega tähendada pettumust, kui soovitud asja kätte oled saanud.......
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 20:33
Huvitav palju siin on selliseid mehi,kes oleks ise nõus raha eest naisi keppima.Raha saaks muidugi siis,kui klient rahule jääb
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 20:37
jfjm: Oman infot et selliseid mehi siin koguni kolm Minuteada
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 20:56
Kas tõesti nii vähe
˅ näita rohkem ˅
2010-04-05 21:56
Aga need kolm teevad ka kindlasti kahe käega tööd. Nii et hetkega on võimalik et saab 6 naist korraga rahuldatud.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 00:45
jfjm: Paraku enamat ei tea kommenteerida
˅ näita rohkem ˅
2010-04-06 10:00
Klemo: Ma pidasin silmas "vaeva" nägemisega seda, et ihalusobjekt (ehk siis naine) ei pea, kohe esimese näpuviibutuse peale alistuma ja anduma kõigi ihurakkudega. See oleks liiga lihtne ja sellisel juhul võib arvata, et see naine läheb ka mõne teise mehe näpuviibutuse peale.
Kui asjade selline käik sobib, siis muidugi pole mõtet erilist "vaeva" näha. Aga kui soovida midagi püsivamat, siis peab ka pingutama selle nimel.
NB! See oli minu subjektiivne arvamus ega pretendeeri absoluutsele tõele
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 16:22
Jah eks ta ole. Kui vana teema. Naine annab ennast kätte on rautselt lits ei anna veel hullem lits. Mis siis teha?
Oleme ju kõik siin lugenud teemasid nii meestelt kes ilma jäänud ja naistelt kes ilma jätnud. Sõimata saab rautselt naine. Ja loomulikult sõimab mees. Või ...?
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 16:43
Pole vaja sõimata. Ja kätteandmine on iga oma asi. Ilmajäämine aga juba mitme asi
Vahet pole. Kes saab, see saab ja kes ilma see ilma. Peaasi, et kõik oleks rahul
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 16:52
Vahel on ilma jäämise rõõm just kõige suurem rõõm Ükskord sõber jõudis minust ette ja sai minu naistuttavalt suguhaiguse enne kui mina too naisega oleks seksini jõudnudki
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 18:46
Ütle mulle kes on Sinu sõbrad ja ma ütlen sulle kes oled ise.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 19:07
Aga sõbrale pole ju millestki kahju
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 20:02
Vot sellised on tõelised sõbrad, kes teavad, et tahad seda naist ja et tal on suguhaigus ja lähevad võtavad selle hoopis ise endale. Et sõber ei saaks kahjustada. Sellist sõprust tänapäeval ikka eriti ei kohta.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 20:09
Ega sõber teadnud midagi...see selgus pärast.Mis see väike tripper nii ära siis ikka on ravis välja ja elu läks oma rada.
Aike,kas arvad,et su sõbrannad on ikka usaldusväärsed kui jagamiseks läheb
˅ näita rohkem ˅
2010-04-07 21:39
Vabandan kõigi naiste ees, oma väidetavalt shovinistlike väljaütlemiste pärast.
Lugupidamisega Aikon
˅ näita rohkem ˅
2010-04-08 17:54
Mina olen ka nõus end naistele pakkuma
˅ näita rohkem ˅
2010-04-08 19:48
elmar59: Mul pole sõbrannasid. Ja sõbarannat ma mehega kohtuma minnes kaasa ei võta. Ta kuramus rööviks kõik mehed ju mul est ää.
˅ näita rohkem ˅
2010-04-08 20:00
Aike,ei usu,et sõbranna võiks veel kenam välja näha kui oled ise siin pildil Ole mureta,võid sõbranna kohtingule kaasa võtta küll aga võib juhtuda,et sõbrannal hakkab endal igav seal
˅ näita rohkem ˅
2010-04-08 21:28
Mõni võtab sõbranna ka kaasa, et kindlam oleks.
Üks vedas mu lausa baari. Seal oli terve laudkond kohe mind üle vaatamas. Täitsa koomiline värk oli. Aga õnneks olid nad kõik natuke joobes kah nii et tundsin ainult headmeelt et minema sain.
