Foorum
2014-02-04 08:39
Kuidas on Teie kogemused,kes Te olete endale voodisse teise naise või paari lisaks võtnud-kas see pigem lisab suhtele vürtsi juurde või rikub suhte ära? Meespool on sellest teemast väga huvitatud,mina veel suht kahevahel... Jagage kogemusi palun
˅ näita rohkem ˅
2014-02-04 11:52
ABC
Kui teie omavaheline suhe on korras - lisab vürtsi
Kui te loodate midagi "parandada" või "tõestada" - olge valmis halvimaks
Grupimängud on intelligentsele ja ühise hingamisega paarile.
Märksõnaks veel- võrdsuse printsiip.
Edu.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-04 13:28
Parandada ega tõestada pole minu arvates kummalgi midagi vaja
Pigem olengi selle ''võrdsuse'' peale mõelnud-kuna pole varem selle teemaga kokku puutunud,siis tekitabki hulgaliselt küsimusi...kas pigem paar või naine,kes on varem sellises aktsioonis osalenud? Või just vastupidi-keegi,kes sama ''roheline'' Kuidas peaks ideeliselt asi käima,et ükski osapool ennast nö kõrvalejäetuna ei tunneks?
Eelkõige peaks vast mingi klapp ja sümpaatia tekkima,et olukord üldse nii kaugele läheks.Ja siis läheb kõik iseenesest...?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-04 15:57
Ainult naine vaid siis, kui sul endal on bi-huvid.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-04 16:01
Soovid , ootused ja reeglid paika.
Sümpaatia on oluline ent mitte vähemtähtis pole usaldus.
Alkoholi- less is more printsiip.
Tagasiside, see tähendab seks inimese(inimestega), kellega hiljem saab rääkida, mis meeldis, mis mitte jne.
Ausus.
Kui esimesel kohtumisel on "pigem ei", siis ka nii jääb.
Keegi meist pole lihtsalt "linnukest kirja" väärt ega lörtsimiseks.
Teiste eest ei tea kosta.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-04 16:13
kasvatate endale järgijaid, karvased? huvitav info, mida siit paarivahetuse kohta loen. kahjuks pole endal sellega midagi peale hakata, aga paljud teadmised mulle meeldivad.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-04 16:28
Utha, see vähem on parem- printsiip kehtib seksis paljude asjade kohta, ka skoorimise
Ja ilusaid hetki ei saagi elus palju olla...
˅ näita rohkem ˅
2014-02-04 20:56
Kle parim. Ära ole kahe vahel. Eile oli ühes seriaalis sama teema. Mees tahtis kolmekat teha. Moosis naist seda tegema. Naine oli nõus, kui saab ka omamoodi kolmekat teha. Kutt juba hõõrus käsi.
Naine arvas, et kolmas peaks mees olema Tüübil oli mokk vähe pikka ja see mõte ei tundunudki hea olema.
Ütle, et tahad ka kahe mehega olla. Vaata kas tegelasel veel on tahtmine seda mitmekesi teha
˅ näita rohkem ˅
2014-02-04 22:19
karvased, kehtib skoorimise kohta siis mis mõttes? pelgate liiga suurt või liiga kiiret järelkasvu või?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-04 22:28
Paari tuleks julgustada, et nad asja ära proovivad. Siis on ju asi selge, kas soovivad veel või ei.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-05 07:38
parmaleikin-olen tõstatanud teemat,et KUI hoopis vaid mees lisaks?Pole ma lausa vastuväiteid kuulnud,aga ka mitte väga erilist entusiasmi täheldanud Ning millegipärast tahaksin ka ise esimesel (ja ehk ka samas viimasel ) korral proovida pigem naise või teise paariga.
Ja vanamees47-ma vist ei vaja väga julgustamist,pigem soovisin kuulda-lugeda teiste kogemusi-arvamusi.Sest kui kord selleni jõuame,siis peaks see ikkagi mõlemi tahe olema,mitte ühe kindel soov ja teise nö järele lohisemine
˅ näita rohkem ˅
2014-02-05 08:14
Utha, millest sa räägid?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-05 08:28
aga millest teie räägite? kui mõiste järelkasv oli selleks segaduse toojaks, siis võin selgitada, et mõeldud oli sellega ikkagi alles nn õppuri staatuses olevaid paare, keda teie oma nõuga aidata saate kuid, kui võimalik, siis vaadake sellest kergekaalulisest vahekommentaarist üldse mööda. selle üle arutleda pole vist antud teemas kuigi oluline
˅ näita rohkem ˅
2014-02-05 08:29
Lp. teemaalgataja, soovitan teil mõlemal (mitte ainult naisel) lugeda:
Lainie Speiser "Kolmekesi, paaridele, kes ihaldavad enamat"
Jamye Waxman "Naised armastavad naisi"

Seks algab peast. Seksuaalkäitumine on...Pr Utha, siia sobiks sinu varasemalt ühes teises teemas kirjutatud tsitaat?
