Foorum
2012-03-07 13:11
Kas keegi on kogenud samat tunnet,kui elu esimene armumine ja armastus kellegi uuega?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 18:34
Armastust ei ole olemas on ainult naudingu iha!
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 18:38
parma ,Sa oled primaat
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 18:39
maarika. Sa oled neandertaallane.
Loe raamatuid
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 18:45
kamin on kõik ära lugenud
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 18:49
maarika. Kui sa leiad raamatu, kust see arvamus võetud on, siis olen nõus olema primaat
Head kaminaees tulevalgel lesimist.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 19:07
Kui armastusega ei liitu iha ja nauding, siis on see armastus tugev.No vot mis ma leidsin
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 19:13
Kõike google ei tea. Rebi veel tulest mõni raamat välja. Ehk ei ole veel hilja.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 19:26
kui olla uue perekonnaseaduse ohver ,no unustame selle armastuse ,las jääda lihtsalt kohustustevaba nauding
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 22:07
Kahjuks pole armund juba väga pikka aega,olen arvamusel et armastust ei ole olemas, vaid on vajadus...iha..sexi vastu.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-07 22:31
Eks see armastus üks sõltuvus ole, nagu alkoholismgi ja seda mõistavad täielikult vaid need, kes seda tundnud. Minul on elu jooksul sajad liitrid viina vöövahelt läbi voolanud, aga ikka ei saa aru, kuidas on võimalik sellest märjukesest sõltuvuses olla. Aga kuratlikult raske on olla ükski päev ilma tubakata
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 14:36
Armastus on olemas. Armastan tänaseni ja mees armastab mind. See on ütlemata hea tunne. Ilus, puhas ja siiras. Ei lähe mööda päeva ka, kui me teineteisele seda ei ütle, kui palju kumbki teineteist armastab. Kui kallis ta on ja kui palju teisele tähendab. Kuidas m e kumbki vajame teineteise lähedust, hellust ja teineteise pilku, mis on täis seda ütlemata suurt hellust.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 16:09
sheeba. Miks seda igapäev on vaja korrutada? Nagu ilge tõestmine, et meelest ära ei läheks? Või siis igapäevane ustlemin, et kas ikka täna on seda armastust või ei ole.

Krt seda öeldakse ükskord elus kellegile ja sellest peaks piisama ja asi klaar. Mida sellest korrutada. Juhmakad või?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 16:37
Sa parmaleikin olen nagu ü ks tõsine maamees.Ütlesin naisele ühe korra 25 aastat tagasi, e t ma teda armastan, mida ta veel tahab

