Foorum
2012-07-25 15:59
Meil ei ole armukesega kellegil võimalik kodus seksida ja hotell läheks liiga kalliks. Kas on kellegil häid ideid või kogemusi, kus kohas saaks privaatselt ja inimese kombel seksida? Vabas õhus ja autos on omad piirangud ja ebamugav
Tänan ette!
˅ näita rohkem ˅
2012-07-25 16:17
haha ei ole kuskil seksida? kas see on naljateema?
vabandust, aga tundus natuke absurdne küsimus olevat. paar tühja garaasi kindlasti vedeleb kuskil, uksed irvakil. või tekib siin taas mugavusega probleeme.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-25 16:41
Täitsa minu mõte. Kui seksida tahetakse, siis leitakse ka koht. Kui virisetakse, ju siis pole tahtmine piisavalt suur.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-25 20:58
siin palju neid, kes on nõus andma pinda, kui tasuks oleks vaid teie müramise pealtvaatamine. Tehke proovi
˅ näita rohkem ˅
2012-07-26 18:10
telk ja küljealune autosse, suvine versioon
˅ näita rohkem ˅
2012-07-26 19:21
Pilpakülas on palju mahajäetud hooneid. Mõned on isegi koos vooditega. Päris eksootiline.
Aga samas seal lennuraja otsas on päris hea seksida. Lennuk vuhiseb ligidalt üle, kõrvad lukkus, pauk lahti.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-26 21:29
isandsulle, kas sa ise oleks see, kes pealt vaataks? pakuksid sa oma pinda nii teistele?aga tarvilik idee. tuleb targu talitada. keegi peaks kohe kuulutuse panema muidu nihelevad siin veebika ees. saaks lives vaadata asja

parma on nende voodikohtadega tutvunud, et teab?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-26 21:37
Tegelikult on täiesti aktuaalne probleem. Oma kodu küll kellegi keppimiseks ei anna, mida veel.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-26 21:51
ma proovisin praegu oma peas leida kohta nendele viltuste ninadega (ekraani vahtimisest) veebipervaritele, et kuidas nad sinna korterisse kohtadele paigutada nii, et keegi puudust ei tunneks. toolid nagu peenemas videosaalis. nendes poodides. on selline asi olemas nagu videosaal? või kambrikestega. krt raske.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 09:07
Ma olen seal ringi kolanud. Oli asja. Voodisse ei jõudnud.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 09:42
siis sul kohaprobleemi ei olnud
aktsepteeritav vastus
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 10:45
Utha, olen sinuga nõus, et ei saa olla nii, et kui on soov seksida siis kohta selleks ei ole. Aga ma plaaniks armukesega kohtuda korra nädalas, vahel sagedamini. Ja kiired lükked auto tagasitmel või põõsas mind sellise skeemiga ei rahulda. Äkki tahaks kuni tunnist maratoni, proovida seda-teist ja kolmandatki?
Aga kõigile neile, kes otsisid selle teema alt vastuseid: http://www.voodifoorum.com/viewforum.php?f=25 loetelu variantidest. Pluss veel siin foorumis oma korterit 1h 7 eur välja rentiv Diana.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 10:55
7 euri tund? No see korter peab, siis tõeline ekstreemsus olema.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 10:59
peale igat "puhkepausi" arvatavasti ongi, ekstreemsed tingimused. kui pidevalt renditakse
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 11:12
kati, tegelikult saab ka olla nii, et kohta ei ole. selle peale ma ei muianud.
küsimusi tekitab hoopis see, et miks sina pinda otsid ja mitte tema - sinu armuke. ja miks on hotell talle liiga kallis.
kui tahate mugavusi nautida, siis ega ei ole erti vist paremat varianti kui tuleb kulutada selle heaks ja oma osa sellesse suhtesse investeerida. kas teed seda sina või tema.
ma ei ole just vanamoeline, aga arvan, et seksiks koha leidmine (kui on tegu suhtes inimestega) ei ole naispoole asi. aga see oleneb ka sellest, kellel on suurem soov kohtuda. see peaks siis ka otsima. ma eeldasin ja vist ennatlikult, et see huvitatud pool on mees. tema, kui selle suhte algataja. aga detailid pole olulised.