...
Kõigepealt mõelge selgeks, mida te soovite ja miks te seda soovite. Fantaseerige koos, mida detailsemalt, seda parem.
Tegelikult ei ole vahet, kas kaasata mees, naine või paar. Kas üks vibraator võistleb teisega- oh ei, need on kõik vaid "abivahendid" teie sekselu kirgastamiseks. Loomulikult intelligentne inimene ei võta seda sõna-sõnalt. Keegi ei taha, et teda lihtsalt enda naudinguks "ära kasutatakse" ent asja mõte on selles, et meeldiv akt võib kujuneda olenedes mustmiljonist pisiasjast.
Jott, naine ei pea olema bi-seksuaalne, selleks , et kogeda mõnusat kolmekat koos teise naisega. Samuti mees ei pea olema bi, et teha M+M+N.
Väga seksuaalsed inimesed on voogavad, loomingulised, ehedad, vabad...spontaansed, nad ei pea enne akti passist sugu vaatama ja endale "tuhka pähe raputama".

˅ näita rohkem ˅
2014-02-05 10:38
karvased, kui peate tsitaadi all silmas samas nõuannete rubriigis algatatud seksi ostu teemalist arutlust, siis minus isiklikult ei tekitaks see mingit vastuseisu, kui keegi neidsamu mõtteid mõtleb või kordab see oleks hea.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-05 10:45
Mul on ka kahtlus selle "voogavalt ja loominguliselt ja spontaanselt" seksimise osas. Teine mees ei ole ikka päris vibraator, mida abivahendiks võtta. See on teine mees, kes su naist trukib. Ma võin aktsepteerida naise soovi proovida midagi uut, aga ma ei ole teise mehe puhul kindel, kas ma tahaksin seda proovimist pealt näha.
Või kui sel seksuaalse erutuse hetkel tundub okei, siis hiljem võib tekkida mingeid probleeme. Igatahes tundub mulle paar paariga parem mõte. Mõlemad saavad siis uue füüsilise kogemuse ja asi on kuidagi tasakaalus.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-05 11:16
brill...see on omandiinstinkt ja armukadedus, mis seab sellised piirid, jah, mõnede inimeste juures tundub liiga "ohtlik"üks või teine variant.
Soovitan loobuda grupiseksist, kes ei tunne end kindlalt, ettevalmistus selleks algab ikka tunduvalt varem, kui teostus, isegi aastaid varem
Armastuse ja seksi eraldi nägemine,visualiseerimine, omavaheline arutelu, soov anda , kinkida endale ja partnerile tingimusteta(ma ei pea silmas kokkulepitud reegleid)nauding...see pole "fast food", et täna tekkis uitmõte ja hakkame kohe pihta Eks neid "kirvega kurgi" püüdjaid loeb siin igapäev.
Pigem üks ainus ilus kogemus elus kui suur hulk "tõmblemisi", millest keegi ei saa naudingut.
Ei ole need inimesed, kes kunagi ei proovi, sugugi kehvemad, kui grupiseksimeelsed.
Kõik inimesed ei jookse maratoni ega tegele portselanimaaliga, näituseks.
Loomulik on kõik see, mis on...loomulik.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-05 13:31
No võib ju proovida üht või teist ja alustada just sellistest asjadest, mis kohe algul ära ei ehmata. Milleks esimese asjana teine naine või teine mees juurde võtta, kui võib alustada teise paariga kohtumisest?

Pilt sellest, kuidas keegi teine su meest või naist rahuldab, säilib mälus. Mingil hetkel võib tekkida suhtes pingeline olukord ja muuta sellised pildid ärritavaks. Kui sarnaseid kogemusi on palju ja rohkem kui kahe osalisega seks juba tavapärane, siis võib asja vabamalt võtta. Aga vähemalt alguses peaks ettevaatlik olema.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-06 09:00
Olen üha uuesti lugenud brillamento kommentaare ja aru saanud,et ehk see ongi minu kõige suurem hirm.Ma ju ei tea,kas see just nii läheks,aga KUI tõesti hiljem need mälupildid häirima hakkavad...? Kas ehk voodis on siis alati need mälupildid kaasas? Selliste mõtete taustal jään vast pigem negatiivsele seisukohale mehe plaanide ja soovide suhtes...