Kas sa ei tea, et naised armastavad kõrvadega ja mehed silmadega. See on lihtsalt ilus ja armas öelda teisele seda mida sa oma hinges tunned. Loomulikult ütlen ma ka seda kui ma vihane olen või, kui olen kurb millegi üle. Aga see on ära ütlemata armas ja hooliv, k ui sa hommikul ärkad ja avad silmad,vaatad oma kallile otsa ja ütled talle, ma armastan sind kallis. Poed veel korraks kõvasti kaissu.Ja päev o n imeline mõlemale.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-08 23:19
sheeba. Muideks üks täitsa läbilõhki linnatibin tegi selle värgi mulle selgeks. Uuris, et mis ma leierdan seda armastuse lugu, pooletoobine olen või?
Ilma naljata, elust enesest.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 08:36
Parmaleikin, eks see on tõsi, issanda loomaaed on väga liigirohke. Nii palju, kui on erinevaid inimesi, on erinevaid arvamusi ja tõekspidamisi. Igal inimesel on oma maailmavaade ja erinevad vajadused selleks, et olla õnnelik. Kes vajab, et talle öeldakse, et armastatakse, kes peab seda mõttetuks aja raiskamiseks. Minule meeldib, kui mees mulle seda päevas vähemalt korra ütleb, et ta mind armastab. See on ilus ja armas tähelepanu avaldus. Samamoodi see, kui ta ütleb, et ma olen ilus. Iseenesest ainult sõnad, aga kui palju meeldivaid emotsioone need tekitavad. Samas, nende puudumine ju peegelpilti mida hommikul peeglist näed ei muuda. Pigem on see soov teise inimese päev ilusaks muuta.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 09:16
Sulle siis sheeba36 meeldib kui sind pidevalt keegi kiidab aga ometi sulle meeldib ka issanda loomaaed
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 09:23
Elmar, ma olen ju Eevatütar mis selles nii imelikku on, et mulle see meeldib kui armastatud mees mind hellitab ja ütleb mida ta oma silmis näeb? Inimlikul tasandil meeldib igaühele, kui talle midagi meeldivat öeldakse ja eriti kui see tuleb südamest. Samas ei ole ka m a ise kitsi kiitustega ja ütlen seda mida ma näen või tunnen.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 09:25
Sheebatüdruk, ma ARMASTAN Sind
Aga kui sutsu tõsisemalt (armastus on ju tõsine asi ), siis see pidev korrutamine võib küll ilus ja meelitav olla (naised ju armastavad kõrvadega ) aga keegi kunagi on öelnud, et...""pidev korrutamine "Ma armastan sind", on kui eneses kahtlemine, et... "kas ma ikka tõesti..""
Ah jaa...Sheebatüdruk, ma ju tõesti tõesti ....
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 09:28
Kas usud,et seal privakirjades öeldes kõike südamest Seksile läheneb iga mees erinevalt.Üks küsib kohe otse,teine marineerib seda läbi lillede
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 09:44
Elmarpoiss, m a ei rääkinud kirjadest mis postkasti saadetakse. Vaid inimesest, kes on kallis ja armas. See mida postkastist leida võib,see on ju puhas soov kedagi voodisse ära rääkida. Ma isegi pean tunnistama, et Aikon poiss on esimene m ees ihas, kes mulle seda siinses suhtlusportaalis on kirjutanud.

Aikon, ma olen meelitatud, sinu sellisest mõtteavaldusest, paraku pean ma tõdema,et mu süda pole vaba Sellegipoole väga armas