kui vaja, siis ka leiate.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 11:45
No aga sind ei huvita seks ka, teda huvitab ja ta on ise selle eest seisma. Sinu suhtlemise taktikat kasutades ta äkki ei saagi seksi, sest äkki mehel pole annet koha leidmiseks vms.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 11:47
Pealegi on kiimas naine palju erutavam kui naine, kes ise seksi nimel lillegi ei taha liigutada. Selline naine on 100ga igav.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 11:52
tegelikult ma arvan, et mul tuli moraalipiir ette praegu. miski minus keelab neid aitamast .. alateadlikult ja kellelegi sobivamat kohti või midagi soovitamast. mul on oma suhe nende armukeste armukestega jms ja see suhe ei ole mitte hea.
asi pole naise seksihuvis, vaid küsimus oli selles, kas naine otsib kohta selle pärast, et mees ise ei taha/ei viitsi/ei saa seda teha ja naine ongi selle suhte aktiivsem pool (pärast ka see aktiivne kaotaja, kui mees temaga suhtlemise katkestab) või tegeleb kumbki oma osa panustamisega sellesse suhtesse.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 11:55
Nu ja mis on halba kui naine on aktiivsem. Suhted ei ole nagunii võrdsed, alati tuleb kellelgi rohkem domineerida. Kui suhe katkeb, siis ta katkeb ja on siis mõtet lasta passiivsuse pärast katkeda.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 12:02
kas ma olen arvanud, et see omadus naises halb on? huvi pakkus pigem see, et kas mees on ka aktiivne või on seda ainult naine. naine rabab ja mees tuuakse kohale? see oleks mulle arusaamatu variant. see võib olla nii ja võib ka mitte olla. teoretiseerin praegu, ma ju ei tunne olukorda.
kui sulle meeldib kaasa elada sellele, kui kaks armukest - kumbki ise suhtest, millest me midagi ei tea - kuskil eraldi kohtuvad ja aega viidavad, siis mulle mitte. kohe hakkavad küsimused tekkima, tulevad piirid ette. aga see olen ka mina. teised ei pea sellisd olema.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 12:07
Enamus inimesi ei mõtleks üldse sedasi ja ei hakkaks uurima, kui aktiivne on suhtes mees ja kas kõik on naise kasuks võrdne. Kui mõlemad tahavad seksi, siis osavamal on lihtsam ja kiirem sebida. Sul on neid piire omajagu tõesti. Saaks ju veel rääkida kumb maksab pinna eest, kumb ostab kondoomid jne. Koledaks kisub kui seda kõike teeb veel naine, aga kui ta tahabki seda kõike ise teha. Ikka on vastuoluline.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 12:34
Nuh seks ei olegi ainult meeste kinnisidee või? Järsku on ka mõni naise sellst huvitatud. Ei mahu pähe jah?


Tegelikult on nokupokul õigus. Sebib osavam ja kellel on võimalusi.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 12:38
nokupoku.
miks sa arvad, et ei mõelda? ma ei olegi nagu enamus inimesi.
ma arvan, et sa ise ka ei mõtle kõiges nii. ka sul on omad piirid suhetes, aga teiste kohtade peal. vahest armukesesuhe sind ei sega, ma ei tea. kui sul oleks suhe ja su paariline kõrvalt armukest peaks või kui sa ise suhte kõrvalt armukese endale võtaksid veel, siis sa arutleks teisiti. või oled teinud seda?

võrdsus suhetes ongi oluline. ja mis teha, olen naiste poolel mingis osas ja tahan neile ja endale võrdsust, aga mitte ka alati.
mulle ei meeldi topeltstandardid suhetes ja petmine. see on austuse puudmine teise vastu, kui austus suhtest kaob.
ui paar, kelleks on armukesest kaasa oma kaasaga, on leppinud kokku selles, et nemad teevad nii ja aetakse lahus asju ning teine teab, siis on teine asi.
seda ma ei keela. aga ei meeldi, kui enda rahuldamatuse või saamatuse huvides ja seda saamatust teenides (vabandusi leiakse endale palju) uusi suhteid endale soetama ja neid lagundama asutakse. olemasolevaga aga ei tegele keegi. miks? sest see on lihtsam.
mida teha mehega, kes valib lihtsama tee alati? kas ta peaks mind erutama, ka seksuaalselt? ei. kaduda oskab iga mees, probleeme suhtes lahendada aga vaid vähesed.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 12:43
Utha. Miks sa pead enda ebaõnnestumisi teiste peal välja elama?