˅ näita rohkem ˅
2014-02-06 10:03
Kullakene, küsi endalt ikka, mida SINA soovid, mitte sinu mees või keegi kolmas.
Muide, kummitama võivad jääda mälupildid ka heas mõttes, nõnda tekivad inimestel nn. fetishid, kinnistuvad seksuaalsoovid.
Kui sa ei tee midagi enda soovide vastast, ei tohiks midagi väga hullu juhtuda.
Mõtle, visualiseeri, analüüsi...ja mõnikord lase end ka puhtast kirest juhtida, see tähendab, ära üle mõtle.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 22:12
Tere! Olen olnud m-n-m ja võin öelda, et naispoolele väga meeldis. Muidugi peab kõik klappima ja ka peab olema tõmme. Muidu ei juhtu midagi.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 22:33
Muideks minu väljaöeldu põhineb just proua Karvase kunagisel väitel
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 22:44
Jott, proua Karvane ütleb, et inimene õpib kogu elu
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 22:52
Kas Teile 2karvast, selline asi meeldib, millest on teema?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 23:05
Mida silmas pead, mis meile meeldib?
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 23:13
Siin virtuaaalmaailmas saavad inimesed tihti päris valesti aru teistest--no nagu karvastest! Karvaste kaitseks võin öelda--et nad mitte kunagi kedagi ei agiteeri, ei ahvatle, ei käi pinda ei suru oma arvamusi ja hoiakuid teistele peale..Nendega oli tore koos grillida, lobiseda No aga ma tunnen ka neid reaalis, mitte mingis virtuaalmaailmas
˅ näita rohkem ˅
2014-02-07 23:39
Harjutamiseks on parim see varjant, mis just kahtlejale kõige vastuvõetavam on.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-08 00:14
Mõtlesin, et kedagi kolmandaks kaasata.
˅ näita rohkem ˅
2014-02-08 16:41
kõik ei pea kõigile meeldima. aga sellisteks asjadeks peab soodumus olema ja eelkõige tähtis inimesed ise ja klapp. lisaks veel tahtmine eelkõige anda kui saada. suht nõme on peale seda kui asi toimunud põksid jalga vedada ja uttu tõmmata.
karvaseid ei tunne ja nad jäidki nägematta kui pärnus kokukas oli
˅ näita rohkem ˅
2014-02-08 17:40
Aix64, sind polnud meie kokkutulekul ka, sel aastal parandame selle vea?
˅ näita rohkem ˅
2014-04-11 14:04
Ühel korral proovisime teise paariga. Tõesti, ei unune see pilt kuidas su partner erutub kellegi teise peale ja näed, kuidas ta, täiesti tõsiselt ja kirega, temaga ühtes on... nii lähestikku, intiimselt, ilmselgelt naudib olukorda ja järjest enam selle teise keha ümber sulandub... ühh, ma ei ole piisavalt vabameelne selle jaoks.
˅ näita rohkem ˅
2014-04-14 23:48
Ega vesi sellest kulu, kui paadiga peal sõuda!
˅ näita rohkem ˅
2014-05-20 12:22
aga kas keegi on üldse ihast kellegi normaalse leidnud selle jaoks ?
sest ma näen, et keegi eriti ei soovi paariga kohtuda .
ja need kes soovivad seal ka valik eriti hea pole .
näiteks on tugevalt photoshopitud pildid üleval ja ei julge saata paremaid .
suhtlemisviis ka kuidagi imelik, ma pakun et enamus naisi ikkagi otsivad suhet
siit ja neile südames eriti ei meeldi kui mehed ja paarid neid vaid ära kasutavad.
ikka tajuvad et nad ise pole siis piisavalt head vms, kui keegi neid päriselt ei taha.
meestel on muidugi hoopis teine teema . kuigi olen ka seda täheldanud et nad ka
kiinduvad ja ei meeldi neilegi "ärakasutatud" saada.
üldse seksi jaoks on vaja ikkagi vähemalt sümpaatia tekkimist . muidu oleks imelik
ja mõttetu . mul teine loogika ses suhtes et kui mees minevikus ka on ju teistega teinud
siis pole erilist vahet ja ise tahaks ka midagi uut proovida. põnevust annab kindlasti juurde
ja nii saabki teada kas suhe on piisavalt tugev, et midaiganes asju üle elada või mitte .
ehk sis kas on ikkagi tõeline armastus mis koos hoiab või on omandiinstinkt, mugavus vms .
