Foorum
2008-07-11 16:53
Näituseks. Naised mis teid siin leheküljel kõigerohkem erutab????
˅ näita rohkem ˅
2008-07-29 19:33
Ma (naispool) püstitaks pigem sellise küsimuse: Naised, mis teid siin leheküljel maha jahutab? Usu, siuhikene.....selle küsimuse vastuselahter saab palju avaram olema.
˅ näita rohkem ˅
2008-10-03 15:13
Naised ei ole väga kärmed tunnistama, et neid siin lehel midagi väga erutab. Pigem: ah vahin siin päevade kaupa suurest igavusest, sest ma ei oska oma ajaga muud kah peale hakata.Ei ole raamatuid, ei oska õmmelda, ei käi õues jne....
˅ näita rohkem ˅
2008-10-24 15:54
mind erutavad huvitavad kirjavahetused, sõnakunsti valdavad mehed... ja erutavad ka ilusad pildid ilusatest meestest, nii mõndagi on vaadatud ja suunurka kuivaks pühitud. ainult et ilusad pildid ei tähenda suvalise nurga alt mobiiltelefoniga klõpsitud riistapilte, mustad sokid taustal rippumas. tähendab, ma olen näinud ka väga ilusaid ja erutavaid riistapilte (kontodele ei viita), aga nende saavutamine on kunst omaette. seepärast soovitus teile, kallid mehed, kel teil kunstikalduvusi pole - piirduge pigem poolpaljaste piltidega, kõhud, tugevad reied, pringid pepud ja mehelikud õlad - NEED on naistele erutavad *pühib uuesti ila suunurgast
˅ näita rohkem ˅
2008-10-29 14:16
Kas ka niru figuuri puhul võib keeleosavus päästa
˅ näita rohkem ˅
2008-10-29 19:45
kindlasti võib. teiseks on iga viimase kui figuuri juures midagi, mis on ahvatlev... kõik on serveerimise küsimus
˅ näita rohkem ˅
2008-11-10 12:56
Jah, paljaste riistade pilte suures koguses näha nagu siin avalehel ette lööb, on isegi veidi vastik. Selline meeste saunas töötava koristajamuti tunne tekib Ilmselt see ei ole tee naise kaissu. Või siis väga maalähedase naise kaissu, kes meest hindab nagu tööhobust või tõupulli Enamikule naistest on vaja "keemiat", midagi kuuendale meelele, kõhutundele.
˅ näita rohkem ˅