Sind saadeti pikalt, miks sa ei tegelenud enda suhte parandamisega?
Oled nüüd kohtumõistjaks või proovid maailma parandades enda valu ja eksimusi leevendada, süüdistades, et mehed on kõiges süüdi?
Sa "peeglisse" oled vaadanud? Ehk naisedki ei ole nii roosad!
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 12:48
parma, sa oled valel teel oma arutlusega
kui miski kinnisideeks muutub, on asi halb juba. tõsised sõltuvused tekitavad probleeme mitte ainult sõltlasele endale, vaid ka teistele, kellega ta suhtleb.
ei, te ei pea seksist vabanema. ja aktsepteerin seda, mida te teete. ja ma eeldan, et teie aktsepteerite ka minu soove.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 12:51
soetage endale üks selline
http://www.ebay.com/sch/i.html?_nkw=teardrop+camper
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 12:53
Utha. Selle targutamisega ei aita sa kedagi.
Üüri parem oma tuba välja. See aitaks.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 12:56
ja milliseid ebaõnnestumisi? elan teiste peal välja? milles see väljendub?
ja milles kõiges ma mehi süüdistanud olen? tunned sa ennast süüdlasena?
kui ma ei oleks enda ekssuhte parandamisega tegelenud, siis me oleks vist praegugi koos - siit sulle vastus, kas püüdsin suhet parandada või mitte. ma ei loobu, kui suhtes on raskusi. ma tegelen nendega, aga tahan, et teine ka mind aitaks selles. ta aitab ju ka ennast siis.
aga kui mitte pikalt seda teemat arutada (ja ei tahaks ka siin seda teha), siis sisuliselt seisnes minu poolt parandamine selles, et ma tegin otsuse, et ma enam nii ei taha ja lepisime kokku, et see on meie lahkuminek.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 13:00
vat mikhan pakub haagiselamut. haakige see endale auto taha ja seksige, kus tahate
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 13:10
see pole haaguselamu, see on teardrop camper. selline tehakse ise, näiteks tiki treilerist, madrats, katus ja siis fantaasia järgi lisasi, pliidid dushid kraanid katusealused televiisorid stereosüsteemid, kaamerad jne. selline lifestyle issue, sõidad kuskile ja kepid kus tahad. kui ei taha siis matkad niisama
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 13:15
Kle kui 7 euri toa eest peeti juba kalliks, siis mis haagisest sa veel räägid? Trammile pannakse see järgi või?
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 13:59
Mul on elus ainult üks armukese kogemus olnud ja mina olin armukeseks. See kestis lühikest aega. Ma loodan, et ma rohkem elus sellise asja otsa ei komista. Kuigi seda ei saa ka etteteada kui ei öelda. Armun ära ja siis võib-olla löön käega ka, ega ette ei tea.

Armukesed peaks ka mugavusest tekkima. Harjutakse üksteisega ära ja tekib nö salaabielu. Inimesed suudavad end väga hästi jagada.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 13:59
mul tundub, et siin kaalutakse mugavamaid variante ja läheb toa kinnipanekuks. midagi odavamat kui hotell
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 14:04
Ma proovisin ettekujutada seda kepile minekut vabasse loodusesse. Sõidetakse närviliselt läbi liiklusummikute, kammitakse mööda metsa, iga krõps või kraps paneb hirmust värisema. Kui see kihku-kähku kepp tehtud, siis sõidetakse sama närviliselt koju tagasi.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 15:28
see ettekujutus on vale
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 16:01
Tallinnas olevat kõik inimesed närvilised. Okei, teine stsenaarium. Sõidetakse autoga, naine juba autos on end vabamaks koorinud ja tussu vaikselt soojendusautopiloodile lükatud. Metsa jõudes võetakse sisse päevitus poosid ja kukutakse vaikselt nahistama. Vahepeal kui kõht on tühjaks läinud, haugatakse saia ja limonaadi ja seksitakse veel mõned korrad. Siis helistab mehe abikaasa, nõuab laste lasteaiast toomist, naine sõidab koju bussiga.