Aga kui nad juba koos tulevad, siis pole enam midagi kaotada. tuleb võtta mõlemad korraga ette.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-03 23:14
mitte just kõik pole siin sponsori leidmise eesmärgiga...
kuidas kellelegi..eelkõige ajavide meelelahutus
ma olenn kõik pikalt saatnud
˅ näita rohkem ˅
2010-11-04 10:14
Kindlasti kõik ei ole...see pole ka meelelahutus kui kõik pikalt saadad ja ennas siin ainult imetled
˅ näita rohkem ˅
2010-11-04 10:23
Teemaalgatajale: Sponsoreid otsitakse ika raha pärast! Hädasti oleks RAHA vaja!
˅ näita rohkem ˅
2010-11-04 16:22
Miks aga pakutakse ilusale naisele raha, isegi kui mitte kuskil pole märget et ta seda vajaks?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-04 22:50
Barb,on olemas selline nähe nagu varjatud sponsurlus..arvan,et nende teenistus märksa suurem kui neil,kes end lausa pakuvad
Eks ka ilu ole üks müügi artikkel Mäletan isegi ennast noorena kui meest,keda naised pidasid vist kenaks meheks...võisin rahakoti koju unustada aga naistevägi kribas ikka järgi,olenemata kõigest
˅ näita rohkem ˅
2010-11-04 23:13
Miks naised otsivad sponsoreid?
See on selline mitte koheselt vastatav küsimis,sest eks igal ühel ole oma põhjus.(tihti on see põhjus enesepetmine ja lihtne vastus on..seksi pakkumine raha eest...lihtsalt "sponsor" kõlab nagu paremini)
Aga tahan kirjutada natuke laiemalt või mõtiskleda selle teema üle.Asi selline,et olen suur ajaloo huviline ning täpsemalt huvitab mind sõja ajalugu ning just praegu loen ühte 2-maailmasõja olukirjeldust,mis on kirjutatud vene poolel võidelnud mehe käega ja tema meenutused ning seal on üks lõik...on 1942a Moskva all on Sakslased saadud pidama ja tagasi löödud...kuid sakslane on jätkuvalt väga tugev ning venelaste vastupealetung ei laabu nii lihtsalt.Ja tegevus on ühes väikeses linnas mis oli tükk aega olnud sakslaste käes(ja on ju sakslane e fasist...vene rahva kõige suurem vaenlane)ning sakslased otsustavad ohvitseridele avada "lõbumaja" ning teevad üleskutse,et naised kes soovivad teenida-teenindada oma kehaga sakslasi...mingu ja pangu ennast kirja linnavalitsuses...kus on tööle jäänud vene inimesed,kes täidavad muidugi sakslaste korraldusi.Ja mis juhtub...lõbumaja ei jõuta veel avada kuna vene väed jõuavad linna ning võtavad selle ära e tagasi.Ja kui pannakse paika uus võim...ilmub välja nimekiri naistest,kes on pannud endid lõbunaistena kirja!?Ja nüüd käib suur arutelu,et kas anda nad sõjatribunali alla(mis tähendab mahalaskmist)...või panna sunnitööle..või jätta sinna paika,sest füüsiliselt nad ju ei jõudnud veel miskit teha!
Sai pikk jutt ja vb ei sobi siia rubriiki....kuid ma tõesti ei saa aru naise või õigemini siis VENE naiste...ma ei oskagi kuidas seda nimetada...käitumist ehk?Minna ja teenida oma verivaenlast?Ja siit teine mõtisklus(mul pole midagi otseselt vene rahva vastu..ärge mõistke mind valesti)...aga kui nüüd võrrelda kas või siin Eestis vene prostituutide ja eesti prostituutide..või ka mõne muu rahvuse vahekorda...siis konkurentsitult teevad seda tööd nii siin kui ka üle maailma Vene-Ukraina-Valgevene jne naised?Miks see nii on?Kas Vene naine on kuidagi julgem,et see otsus,et vot teenin nii raha...teha,või on nad kuidagi leplikumad...või...?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-04 23:33
elmar, mis varjatud sponsorlus? huvitav, milles see siis avaldub? kas see oligi sinu vastus Barbile või sa tegelikult ei tea, miks mehed seda teevad?