Minu arvates e i ole see see iseendas kahtlemine, kui inimene ütleb teisele mida ta tunneb. Ja see ei ole ainult seoses armastusega. Ka viha ja solvumine tuleb välja ütelda, eriti põhjused, miks seda tunnet tuntakse. Siis jääb tunduvalt rohkem aega muudele tegevustele ja partnerid saavad täpsemalt teada, milline nende poolne tegevus või tegevusettus on tekitanud vastaspooles rahulolematust või rõõmu. Ma pole siiani aru saanud, miks peavad inimesed oma emotsioone varjama oma lähedaste eest?
Mossitan ja olen pahur ja las ta siis nüüd mõtleb, et mis mul viga on. Selleasemel,et ütelda, et ma olen solvunud, sest sinu selline mõte või käitumine on mind kurvastanud.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 10:10
Sinu puhul Utha, võiks siis rakendada meie idanaabrite ütelust..."kui lööb, siis armastab"
Sheebatüdruk, pole hullu, et süda on kinni , varsti varsti vulisevad kevadveed ja puud läevad lehte , päike teeb aiva kõrgemaid kaari, linnukesed säutsuvad lõbusaste ja kui nüüd otse öelda , siis kaljurahngi mureneb, kui temale tilk tilgahaaval vett piserdada
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 10:32
Utha, ei, ma ei mõelnud löömist, kui sellist. Sa ise kirjutasid..."ma kipun olemagi kriitilisem....jne", seega oli minu lause ülekantud tähenduses
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 10:56
Aikon, see on mulle teada tuntud tõde, et sihikindlus viib sihile
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:07
Igal tõel on ka erisused, ja mõne kindluse vallutamiseks kasutatakse kavalust, elik strateegiat...meenutagem Troojat ja setukat
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:13
Aikon, ei ole see ka mulle teadmata tõde. Ja mis seal salata, tean ka seda, et sihikindlus viib sihile. Tänasel päeval tean m a vaid ühte nii sihikindlat meest ja mis seal salata, ta saigi oma ihaldatud trofee vastutasuks sihikindlusele. Ja mida raskemini on trofee võidetud, seda kallim ta meile on
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:18
Utha, see oli ülekantud tähenduses, aga paistab, et sul on täna paha tuju :S
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:23
Utha, ilmselt Sa tead, et mees oma loomult on jahimees, kütt ja naine jahiloom, tagaaetav, kes kättesaades muutub trofeeks
See, kuidas ja mil kombel jahimees oma trofeed kohtleb, see on teema omaette aga Sheeba ütelus, et..."mida raskemini on trofee võidetud, seda kallim ta on", peab paika 101% ja ma omaltooplt avaldan arvamuse, et "eelkõige on trofeel emotsionaalne väärtus"
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:27
Teiseks on jutt ju "kindluse" vallutamisest ja sõna "vallutamine" toob mulle silme ette siiski soovi seda "kindlust" omada, seega vallutatakse ikka selleks et ihaldatud "kindlust" oma valdusesse saada, mitte paljast sportlikust huvist. Kuigi pole harvad ka need juhused, kus seda tehakse just ainult sel eesmärgil.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:38
Eks meis kõigis on omajagu amatsooni, ei ole minagi selles suhtes erinev. Vahel on ju vahva sellistel teemadel lasta oma mõtetel ja fantaasial lennata, sidudes sinna sisse oma elulisi kogemusi.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 11:41
Nojah...ja erinevus trofeel ja kindlusel on ju see, et üht aetakse taga, (et teda siis kättesaades eksponeerida seinal, põrandal, klaaskapis...kogudes tolmu ja alistudes koide rünnakule, kuni ühtäkki on ta muutunud tarbetuks kolaks omasuguste seas ), teist aga piiratakse, tungitakse peale, taganetakse, et siis jõu- ja moonatagavarasid täiendades asuda uuele tormijooksule Vahel raugeb ründaja jaks aga vahel...kindlus alistub, alistub, sest kindluse kaitsjadki väsivad, neid valdab nälg aga ka uhkus, , uhkus selle üle, et nad on nii ihaldusväärsed
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:09
siin portaalis ikkagi flirditakse ,mitte ei tudeerita impeeriumi ja ei arutleta prootoni üle .
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:12
Flirtida võib ka läbi prootonite ja ajaloo oluline on lõpptulem, mitte vahendid selle saavutamiseks
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:12
Mees ütleb sheebale "Ma armastan sind" sheeba noogutab vaikides ja logib iha lehele erootilisi kirju lugema

Tõesti on see loomaaed värviline. On ju.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:33
mind küll lapsena ei peedistatud ,ainult stiilivihjed , ise pidid aru saama ja ennast parandama .
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:35
Jah, Utha, ma olen Sinuga nõus, mis puudutab kriitilist meelt ja selle taluvust aga see on väga individuaalne .
Aga mis kiitusesse puutub, siis eestlasele pidigi olema omane pigem laitus, kritikaanlus või vaikimine, kui et kiitev hoiak. Mis parata...rahvuslik eripära , nii nagu "Vene jahi eripära"
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:52
raske lapsepõlv jätab jälje kogu eluks elus näide nüüd olemas
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:54
Utha, ma niisama, rahvuslikust eripärast tingituna küsiksin, et..."kas lapsepõlve harjumusest on vitsad siiani soolvees ligunemas?" , et noh...vajadusel kellelegi, korralik keretäis anda?
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 12:59
Kui Utha küsimus oli mulle suunatud, siis...jah, sügavas sisimas on ta olemas
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 13:08
Mõni inimene vajab lihtsalt tähelepanu rohkem kui teine,naised eriti Ma kujutan,et kui keegi piiga peaks mulle siin armastust avaldama hakkama Tõsise armastuse puhul sellest mees ja naine ei räägi üldse.Kui sellest palju räägitakse siis tundub see olema rohkem"moosimisena"
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 13:12
kui armastust ikka kohe üldsegi ei ole, siis teeb selline moosimine ka tuju paremaks ju
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 13:13
Utha, ära sõima minu seina ehtivat Lenini portreed
Ah jaa...on jah hea, kuigi vahel mõtlen, et milleks on inimesele selline needus saadetud...palju lihtsam oleks elada tundetuna ja kalgina
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 13:25
Utha, ma juhin Sinu tähelepanu ühele asjaolule, ja nimelt..."ka mees on laps, ta on oma vanemate laps" ja võõra lapse kallal vägivalda tarvitada... on kriminaalkorras karistatav
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 14:55
Aikon, siin ma vaidlen sulle vastu, kui palju erinevaid emotsioone jääks tundmata kui inimene oleks tundetu ja kalk. Mina eelistan tundeid, see teeb elu värviliseks.

