Foorum
2011-12-08 13:07
kas 22 aastane mees on ok kui ta on veel süütu?
˅ näita rohkem ˅
2011-12-08 18:15
Miks ta siis ok pole? See, et mõni juba 10 aastaselt omab 10 partnerit ei tähenda, et 22 aastane süütu noormees on vigane. Kui ise end normaalselt tunned, siis on kõik ok
˅ näita rohkem ˅
2011-12-08 20:35
Mis vahe on ok-mehel ja mitte-ok-mehel?
Minul isiklikult on mehe osas täiesti ükskõik, ole sa siis 22-aastane süütu või 40-aastane süütu või 18-aastane ja 100 naisega maganu. Naistel mingil hetkel võib vist küsimus tekkida, et miks sa seksist hoidunud oled. Aga kui põhjuseks pole aseksuaalsus, impotentsus, vangisistumine jms ebameeldivad omadused, siis pole vist vahet.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-08 21:54
madal enesehinnang võib selleks "vaheks" olla. see hakkab ajudele.
˅ näita rohkem ˅
2011-12-09 17:31
Ega see kellegile otsaette kirjutatud ole! Võta rahulikult, ära põe
˅ näita rohkem ˅
2012-06-08 02:28
Mina sain süütusest 23-selt lahti. Usu mind midagi ei muutu. Ainult teadmine. Mind häiris võib-olla ebavõrdsus sõprade ees kes kilkasid iga pühapäev. kuidas nv sai hooratud jne... Nüüdseks olen aru saanud, et parem oleks süütu olla kui oma diskreetsust rikkuda. St et kui oled ühe naise käest saanud, siis ole parem vait ja saad veel.
˅ näita rohkem ˅
2012-06-08 20:51
mul üks tutav mees 45 ja süütu aga ta süvausklik
˅ näita rohkem ˅
2012-07-22 13:40
Kaotasin 21 aastaselt. Kahju küll kaotsi läinud ajast ja et kõik süütud naised kaotasid selle minuta ning ma polegi ühtegi süütut tüdrukut saanud (süütuid pepusi on ikka palju), kuid nüüdseks olen selle ammu tasa teinud. Naisi ligi 60 olnud ja nüüdseks ei otsi ammu uut naist lihtsalt, et linnuke saada, see aeg ammu möödas.
Vaatamata selle paariaastasele hilinemise, võrreldes teistega, olen saanud nii kogemuse kui oskuse ja julgen kindlalt väita, et olen voodis hea.
Mõnes mõttes see hilisem kaotus tuli isegi kasuks. Kuna põdesin oma süütust palju, siis selle kaotamisel üritasin anda maksimaalset naisele, et ta rahule jääks ja mulle kui algajale ära ei ütleks järgmisest korrast. Ajapikku õppisin nautima naiste naudinguid ja oma vahekorra pikkust. Nüüd oskan nii seksida, kui ka keelekat teha nii kaua kui vaja ja tänu partnerite suurele arvule orienteerun kiiresti, mida konkreetne naine vajab.
Vastus tuli küll pikem kui arvasin, kuid lühidalt öeldes ei seganud mind hilisem süütuse kaotus ja võibolla isegi aitas milleski.
˅ näita rohkem ˅
2012-08-06 22:23
issand! tule taevas appi!
22aastaselt oli mul juba naine, kaks armukest, kolm last ja kaks lapselast, kahele eksnaisele maksin alimente, seksinud olin iga teise eesti naisega ja riista pikkusest oli juba 4tolli maha kulunud suure seksimise tulemusel
noorus on ikka väga hukka läinud kui 22 ja süütu veel
˅ näita rohkem ˅