kas see, kui nähtavalt ilusale naisele siin niisama raha pakkuma hakatakse, on ka varjatud sponsorlus? kui nii, siis kumb nendest tegutseb varjatult? kas varjab see, kes raha pakub või see, kes raha pakkuja arvates enda varjamisega tegeleb – ehk siis see naine, kellega ta arvatavasti suhelda tahab? et ei ole nagu vahet sellel, mida sa tahad (suhelda, tutvuda vms) ja teed, siinsete meeste arvates sa tegeled millegi varjatuga ja seega tuleb sulle selle eest tasuda (hakata sulle raha pakkuma)?
või millest see tuleb? mina nt ka ei saa sellest aru. kas muud rahatud variandid ei tulegi enam arvesse? või on tegemist meeste endi harjumusega ja tavadega naistega suhtlemisel. et on aru saadud, et kui tahetakse naisega suhelda, tutvuda jne, siis peab tulema rahaga, kuna rahatu mees ei ole enam mees?
või on tegemist millegi muuga? kas siin suhtlemine (miks mitte)on muutnud meeste suhtumist naistesse või oli see ennegi selline? ma ei saa aru.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-05 09:12
kas maksuametis võiks ka selle muude kulude rea peale kanda, linnukese käest küsid aga tseki ja riigil ka kohe muretum, üks siin kuulutas , et suuseksi koolitus, tahaks ka kulupaberit , koolituskulud saab isegi eraisik ära märkida....
˅ näita rohkem ˅
2010-11-07 19:27
Neil naistel-neidudel võib küll raske olla, kui pead igasugustega seksima, (tavaliselt kindlasti vanad, kehva välimusega jne. jne), aga maksavad . Aga see ju nende naiste enda valik.
Mina isiklikult küll ei suudaks, olgu see rahasumma, mida pakutakse ükskõik missugune....
Aga pole ju mõtet teiste üle kohut mõista.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-09 09:41
Ma arvan et prostitutsiooniga tegelev inimene on oma olemuselt väga tugeva iseloomuga inimene. Mõelge ise mis milline peab olema inimese tahtejõud ja oskus oma emotsioone alla suruda et seksida inimesega kelle poole tegelikult võibolla tavaelus ei vaatakski.
Kuid samas ma leian et enese avalik müümine ei ole siiski kõige parem viis raha teenida. Jah põhjusi võib olla sadu miks seda tehakse kuid minu silmis on see siiski madal tegevus
˅ näita rohkem ˅
2010-11-09 09:53
aga vastake keegi ikkagi sellele, miks naistele raha pakutakse. seda küsiti teilt 2010-11-04 16:22:49
mingit selget vastust ei ole veel olnud
˅ näita rohkem ˅
2010-11-09 10:15
Arvan et naistele pakutakse raha selleks et anda iseendale meelerahu kuna maksmisel tekib teenuse effekt. Ning makstud teenuse puhul ei pea enam hiljem mingeid kohustusi võtma.
Arvan et see pigem enesepetmine ning samas ka soov sel viisil vabaneda vajadusest hiljem (teise poole armumise korral) lihtsamalt lahku minna öeldes vaid "Ma maksin ainult seksi eest ja ei soovi midagi enamat".
Aga see vaid minu subjektiivne arvamus.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-09 10:17
Juuksur- selget vastust pole sinagi andnud?
Kas sinule on pakutud raha sexi eest?
Omad sellise teenuse kogemust?
˅ näita rohkem ˅
2010-11-09 18:03
Ilusale naisele tehakse rahapakkumine sp et ta on nii kättesaamatu. Mehed loodavad et ehk tasu eest annab ümber mõelda.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 09:16
Sorry aga päris suur osa siinsetest sponsori otsijatest on väljanägemiselt Harju keskmised või isegi alla selle. Samuti ei kujuta ette 40-50 aastaseid sponsori otsijaid.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 11:04
aksala: Sama võib öelda sponsorluse pakkujate kohta sp nad ilma ei saagi.
˅ näita rohkem ˅
2010-11-10 11:50
Tõsi aga nõudlus ja pakkumine on kaks eri asja
˅ näita rohkem ˅
2010-11-13 23:20
parem pisike tasu, kui suurem tänu
˅ näita rohkem ˅