Elmar, aga ma ei olegi rääkinud armastuse avaldamisest siin saidil. Tead inimesed on erinevad ja soovivad erinevaid asju. Minule meeldib, kui mulle öeldakse ilusaid asju ja see kes seda ütleb on siiras. Siin keskkonnas ei pane ma seda tähelegi, see pole koht, kus võiks öeldut siiralt mõeldud mõttena võtta.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 15:03
Utha, kas Sa oled kuulnud sellist ütlust..."Ära löö last ...PEKSA TEDA "
Sheebatüdruk, ära vaidle vastu, see polnud minu suhtumist näitav lause , see oli n.ö uitmõte, eriti rasketel aegadel
Ja nüüd teen ma midagi sellist, mis ei kuulu tavapäraste hulka ...Jah, ma olen Sinuga nõus, otse kahel käel hääletan poolt... , ilma tunneteta on maailm nii igav ja sinine, nagu tareke Peipsi taga
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 15:09
Paramleikin, sheeba ütleb mehele vastu,et tema armastab teda ka ja et ta on ainus mees siin ilma peal, kelle poole sheeba vaatab. Mis ihasse puutub, siis sheeba veedab siin lihtsalt aega. Kirjakast on vastamiseks sellistele kasutajatele, kellega on juba varem suheldud. Mingit flirti ega võõraste meeste meelitustele vastamist ei toimu. Kohtingutel ei käi ja oma armast meest ei peta. Aga eks sul on sellest raske aru saada. Minu jaoks on see siin suhtlus nagu iga teinegi koht, kus inimestega mõtteid vahetatakse. Sa võid ju selle kohta kasutajate käest küsida, kes on sheebaga kas või kohvilgi käinud
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 15:10
Sheeba, üks asi veel Sa väidad Elmarile, et ..."see keskkond pole koht, kus võiks öeldut siira mõttena võtta"...Vaidlen vastu , ka siin on siirust...kahjuks näiteid ma tuua ei või, sest privaatsus seab piirid.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 15:14
Aikon, ma pidasin silmas siiski ennekõike sellist kirjavahetust, kus esimeses kirjas koheselt ülistatakse sind taevani ja teine lause on, et kas sexime ka

Aga jah erand kinnitab reegli ja inimesi on seinast seina. Ja ma pean sinuga nõustuma, privaatsus seab piirid. Ja tegelikult on sul jumala õigus, tunde tekkimine siin keskkonnas pole välistatud. Iseasi on sellest siin rääkimine.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 15:20
Einoh...ülistamine ja veel taevani ja esimeses kirjas ja tundmatut inimest no ei, seda luksust nüüd küll olema ei saa , iseasi on seksiga
Tunnest rääkida...ka seda peab vahel tegema...valada sõnadesse seda, mis sisemus sisaldab annab inimesest päris ereda pildi.
˅ näita rohkem ˅
2012-03-09 15:33
Asi selles, et ega me ju teise inimese sisse ei näe, eriti veel, kui puudub otsene kontakt. Virtuaalselt jääb ju selgusetuks, mida ütleja mõtles. Oli see siiras või lihtsalt niisama pulli pärast.
˅ näita rohkem ˅