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 15:47
On küll siin ka normaalseid inimesi/paare, kahjuks küll vähe aga siiski on. Oleme tutvunud ja ka kohtunud.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-25 17:04
Olen tutvunud nii paaride kui üksikutega, nii siit kui konkureerivalt saidilt. Tahtmise korral leiab ikka toredaid, kellega mõnusalt aega mööda saata. Viimasel olemisel, nädalavahetusel saaremaal, kohtasime hulga uusi paare, kellega saab uusi toredaid olenguid korraldada. Seega julgustan otsima - uute tutvustega tulevad kaasa uued tutvused. Kui saate otsa kusagilt lahti, siis edasine on juba ainult enese teha.

Kellegi enama kutsumine oma voodiellu eeldab eelkõige omavaheliste suhete korrasolu ja sügavat usaldust, mida kumbki ei peta.
Keda kutsuda? Minu isikliku arvamuse ja kogemuse kohaselt oleks alguses parim leida selles asjas kogemustega paar, kes ei tee numbrit, kui teine pool pisut kõhkleb. Kes oskab haarata õigel hetkel initsiatiivi. Kes ei tee armukadedus-stseene.

Muidugi uuele tulijale peaks mainima siiski, et pisukesed reeglid on kohustusliku - vaadake ja kuulake pisut ringi, ja saate eneste jaoks vajaliku ise kokku leppida. Meie oma kaasaga mõtlesime omale välja eraldi märgisüsteemi - jah, nendega võiks asja arendada - ei, nendega ma ei sooviks jne. Ja kui ühele ei sobi, siis peab ka teine asjast loobuma. Isegi kui sellel teisel on suur soov. EI on selles kohas alati EI.

Armukadedus (omanditunne) ja M+N+* ei sobi kuidagi kokku. Omanikele saab soovitada, et selliseid uudishimusid on tervislikum (kõikidele osapooltele) rahuldada video vahendusel.
Aga kui paaris ei ole omanikke, vaid ollakse koos võrdsetel alustel, siis - oh mis rõõm on vaadata oma kallimat nautlemas.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-23 15:06
Meil on ka päevakorral olnud pikemat aega kolmekas ja just naisega. Olen olnud siiani kahevahel kuna ei ole olnud endas kindel, kas on mul ikka soov näha oma partnerit teist naist keppimas. Ühel päeval mõtlesin, et päris tahaks ise proovida sellist kolmekat, aga siis tekkis uus nn probleem. Kust leida selline naine, kes ka mulle oleks sümpaatne? Kindlasti mitte minu tutvuskonnast ning kindlasti mitte mehe omast. Samas tahaks ju. Endal tekkis mõte, et teeks mehele sünnipäevakingiks selline kolmekas, aga naise otsiks ise välja ning prooviks ära . Lugesin teemaalgataja postitusi ja täpselt nagu mina oleks kirjutanud ning vägagi nõus karvase jutuga.
˅ näita rohkem ˅
2015-01-27 11:31
Kui kolmandaks soovitakse naist, siis on siiski kasuks bi-huvi, mis see muidu naisele pakuks? Ja naise peab kindlasti sebima naine ise, et vältida mingeid kahtlustusi mehe suhtes, et mine tea, äkki mees tunneb juba eelnevalt seda naist jne.
Teise paari kaasamine oleks vast algatuseks ikkagi parem.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-03 12:21
Olen koos oma partneriga tutvunud paaridega. Siiamaani asi piirdus saunaõhtuga või väljas söömisega ilma partnerite vahetuseta. Partneril takkistuseks - kuidas tagada turvalise sexi paaride vahetusel. Kuidas lahendada, kes jagaks kogemusi/soovitusi?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-03 12:49
Kui sa selle preservatiiviga paned üht naist ja siis teist, siis kuidas saad kindel olla, et asi turvaline? Ei kujuta ette, et orgia ajal hakkaks selleks preservatiive vahetama...või nii ongi? Lisaks küsin veel, kas suhuvõtmine ka preservatiiviga?
˅ näita rohkem ˅
2015-02-03 13:47
Kumme tuleb jah varuda PIISAVAS koguses. Ühe õhtuga paarkümmend kummi peale tõmmata ei ole ju nii raske tegevus - vahest isegi mõnus, kui mõne aitab peale sikutada partner.
Oraalseksi saab lahendada nii, et seda teevad omavahel ainult püsipartnerid. Aga on olemas ka maitsestatud kummid.
˅ näita rohkem ˅
2015-02-03 18:55
ei, mis piisavas koguses. korralik maamees korralikku kaupa minema ei viska- peseb puhtaks, keerab pahupidi ja läheb jälle
˅ näita rohkem ˅