˅ näita rohkem ˅
2012-07-27 17:23
"Sebib osavam ja kellel on võimalusi".... Kui see nii oleks siis poleks seda teemat siin. Praegu tundub lihtsalt, et naispool ei rahuldu enam kähkukaga puu najal või auto tagaistmel. Mehel kamakaks ja võibolla ta polegi enamast huvitatud.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-13 19:43
Kirjandusest meenuvad lukustamata trepikodade viimased korrused.
Kui sirge nägu ees on, siis osad üüri- ja korterimüügiga tegelevad maaklerid on nii lahked, et usaldavad võtmed potensiaalse ostja kätte lühikeseks ajaks.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-13 22:44
nojah, aga see viimane, korteriga variant eeldab ka juba paarilt (kuna siin ei ole tegu koos elava/koos elada tahtva paariga, vaid armukestega, siis antud juhul kas mehelt või naiselt) kindlat müügi-ostu soovi. kas paarikuise või olgu, oletame, et aastapikkuse suhte kestmise nimel tasub veel korterit ostma hakata
˅ näita rohkem ˅
2012-09-14 07:36
Trepikodade need viimased, pööninguuksega või liftiruumiuksega piirnevad kõige ülemised platvormid on jah väga hea universaalne variant. Neid leidub praktiliselt kõikjal, alati käepärast. Sageli ainult nad on räpased ja suvalise sodiga kaetud. Nii et midagi kerget ja käepärast võiks allapanemiseks kaasas olla.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-14 10:47
ühe teatud projekti järgi kavandatud ja ehitatud korrusmajade katusepealsed, kus pesunaised vanasti (see oli siis 70ndatel ja 80ndatel nt) pesu kuivatasid, teised suitsu tegid ja mingiks muuks tegevuseks endale privaatset kohta otsisid, olid ka kunagi head, aga siis ei lukustatud ka nii alt uksi nagu praegu. siis ei olnud katusele minek keelatud, aga praegu enam ei peeta turvaliseks neid lahti hoida.
nt Tartu mnt kandist tean sellist kahekordset maja, olen ise elanud seal. erinevaid lugusid on selle majaga seotud.
oh elaks ma praegugi seal
˅ näita rohkem ˅
2012-09-14 10:49
kaheksakordset siis
˅ näita rohkem ˅
2012-09-14 11:25
Võtmeid ei vii maaklerile tagasi. Annad need hoopis naise kätte. "Palun kallis, siin on sulle korter." Naine on igati sillas, teeb kirgliku seksi.
Siis arvad, et peaks korra poes käima ja shampust tooma ja rohkem sind ei nähta
˅ näita rohkem ˅
2012-09-14 11:51
Sellisel juhul on targem juba maakleritädi ära sebida!!
Iga päev uues kohas.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-15 02:09
Maakleritädi riskib töökoha kaotusega.. Aga see võibolla teebki seksi vürtsikamaks.

Siis soovitus teemaalgatajale - Õpi juurde ja asu kinnisvaramaakleri karjääri tegema.
˅ näita rohkem ˅
2012-09-26 19:38
Kus armukesega kohtuda - see sõltub paindlikkusest, nutikusest ja ajast.
Suvel pole probleemi - mets, järv, kaubakeskuste wc-kabiinid.
Tunnisaunad, motellid, kirglik nädalalõpp mõnes turismitalus.
Hea tuttav, kellele saad helistada ja öelda, et kuule, kas me võiksime sinu delikaatsusele loota, sa läheksid papriks tunnisk jalutama, me kasutaksime sinu kodu.
Või hoora nii avalikult, et kellelgi ei tuleks see pähegi,e t sa armukesega sebid -hakak enda jurues kodus nt mingit teenust pakkuma - keeltetund, käsitööõpetus, massaazh, raamatupidamiskursus etc,e tc,e tc.
Mõtle inimene ja lase fantaasial lennata.
˅ näita rohkem ˅