Foorum
2013-07-10 07:41
Pole midagi ilusamat kui pahupidi silmad.
Kui palju vajab tahab võtab saab enda sisse armastust.

Ja kui armastus hakkab juba üle ääre ajama siis tead,
tead et jäädi rahule sinu sooritusega.

Veel parem on agu edasi anda ja nautida silmsidet,
või siis vajuda terve kehaga peale, et armastus veel niipea aukudest väla ei ajaks.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-12 17:43
Suhtlus vajab silmsidet, see näitab inmese seisundit. Oled sa vaatand vangidele silma, tunned ju kohe ära.
Kepis, kas see ikka tõsi, vast pole mõelnud, aga uuri järgi. Arukus ei hüüa tulles.
˅ näita rohkem ˅
2013-07-26 18:58
Kaks sõbrannat omavahel: "Oled sa näinud oma mehe silmi, kui temaga 69 asendis oled?"
"Jaa, olen küll."
"Issand, kuidas? Võimatu ju painduda nii?"
"Vaata, imen mina riista... kui äkki astub mu mees uksest sisse!"
˅ näita rohkem ˅
2013-09-09 14:04
vangile silma vaadata ei julge.äkki arvab et lüüakse külge
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 08:53
"Suhtlus vajab silmsidet, see näitab inimese seisundit"
vajab. teise seisundi nägemise tähtsust ja selle rolli teisega kontakti saamisek/taasleidmisel üle hinnata oleks raske.
silmsidet luues võivad ka ikkagi need katkemise kohad tekkida - pilgud ekslevad-otsivad, vaadatakse ringi, aga see on ikkagi paganama oluline. silmist näeb hinge. aga nähes ühte peelgit, peegeldub sealt vastu teine - silmad on südame peegel. südamesse näha me laseme vähestel. seda haavatavat mina. siit ka silmsideme vältimine. või põhjus, mis mina seda teen. põhjus, miks paljud väldivad pilku.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 17:45
Muide nii mõnigi inimene, kes valetab otsib teadlikult silmsidet. Seega silmi ei maksa väga uskuda sest nendega osatakse ja teatakse manipuleerida
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 18:32
nõus,ano. ja on elukutsete esindajaid, kellele sa parema meelega silma ei vaatakski kuigi ka siis võivad silmad petta.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 18:33
silmi on v6imalik lugeda ja neis ka näha valet kui valetatakse, selleks ei pea omama mingeid erilisi oskusi.
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 18:34
Kehvadel valetajatel küll aga neid, kes kaua harjutanud sa silmadega ei taba. Olulisem on muid märke jälgida
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 18:35
ikka taban, nimelt valetaja pilk ei ole otsene vaid tiba kiivas, seda ei saa ise juhtida
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 18:46
Head valetajad pigem hoiavad simsidet pikemalt ja kauem. Käed ja kehahoiak on palju paremad reeturid
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 18:53
mu tähendused on, et valetaja pilk pole kindel vaid selline ebaleb ja pigem vaatab ta ninaotsa jättes mulje otsavaatamisest. kehahoiak ja käed, see motoorika muidugi ka aga ses pole ma kuigi pädev kaasarääkija, pigem see silmauurija
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 18:56
Oh õndsat lootust
Kui ma saaks euro iga inimestetunda loost, mis algab sügavale silma vaatamisest ja ausast jutust ning lõpeb kadunud rahanatukese ja suurte võlgadega
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 18:58
ano, me saame t6lkebüroo siis teha, üks t6lgib silmakeelt ja teine kehakeelt
˅ näita rohkem ˅
2014-06-18 19:05
Ma olen neid juba piisavalt tõlkinud, nüüd tõlgin ainult ülemuse käekirja- see on ka vahel väga huvitav
˅ näita rohkem ˅