Foorum
1
2
2011-09-30 20:47
demi, sa oled väsitav ja end ammendanud. ma olen kõik nüüdseks teada saanud ja meie maailmavaade on erinev ja jääb erinevaks. meil ei ole mõtet argumenteerida, sest sa tõesti surud peale oma raha ja seksi ainult raha eest maailma, see pole minu maailm. üldse sa keskendud liiga palju seksile, aga tegelikult on ka muid väärtuseid.
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 21:09
Kus ma mainisin raha?Muide,erinevad maailmavaated tekitavadki diskussiooni...
meie suhtluses on rõhk võimalike kompromisside puudumisel...
˅ näita rohkem ˅
2011-09-30 21:17
demi, äkki sa keerad 2-3 lehte tagasi ja loed mis ma kommenteerisin siin samas teemas, näiteks vestlus aikoniga.
˅ näita rohkem ˅
2015-09-21 01:43
Tean, et küll vana postitus, aga mina oleksin küll nõus vanema naissugupoolega vahekorras olema, saab siis teada, kas on tõesti vahet sellel vanusel või on see müüt ??
˅ näita rohkem ˅
2015-09-25 02:32
Sõnum mulle dvj kenad naised tallinnast.
˅ näita rohkem ˅
2015-10-10 16:37
Mina sooviks küll endast vanemale naisele naudinguid pakkuda,olen avatud
˅ näita rohkem ˅
2015-10-12 00:30
Vanasti öeldi, et meestele õpetab naine ja naisele loodus. (Siis veel Cosmot ei olnud).
Siis oli veel legend, et Itaalias viib isa poja teatud vanuses vana kogenud prostituudi juurde, et poiss algtõed omandaks.
Ja oli/on veel legend, et Itaalia mehed on voodis võrratud, eriti võrreldes Eesti meestega.
Kunagi hüüatasin kuskil foorumis: Vanemad (vabad) naised, kes tõrjuvad noori tuliseid kutte, mõelge oma tütarde põlvkonna peale!
˅ näita rohkem ˅
1
2